Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 22 вересня 2017, 07:22

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 238 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Порадьте авто
ПовідомленняДодано: 07 лютого 2011, 19:19 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Порадьте авто для моєї дружини. Це у неї має бути перший автомобіль. Бюджет $8000 (+\-). На які моделі варто звертати увагу? Можливо хтось може запропонувати на продаж якийсь конкретний варіант?

Дружина не хоче шось мініальне типу Матіз чи Черрі. З повагою ставиться до Volkswagen та Audi. Також проти отих фургончиків типу Опель-Комбо, Сітроен-Берлінго чи Рено(Пежо?)-(Партнер, здається?). Думки схиляються на користь Гольфа, хоча дружина не проти і якоїсь Ауді. Автомобіль має бути 4-дверний. Колір впринципі не грає великої ролі.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Порадьте авто
ПовідомленняДодано: 07 лютого 2011, 20:03 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
igorsolop написав:
Думки схиляються на користь Гольфа

Гольфа бери. Дружина давно за кермом, досвід є?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 лютого 2011, 20:12 
Офлайн

Досвіду нема, кажу ж - це у неї має бути перший автомобіль (в кінці місяця здає на права і я хотів би шоб на той час у неї вже був автомобіль, шоб не втрачати і ту мізерну кваліфікацю, яку вона отримала за час навчанні). Взагалі в нашій сім"й - це перший автомобіль. Їздити на ньому має вся сім"я (2 дорослих, 2 дітей).

А який Гольф можна купити за $8000? Може є шось конкретне? Старого корча не хочу, хочу шось новіше... :smu:sche_nie:

P.S. Я у автомобілях повний профан, але купувати буду із спецами. Тому не варто думати, шо на мені можна добряче наварити. Не получиться :ni_zia:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 лютого 2011, 21:08 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякували: 35 разів.
ну що тобі порадити?!!! Раджу звернути уваги на авто подібної марки http://auto.ria.ua/auto_skoda_4018060.html
ШКОДА - це гарний автомобіль!!!
Також зверни увагу на таке авто - http://auto.ria.ua/auto_opel_3982797.html .. головне, щоб там мотор був об"ємом 2,0. Єкономніше набагато.. А саме краще, якщо ГБО уже встановлено (Газо Балонне Обладнання).
Не знаю, чи варто Ланоса пропонувати?
Також цікаві авто ПЕЖО 207)))

Моя порада - бери дизельну малолітражку, бо із сучасними цінами на пальне виходить, що тільки на одне авто працювати.

Хоча я особисто усім рекомендую Сітроен Берлінго або Пежо Партньор. ДУЖЕ класні авто!!!

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 лютого 2011, 21:19 
Офлайн

і ще - відразу нехай дружина перечитує тему про ДАІ!!!! І учить закони, які стосуються керування авто!!

Також рекомендую купити норм відеореєстратора, щоб записував усе, що на дорозі відбувається, ну це щоб потім не зробили крайнім (не дай Боже) при ДТП чи інших не гараздах.. Не пожалій 200-300 у.е.!!

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 лютого 2011, 21:38 
Офлайн

Повідомлення: 181
Подякували: 0 разів.
якщо не підходят французи то купи Ланос, постав на газ и хватить на перших порах, тому що гольфа нормального не купиш за 8 тис, а для 3-х річного ланосаса в самий раз щей лишиться для постановки на газ, для дисків 14-и та резини щоб була вище., на ці машини рідко хто жаліеться, але бажано брати з обемом 1,5 л- трохи двигун невибагливіший, тай в обслуговувані не сильно дорого, і запчастини без проблем, автомобіль простий та надійний :du_ma_et:
на рахунок дизелів, то після позаторішної зими при-30 було видно що з нашою соляркою, то ну їх н-р ті дизеля, бачив як товариші на стоянці довбались з ними хватило.
Ческі автомобілі непогані, але в обслуговуванні не дешеві, як і французи.( маю на увазі оригінальні речі( які виходжують ) :-ok-:
П.С.приклад на ланосі у знайомого рідні стойки виходили 85 тис, :du_ma_et:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 лютого 2011, 21:57 
Офлайн

KOT написав:
ШКОДА - це гарний автомобіль!!!
Да, ми приглядались до Шкоди. Це один з варіантів який нам впринципі підходить.

Цитата:
Також зверни увагу на таке авто - http://auto.ria.ua/auto_opel_3982797.html .. головне, щоб там мотор був об"ємом 2,0. Єкономніше набагато..
Я вибачаюсь за дилетанство: а хіба 2.0 більш економніше ніж наприклад 1.6?

Цитата:
А саме краще, якщо ГБО уже встановлено (Газо Балонне Обладнання).
Ми не плануємо багато їздити тому особливо не буде шо економити (це не значить, шо можна пропонувати КаМАЗ з розходом палива 50л на 100км). Взагалі-то так як це перший автомобіль - то ми ше й самі не знаємо на шо особливо звертати увагу при покупці, через то і виникла ця тема.

Цитата:
Не знаю, чи варто Ланоса пропонувати?
Думаю не варто. Дружині (та і мені теж) буде некомфортно в несолідному авто :smu:sche_nie:

Цитата:
Також цікаві авто ПЕЖО 207)))
Класс! І мені і дружині ззвоні подобається. А можна купити таку машину у відмінному стані виходячи з мого бюджету? Як вона в житті? Бо я перед дружиною поставив вимогу, шо всі питання з експлуатації і обслуговування будуть лягати на неї - тому автомобіль не повинен бути особливо заморочливим...

Цитата:
Хоча я особисто усім рекомендую Сітроен Берлінго або Пежо Партньор. ДУЖЕ класні авто!!!
Може вони і класні для певних завдань, але не для першого домашнього авто.

Цитата:
і ще - відразу нехай дружина перечитує тему про ДАІ
Да, я їй про це вже говорив. Треба буде її направити на консультацію до когось із водіїв із стажом - нехай научать як себе вести з ДАІ. А я із своєї сторони буду шукати зв"язки з тамошніми працівниками. Про всяк випадок... :smu:sche_nie:

Цитата:
Не пожалій 200-300 у.е.!!
Да, таке можна буде купити...

geniyh, я не хочу Ланос. Я вже краще на вєліку їздитиму (та я певно і так більше на вєліку їздитиму - і просто, і швидко, і дешево)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 лютого 2011, 22:00 
Офлайн

Повідомлення: 20
Подякували: 1 разів.
Район міста: 2 Ковель
KOT написав:

підтримую, для сімї, для роботи саме те що треба. Дружину послухай та зроби навпаки, [b]народна мудрість[/b]. Особливо при виборі авто.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 лютого 2011, 22:04 
Офлайн

vanadiv написав:
Дружину послухай та зроби навпаки
Це трохи не той випадок: за кермом іздитиме виключно дружина (у мене навіть нема прав і в найближчому майбутньому не передбачається) - відповідно автомобіль підбирається такий, шоб подобався їй. Сітроен Берлінго та Пежо Партньор їй не подобаються. Та і мені теж...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 лютого 2011, 22:08 
Офлайн

http://auto.ria.ua

якщо маєш пару годин - то подивися на цьому сайті, що люди продають, але помни золоте правило - нада купляти те, на чому люди їздять. (тобто одне із популярних авто, а не 1 на Волинь і тд.)

зацікавлені варіанти виложуй тут!!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 лютого 2011, 22:10 
Офлайн

Тоді купуй шкоду закарпатської зборки, або Опеля, у якої кузов не стійкий до корозії, як і в шкоди, а для ПЕРШОГО авто , деу не такий вже і поганий варіант, тим паче що їздити буде дружина, а якщо хочеш , щоб було солідно то купуй А6 або мерса , тоді буде все и комфортно і солідно :ps_ih:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 лютого 2011, 22:16 
Офлайн

KOT, чесно кажучи - я втомився шаритись по таких сайтах. Для мене (людини, яку автомобілі не цікавлять взагалі) пошуки на цих сайтах - це шось типу якби ти робив постановку балету. Нууудооооття. Я вже озадачив цим питанням декількох своїх знайомих - шукають, обіцяють повідомити якшо підвернеться якийсь підходящий варіант...

geniyh, щодо А6 я думав. Єдине шо мене бентежить як неспеціаліста: чи буде А6 1996р.краще ніж Шкода 2006?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 лютого 2011, 22:18 
Офлайн

http://auto.ria.ua/?target=search&event ... E%E8%F1%EA

якщо подобається такий тип авто???
Раджу звернути увагу на безпеку авто.. тобто AIRBAG обов"язково має бути і також кузов більш менш масівний!!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 лютого 2011, 22:21 
Офлайн

igorsolop написав:
KOT, чесно кажучи - я втомився шаритись по таких сайтах. Для мене (людини, яку автомобілі не цікавлять взагалі) пошуки на цих сайтах - це шось типу якби ти робив постановку балету. Нууудооооття. Я вже озадачив цим питанням декількох своїх знайомих - шукають, обіцяють повідомити якшо підвернеться якийсь підходящий варіант...

geniyh, щодо А6 я думав. Єдине шо мене бентежить як неспеціаліста: чи буде А6 1996р.краще ніж Шкода 2006?

Якщо А6 в доброму стані то краще без сумніву. :co_ol:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 лютого 2011, 22:26 
Офлайн

KOT написав:
якщо подобається такий тип авто???
Да, дружині таке подобається! :mi_ga_et:

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 238 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: