Сподобався форум - постав +1

Порадьте авто

Все що стосується наших дво та чотирьох колісних друзів.

Модератори: AndroVit, Igal, KOT

Re: Порадьте авто

Повідомлення KOT » 16 лютого 2011, 11:55

Ігор - я сьогодні уточнив уже точно!! Біржові угоди уже не пишуть.. Доручення не нада!! Як написав valet -зараз береться довідка рахунок. Ця довідка - рахунок береться у будь-якій фірмі, яка займається подібними речами. Власник авто має бути вкурсі!! У Києві вона може коштувати біля 1000 грн. У цю довідку вписують як правило - водія. Про ціну довідки також варто обговорити із власником авто!! І ще - фірма, яка буде виписувати цю довідку - повинна зробити експертизу авто, тобто визначити вартість авто - Чому це робиться? - Бо ти у Ковелі при реєстрації мусиш заплатити 3 % у пенсійний фонд від вказаної вартості!! Тому це у твоїх інтересах вартість авто зробити мінімальною.
До речі, власник авто усе це може зробити сам, заздалегіть. Ти йому тільки скінь паспорта, ідентифікаційного і права (про всякий випадок)..
Якщо тобі дадуть техпаспорт, пластіковий, зрізаний улівому углу - то цивілку тобі не обов"язкво брати, ти гоовне провірь, щоб стара цивілка діяла та номер кузова співпадав!!!

valet - а тут я і тобою не згідний категорично що 4000 грн. тобі усе вийшло..
Максимум 800-1000 грн. !!! (без довідки-рахунок)
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Порадьте авто

Повідомлення valet » 16 лютого 2011, 12:13

Мы сами создаем окружающий нас мир. Мы получаем именно то, что заслуживаем. Как же мы можем обижаться на жизнь, которую создали для себя сами? Кого винить, кого благодарить, кроме самих себя! Кто, кроме нас, может изменить ее, как только пожелает?
Аватар користувача
valet
 
Повідомлення: 247
З нами з: 18 жовтня 2008, 14:41
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Порадьте авто

Повідомлення KOT » 16 лютого 2011, 12:22

сорі - завтикав - що УСЕ вийшло!!! :smu:sche_nie:

Щодо довідки - то Ігор може на себе її виписати!! Бо якщо вписати жінку - то яке відношення Ігор і водій матимуть до даного авто - якщо вони ніде не зазначені!! ?
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Порадьте авто

Повідомлення valet » 16 лютого 2011, 12:39

Мы сами создаем окружающий нас мир. Мы получаем именно то, что заслуживаем. Как же мы можем обижаться на жизнь, которую создали для себя сами? Кого винить, кого благодарить, кроме самих себя! Кто, кроме нас, может изменить ее, как только пожелает?
Аватар користувача
valet
 
Повідомлення: 247
З нами з: 18 жовтня 2008, 14:41
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Порадьте авто

Повідомлення igorsolop » 16 лютого 2011, 15:58

Я так зрозумів, шо в Ковелі мені нічого робити не треба: просто беру гроші, документи свої і дружини і їду в Київ - усе робиться там на місці.

Все, шо потім буде в Ковелі - це простіше, тут у мене є товариші, які тільки те й роблять шо займаються рєстрацією. Впевнений, шо вони мені допоможуть в усьому. Ну, і не без вашої допомоги! Головне все правильно оформити в Києві аби не довелось повертатись із-за якоїсь дрібниці.

Питання: чи зможемо ми їздити автомобілем по Ковелю поки нам не видадуть (не з нашої вини!) пластиковий техпаспорт?
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Порадьте авто

Повідомлення KOT » 16 лютого 2011, 17:06

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Порадьте авто

Повідомлення igorsolop » 16 лютого 2011, 17:24

Так, давайте ше раз. У випадку якшо я хочу прискорити процес оформлення у Києві (тобто шоб я приїхав і просто забрав машину) - які данні про себе мені треба дати наперед теперішньому власнику? Повторюю ситуацію: у Ковелі авто рєструватиметься на мою дружину (на даний момент у неї нема прав), авто переганятиме мій товариш, але при купівлі буду присутій і я (у мене теж нема прав). І які документи в кінцевому випадку має оформити попередній власник?
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Порадьте авто

Повідомлення KOT » 16 лютого 2011, 18:24

Ігор - авто прийдеться ставити на себе.. а жінку уже впишеш у техпаспорт, що має право керувати. Довідка рахунок буде виписана тільки на тебе одного, бо ти є власником... Це кращий варіант без заморочок.
Якщо узяти із заморочками, то у довідку рахунок можна вписати тільки твого водія, але обов"язково там зазначити, що це лише водій, який переганяє авто, а не власник!!!

Так що бери свій увесь пакет документів!!!
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Порадьте авто

Повідомлення igorsolop » 16 лютого 2011, 19:04

Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Порадьте авто

Повідомлення KOT » 16 лютого 2011, 19:13

Як правило у довідки пишеться майбутній власник..
Тоді тобі нада буде уже на місці узнати, там де будеш виписувати її, щоб довідку виписали на твого водія із приміткою, що він авто лише переганяє..
Це уже я на знаю!!
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Порадьте авто

Повідомлення igorsolop » 16 лютого 2011, 20:52

Все правильно: довідка-рахунок виписується на дружину, а шофер вписується просто як перегонщик. По ходу я там навіть не фігурую :ne_vi_del:
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Порадьте авто

Повідомлення toha » 16 лютого 2011, 23:03

Игорь! Ты так тролишь? Или просто издеваешься? :-):
Тебе машину перегнать надо? Если остановят - доказать, что она твоя надо?
Можешь конечно партизанскими тропами ... и вынырнуть под Колодяжным.
Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Re: Порадьте авто

Повідомлення igorsolop » 17 лютого 2011, 00:34

За злісний флуд Учасник toha позбавляється могорича під час обмивання автомобіля ;;-))) Питимеш мінєралку ::yaz-yk:
Аватар користувача
igorsolop
 
Повідомлення: 2698
З нами з: 27 серпня 2004, 17:20
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.

Re: Порадьте авто

Повідомлення KOT » 17 лютого 2011, 00:37

:-) ну Анатоліч, як майбутньому тестю, я візьму 2 бутилки шампанського :smu:sche_nie:
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Порадьте авто

Повідомлення bast » 17 лютого 2011, 00:37

:co_ol: И йессс!!! :-) Нам больше достанется :-)

О, да тут семейственность :hi_hi_hi:
bast
 
Повідомлення: 1021
З нами з: 25 серпня 2009, 22:05
Звідки: Ukraine, Kherson
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Поперед.Далі

Повернутись до АвтоВелоМото

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron