Сподобався форум - постав +1

Порадьте авто

Все що стосується наших дво та чотирьох колісних друзів.

Модератори: AndroVit, Igal, KOT

Порадьте авто

Повідомлення igorsolop » 07 лютого 2011, 19:19

Порадьте авто для моєї дружини. Це у неї має бути перший автомобіль. Бюджет $8000 (+\-). На які моделі варто звертати увагу? Можливо хтось може запропонувати на продаж якийсь конкретний варіант?

Дружина не хоче шось мініальне типу Матіз чи Черрі. З повагою ставиться до Volkswagen та Audi. Також проти отих фургончиків типу Опель-Комбо, Сітроен-Берлінго чи Рено(Пежо?)-(Партнер, здається?). Думки схиляються на користь Гольфа, хоча дружина не проти і якоїсь Ауді. Автомобіль має бути 4-дверний. Колір впринципі не грає великої ролі.
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Порадьте авто

Повідомлення Fantoman » 07 лютого 2011, 20:03

Fantoman
 
Повідомлення: 2613
З нами з: 01 червня 2004, 18:29
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Re: Порадьте авто

Повідомлення igorsolop » 07 лютого 2011, 20:12

Досвіду нема, кажу ж - це у неї має бути перший автомобіль (в кінці місяця здає на права і я хотів би шоб на той час у неї вже був автомобіль, шоб не втрачати і ту мізерну кваліфікацю, яку вона отримала за час навчанні). Взагалі в нашій сім"й - це перший автомобіль. Їздити на ньому має вся сім"я (2 дорослих, 2 дітей).

А який Гольф можна купити за $8000? Може є шось конкретне? Старого корча не хочу, хочу шось новіше... :smu:sche_nie:

P.S. Я у автомобілях повний профан, але купувати буду із спецами. Тому не варто думати, шо на мені можна добряче наварити. Не получиться :ni_zia:
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Порадьте авто

Повідомлення KOT » 07 лютого 2011, 21:08

ну що тобі порадити?!!! Раджу звернути уваги на авто подібної марки http://auto.ria.ua/auto_skoda_4018060.html
ШКОДА - це гарний автомобіль!!!
Також зверни увагу на таке авто - http://auto.ria.ua/auto_opel_3982797.html .. головне, щоб там мотор був об"ємом 2,0. Єкономніше набагато.. А саме краще, якщо ГБО уже встановлено (Газо Балонне Обладнання).
Не знаю, чи варто Ланоса пропонувати?
Також цікаві авто ПЕЖО 207)))

Моя порада - бери дизельну малолітражку, бо із сучасними цінами на пальне виходить, що тільки на одне авто працювати.

Хоча я особисто усім рекомендую Сітроен Берлінго або Пежо Партньор. ДУЖЕ класні авто!!!
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Порадьте авто

Повідомлення KOT » 07 лютого 2011, 21:19

і ще - відразу нехай дружина перечитує тему про ДАІ!!!! І учить закони, які стосуються керування авто!!

Також рекомендую купити норм відеореєстратора, щоб записував усе, що на дорозі відбувається, ну це щоб потім не зробили крайнім (не дай Боже) при ДТП чи інших не гараздах.. Не пожалій 200-300 у.е.!!
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Порадьте авто

Повідомлення geniyh » 07 лютого 2011, 21:38

якщо не підходят французи то купи Ланос, постав на газ и хватить на перших порах, тому що гольфа нормального не купиш за 8 тис, а для 3-х річного ланосаса в самий раз щей лишиться для постановки на газ, для дисків 14-и та резини щоб була вище., на ці машини рідко хто жаліеться, але бажано брати з обемом 1,5 л- трохи двигун невибагливіший, тай в обслуговувані не сильно дорого, і запчастини без проблем, автомобіль простий та надійний :du_ma_et:
на рахунок дизелів, то після позаторішної зими при-30 було видно що з нашою соляркою, то ну їх н-р ті дизеля, бачив як товариші на стоянці довбались з ними хватило.
Ческі автомобілі непогані, але в обслуговуванні не дешеві, як і французи.( маю на увазі оригінальні речі( які виходжують ) :-ok-:
П.С.приклад на ланосі у знайомого рідні стойки виходили 85 тис, :du_ma_et:
geniyh
 
Повідомлення: 182
З нами з: 02 травня 2009, 21:31
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Порадьте авто

Повідомлення igorsolop » 07 лютого 2011, 21:57

Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Порадьте авто

Повідомлення vanadiv » 07 лютого 2011, 22:00

vanadiv
 
Повідомлення: 20
З нами з: 16 грудня 2010, 20:07
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 1 разів.
Район міста:

Re: Порадьте авто

Повідомлення igorsolop » 07 лютого 2011, 22:04

Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Порадьте авто

Повідомлення KOT » 07 лютого 2011, 22:08

http://auto.ria.ua

якщо маєш пару годин - то подивися на цьому сайті, що люди продають, але помни золоте правило - нада купляти те, на чому люди їздять. (тобто одне із популярних авто, а не 1 на Волинь і тд.)

зацікавлені варіанти виложуй тут!!
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Порадьте авто

Повідомлення geniyh » 07 лютого 2011, 22:10

Тоді купуй шкоду закарпатської зборки, або Опеля, у якої кузов не стійкий до корозії, як і в шкоди, а для ПЕРШОГО авто , деу не такий вже і поганий варіант, тим паче що їздити буде дружина, а якщо хочеш , щоб було солідно то купуй А6 або мерса , тоді буде все и комфортно і солідно :ps_ih:
geniyh
 
Повідомлення: 182
З нами з: 02 травня 2009, 21:31
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Порадьте авто

Повідомлення igorsolop » 07 лютого 2011, 22:16

KOT, чесно кажучи - я втомився шаритись по таких сайтах. Для мене (людини, яку автомобілі не цікавлять взагалі) пошуки на цих сайтах - це шось типу якби ти робив постановку балету. Нууудооооття. Я вже озадачив цим питанням декількох своїх знайомих - шукають, обіцяють повідомити якшо підвернеться якийсь підходящий варіант...

geniyh, щодо А6 я думав. Єдине шо мене бентежить як неспеціаліста: чи буде А6 1996р.краще ніж Шкода 2006?
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Порадьте авто

Повідомлення KOT » 07 лютого 2011, 22:18

http://auto.ria.ua/?target=search&event ... E%E8%F1%EA

якщо подобається такий тип авто???
Раджу звернути увагу на безпеку авто.. тобто AIRBAG обов"язково має бути і також кузов більш менш масівний!!
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Порадьте авто

Повідомлення geniyh » 07 лютого 2011, 22:21

geniyh
 
Повідомлення: 182
З нами з: 02 травня 2009, 21:31
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Порадьте авто

Повідомлення igorsolop » 07 лютого 2011, 22:26

Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Далі

Повернутись до АвтоВелоМото

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron