Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 23 серпня 2017, 22:20

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 39 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: безпредел співробітників ДАІ на Т-подібному перехресті.
ПовідомленняДодано: 16 січня 2012, 12:40 
Офлайн

Повідомлення: 4
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: Центр
в правелі 15.9 чорним по білому написано що зупинка заборонена на т-подібному перехресті тільки тоді коли є розділяюча сплошна полоса, а на тому перехресті вона ВІДСУТНЯ значить зупинка не забороняється

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 січня 2012, 12:42 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
Yarek0004 написав:
в правелі 15.9 чорним по білому написано що зупинка заборонена на т-подібному перехресті тільки тоді коли є розділяюча сплошна полоса, а на тому перехресті вона ВІДСУТНЯ значить зупинка не забороняється

я перепрошую, Ви автор даної теми?

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 січня 2012, 12:48 
Офлайн

Повідомлення: 1246
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: то тут, то там...
Зупинка забороняється на перехрестях та ближче 10 м від краю перехрещуваної проїзної частини за відсутності на них пішохідного переходу, за винятком зупинки для надання переваги в русі та зупинки проти бокового проїзду на Т-подібних перехрестях, де є суцільна лінія розмітки або розділювальна смуга;

Суцільної лінії там дійсно немає - ТОБТО дане перехрестя не підпадає під вийняток, а значить стояти на ньому ЗАБОРОНЕНО. І де там написано що "зупинка заборонена тільки тоді коли є розділяюча". Почитайте уважніше ПДР. Якраз все навпаки!!!!
-------
До перехрестя поруч: От цікаво, якщо ніхто толком не пояснить згідно ПДР (а я думаю що так і буде) Може офіційно звернутися в ДАЇ для розтлумачення цієї ситуації? Нехай дадуть офіційну відповідь?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 січня 2012, 13:37 
Офлайн

Юра написав:
До перехрестя поруч: От цікаво, якщо ніхто толком не пояснить згідно ПДР (а я думаю що так і буде) Може офіційно звернутися в ДАЇ для розтлумачення цієї ситуації? Нехай дадуть офіційну відповідь?

Юрій - ти ж бачив усі мої відео.. невже ти так і не поняв, яка офіційна позиція ДАЙців по даному перехрестю???

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 січня 2012, 14:07 
Офлайн

Повідомлення: 901
Подякували: 4 разів.
Район міста: Ковель-ІІ
AkSeL-A3 написав:
Луцька траса є головною по відношенні до тієї по якій Ви рухаєтесь, а відповідно, маєте надати приорітет т/засобу який рухається по Луцькій(не залежно який маневр він здійснює), бо він знаходиться на головній.

Я з Вами згідний. Але побутує думка, що водій, який рухається зі Слайги в сторону автовокзалу виїжджає на головну і тому він повинен проїхати першим. Часто переконуюся, що водії, які рухаються з Луцької траси пропускають тих, які виїжджаються зі Слайги.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 січня 2012, 16:44 
Офлайн

Повідомлення: 578
Подякував (ла): 84 разів.
Подякували: 44 разів.
Район міста: Вокзал
b0t написав:
AkSeL-A3 написав:
Луцька траса є головною по відношенні до тієї по якій Ви рухаєтесь, а відповідно, маєте надати приорітет т/засобу який рухається по Луцькій(не залежно який маневр він здійснює), бо він знаходиться на головній.

Я з Вами згідний. Але побутує думка, що водій, який рухається зі Слайги в сторону автовокзалу виїжджає на головну і тому він повинен проїхати першим. Часто переконуюся, що водії, які рухаються з Луцької траси пропускають тих, які виїжджаються зі Слайги.

Хоч те перехрестя і криве якесь, а не такої форми як звичайний хрестик, все одно існують правила та дорожні знаки, на які обовязково треба звертати увагу, та їх дотримуватись. Наближаючись по другорядній дорозі(про що Вам мають свідчити знаки 2.1; 2.4; 7.8) до перехрестя з головною дорогою, Ви маєте зосередити свою увагу на те, що потрібно буде дати дорогу т/засобу який рухатиметься по головній, або дозволити закінчити маневр проїзду перехрестя т/засобу який в цей час на ньому вже знаходиться.
Інша справа-наша культура поводження на дорозі... Наприклад в Польщі(не кажучи вже про Німеччину), водії з приоритетом скоріше нададуть перевагу проїзду перехрестя водієві, який явно вагається,чи не може зорієнтуватись на складному перехресті. А от в нас, будучи й на головній не можна бути впевненим в тому, що з якогось провулка, заднім ходом перед самим носом не вискочить на шаленній швидкості асфальтний каток. :hi_hi_hi:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 січня 2012, 16:47 
Офлайн

Повідомлення: 468
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 4 разів.
Район міста: Обочина
+100

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 січня 2012, 17:23 
Офлайн

AkSeL-A3 написав:
Хоч те перехрестя і криве якесь, а не такої форми як звичайний хрестик, все одно існують правила та дорожні знаки, на які обовязково треба звертати увагу, та їх дотримуватись. Наближаючись по другорядній дорозі(про що Вам мають свідчити знаки 2.1; 2.4; 7.8) до перехрестя з головною дорогою, Ви маєте зосередити свою увагу на те, що потрібно буде дати дорогу т/засобу який рухатиметься по головній, або дозволити закінчити маневр проїзду перехрестя т/засобу який в цей час на ньому вже знаходиться.

воно то так, АЛЕ - в районі даного перехрестя куча об"єктів, які закривають видимість... це такі як ЗІЛИ із курами, свинями, Газелькі, із комбікормом, усякі грузовіки із капустою, морковою.. ви подивіться, що вони стояють майже за 1 метер від колії та по усьому периметри перехрестя.. чого ДАІ їх не ганяє??

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 18 січня 2012, 13:06 
Офлайн

Повідомлення: 578
Подякував (ла): 84 разів.
Подякували: 44 разів.
Район міста: Вокзал
KOT написав:
воно то так, АЛЕ - в районі даного перехрестя куча об"єктів, які закривають видимість... це такі як ЗІЛИ із курами, свинями, Газелькі, із комбікормом, усякі грузовіки із капустою, морковою.. ви подивіться, що вони стояють майже за 1 метер від колії та по усьому периметри перехрестя.. чого ДАІ їх не ганяє??

Так, видимість там дуже обмежена. Думаю, що якби я рухався по головній з боку Луцька, а в цей час від Слайги на перехрестя виїхав інший т/з, то я б не побачив з другорядної він виїхав, чи з головної. А при лівому повороті(під міст), я б його теж пропустив, так само як казав bot
Цитата:
Часто переконуюся, що водії, які рухаються з Луцької траси пропускають тих, які виїжджаються зі Слайги.

Але мені зайвий раз не важко пригальмувати і пропустити одне авто. А от коли вже під цей шумок нагліють інші водії які виїхали зі сторони Слайги, тим самим свідомо порушуючи ПДР, тоді вже звиняйте...
Цитата:
чого ДАІ їх не ганяє??

То ж всім відомо, що ДАІ на безпеку руху клали большой і толстий, вони більше хвилюються за повноту своїх карманів.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 39 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: