Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 19 вересня 2017, 14:31

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 1431 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 96  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!
ПовідомленняДодано: 29 квітня 2009, 09:21 
Офлайн

Повідомлення: 1246
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: то тут, то там...
Ванда написав:
...малеча безголова на скутерах таке витворяє ! :shock: :shock: :shock: Їздять як хочуть...

Витворяє не тільки малеча. Було десь тиждень тому - мусив десь на швидкості 70 на двух колесах зїхати (точніше вилетіти) з дороги на узбіччя, щоб не наклеїтися на лобове скло джипа, водій якого видно дуже поспішав (пішов на обгон де цього робити не можна було).
Ванда написав:
Так і хочеться виловити і по задниці надавати ...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 29 квітня 2009, 11:14 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
бувають випадки, але погодься, що скутерісти роблять більший "бєзпрєдєл" на дорогах ніж автомобілісти

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 29 квітня 2009, 13:04 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
В последнее время все больше замечаю, что эти "грачи" в форме работают парами. Прямо "Небо войны" Покрышкина - ведущий и ведомый. В воскресение на подъезде к Ковелю, со стороны Ягодина, друг на друга загоняли - как рыбу в сети.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 29 квітня 2009, 21:05 
Офлайн

Повідомлення: 275
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 1 разів.
Шановні форумчани, культура водіння у наших водіїв (тих що отримали і купили права) практично вище, нижніх поділок не піднімається, то що вже говорить про тих водіїв, у котрих тих прав зроду немає. І він чу-чуть освідомлює, що є котрісь норми і понняття водіння тр. зас.
Пан інспектор коли, для прикладу, бачить такого потенціального клієнта, щож він робить? - Вилучає у клієнта, все цікаве, що той має. І жодного інформування або розяснення ПДР чи ще чого зі сорони інспектора. В результаті що? "Мусора-підораси!!!"

Є у Ковелі одне проблемне перехресття, котре всі водії перетинають з закритиме очима :target: . Хто не здогадався: я маю на увазі перехрестя що знаходиться між "Другим-Ковелем" та виїздом зі сторони города та вокзалу (з під мосту), і головною дорогою Луцьк - Брест.
Щож там такого? Та от то, що зазвичай страждають там труднощами переїзду цього перехресття в більшості місцеві водії.
Згідно ПДР і логіки, мають право першими на рух через пкрехресття, водії що рухаються по головній та з головноїї дороги (пропускаючи помеху з права).
Далі мають право рухатись (пропускаючи авто з головноїї, знак такий там є) автомобілі з другорядних дорі.
А тепер до практики:
Рухаюсь я наприклад зі сторони Бреста (обїздна) в сторону центра Міста (під міст), якщо я не уікнув поворот (правий), то ті що виїжають з під мосту (міста) - курять бамбук, в результаті зайвий не потрібний затор. Якщо я увімкнув поворот (намагаюсь заздалегіть), то відповідно ПДР і логіці, авто з під мосту можуть легко виїжати на головну і відповідно рухатись далі. Але є водії у котрих логіка невірно працює, тобто рухаючись по головній з Береста на Луцьк вони всеодно вмикають правий поворот, або навпоки з Л. на Б. і лівий пов. І відповідно ті водіїї котрі рухаються з під мосту в ліву сторону (КовельІІ або Брест), знову курять бамбук. У нервних терпіння може скінчитись, і увімкнеться наглість і адреналін. А терплячі всетаки колись дождуться своєїї черги, і попадуть на так очікувану головну (всеправну).
А тепер про бомбіл ой вибачта про водіїв котрі рухаються зі сторони Ковеля ІІ, згідно ПДР І Логіки вони мають всіх пропускати адже у них знак "уступи дорогу" і вони здійснюють виїзд на головну. На практиці вони останні якоби, отже якщо тільки на головній дорозі зявляється вікно то віповідно ці водії здійснюють рух на головну і далі.
Але поясню чому бомбіли і останні: На практиці чекати приходиться і водіям з Ковеля ІІ та водіям з під Мосту (відповідно по класифікації вони колеги та конкуренти). Але водіям котрі рухаються з під мосту краще щастить, адже потік авто зі сторони Бресту розділяється практично рівномірно як на Луцьк так і на Місто (під міст), відповідно більше вільних вікон в головній. У водіїв з Ковель ІІ менш щаслива позиція, адже рух на Ковель ІІ рідше відбувається ніж на інші напрямки, відповідно мала кількість вікон.
От і в результаті цього великого вичікуваня своєї черги зі сторони Ковель ІІ, у деяких водіїв вилітає з голови, що зі сторони його знак "уступи дорогу", котрий він вже проїхав, а також забувають що це перехресття не симетричне, та водіїї котрі рухаються з під мосту вже знаходяться на головній. В результаті чого відбувається підрізання не пропускання водіями з Ковель ІІ, водіїв з під мосту (як типу рівноправних конкурентів). Як же відрізняють водія з під мосту, від такогож тільки зі сторони Луцьку? По увімкненому лівому повороті, звісно поворот у нас вмикають лише культурні і чемні люди. От і висновок: "добро порождаєт зло". А хоч нормально проїхати перехрестя з під мосту, то вмикай поворот при виїзді на головну, і відразу при знаходженні на головній вимикай, щоб Ковель ІІ не помітив.
Коли на цьому перехресті вмикають світлофор, то відразу створується пробка, як у Києві.
На мою думку це перехресття ДАІ має ретельніше контролювати, а також при підїзді поставити інформативні знаки, у вигляді "водії - поважайте своїх колег. Користуйтесь покажчиками поворотів, правельно!", або "Дане перехресття не семетричне" і відповідно показати графічно несеметричність.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 29 квітня 2009, 22:59 
Офлайн

Oleg-Dock написав:
Є у Ковелі одне проблемне перехресття, котре всі водії перетинають з закритиме очима :target: . Хто не здогадався: я маю на увазі перехрестя що знаходиться між "Другим-Ковелем" та виїздом зі сторони города та вокзалу (з під мосту), і головною дорогою Луцьк - Брест.

На этом перекрёстке еще веселее зимой в гололёд. Если пробка встала - "разгончик" не все могут набрать. :wink: :D

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 29 квітня 2009, 23:27 
Офлайн

Повідомлення: 1090
Подякували: 16 разів.
Є спосіб, я його назвав "антідаїшнік". При зупинці, вихожу з авто з цифровим фотопаратом і диктофоном. Тримаю їх в руках щоб бачив даїшнік. короче- перевірка документів триває максимум 3 хв. І дуже вічливо! Правда вираз обличчя його передати не можу!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 29 квітня 2009, 23:32 
Офлайн

Я десятки разів за день поїжаю це перехрестя, хотілося б інколи подивитися в очі тому, хто будував це перехрестя. Колись якийсь мєнт намагався мені розказувати, як тут нада їхати, здається він сам заплутався, бо все ж таки водії з-під моста на 2 Ковель повинні пропустити водіїв від Слайги до моста, але при цьому вони повинні зупинитися не залізничному переїзді, де в свою чергі вони відразу порушують ППД, т.к. запинка на переїзді заборонена. Якщо їхати з-під моста на 2 Ковель - помєха справа, мусиш зупинитися, хоча уже й на головній дорозі. Доречі на цьому перехрасті я отримав свій перший штраф у свої 18 років :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 квітня 2009, 11:29 
Офлайн

В идеале (КОТ :gun: :D ), там регулировщик должен стоять, но наши местные гаишники палкой только одно движение знают: прижаться к обочине. Да и водители не сильно привыкли к сигналам регулировщика, кроме вышеуказанного.
А что на этом перекрёстке пешеходы вытворяют :shock: :lol:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 квітня 2009, 11:54 
Офлайн

Повідомлення: 1090
Подякували: 16 разів.
А шо тим пішоходам там залишається робити? А взагалі то з ДАІшніками нада боротись жорстко. Не требя боятись судитись, оскаржувати їхні постанови і т.д. Бо вже митники почали їм заздрити! Це ж треба, хабар за пянку не менше 1500 грн, НА МІСЦІ! Цікаво, багато хто возить такі гроші з собою? І ще. Недавно мій знайомий залетів, зранку сів з будуна за руль. Зловили, оформили. Прийшов в суд, суддя сказав, шо йому нада 3500 грн на лапу, крім штрафу. інакше з першого разу позбавить прав. Дурдом. Лишили на 1 рік. Через 6 місяців будемо відбивати назад.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 квітня 2009, 12:05 
Офлайн

Повідомлення: 186
Подякували: 0 разів.
Вчора зупинили ДАІшники, перевірили документи і попросили відкрити авто, щоб подивитись що веземо. Я кажу пасажира, а він все рівно каже відкривай. А я йому кажу - шукай два свідка, складай протокол і тоді відкрию. Він мені каже, що я за брєд несу, я йому називаю статтю 264, цитую і знову ж кажу не відкрию. Він тільки посміхнувся, віддав документи і сказав щасливої дороги. Так я авто і не відкрив. Ось так.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 квітня 2009, 12:10 
Офлайн

777 написав:
Бо вже митники почали їм заздрити!

:lol: :lol: :lol: :handshake: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 квітня 2009, 13:08 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
maryk написав:
Вчора зупинили ДАІшники, перевірили документи і попросили відкрити авто, щоб подивитись що веземо. Я кажу пасажира, а він все рівно каже відкривай. А я йому кажу - шукай два свідка, складай протокол і тоді відкрию. Він мені каже, що я за брєд несу, я йому називаю статтю 264, цитую і знову ж кажу не відкрию. Він тільки посміхнувся, віддав документи і сказав щасливої дороги. Так я авто і не відкрив. Ось так.

я памятаю як один клоун з полосатою палкою стояв біля Там-Тама. Кароч, хто був, той знає яка там ситуація з інтенсивністю руху машин і пішоходів та зі світлофорами. Суть в тому, що часто пішохід застрягає на острівку або перебігає дорогу. Так от, один такий невдаха перебігав перед машиною і машина, звичайно, зупинилася. Придурок даішник визвірився на водія в смислі, що він створив перешкоду для руху і буде за це наказаний по всій строгості закону. НА що водій послав його нах..й і відповів, що пішоходів давити не збирається.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30 квітня 2009, 20:40 
Офлайн

Повідомлення: 275
Подякували: 1 разів.
KOT написав:
Я десятки разів за день поїжаю це перехрестя, хотілося б інколи подивитися в очі тому, хто будував це перехрестя. Колись якийсь мєнт намагався мені розказувати, як тут нада їхати, здається він сам заплутався, бо все ж таки водії з-під моста на 2 Ковель повинні пропустити водіїв від Слайги до моста, але при цьому вони повинні зупинитися не залізничному переїзді, де в свою чергі вони відразу порушують ППД, т.к. запинка на переїзді заборонена. Якщо їхати з-під моста на 2 Ковель - помєха справа, мусиш зупинитися, хоча уже й на головній дорозі. Доречі на цьому перехрасті я отримав свій перший штраф у свої 18 років :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Незгідний з вами, я наприклад не розумію чому водій з під мосту, котрий вже виїхав на головну, має пропускати водія (Ковель ІІ) у котрого стоїть знак "уступи дорогу". В даному випадку використовувати правело "помеха справа" не доцільно. Доцільно це правило використовувати у тих випадках коли знаків нема, або не зрозуміло хто кого, це правело водію з під мосту можна наприклад використовувати при здійсненні повороту в ліву сторону з головної таким чином пропустити зустрічний транспорт (умовно: з під мосту здійснити розворот знову на міст).
Може я щось уже призабув, але моя логіка тут працює так! І зауважу, дане перехресття несеметричне, тобто є зігзагоподібна головна, та прилягаючі котрі прилягають не семетрично, для наглядного розуміння дорожній знак, якщо дивитись зі сторони Ковель ІІ 1.23.4, а якщо для водіїв з під мосту знак 1.23.3 (я розумію, що дані знаки використовуються для головноїї дороги, і привожу їх як візуальний приклад).

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 01 травня 2009, 00:36 
Офлайн

http://www.autosite.com.ua/news_article_10710.html

Oleg-Dock, логіка правильна, я не буду спорити, просто кожний водій та ГАЇвець тлумачать по своєму, одним словом переїхав перехрестя та й добре :twisted:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 травня 2009, 19:03 
Офлайн

Повідомлення: 143
Подякували: 2 разів.
Сьогодні зранку біля центру зайнятості стояли ДАЇ біла свіжопокрашена ВАЗ без надписів по боках тільки сині номера, якщо не помиляюсь 0812. Стригли всіх під ноль.
Мене той самий "Даїшнік" остановив тиждень назад (я їхав з прицепом), перевернув всі документи, нічого не знайшов, то "прикулупався", що немає страховки на прицеп, хоч я його соваю вже давно і ніхто про страховку не згадував. Страхали штрафом 420 гривень, але відпустили. Страховку зробив за 39гр. 25 коп.. дешевше ніж їм на "лапу" давати.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1431 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 96  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: