Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 18 серпня 2017, 13:33

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 321 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 22  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Автоновини по Україні
ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 20:11 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
KOT написав:
"собака, яка гавкає - не кусається"

Це тебе надурили.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 20:15 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
igorsolop написав:
Я чомусь вважаю, шо кількість "несправедливих" зупинок (в розрахунку на одного водія) на порядок меньше ніж випадків порушень правил цими водіями - не все фіксується і не за все вдається наказати.

Підтримую. Що не їду по Варшавці на ділянці Сільмаш - поворот на Зелену, то якесь бидло обганяє на суцільній. Більшість водіїв по моїм спостереженням взагалі пасками безпеки не користуються. Все це їх, певно, примушують робити злі хабарники-даїшники.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 20:17 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
igorsolop написав:
KOT написав:
я ще раз нагадую.. "собака, яка гавкає - не кусається"
кот, давай не будем в цій темі про собак? :ne_ne_ne: люди можуть неправильно зрозуміти і образитись

дафай :hi_hi_hi:

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 20:18 
Офлайн

Fantoman написав:
KOT написав:
"собака, яка гавкає - не кусається"

Це тебе надурили.

ні, це ти так думаєш!!! :hi_hi_hi:
якщо маєш конкретно щось по темі - дафай...
а кормити ще одного троля - сил не вистачить :-)

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 20:20 
Офлайн

Fantoman написав:
Більшість водіїв по моїм спостереженням взагалі пасками безпеки не користуються. Все це їх, певно, примушують робити злі хабарники-даїшники.

Я тебе вірно зрозумів - ДАІ примушує не користуватися пасками???

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 22:19 
Офлайн

Повідомлення: 1246
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: то тут, то там...
Оце тема розкочегарилась. :du_ma_et:

Зі своєї сторони можу сказати одне. Після отримання прав, перший раз зупинив працівник даї та розвів на протокол. Мало того, я тоді нічого не розуміючи САМ попросив якийсь менший штраф. Дєць відповів, що можна на місці заплатити. На місці не було. Підписався в протоколі за перевищення (хоча нічого не порушив), штраф потім заплатив. А Даєць дав мені ще чистий протокол і попросив ще й там росписатися. На це я вже не повівся. Зараз мені це чимось нагадує те як розводять цигани людей.
Після цього саме КОТ відкрив мені очі на це все! І зараз я, при зупинці даїшником, не беру документи в зуби та не підбігаю до нього, як це робить 99% водіїв. Розводити вже і не пробують (майже). І штрафи я не отримую.

Доречі, користуючись можливістю передаю привіт тому ДАЇшнику. Зустрінемось на дорозі.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 22:23 
Офлайн

Юра, просто ще деяких опонентів по переписуванню ніколи дайці не розводили.. того вони такі "розумні"

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 22:43 
Офлайн

Повідомлення: 1246
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: то тут, то там...
igorsolop написав:
З поганими ДАІшниками я стикався лише в роліках КОТа (і то в більшості випадків там було або спірне питання або водій був явно неправий), а з бидло-водіями - по 100 разів на день (і як пішоход, і як пасажир). Тому для мене деякі заяви учасників теми аж ніяк не очевидні. І навіть елементарні знання ПДР дозволяють мені розрізняти хто на дорозі правий, а хто - чмо.

А ніколи не задумувалися чого на дорогах стільки "бидло-водіїв"?
Може тому що таких водіїв даїшники і не зупиняють з певних причин? Чи може тому що такі водії завжди зможуть домовитися з "хорошими ДАЇшниками"? Скільки разів чув історії типу: їду п'яний в ж...пу, бо йти вже не можу. Зупинили, попав на бабло і поїхав далі. В кращому випадку "проведуть", або скажуть туди не їдь бо там ще колеги стоять. І не потрібно казати, що це все казочки, бо є в них такі "постійні клієнти". І якщо ви говорите, що є чесні даїшники, То Вам мабуть не відомо що ремонтують та заправляють вони патрульні машини за "власний кошт". Мабуть отримали зарплату тай поїхали дружно заправилися.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 22:56 
Офлайн

а ви знаєте, шановні опоненти, зараз дайці стали більш акуратніші, ніж були пару років назад. Я веду до того, що у наші дні не так часто почалився безпідставні зупинки і просіння на лапу..
просто ще 2 роки назад не було жодного тижня, щоб мене не зупиняли і розказували казки..

Зараз трохи змінилася ситуація на дорозі...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 23:09 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
igorsolop НЕ ПРАВ - 10000000%
Он не разу не платил, за то, что не нарушил. Вот дрюкнут его жену - тогда поймёт.
Я, меня, я так считаю, ни разу не остановили "за что то". Просто палочка-выручалочка должна кормить хозяина. Нарушал? - да, но это там, где не людей, ни собак - гайцов. В лесу объехал шлагбаум, трактор стоящий обогнал через две сплошных. (траХтор они же и остановили) столько ещё гавна есть ууууу, все и не упомнишь
ИГОРЬ!!! ОСТАНОВИСЬ!!! ПОбойся хоть Бога дорог - и твой пежо дрюкнут
Не всегда ты будешь в машине с тремя камерами и пятьМА фотиками....

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 23:11 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякували: 30 разів.
Юра написав:
І не потрібно казати, що це все казочки, бо є в них такі "постійні клієнти". І якщо ви говорите, що є чесні даїшники
Ми говоримо про конкретну ситуацію. До речі твоя історія "знайомства" з ДАІ лише підтверджує мою теорію про зляканих водіїв, яких один раз "несправедливо" зупинив ДАІшник і відтоді у вас виріс зуб на всіх поголовно представників цієї професії. ОК, можливо того разу ти нічого й не порушував і попався суто на своїй необізнаності. Та невже ти думаєш шо хтось повірить, шо після того ти жодного разу не порушував ПДР? Скільки раз тебе штрафували справедливо? Получається шо зараз ти скаржишся за неправильно виписаний штраф, а скромно відмовчуєшся за ті штрафи, які тобі таки треба було б виписати. Якось нечесно з твого боку...

KOT написав:
просто ще 2 роки назад не було жодного тижня, щоб мене не зупиняли і розказували казки.
2 роки тому я ше не мав автомобіля - тому і з ДАІ не стикався. Зато ситуація з бидло-водіями існує скільки себе пам"ятаю.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 23:15 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякували: 30 разів.
toha, значить ти будеш третім "доказом" моєї теорії. Значить це вже не теорія, а ФАКТ: у вас зуб на все ДАІ незалежно від того хто винен. А в такому разі нема чого тут розводити філософію на тему винен\невинен. Далі дискутуйте без мене.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 23:15 
Офлайн

igorsolop написав:
Зато ситуація з бидло-водіями існує скільки себе пам"ятаю.

А бидлопьяноматроско сцуко никакокго велопидир..та не встречал? Который сам ложится под машину?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 23:16 
Офлайн

:-) :-) :-) :-)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 23:18 
Офлайн

igorsolop написав:
toha, значить ти будеш третім "доказом" моєї теорії. Значить це вже не теорія, а ФАКТ: у вас зуб на все ДАІ незалежно від того хто винен. А в такому разі нема чого тут розводити філософію на тему винен\невинен. Далі дискутуйте без мене.

СТОЯТЬ!!!!
РАНО сваливаешь!
Я уже где-то тут писал: почему есть зарегистрированных 30 000 (ТЫСЯЧ!!!) заявлений на инспектора ДАЙ и нехватает участковых?
Наверное тяжолый труд и зарплату задерживают очень маленькую?

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 321 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 22  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: