Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 18 листопада 2017, 03:44

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 321 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 22  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Автоновини по Україні
ПовідомленняДодано: 04 жовтня 2011, 18:19 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
а давайте про кіллера поговоримо тут - viewtopic.php?f=21&t=10121&start=195

а у даній темі мене більше цікавить останній сюжет..

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 жовтня 2011, 18:31 
Офлайн

ну вот і почалося - "Рафик не виноват"

У Азарова кажуть, що це не його охоронці розчищають шлях кортежу матюками

Охорона прем'єра Миколи Азарова не має відношення до інциденту за участю кортежу високопосадовця, скандальне відео якого з'явилося в інтернеті.

Про це Укрінформу заявили у прес-службі прем'єра.

"Охорона прем'єр-міністра України не має жодного відношення до скандалу, який набув розголосу через інформацію в Інтернеті", - зазначили в прес-службі уряду.

Водночас, як стало відомо Укрінформу "з джерел у представницьких структур влади, не виключено, що до інциденту може бути причетний кортеж представників Верховної Ради".

Як відомо, журналісти програми "Знак Оклику" зафіксували, як охорона Азарова розбиває дзеркала машин, які не встигають з'їхати з дороги під час руху кортежу.

На відео видно, що до кортежу входить два мікроавтобуси Volkswagen. Як відомо, вони є лише в обслуговуванні прем’єра Азарова.

Раніше журналісти "Української правди" не раз фіксували пересування кортежу Азарова на відео, на якому чітко видно мікроавтобуси Volkswagen, які супроводжують прем'єра.

До кортежів інших охоронювальних осіб, у тому числі і керівництва Верховної Ради, не входять мікроавтобуси Volkswagen.

Джерело - http://www.pravda.com.ua/news/2011/10/4/6639010/

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 жовтня 2011, 18:41 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякували: 30 разів.
Не знаю де там хто почув матюки, а я переслухав фразу разів 10 і кожен раз чув одне і те ж: "Водій (водитель) автомобіля "Тойота", номер...".

КОТ, нагадай усім шо написано в ПДР про ситуацію, коли їде колона з проблисковими маячками (чи як там воно правильно називається)? Шо повинен робити при цьому водій?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 жовтня 2011, 18:44 
Офлайн

igorsolop написав:
Не знаю де там хто почув матюки, а я переслухав фразу разів 10 і кожен раз чув одне і те ж: "Водій (водитель) автомобіля "Тойота", номер...".

КОТ, нагадай усім шо написано в ПДР про ситуацію, коли їде колона з проблисковими маячками (чи як там воно правильно називається)? Шо повинен робити при цьому водій?

узяти впаро і/або зупинитися..
я поняв до чого ти клониш..
а якщо можливості не має узяти вправо, бо там інші авто???

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 жовтня 2011, 18:50 
Офлайн

Справа місця ВАЛОМ - це чітко видно на роліку, навіть незважаючи на те, шо оператор вперто старається не показувати ту сторону. Якраз на фразі "Прийняти праворуч одразу просто неможливо..."
Зображення

показано, шо прийняти праворуч не тільки можливо, а й всі здоровомислячі вже давно це зробили :-)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 жовтня 2011, 18:51 
Офлайн

хоча для кого я це пишу??? :sh_ok:
На дорозі не завжди буває так, як написано у ПДР...
На даному відео я побачив зовсім іншу проблему..... а ви - іншу...

Будемо спорити про світогляд??

дивимося відео із 3:50 хв. саме із того місця, де почали наказувати узяти праворуч..... питається як? Давити білу шкоду чи червоне чері???
із 4:00 хвилини видно, що появляється вільне місце і на 4:09 хв. видно, як водій уже звільняє смугу.. цікаво, а що він робив цілих 9 секунд??? Може дивився у зеркала і переконувався у безпеці свого маневру???

Припустимо водій порушив ПДР...
за порушення ПДР водіїв карає міліція так, як прописує КУпАП.
Може я чогось не знаю, але бити по авто зебро-фало-імітатором та ламати дзеркало - це якийсь новий пункт у КУпАП ???

А усі автомобілі у супроводі - державні, тобто за наші податки..

але кому я це розказую????? Мене тут ніхто не розуміє.. чесно кажучи - мені більш приємніше просто викладувати тут статті, чим спілкуватися із вами..

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 жовтня 2011, 19:21 
Офлайн

А ти перш ніж викладати інколи думай шо викладаєш. Бо покишо все "мімо касси"...

В даному випадку чітко видно, шо ВСІ учасники дорожнього руху найшли спосіб і можливість звільнити проїжджу смугу, і тільки "Тойота" та люди в чорному (позашляховику) навіть не збирались це робити. Це називається бидло за кермом - ролік в іншу (відповідну) тему.

Щодо матюків: можливо хтось чує шось інше аніж фразу "Водитель автомобиля "Тойота"..."?

P.S. Сьогодні їхав в маршрутці (давненько не їздив, все пішки ходжу) і ви знаєте - вже хотів було дзвонити в ДАІ і скаржитись на водія. На дистанції від "Салюта" на черемушках до Універмага він порушив правила разів 6-7 (це на мій неводійський погляд), при чому 2-3 раза - грубо! Чесно: хотілось набити йому... дзеркала...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 жовтня 2011, 19:27 
Офлайн

Повідомлення: 468
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 4 разів.
Район міста: Обочина
Кот! Я не є прихильником дайців і тим більше нашого уряду, але з ролика видно,що охорону і сам кортеж прем"єра провокували для подальших дій правоохоронців. По-перше журналісти їдуть на джипі, а не на "редакційному" ланосі, а знаєш чому? А тому,що в Ланоса не має люка, а оператор скакав як "мавпа" то вниз то вгору. Виходить,що зйомка була запланована - це на мій розсуд. Ну а по-друге - існують ПДР!!!!!!! :a_g_a:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 жовтня 2011, 20:56 
Офлайн

"Контрольний постріл":
KOT написав:
igorsolop написав:

узяти впаро і/або зупинитися..
Виявляється, якшо в проблискових маячках є червоний колір (а на даному відео видно, шо такий колір є) - значить без ніяких "або", а узяти вправо і зупинитись. КОТ, учи ПДР, а то ти вже починаєш оправдовувати порушників... :mi_ga_et:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 жовтня 2011, 21:25 
Офлайн

igorsolop написав:
А ти перш ніж викладати інколи думай шо викладаєш. Бо покишо все "мімо касси"...

а я тут іграю не на публіку і ніколи не збираюся в чиюсь "касу попадати".. Викладую те, що хочу. Якщо тобі не подобається те, що я тут викладаю - не заходь сюда і не пиши взагалі.. Чи тебе хтось заставляє???

Цитата:
P.S. Сьогодні їхав в маршрутці (давненько не їздив, все пішки ходжу) і ви знаєте - вже хотів було дзвонити в ДАІ і скаржитись на водія. На дистанції від "Салюта" на черемушках до Універмага він порушив правила разів 6-7 (це на мій неводійський погляд), при чому 2-3 раза - грубо! Чесно: хотілось набити йому... дзеркала...

так що ж ти, свідомий українець і ненависник водіїв, не зробив того, що хотів? Невже ти тільки на критику спроможний? Невже ти тільки можеш обгадити мої пости, особите відео та не мої статті із новинами, які тобі не подобаються??? Вот таким водіям-дулінам - ти довіряєш своє життя і здоров"я і при чому тихенько мовчиш в углу...

алекс74 написав:
Кот! Я не є прихильником дайців і тим більше нашого уряду, але з ролика видно,що охорону і сам кортеж прем"єра провокували для подальших дій правоохоронців. По-перше журналісти їдуть на джипі, а не на "редакційному" ланосі, а знаєш чому? А тому,що в Ланоса не має люка, а оператор скакав як "мавпа" то вниз то вгору. Виходить,що зйомка була запланована - це на мій розсуд. Ну а по-друге - існують ПДР!

десь заборонено журналістам їздити на джипах??? І звісно - зйомка була запланована, це ж журналісти завжди планують!!!!!!!!!! Ти сам написав, що існують ПДР, тоді чого ДАЙці не наказали водія згідно КУпАП???? :sh_ok:

igorsolop - ще б ти так знав правила і закони, як я, тоді б ціни тобі не було б. Для тебе особисто поясню, чого я написав і/або!!! Бувають моменти, коли ти починаєш їхати правіше і пригальмовувати, а патрульний автомобіль уже проїхав... ти реально просто не встигаєш повністю зупинитися.. Тепер мені скажи, знавець законів, для чого водієві робити зупинку на проїзній частині, коли уся делегація уже давно пролетіла?????

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 жовтня 2011, 21:39 
Офлайн

також рекомендую читати коменти до відео, там багато різних думок по цьому відео.. і чогось усі водії клянуть той кортеж і тих дайців.. ладно, я тут 1 неправильний для вас, але інші люди.... ?????

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 жовтня 2011, 21:40 
Офлайн

алекс74 написав:
Ну а по-друге - існують ПДР!!!!!!!
Я так розумію існує певна категорія водіїв, які або по своїй бидлячій натурі або по незнанні злісно ігнорують ПДР, а потім обурюються і зляться на представників ДАІ. Оце попалось певно одне з таких. Мабуть Азаров таки дійсно поспішав, бо я б на їхньому місці зупинився і натовк водієві пику - їм би все-одно нічого за це б не було...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 жовтня 2011, 21:44 
Офлайн

KOT написав:
також рекомендую читати коменти до відео, там багато різних думок по цьому відео.. і чогось усі водії клянуть той кортеж і тих дайців.. ладно, я тут 1 неправильний для вас, але інші люди.... ?????
Скажи їм нехай сходять до ЛОРа - тоді може почують те, шо казали, а не те шо їм почулось. А потім нехай почитають ПДР - там все написано...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 жовтня 2011, 21:50 
Офлайн

igorsolop - ну твої побажання я прочитав.. а відповіді на мої запитання я не побачу?? (Читай мій останній пост)

І напевно не даремно показали жіночку-інваліда, яка має вплив у Голандії на 16 мільйонів людей.. задумаєтеся..

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 жовтня 2011, 21:58 
Офлайн

Повідомлення: 468
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 4 разів.
Район міста: Обочина
Я також водій, але під марку "всі клянуть" себе не відношу не знаю як ти. Кот!!!!!!!!!! Існують правила в нашій дебільній державі ( в плані ПДР та ін. законах). Вони мали пропустити кортеж, навіть ціною повної зупинки ( був червоний маячок). А те, що хтось, десь ,колись хотів би чи хоче "забруднити" дайців - майстрів у нас хватає. Ще раз повторюю, я до наших дайців ставлюсь негативно :du_el: . А коменти можуть писати навіть далекі люди від теми, побачили гайового, який б"є "рябухою" по машині , і давай строчити "казнить-нельзя помиловать".

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 321 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 22  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: