Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 20 листопада 2017, 07:13

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 1431 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 96  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!
ПовідомленняДодано: 26 червня 2009, 08:25 
Офлайн

Повідомлення: 893
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: Центр
КОТ, мав на увазі розмітку смуг, якої не вистачає на асфальті. Очевидно із-за того що не вичтачає місця, по стандарту, на кожну смугу.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26 червня 2009, 16:28 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
http://www.yaplakal.com/fun/probka/voditeli.htm - прикол

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!!!!!!!!!
ПовідомленняДодано: 29 червня 2009, 18:18 
Офлайн

Повідомлення: 636
Подякував (ла): 19 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: Черемушки
valet написав:
Ви трішки “хильнули” зайвого. Вас зупиняють. Що робити?Один мій знайомий на всякий випадок тримає в автомобілі 2-3 баночки пива або ще чогось такого. Тоді: Вам вказали зупинитися, Ви демонстративно і швидко виходите з автомобіля, відкриваєте пиво та добряче його випиваєте на очах у “шокованого” ДАІ-шника. Потім Ви зачиняєте автомобіль та лагідно прохаєте нашого правоохоронця придивитися за ним до того часу, як щойно вжитий Вами алкоголь не полишить Ваш організм. Що це Вам дає? Це надзвичайно просто – будь-яка “трубка тверезості” може показати лише наявність чи відсутність певних концентрацій алкоголю у крові, однак жодна з них не може визначити час вживання алкоголю. Тому ДАІ-шнику є майже неможливим довести, що Ви керували автомобілем саме у стані сп’яніння, оскільки Ви “сп’яніли” прямо на його очах, причому зробили це покинувши перед цим автомобіль. Тому в даному випадку Ви лише людина яка зупинилася на узбіччі з метою вгамування своєї “спраги”.Отже, пам’ятайте – Ви не зобов’язані доводити свою не винуватість, суд буде виходити з того, що перед ним спочатку стоїть зовсім невинна людина. Обов’язок доведення лежить на ДАІ-шнику та його товаришах по службі. Якщо Ви впевнені у своїй не винуватості, то від самого початку відстоюйте свою позицію – вимагайте занесення всіх своїх зауважень до протоколу про адміністративне правопорушення, не погоджуйтесь з тим що Вам “шиють” та фіксуйте це у протоколі.

Зображення

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 червня 2009, 14:25 
Офлайн

Шановні водії!! У мене сьогодні виникла цікава ситуація на перехресті біля Мавекса..
Їду я від Володимирської на Турійськ.....
Зображення

Прошу звернути увагу на відсутність будь-яких знаків та розмітки пов"язаних із напрямком руху

Проїхавши правий поворот до ГАЇ я вибрав праву смугу руху та підїхав до перехрестя...

Зображення
Зображення

стою у правій полосі... загорівся зелений, водій мерса із лівої повертає на ліво у сторону Луцька, а я їду собі прямо у сторону Турійська...

Відразу зупиняє ДАЇшник... (це був мій знайомий, так що усе склалося добре) та й говорить, що я не із тої полоси поїхав прямо, нада було із лівої полоси їхати, і це взагалі не рахується полосою руху, а простим зїздом із дороги, по якому нада рухатися тільки праворуч. Він зробив мені усне зауваження і я собі поїхав далі..
Але я категорично із цим не згідний.... Усім відомо що рух прямо дозволений як правило із правої полоси.....

ось моя схема руху
Зображення

Хто що скаже щодо цієї ситуації?

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 липня 2009, 12:28 
Офлайн

Повідомлення: 2019
Подякував (ла): 409 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста: центр
я на цьому перехресті чомусь завжди (не залежно звідки їду чи з Сільмаша , чи з Володимирської, чи з Луцька, чи з Турійська ) якщо на ліво чи прямо - стаю в лівий ряд. Якщо їхати мені направо - стаю в правий. В принципі так я їздила і біля 7- ї школи . А зараз там знак з іншою позицією.
Так що в принципі всі праві. Треба, щоб чітко було на ГАПі. так само повісити знаки - і всім все буде ясно.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 липня 2009, 14:10 
Офлайн

Повідомлення: 617
Район міста: Kovel
Цитата:
Відразу зупиняє ДАЇшник... (це був мій знайомий, так що усе склалося добре) та й говорить, що я не із тої полоси поїхав прямо, нада було із лівої полоси їхати, і це взагалі не рахується полосою руху, а простим зїздом із дороги, по якому нада рухатися тільки праворуч. Він зробив мені усне зауваження і я собі поїхав далі..
Але я категорично із цим не згідний.... Усім відомо що рух прямо дозволений як правило із правої полоси.....

Ситуація спірна, виходить щоб проїхати прямо потрібно дочекатись поки всі машини з переду зроблять поворот наліво, або переїжджати на іншу смугу. А те що права смуга це зовсім не дорога то це він мабуть приколовся. Кот, я думаю, суд був би на твоїй стороні. А взагалі там дорога широка, можна хоч три смуги руху намалювати.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 липня 2009, 16:49 
Офлайн

Та я ще із автошколи помню, як Фалюш казав про смуги та напрямки... За 5 років офіційного водіння - у мене це перший такий випадок.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 липня 2009, 15:12 
Офлайн

Повідомлення: 143
Подякували: 2 разів.
Як треба поводитись з гаїшниками треба було бачити на день Молоді, коли біля "Янтаря" приїхав "крутий українець", вивалився з свого авто пяний, а наші доблесні стражі порядку
на нього даже не відреагували. Якщо робити все по правилах, то водій пяний, повинен бути складений протокол, але якщо підняти папери, хто того дня патрулював вулицю Незалежності (перехрестя Міцкевича) і спитати де протокол, то на 100 відсотків я впевнений що ніхто нічого не писав. Пишуть на простих смертних, а на "крутих" це правило не розповсюджується.
Сьогодні вся наша доблесна міліція стоїть на ягодинській трасі, кажуть їде Ющенко, не знаю чи правда, ввечері будемо слухати новини. Інтересно їде свої "кості помочити" на Світязі, чи все таки подивитись стан підготовки доріг до Євро-2012р. Може дійде вже до нього, що ніхто нічого не робить.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 липня 2009, 15:39 
Офлайн

Та да, стоять вони як на параді чи як ляді на дорозі :lol:
починаючи від Юванта до Текіли у кожному кущі сидять :mrgreen:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 13 липня 2009, 09:27 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
Чув ще 09.07.2009 таку новину : Зейка і Семенюка Сергія СБушники взяли за хабар (пов'язаний з маршрутками - було ще в неділю на День Міста). Зейка готують до переводу, чи то "ссилки", а Семенюка - "по домам", на звільнення. І кажуть, що Семенюк чи то на лікарняному (після пробної але невдалої поїздки "порішати проблему" до луцького начальства), чи то закритий.
Хто знає : ПРАВДА чи НЕПРАВДА ?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 19 липня 2009, 23:58 
Офлайн

А ці парнішкі афігенно припаркувалися під знаком - зупинка заборонена..... мля.. :fight1:
Зображення

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 20 липня 2009, 02:08 
Офлайн

Повідомлення: 45
Район міста: Вже не в Ковелі
ПДР (як і закони) в нашій державі єдині для всіх. На дорозі всі рівні, але, мабудь, ці парнішкі трохи рівніші і для підтвердження своєї рінішості їм потрібна постійна медична допомога. Пробачимо убогих ...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 20 липня 2009, 11:18 
Офлайн

гарно написав :mrgreen: :mrgreen:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 20 липня 2009, 11:46 
Офлайн

Повідомлення: 1092
Подякували: 16 разів.
Кажуть на день молоді на машині п"яний вишивав старший Рибачок,біля мелодії, а мєнти його бояться як чорт ладана.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 липня 2009, 16:39 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
:judge: :fight7: :D
http://video.i.ua/user/782958/22051/120861/

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1431 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 96  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: