Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 26 вересня 2017, 13:52

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 321 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 22  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Автоновини по Україні
ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 09:56 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
igorsolop написав:
Цитата:
P.S. Сейчас страна как хвойный лес при +40 С - одна спичка и будет беда.
А отут я шось не зрозумів: про шо йдеться? Чи може я шось важливе пропустив? Як на мене зараз в країні настільки спокійно і стабільно як ніколи раніше, принаймні за правління помаранчових :du_ma_et:

P.S. Якшо "не в ту кассу" - то нехай Модератори перемістять.

Я просто вжахнувся ! igorsolop, що ти за отраву куриш ?! Раніше такого за тобою не помічалось : "зараз в країні настільки спокійно і стабільно як ніколи раніше", ці анекдоти про бегемотів, що в'яжуть шапочки, і летючих напільніків.
Який спокій в країні - кругом забастовки. І не "за Юлю" (це більше показуха), а й за забрані пільги, за владний безпрєдєл як на місцях, так і на вищому рівні, за теперішню "свободу слову" і т.д.?
Яка стабільність ? Чи для тебе коли країна стабільно котиться вниз - це і є стабільність ?
Зав'язуй з тою отравою, зав'язуй....
І не вчи ПДР, які ти із-за жінчиної спини читав/вивчав. Та й взагалі, а з чого ти собі придумав таку "боротьбу" : роз'яснювати "малограмотним (в плані водіння авто) читачам шо до чого" ? Ти - Велиий Гуру ПДР ?
Як в машрутці - то ти водієві і на словах вказати його помилки не можеш, а зі сторінок форуму - то ти б порушників "наказував жорстоко, вже точно не штрафом...", як Сталін/Берія напевне. Ну із штабного окопу то воно звичайно легше воювати - чи "каждый мнит себя героем видя бой со стороны" ?
Якийсь в тебе прямо відрив від реальності. Зав'язуй з тою отравою, зав'язуй....

Вибачай що не так, але прочитавши твій пост просто зірвався.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 10:15 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Цитата:
Який спокій в країні - кругом забастовки.

Які забастовки? Де? Не бачив жодної. Впринципі я телевізор практично не дивлюсь - хабі може там шо показують? Бо в Ковелі нічого такого...

Цитата:
Ти - Велиий Гуру ПДР ?
Гуру - не гуру, а елементарне поняття маю. А в даному випадку достатньо і елементарного поняття аби зрозуміти шо ДАІ праві на 100%. А те шо якась там начеб-то більшість проти - то це проблеми тої більшості, (як я вже казав) зляканої ДАІцями. Це лишній раз доказує, шо більшість просто не знає ПДР. А даремно...

Цитата:
Як в машрутці - то ти водієві і на словах вказати його помилки не можеш
Бидло за кермом - бидло і в житті. Думаєш воно б мене послухало? От якби у мене були повноваження - інша справа! Ну, та я в маршрутках рідкісний гість, нехай там самогубці їздять, нехай розбираються...

P.S. Судячи з аватарки куриш ти а не я :-) Та й в окопі теж ти сидиш: хто зна хто там ховається за ніком "Грішаня"?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 10:47 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякували: 35 разів.
а якби ти жив на хуторі, то ти навіть й не знав, хто в країні президент і про існування іншого виду життя :-)
Грішаня +1

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 10:50 
Офлайн

igorsolop написав:
Які забастовки? Де? Не бачив жодної. Впринципі я телевізор практично не дивлюсь - хабі може там шо показують? Бо в Ковелі нічого такого...

І як афганці і чорнобильці, яким змінусували пільги, штурмували на минулому тижні Верховну Раду України та майже прорвалися туди, ти теж не чув/не бачив ? Повертайся на нашу грішну землю.

igorsolop написав:
Гуру - не гуру, а елементарне поняття маю.

Ну з елементарними поняттями вчителювати не варто, ИМХО.

igorsolop написав:
Думаєш воно б мене послухало? От якби у мене були повноваження - інша справа! Ну, та я в маршрутках рідкісний гість, нехай там самогубці їздять, нехай розбираються...

Що б просто зробити зауваження необов'язково мати "повноваження", а "послухають чи не послухають" - побачиш тільки після того, як зробиш зауваження.

igorsolop написав:
Судячи з аватарки куриш ти а не я :-)

На моїй аватарці зображений Петюня із телесеріалу "Зона. Тюремный роман". Та й рекламою власного бізнесу я не займаюсь.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 11:00 
Офлайн

невже життя якесь інше через об"єктив фотоапарату??
Якщо ти не дивишся телевізор, то в інеті кожний день.. і можна зайти і поцікавитися ситуацією в країні...
тека враження, що в когось "хата з краю"

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 11:07 
Офлайн

KOT написав:
а якби ти жив на хуторі, то ти навіть й не знав, хто в країні президент і про існування іншого виду життя :-)

Я не знаю, де треба жити, щоб вважати, що даішники - справжні ПРАВООХОРОНЦІ (тобто охороняють закон і права ВСІХ людей, діють в рамках закону) і "зараз в країні настільки спокійно і стабільно як ніколи раніше".
Мені не подобається жодний з теперішніх політиків (ні з провладних, ні з опозиційних), але Яник і Ко - це реальний безпрєдєл.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 11:14 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякували: 30 разів.
Грішаня, може ти й правий: може й дійсно треба було спробувати зробити зауваження. Можливо наступного разу так і зроблю (хоча не знаю коли буде той наступний раз?)...

KOT написав:
а якби ти жив на хуторі, то ти навіть й не знав, хто в країні президент
І був би самою щасливою людиною!

Цитата:
то ти навіть й не знав ... про існування іншого виду життя
Завдяки цьому розділу я знаю, шо ше існує один вид життя, при якому треба бездумно гнати на ДАІ :-) Але то життя не для мене. То взагалі не життя...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 11:23 
Офлайн

якби дивно це не звучало, але серед дійців є нормальні хлопці.. але їх одиниці.. і їх ламає система.. в деякій мірі мені їх жалко... але.. у кожної людини є вибір...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 11:24 
Офлайн

igorsolop написав:
Можливо наступного разу так і зроблю (хоча не знаю коли буде той наступний раз?)...

да не зробиш ти... не зробиш.. не вірю я в це :-)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 11:33 
Офлайн

igorsolop написав:
KOT написав:
а якби ти жив на хуторі, то ти навіть й не знав, хто в країні президент
І був би самою щасливою людиною!

Дай Боже всім нам такого щастя - не знати про існування Яника і Ко.

igorsolop написав:
KOT написав:
то ти навіть й не знав ... про існування іншого виду життя
Завдяки цьому розділу я знаю, шо ше існує один вид життя, при якому треба бездумно гнати на ДАІ :-) Але то життя не для мене. То взагалі не життя...

Ну БЕЗДУМНО гнати чи на ДАІ чи на ДК - то не є правильно. Об'єктивність повинна бути, а не предвзятість.

Востаннє редагувалось Грішаня в 05 жовтня 2011, 11:35, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 11:34 
Офлайн

igorsolop - спеціально для тебе, любителя ДАІ.

Работники ГАИ убивают стариков, женщин и калечат детей (ВИДЕО)

В связи с последними публикациями "Дорожного контроля" о событиях в Одессе, когда сотрудники ГАИ не смогли задержать профессионального убийцу, в комментариях под статьями появилось масса защитников Госавтоинспекции.

По словам таких сторонников, "Дорожный контроль" неоправданно обвиняет ГАИ в том, что она не смогла справиться с киллером. Мол инспектор якобы защищал граждан Украины, а "ДК" умеет только устраивать провокации.

Однако, читателям "Дорожного контроля" стоит вспомнить предыдущие публикации на тему "подвигов" работников Госавтоинспекции. В частности следует перечитать материалы о том, как ГАИ убивало беременных женщин, стариков и калечило детей.

1) Итак, 30 августа 2010 года сотрудник ГАИ Донецкой области, находясь в состоянии сильного алкогольного опьянения, насмерть сбил беременную девушку. За такое событие, министр Анатолий Могилев высказал устное предупреждение начальнику УМВД Донецкой области.

2) 10 октября 2010 года сотрудник ГАИ Одессы, будучи в состоянии алкогольного опьянения, совершил наезд на пятерых пешеходов. Двое из них — 55-летний Николай Чернега и его дочь 36-летняя Елена Чернега — погибли. А двухлетний Ванечка получил тяжелейшую травму — перелом основания черепа.

По словам жителя Раздельной Андрея Я., Николая хорошо знали в городе по его залихватской манере езды.

«После того как Коля устроился в одесское ГАИ, он частенько разъезжал по городу под хмельком, — поделился Андрей. - А если его останавливали гаишники, он «отмазывался», показывая свою «корочку». А потом еще и хвалился, мол, я могу даже за рулем из бутылки водку пить при коллегах, и ничего за это мне не будет!»

3) 30 августа, около 11.00, на ул. Чигрина города Николаева автомобиль ГАИ сбил женщину, переходящую улицу по пешеходному переходу. Пострадавшую доставили в БСМП где 68-летней женщине диагностировали перелом обеих костей левой голени.

4) 10 сентября 2010 года в Сумской области работники ГАИ забили в поле до смерти пенсионера. В своих рапортах сотрудники ГАИ написали, мол мужчина упал с мотоцикла и сломал себе четыре ребра.

Начальник ГУМВД Сумщины. П. ДЯЧЕНКО отметил, что работа с личным составом находится на постоянном контроле руководства МВД.

5) В сентябре 2011 года в Житомирской области сотрудники ГАИ задержали в РОВД восьмилетнего ребенка. После задержания выяснилось, что у ребенка перелом позвоночника. В действиях инспекторов прокуратура не нашла абсолютно никаких нарушений.

6) В ноябре 2010 года в Днепропетровской области работники ГАИ ради развлечения украли 37-летнего руководителя детского туристического клуба, вывезли его за город и жестоко покалечили. Руководство ГАИ все отрицало заявив, что пешеход был в стельку пьян.

тот список можно продолжать и продолжать. За три года работы "Дорожного контроля", были опубликованы десятки статей на тему истребления работниками ГАИ населения Украины. И почему то это никого не волновало.

По факту каждого убийства сотрудником ГАИ гражданина Украины, министр МВД Анатолий Могилев официальных панихид не организовывал, родственникам пострадавших десятилетнего оклада, в качестве компенсации, не выплачивал.

В комментариях под статьями защитники Госавтоинспекции слезы не лили и данными событиями не возмущались. А все потому, что факт убийства сотрудником милиции простого человека - абсолютно обыденная ситуация в нашей стране.

Но, стоит кому то убить работника ГАИ, так сразу поднимается шум мол случилась общенациональная трагедия. Почему так? Сотрудники Госавтоинспекции эта божества, а их ликвидация стоит внимания всей страны? Все должны плакать и возмущаться?

В нашем государстве есть тысячи семей, которые остались без отцов, материй и детей в результате беспредела сотрудников милиции и в частности ГАИ. Особи, из этой якобы неприкосновенной касты, наделили себя полномочиями безнаказанно убивать людей, а потом смеяться в глаза, говорить, что за это им ничего не будет.

Так почему же простые люди, должны переживать по поводу убийства ГАИшника? Почему их должно волновать, что у инспектора осталась семья? Что полезного сделал этот человек, чтобы заслуживать такого внимания и сострадания? Или он герой лишь потому, что одел форму?

Дорожный контроль

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 11:37 
Офлайн

А тепер ти скажи цим людям, що ДАІшники святі і критикуати їх не можна.
Може тобі побажати, щоб такі охоронці порядку тебе охороняли????????

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 11:45 
Офлайн

ніхто і ніколи мене не переконає, що працівники міліції - захищають громадян.
Навпаки - простим громадянам потрібно захищати себе від міліції..
igorsolop - чоловіче, схаменися!!!!!!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 11:47 
Офлайн

Повідомлення: 468
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 4 разів.
Район міста: Обочина
Згідний! Але одне но. Є там і порядні люди, але їх там одиниці.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2011, 11:48 
Офлайн

алекс74 написав:
Згідний! Але одне но. Є там і порядні люди, але їх там одиниці.

так я ж це писав декілька постів вище..

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 321 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 22  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: