Сподобався форум - постав +1

Нові штрафи від ДАІ (2012р.)

Все що стосується наших дво та чотирьох колісних друзів.

Модератори: AndroVit, Igal, KOT

Нові штрафи від ДАІ (2012р.)

Повідомлення KOT » 29 березня 2012, 10:33

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
KOT

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Нові штрафи від ДАІ (2012р.)

Повідомлення KOT » 29 березня 2012, 11:04

перша думка і почуття, які приходить, це - чому наша держава таке гімно????
Із введенням нових штрафів у 2008 році почалося масове наповнення бюджету.. Водіїв пару місяців наші "захисники" тупо розводили.... при цьому за цей період ДАЙці покупляли собі мерседеси та побудували будинки...
Не кожний міг віддати на той часу пару сотень гривень... Почалися перші протистояння водіїв із ДАЙцями, перші фіксації розмови ДАІ на відео.. Я ще зараз пам'ятаю, коли на початку 2009 року я заходив на YOUTUBE - вводив "ДАІ Україна" та у результаті було 15 - 20 сюжетів... Саме тоді молоді люди, не мажори та не синки дупутатів - першими почали доказувати дайцям законність дій. Так і народився - "Дорожній Контроль". А зараз їх - тисячі.... і чим далі - тим більше!!!

Що наша влада доб'ється цими новими штрафами???

1. Наповнення бюджету, щоб і далі було звідки красти.
2. ДАЙці будуть брати більші хабарі від "не грамотних" водіїв (на жаль таких ще дуже багато) та будуть їздити уже на LEXUS.
3. Частина водіїв будуть ще більш глибше вивчати закони!!!!
4. Будуть масово купувати відео-реєстратори, щоб вберегти себе від чергового "розводу"!!!
5. Будуть знімати сюжети про ДАЙців та виложувати в інтернет, бо водіям і так уже не має що втрачати, раз влада ставить на коліна водіїв, то і водії не будуть жаліти представників влади... А попасти дайцю на youtube - ой як не вигідно.. знаю по собі!!!

список можете й далі продовжувати...

для усіх свідомих водіїв хочу сказати лише одне - приєднуйтеся до "Дорожнього Контролю". Слідкуйте за новими введеннями у закони, накази..
дзвоніть друзям - збираєтеся разом та розбирайте кожний пункт закону!!!!

І ще одне.. так сказати "ПРИВІТ ВІД МВД ДЛЯ УСІХ ВОДІЇВ, ЯКІ НЕ ДАЮТЬ ХАБАРІВ"
ЙОМУ НАША МІЛІЦІЯ "ВІДДЯЧИЛА"
Зображення
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
KOT

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Повернутись до АвтоВелоМото

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість