Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 17 серпня 2017, 09:01

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 321 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 22  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Автоновини по Україні
ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 11:50 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Грішаня написав:
Ну БЕЗДУМНО гнати чи на ДАІ чи на ДК - то не є правильно. Об'єктивність повинна бути, а не предвзятість.
Цілком згоден! Бо бачу мені вже тут починають закидати провокативні "матеріальчики", мовляв диви яке ДАІ погане - вбиває людей. Я навіть дивитись ті ролікі не буду, бо якшо підходити до справи з такої сторони - то назбирати відео, де прості водії збивають людей значно простіше і таких випадків на декілька порядків більше. Не опускатимусь до такої дитячості, а розглядатиму кожен конкретний випадок окремо...

Отже, щодо конкретної ситуації, про яку йшлося від учора: об"єктивно неправий був водій чорного позашляховика і червоної "Тойоти", усі виправдання типу "не було куди звернути", "не встиг" - це постний відмаз. Про матюки - то взагалі на лохів розраховано, адже все прекрасно чути (якшо, звісно, захотіти). Чому працівники ДАІ вибрали методом покарання не штраф чи 3.14здюліни водію, а просто повернули дзеркало - для мене загадка. Бо перші два (а особливо другий) варіанта були б більш дієвими і в даному випадку справедливими.

P.S. Будь-які спроби переводити дискуссію на особистості буду вважати провокацією і згідно ваших же порад буду скаржитись на це вищому керівництву форуму і вимагати бан для таких провокаторів. Якшо ж і надалі такі провокації буть іти від Модератора цього розділу - буду вимагати позбавлення його модератрських прав за провокативне і упереджене ставлення до учасників дискуссії. Зважайте!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 11:54 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
KOT написав:
ніхто і ніколи мене не переконає, що працівники міліції - захищають громадян.
Навпаки - простим громадянам потрібно захищати себе від міліції..!

Скажу ширше : не держава наша захищає своїх громадян, а громадяни мусять захищатися від "законних" дій своєї держави.
Винятки звичайно є, але ж "Ислючение подтверждает правило"(с).

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 11:56 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякували: 35 разів.
ну що ж, люди - ви самі усе побачили.. :-)
коли фактами тицяєш в очі -це провокація. ти прям як ДАЄць пишеш :-)

можеш жалуватися кому хочеш.. У тебе це гарно виходить, і ти тільки це й умієш :-)
Може ти хочеш тут бути модератором - так і скажи!!! :-)

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 11:57 
Офлайн

KOT написав:
Так почему же простые люди, должны переживать по поводу убийства ГАИшника? Почему их должно волновать, что у инспектора осталась семья? Что полезного сделал этот человек, чтобы заслуживать такого внимания и сострадания? Или он герой лишь потому, что одел форму?
Не знаю хто це сказав, але як на мене - це слова серйозно хворої на голову людини :-( Моя порада: переіменуйте розділ в "Смерть ДАІ" і варісться тут собі скільки завгодно. Просто не треба показувати себе при цьому такими собі борцями за спрведливість. Справедливістю тут і не пахне...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 11:59 
Офлайн

igorsolop написав:
KOT написав:
Так почему же простые люди, должны переживать по поводу убийства ГАИшника? Почему их должно волновать, что у инспектора осталась семья? Что полезного сделал этот человек, чтобы заслуживать такого внимания и сострадания? Или он герой лишь потому, что одел форму?
Не знаю хто це сказав, але як на мене - це слова серйозно хворої на голову людини :-( Моя порада: переіменуйте розділ в "Смерть ДАІ" і варісться тут собі скільки завгодно. Просто не треба показувати себе при цьому такими собі борцями за спрведливість. Справедливістю тут і не пахне...

це твоє бачення ситуації.. і можливо ти найдеш пару однодумців :-)

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 12:00 
Офлайн

Грішаня написав:
KOT написав:
ніхто і ніколи мене не переконає, що працівники міліції - захищають громадян.
Навпаки - простим громадянам потрібно захищати себе від міліції..!

Скажу ширше : не держава наша захищає своїх громадян, а громадяни мусять захищатися від "законних" дій своєї держави.
Винятки звичайно є, але ж "Ислючение подтверждает правило"(с).

та ж суть, тільки іншими словами

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 12:02 
Офлайн

igorsolop написав:
Чому працівники ДАІ вибрали методом покарання не штраф чи 3.14здюліни водію, а просто повернули дзеркало - для мене загадка. Бо перші два (а особливо другий) варіанта були б більш дієвими і в даному випадку справедливими.

Методи покарання мають бути не тільки справедливими, але й ЗАКОННИМИ в першу чергу.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 12:05 
Офлайн

Грішаня написав:
Методи покарання мають бути не тільки справедливими, але й ЗАКОННИМИ в першу чергу.

я це розумію, ти це розумієш, і 95% відсотків водіїв це розуміють, але пішохід це ніколи не зрозуміє, бо він ніколи не був і не буде водієм :-):

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 12:06 
Офлайн

Грішаня написав:
Тобто ти теж за то шоб узаконити пункт "Надавати 3.14здюлін злісним порушникам прямо на місці порушення ПДР"? :-)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 12:09 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Грішаня написав:
На моїй аватарці зображений Петюня із телесеріалу "Зона. Тюремный роман". Та й рекламою власного бізнесу я не займаюсь.

:sh_ok: , о, а я думал - это мнговенное фото :ni_zia: :hi_hi_hi:
а такое знакомое лицо ... :-)

Востаннє редагувалось toha в 05 жовтня 2011, 12:10, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 12:10 
Офлайн

igorsolop написав:
Тобто ти теж за то шоб узаконити пункт "Надавати 3.14здюлін злісним порушникам прямо на місці порушення ПДР"? :-)

трололо.. а й да троль :-)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 12:15 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
igorsolop написав:
буду скаржитись на це вищому керівництву форуму і вимагати бан для таких провокаторів. Якшо ж і надалі такі провокації буть іти від Модератора цього розділу - буду вимагати позбавлення його модератрських прав за провокативне і упереджене ставлення до учасників дискуссії. Зважайте!

Кому? Азарову? ;;-))) или Нектону?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 12:15 
Офлайн

igorsolop написав:
KOT написав:

Ну не з нашими елементарними поняттями/знаннями діагнози людям ставити....
На рахунок справедливості : а дійсно, чому прості люди повинні переживати за вбитого даішника, співчувати його сім'ї ? Немало людей вбивають в нашій "спокійній та стабільній" державі - ми всім їм співчуваємо ?
Можна звичайно сказати, що він був в першу чергу людиною - ну так і Бен Ладен був людиною (по паспорту/за видом).

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 12:16 
Офлайн

igorsolop написав:
Грішаня написав:

А це законно "Надавати 3.14здюлін злісним порушникам прямо на місці порушення ПДР" ?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 12:19 
Офлайн

Повідомлення: 468
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 4 разів.
Район міста: Обочина
Де вона взялась, та ЗАКОННІСТЬ в нашій державі?

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 321 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 22  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: