Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 16 грудня 2017, 00:44

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 1431 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 96  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!
ПовідомленняДодано: 06 грудня 2010, 19:31 
Офлайн

Повідомлення: 4086
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Сьогодня приблизно о 17.35-17.40 бачив як екіпаж ДАІ на автомобілі з блакитними номерами 01 69 (літери не запамятовував, кому треба-взнає) біля "Нашого краю", здаючи заднім ходом для подальшого розвороту, зачепив лівим крилом машини пішохода, Ніхто не постраждав, крім доблесних даїшників, котрі наслухалися матюків на свою адресу від злізаючого з капота пішохода.
Питання - якщо вже "суперпрофі ПДР" так їздочать, то чого чекати далі?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 грудня 2010, 19:56 
Офлайн

Повідомлення: 9
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: ковель
був сьогодні у адвоката,показав всі фото,суд можна виграти якщо знайду власника авто яке стояло поряд,номера добре видно,завтра біжу в мрео,а ще треба мати везіння попасти на хорошого суддю,тому що там говорять є і така якій по барабану винен ти чи ні мінімалку заплати!
А ще питання чи приходять самі дайці в суд???
А то він мені сказав до зустрічі в суді!
І ще одне чи можна їм свої документи показувати через скло,хоч якось відігратися,а то коли вже документи у них відразу міняється тон розмови!
А також чи бачив хто їхньго маршрутного листа і чи можна у них його вимагати??

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 грудня 2010, 20:34 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
brw написав:
був сьогодні у адвоката,показав всі фото,суд можна виграти якщо знайду власника авто яке стояло поряд,номера добре видно,завтра біжу в мрео,а ще треба мати везіння попасти на хорошого суддю,тому що там говорять є і така якій по барабану винен ти чи ні мінімалку заплати!

а для чого власник припаркованого авто?

brw написав:
А ще питання чи приходять самі дайці в суд???
А то він мені сказав до зустрічі в суді!

В суд вони приходять або не приходять, якщо 3 рази не прийшли, то тебе оправдають!!
Ну й що - нехай там кажуть що хочуть, це моральна давка начинається!!

brw написав:
І ще одне чи можна їм свої документи показувати через скло,хоч якось відігратися,а то коли вже документи у них відразу міняється тон розмови!

Звісно можеш. ссилайся на статтю 126 Кодексу України про Адмін порушення.
Вот тобі рішення із Харьківської прокуратури на мого колегу по громадській організації!! Він пред"явив усі документи, но не передав!!
Мєнти постійно говорять ДАЙ, для перевірки.. а для перевірки чого? Того що вони справжні? А у нього є посвідчення єксперта? У нього у авто є відповідне обладнання? Якщо так сильно хоче перевірити, то ти йому скажи номера документів, нехай бо базі через чергового провірить, чи вони справді належать Пупкіну І.М. ??

Зображення

brw написав:
А також чи бачив хто їхньго маршрутного листа і чи можна у них його вимагати??

Я особисто ніколи і не вимагав.. Хоча згідно НАКАЗУ від 27.03.2009 № 111 Про затвердження Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС, а саме пункту 12. Підготовка та інструктаж нарядів ДПС

12.5. Працівники підрозділів ДПС, які заступають у наряд ДПС, повинні мати: охайний зовнішній вигляд; справне спорядження; єдиний формений одяг за сезоном; світловідбиваюче екіпірування; нагрудний знак; табельну вогнепальну зброю; жезл та інші спеціальні технічні засоби; список транспортних засобів, оголошених у розшук за останню добу, із зазначенням марки, державного реєстраційного номера, кольору, ідентифікаційного номера кузова, шасі (рами), особливих прикмет; словесні портрети, фотографії (фотороботи) осіб, які розшукуються; картку маршруту патрулювання, поста (додаток 4); відомість обліку роботи по нагляду за дорожнім рухом (додаток 5); службове та водійське посвідчення; бланки протоколів про адміністративне правопорушення, тимчасових дозволів на право керування транспортними засобами та інших необхідних процесуальних документів; авторучку, олівець, лінійку (рулетку), записну книжку, свисток, кишеньковий ліхтарик; ПДР; витяг з Кодексу України про адміністративні правопорушення, що стосується безпеки дорожнього руху, службову сумку або планшет.

Звісно можна попросити пред"явити подорожній лист згідно цього пункту, якщо ДАЙці відмовлять, то у протоколі в поясненнях це можна зазначити!!

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 грудня 2010, 21:27 
Офлайн

Повідомлення: 75
KOT написав:
доречі - це відео я можу послати у ДК, нехай напишуть статтю на сайті та розпіарять цей скандал..
Ти не проти?

Так я звідти і видер.

http://roadcontrol.org.ua/forum/viewtop ... =69&t=3620

Востаннє редагувалось vladislav в 06 грудня 2010, 21:49, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 грудня 2010, 21:45 
Офлайн

[quote="KOT"][quote="brw"]
а для чого власник припаркованого авто?

Перш за все дякую вам за інформацію.А власник для того щоб в суді сказати що я просто стояв і все,тому що я толком не знаю куди і звертатись,може мені написати також в прокуратуру??А то возні цим і заплати адвокату + свідки за дяую не підуть мені дешевше і прстіше заплатити штраф.Але це значить що я лох і це дуже неприємно...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 грудня 2010, 21:47 
Офлайн

КОТ написав

Я особисто ніколи і не вимагав.. Хоча згідно НАКАЗУ від 27.03.2009 № 111 Про затвердження Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС, а саме пункту 12. Підготовка та інструктаж нарядів ДПС

12.5. Працівники підрозділів ДПС, які заступають у наряд ДПС, повинні мати: охайний зовнішній вигляд; справне спорядження; єдиний формений одяг за сезоном; світловідбиваюче екіпірування; нагрудний знак; табельну вогнепальну зброю; жезл та інші спеціальні технічні засоби; список транспортних засобів, оголошених у розшук за останню добу, із зазначенням марки, державного реєстраційного номера, кольору, ідентифікаційного номера кузова, шасі (рами), особливих прикмет; словесні портрети, фотографії (фотороботи) осіб, які розшукуються; картку маршруту патрулювання, поста (додаток 4); відомість обліку роботи по нагляду за дорожнім рухом (додаток 5); службове та водійське посвідчення; бланки протоколів про адміністративне правопорушення, тимчасових дозволів на право керування транспортними засобами та інших необхідних процесуальних документів; авторучку, олівець, лінійку (рулетку), записну книжку, свисток, кишеньковий ліхтарик; ПДР; витяг з Кодексу України про адміністративні правопорушення, що стосується безпеки дорожнього руху, службову сумку або планшет.

Звісно можна попросити пред"явити подорожній лист згідно цього пункту, якщо ДАЙці відмовлять, то у протоколі в поясненнях це можна зазначити!![/quote]

Не проходить.
Окрім посвідчення, і жетона ДАЙці нічого показувати не зобов"язані. Єдине що можна вимагати від слуг народу, це сертифікати і документи на повірку засобів фіксування правопорушення (фотоапарат, фен). Якщо не пред"являють, писати в протоколі, в суді може допомогти.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 грудня 2010, 23:18 
Офлайн

brw написав:
Перш за все дякую вам за інформацію.А власник для того щоб в суді сказати що я просто стояв і все,тому що я толком не знаю куди і звертатись,може мені написати також в прокуратуру??А то возні цим і заплати адвокату + свідки за дяую не підуть мені дешевше і прстіше заплатити штраф.Але це значить що я лох і це дуже неприємно...

перш за все - усе нада на відео фіксувати!!
Пиши у прокуратуру мкаргу, у суд позовну заяву бо якщо суд відмовить, (а вони можуть за дрібниці відмовити, типу не вірно складений позов) то є шанс, що прокуратура якось задовольнить твою скаргу... Заплати 1 раз адвокату, і на далі усе саб будеш знати увесь процес.. зразки заяв залишаться.

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 грудня 2010, 23:19 
Офлайн

vladislav написав:
Не проходить.
Окрім посвідчення, і жетона ДАЙці нічого показувати не зобов"язані. Єдине що можна вимагати від слуг народу, це сертифікати і документи на повірку засобів фіксування правопорушення (фотоапарат, фен). Якщо не пред"являють, писати в протоколі, в суді може допомогти.

згідний, щодо маршрутного листа..
Доречі, щодо "мильніц"
вот свіжа саття:
http://roadcontrol.org.ua/node/825

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 грудня 2010, 23:47 
Офлайн

невже ДАІшники стають хуже фашистів? Це ж нада так знущатися над своїм народом? і ще вони хочуть поваги до себе? Люди - це уже "війна" почалася... На що дивиться наш президент!????

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 грудня 2010, 00:02 
Офлайн

Всцятись можна.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 грудня 2010, 01:20 
Офлайн

Канал користувача lykhopo. Рекомендую переглянути.

http://www.youtube.com/user/lykhopol#p/u/6/iyVCLh9E6SM

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 грудня 2010, 16:05 
Офлайн

Повідомлення: 1246
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: то тут, то там...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 грудня 2010, 16:31 
Офлайн

дітки молодці.... хочу побачити коли вони за кермом будуть дрюкати ДАІшників :-)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 грудня 2010, 21:49 
Офлайн

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 грудня 2010, 23:58 
Офлайн

мля,сьгодні щей брата взули,десь біля ягодина,погранци не пропустили його по своїй смузі сказали їдь по встрічній той включив аварійку і поїхав і тут прівєт міліція,оштрафували на 425 він до митників мол так і так представтесь,сказали чорта лисого, ми тебе не знаємо і не бачили.Хоть бери їх фоткай і до бабки носи щоб порчі наводила,хоть якось мстити їм.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1431 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 96  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: