Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 26 вересня 2017, 13:48

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 71 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Водії маршруток - ДУЛІНИ
ПовідомленняДодано: 22 квітня 2011, 22:06 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
Хочу завести окрему тему про цих піда...сів!!!
Вони дратують усіх водіїв своїю манерою їзди + люди, задумаєтеся, як Вас перевозять та як відповідають за Вашу безпеку???

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Водії маршруток - ДУЛІНИ
ПовідомленняДодано: 22 квітня 2011, 22:20 
Офлайн

А вот цей ган..он порушив усе, що тільки можна було. Аварійні ситуації, аж 2. Із лівої полоси повернув на право, при чому там вісить знак, є розмітка та створив аварійну ситуацію іншим. Люди, і таке бидло Вас перевозить!!!

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22 квітня 2011, 22:44 
Офлайн

Повідомлення: 902
Подякували: 4 разів.
Район міста: Ковель-ІІ
Цитата:
Хочу завести окрему тему про цих піда...сів!!!

Обережніше зі словами!!! Не всі такі. Тут на форумі, можливо, теж є.

Мені особисто пофігу хто мене перевозить, вони, думаю, своє діло знають за стільки років їзди. Я розумію, водіїв це дратує (та й мене б дратувало, якби часто з цим стикався), але коли пасажир вмішується і розповідає водію маршрутки що йому робити, то це вже капець. Я б послав!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22 квітня 2011, 22:59 
Офлайн

Ну якщо пофігу, хто перевозить, то нехай так і буде.
Не спорю, не усі такі...
просто дрова і то акуратніше перевозять

не можу найти фото ДТП одного шумаХЄРА маршрутки, який перевернувся під мостом..

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22 квітня 2011, 23:10 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякували: 30 разів.
b0t написав:
вони, думаю, своє діло знають за стільки років їзди
Да, з роліків видно шо "своє діло" вони знають ;;-)))

Я звернув увагу: як водій маршрутки спілкується з пенсіонерами - так він і водить. Культура - вона і в Африці...

P.S. А чому ніхто з водіїв не уступає дорогу маршруткам, які виїжджають з "карманів" зупинок? На скільки мені відомо в ПДР чітко вказано, шо такій маршрутці треба уступити дорогу... :du_ma_et:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22 квітня 2011, 23:17 
Офлайн

Повідомлення: 902
Подякували: 4 разів.
Район міста: Ковель-ІІ
igorsolop написав:
b0t написав:
вони, думаю, своє діло знають за стільки років їзди
Да, з роліків видно шо "своє діло" вони знають ;;-)))

Я звернув увагу: як водій маршрутки спілкується з пенсіонерами - так він і водить. Культура - вона і в Африці...

P.S. А чому ніхто з водіїв не уступає дорогу маршруткам, які виїжджають з "карманів" зупинок? На скільки мені відомо в ПДР чітко вказано, шо такій маршрутці треба уступити дорогу... :du_ma_et:

Ага. А ще під кожним відео вказано стаж водіння :ti_pa:
Чого не уступають? Того що в них така ж культура, як і у маршрутчиків. Або ж просто крайні не включають поворот))

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22 квітня 2011, 23:39 
Офлайн

Згідно ПДР водій повинен устипити дорогу громадському транспорті.
А тепер чим відрізняється громадський транспорт від простого буса?
Жовтими номерами та номером маршрута, який видно да задніх дверях.
У мого сусіда є пасажирський бус на простих білих номерах. Так що - це громадський транспорт?
Це простий приватний автомобіль.
Якщо є жовті номера та номер маршруту - я завжди уступаю дорогу, якщо це прості номера, та не має номеру муршруту - сорі, це є приватний бус і дорогу я йому не зобов"язаний уступати, навіть, якщо він виїжає із карманчика, бо він не містить жодних даних про громадський транспорт.

А ще водії маршруток включають лівий поворт, ледь зупинившись на зупинці для висадки пасажирів.. Ніколи не помічали?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 23 квітня 2011, 00:22 
Офлайн

Повідомлення: 1246
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: то тут, то там...
igorsolop написав:
А чому ніхто з водіїв не уступає дорогу маршруткам, які виїжджають з "карманів" зупинок? На скільки мені відомо в ПДР чітко вказано, шо такій маршрутці треба уступити дорогу... :du_ma_et:

От така ситуація.
Іду по дорозі. дивлюсь стоїть марштутка в кармані з включеним лівим поворотом. Хочете вірте хочете ні - але зупиняюсь. Маршрутка стоїть, водій маршрутки бере гроші, дає здачі, в маршрутку ще заходять люди... Ну а позаду мене вже сигналять інші водії що зупинилися за мною. :du_ma_et:
А деколи навпаки - виїжджають з карманів без поворотів прямо перед машиною.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 23 квітня 2011, 08:49 
Офлайн

Юра, і шо це міняє? Якшо станеться ДТП - хто буде винним? Ти потім будеш доказувати, шо тобі ззаді сигналили і через це ти порушив правила?

Я не виправдовую водіїв маршруток! Я знаю лише 2-3 нормальних, чемних і адекватних водіїв, всі решта залишають бажати кращого. Через то я й не користуюсь послугами міських маршрутних таксі, надаю перевагу хотьбі пішки, їзді на велосипеді чи (з недавніх пір) на автомобілі. Проте я не думаю, шо неадекватних водіїв маршруток в процентному відношенні більше ніж взагальному неадекватних водіїв, які купили права і не знають правил і не мають елементарної культури керування...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 23 квітня 2011, 09:01 
Офлайн

Повідомлення: 1246
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: то тут, то там...
igorsolop написав:
Юра, і шо це міняє? Якшо станеться ДТП - хто буде винним? ... Я знаю лише 2-3 нормальних, чемних і адекватних водіїв, всі решта залишають бажати кращого. .... Проте я не думаю, шо неадекватних водіїв маршруток в процентному відношенні більше ніж взагальному неадекватних водіїв, які купили права і не знають правил і не мають елементарної культури керування...

Ну все так і є. Ніхто і не спорить. :nez-nayu: Я ж не написав, що не уступаю маршруткам. :-):

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 23 квітня 2011, 09:12 
Офлайн

Значить ти культурний водій! :-ok-: А некультурним нехай буде соромно :)-(:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 23 квітня 2011, 09:58 
Офлайн

KOT написав:
Згідно ПДР водій повинен устипити дорогу громадському транспорті
В ПДР пише не про громадський транспорт, а про маршрутні транспортні засоби, які рухаються по встановленому маршруту. Звісно, ти можеш сказати, шо нерозгледів в тому бусові признаків маршрутки і не уступати дорогу. Але чи буде то сказано з чистою совістю? :smu:sche_nie:

Цитата:
я йому не зобов"язаний уступати, навіть, якщо він виїжає із карманчика
Впринципі, згідно ПДР ти не зобов"язаний уступати в будь-якому випадку, тому шо в тих же правилах сказано і про певні зобов"язання водія маршрутки, а саме забезпечити безпеку пасажирів при виїзді з кармана зупинки. Ти ж можеш сказати, шо їхав на великій швидкості і давши дорогу маршрутці створив би тим самим аваріайну ситуацію. Тому в даному випадку особисто я все-таки зважав би на ситуацію: якшо маршрутка на моїх очах заїхала в карман - то я б сміливо її об"їжджав незважаючи на сигнал повороту (якби такий горів на маршрутці), а якби я бачив, шо маршрутка хоче виїхати - я б уступив дорогу навіть якби маршрутчик завтикав показати поворот (адже в маршрутці крім роззяви-шофера є ше купа безневинних людей)...

Ну, та не мені вас вчити правилам і культурі :smu:sche_nie:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 23 квітня 2011, 11:55 
Офлайн

На дорозі усе залежить від конкретної ситуації.. Стабільності не має ніякої!!!
Але давайте поговоримо про ці 2 конкренті відео. "ЭТО ПРИСКОРБНО" (с).

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 23 квітня 2011, 12:54 
Офлайн

KOT написав:
"ЭТО ПРИСКОРБНО" (с).
Ето да :ny_tik: Якби я їхав в той час в котрійсь з тих маршруток - я б постарався побити того водія... :smu:sche_nie:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 23 квітня 2011, 13:27 
Офлайн

Повідомлення: 105
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Як вони збиваються з графіка,в них начинається СУМАШЕДША їзда,вони тільки дивляться щоб даї не було остальне пофіг

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 71 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: