Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 19 листопада 2017, 09:28

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 71 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Водії маршруток - ДУЛІНИ
ПовідомленняДодано: 28 лютого 2013, 20:34 
Офлайн

Повідомлення: 4086
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Я пропоную дотримуватися ПДР. В нього є перевага. Якщо для того, щоб він міг скористатися перевагою, решті треба пригальмувати і бути в дорозі більше на пару хвилин - гальмуйте і їдьте довше. Поцілуєтеся - розборки теж нешвидкі будуть.

Про аварійну ситуацію приклад хотілося б.

Ще місяця не пройшло з того моменту, як мене ледь не збила машина.
На пішоходному, ****, переході. На зеленому, ****, для мене світлі. І не в першу секунду.
Не х*** керуватися хворою головою, яку більшість із їздюків називають здравим смислом.

Сьогодня Ви не надаєте законну перевагу громадському транспорту. Так причину завжди можна знайти. Себе виправдовувати легко. Коли Ви не пропустите Швидку допомогу, бо Вам потрібніше? Я не кажу, що це буде завтра, але мабуть це неминуче.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 28 лютого 2013, 21:28 
Офлайн

Повідомлення: 1021
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.
KOT написав:
А де відео??

Поки обхожусь :du_ma_et:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 28 лютого 2013, 22:03 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
Не там економиш((

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 28 лютого 2013, 23:20 
Офлайн

Повідомлення: 235
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: Черемушки
AndroVit Швидка? Не робіть зі слона муху. Я Вашу точку зору зрозумів і частково з нею згоден. Мою ж Ви наврядчи зрозумієте, тому що, на Вашу думку, все повинно бути по правилам.
А на рахунок дотримуватись ПДР, так зробіть зауваження цим пїздюкам на маршрутках, коли ті їздуни, як тільки заїжджають в карман включають лівий поворот.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 28 лютого 2013, 23:24 
Офлайн

adywan написав:
AndroVit Швидка? Не робіть зі слона муху. Я Вашу точку зору зрозумів і частково з нею згоден. Мою ж Ви наврядчи зрозумієте, тому що, на Вашу думку, все повинно бути по правилам.
А на рахунок дотримуватись ПДР, так зробіть зауваження цим пїздюкам на маршрутках, коли ті їздуни, як тільки заїжджають в карман включають лівий поворот.

доречі постараюся зняти відео про "лівий поворот при зупинці"
у них і справді є така манера.. я їх всерівно не пропускаю... і не буду.... ::yaz-yk:

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 28 лютого 2013, 23:28 
Офлайн

Повідомлення: 235
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: Черемушки
KOT написав:
у них і справді є така манера.. я їх всерівно не пропускаю... і не буду.... ::yaz-yk:

Це не буде складно :-): Проїхати повз 2-3 зупинки і відео записане.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 28 лютого 2013, 23:38 
Офлайн

Повідомлення: 4086
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
adywan написав:
Мою ж Ви наврядчи зрозумієте, тому що, на Вашу думку, все повинно бути по правилам.

Ті правила кров'ю писані.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 01 березня 2013, 16:13 
Офлайн

Повідомлення: 485
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 80 разів.
KOT написав:

Пару випадків з життя про інструкції, написані кров’ю та «моргалово» пасажирського транспорту в карманах. Буде багато букв, нетерпеливі можуть перейти до нижнього абзацу. Я знаю колегу без обох ступенів ніг. Давно не бачив його і недавно був приємно здивований - до сьогоднішнього дня працює в своїй системі, хоча ще з тих часів не по основному профілю. А трапилось таке. Вони попали в ситуацію, коли по інструкції потрібно було чекати зовнішню допомогу. Дуже часто службові інструкції забороняють якусь особисту ініціативу. Якщо порушити – можна в кращому випадку втратити пагони. Всі хто з ним був залишились чекати, бо знали, що в головному «офісі» знають приблизні координати. А він наплював на все і з покаліченими ногами почав сам вибиратись і зробив ставку на себе (здоровий глузд) та свої інстинкти. Всі загинули, він один вижив. «Спасєніє утопающіх дєло рук саміх утопающіх». Колись давно мене життя звело з одним льотчиком транспортної авіації. Він розповів мені як його чуть не згноїли. Загорівся в небі його корабель, на борту народ без парашутів, самому вистрибнути – точно всіх погубити. І він порушив всі інструкції екстреного зниження по вертикальній швидкості втрати висоти. Тобто почав каменем падати до землі на ближній аеродром. А суть в тому, що для кожного літака льотчиками-випробувачами встановлюються максимальні швидкості та перегрузки і їх порушення може привести до відділення крила чи хвоста. Приземлився з горем пополам, вже на землі половина літака згоріла, хоч і тушили. Але всі живі, кальсони тільки поміняли. Думаєте нагородили? Щча-а-а-ас! По чорному ящику розшифрували божевільну вертикальну (краще б той реєстратор згорів) і звинуватили, що міг літак розвалитись в повітрі. А те, що міг вогонь добратись до баків чи перегоріти силовий елемент крила – всім довбаним педантичним фанатам інструкцій по фігу, вони ж там не летіли. Прийшлось йому з формулами, графіками і секундоміром доказувати свою правоту (Академія рулить!). І вийшло, що згоріли б вони всі ще до землі, виконуючи інструкції. Так що певна доля здорового глузду перед інструкцією може бути. Зрозумійте мене вірно. Я не бунтую проти інструкцій. Зброю в сторону людей не направляти (навіть без набоїв)!

А тепер повернемось до наших баранів, пардон водіїв маршруток, котрі відразу включають лівий поворотнік в кармані. В великому місті то взагалі біда, бо чуть не за кожною зупинкою чергує екіпаж ДАІ. Автобус стоїть і моргає, а поліцаї стоять та чекають хто проїде без зупинки повз автобус. Уявляєте рух в мегаполісі на 6-ти смугах в одному напрямку та в пробках. Ця ситуація ще більш гальмує потік і нервує водіїв. Щоб повернути на право деколи приходиться зайняти праву смугу за кілька кварталів до потрібного тобі повороту. А якщо попереду автобус своїм моргаловом не дає його обігнати? Так і їдемо разом. Коли стикаюсь з такими активними «моргавками» то деколи зупиняюсь на аварійці збоку перед автобусом, так щоб він не міг виїхати з кармана. Підхожу до муділи-воділи і так чемненько з дружелюбною посмішкою кажу: «Братіша, та у тебе глюки у стопарях. Ти жмеш тормоз і зразу вмикаються інші лампочки. Тобі тре на СТО до авто електрика, у мене таке було колись.» І він і я прекрасно розуміємо що відбувається. Ніякої агресії. Я ще потім неспішно у своєї машини капот відкриваю, щось там дивлюсь неспішно пару хвилин. Водій чекає. Нічого особливого, але трохи свого негативу йому перекидаю. Ще ні разу поліцаї за таке мені зауважень не зробили, може просто не бачили. Знайомі хлопці з безпеки страхових агенцій розповідали, що дуже багато відказних матеріалів по компенсації ДТП з автобусами, котрі виїжджали з карманів без «моргавки». Тепер у кожного відео реєстратор, легко доказати. Ото, мабуть, водії маршруток та автобусів так себе страхують, щоб в круговерті роботи не забути поморгати. Поки поліція не почне сприймати це як ускладнення руху та створення аварійної ситуації і вмішуватись, то так і буде. Але хіба вони захочуть втрачати свою кормушку?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 червня 2013, 23:31 
Офлайн

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 28 червня 2013, 21:44 
Офлайн

Повідомлення: 352
Подякував (ла): 4 разів.
Подякували: 1 разів.
А я б на місці першого х..р би його пустив

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 10 серпня 2013, 16:34 
Офлайн

тупо проїзд на червоний із людьми в салоні!!!!!

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 71 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: