Сподобався форум - постав +1

Як правильно поводити себе із ДАІшниками

Все що стосується наших дво та чотирьох колісних друзів.

Модератори: AndroVit, Igal, KOT

Як правильно поводити себе із ДАІшниками

Повідомлення KOT » 18 жовтня 2008, 10:49

Сьогоднішня ранкова ситуація, яка зі мною трапилася, наштовхнула мене на створення окремої теми для водіїв. Тут я хотів би обговорити таку проблему-питання, як права та обав"язкі водіїв, коли їх зупиняють гаїшникі та починають нав"язувати Вам те, що не відповідає дійсності. Наша проблема полягає у тому, що багато із нас (я в тому числі) до кінця не знає різних нюансів із закону.

Розказую, їду сьогодні зранку по центрі, зупиняє гаїшник, він був 1 взагалі, не привітався а просто підійшов мовчки, я дав йому техпаспорт і права, він продивився, провірит техогляд, страховку, все ОК, і тут просить дихніть мені, я дихнув, він мені говорить, у мене є підозра на те, що ви п"яний, (у 8:30 ранку, і я доречі не пью взагалі, і вчора не пив і взагалі не пью), і пішов у авто, він дав мені трубку, із нею були якісь проблеми, я сказав, що вона не працює так, як треба, він сам дихнув у пакєт, і сказав, усе добре, дихай далі, я відмовився і потребував іншу трубку (він же сам туда дихав, може він і сам гатовий учора був). Почався скандал із його сторони, я також не мовчав. 20 хв. дурної мови..... врешті решт, моя перемогла (люди помогли) і я собі поїхав далі.

Як нада себе поводити у такій ситуації, дізнався тільки що, і Вам хочу просто розповісти.

ГАЇшник не має права заставити вас дихати у трубку, якщо не має
2 інспектрів ДАЇ, 2 випадкових свідків, при Вас він повинен розпакувати нову "трубку із новим мішком", бо якщо мішок не новий а пожмаканий, чи ще якійсь, Ви не в якому разі не дихайте у нього, по тій причині, що мєнти можуть просто туда капнути пари капєль водкі, і цього достадньо, щоб трубка показала, і тут підстава!!!!
Ви можете просто відмовитися від "трубкі" а сказати йому - їдим на скору, нехай роблять аналіз крові! Багато мєнтов не поїде, бо їм нада скласти акта про затримання, і коли вийде, що аналіз покаже, що ви тверезий, то мєнту буде втик за те, що він не взмозі відрізнити п"яну людину від тверезої!!!!!!!!

Вот такі то приколи, і хотілося б, щоб розумні люди сюди понаписували про різні життєві ситуації.!!!!!!!
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!!!!!!!!!

Повідомлення KOT » 18 жовтня 2008, 11:42

Хароша річ - телефон довіри, якщо на гаїшника поступає 3 скарги, він знижується по званню та переводить на інший рівень.
+380332796215 У Волинській обл.
+380442724659 загальний по Україні.

Ця річ і правду єфєктивна, провірено!!!
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!!!!!!!!!

Повідомлення boddy » 18 жовтня 2008, 12:16

Аватар користувача
boddy
 
Повідомлення: 1150
З нами з: 21 листопада 2003, 17:51
Звідки: з лісу...
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!!!!!!!!!

Повідомлення Alfa Centavra » 18 жовтня 2008, 12:24

Кот, можеш відмовитись дихати в трубочку але просити гаїшника повезти тебе в лікарню до нарколога та здати кров на алкоголь. При цьому гаїшник має бути присутнім та скласти акта. З аналізами щось накрутити складніше, бо втрутяться ще 2 особи - лікар та лаборант.
Або купи собі тест-трубочок (бачила в київських автомагазинах) - розбиваєш скло й дихаєш в свою, якщо тверезий, то реакції в своїй точно не буде, щоб був ще якийсь доказ гаїшнику.
Ну й про всяк випадок включи диктофон чи відео при розмовах, на власному досвіді знаю, що при початку запису гаїшники зразу стають чемними.
Зараз такі штрафи, що будуть до всього придиратись.
Аватар користувача
Alfa Centavra
 
Повідомлення: 1189
З нами з: 15 червня 2005, 12:44
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 3 разів.

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!!!!!!!!!

Повідомлення KOT » 18 жовтня 2008, 13:35

boddy, дякую, я про цей закон знаю, навіть є роздруковкі із новими штрафами.

Неприємно, коли обвинувачують у тому, що ти не робив!!!!
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!!!!!!!!!

Повідомлення Sergo » 18 жовтня 2008, 14:23



Люди гірші, ніж вони хочуть здаватися, і кращі, ніж вони здаються.
Аватар користувача
Sergo
 
Повідомлення: 227
З нами з: 22 квітня 2005, 21:54
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 3 разів.

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!!!!!!!!!

Повідомлення KOT » 18 жовтня 2008, 14:39

http://www.u-drive.com.ua/rus/support/helpauto/

дякую Сергію, вот ще одна ссилка
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!!!!!!!!!

Повідомлення valet » 18 жовтня 2008, 14:55

Ви трішки “хильнули” зайвого. Вас зупиняють. Що робити?Один мій знайомий на всякий випадок тримає в автомобілі 2-3 баночки пива або ще чогось такого. Тоді: Вам вказали зупинитися, Ви демонстративно і швидко виходите з автомобіля, відкриваєте пиво та добряче його випиваєте на очах у “шокованого” ДАІ-шника. Потім Ви зачиняєте автомобіль та лагідно прохаєте нашого правоохоронця придивитися за ним до того часу, як щойно вжитий Вами алкоголь не полишить Ваш організм. Що це Вам дає? Це надзвичайно просто – будь-яка “трубка тверезості” може показати лише наявність чи відсутність певних концентрацій алкоголю у крові, однак жодна з них не може визначити час вживання алкоголю. Тому ДАІ-шнику є майже неможливим довести, що Ви керували автомобілем саме у стані сп’яніння, оскільки Ви “сп’яніли” прямо на його очах, причому зробили це покинувши перед цим автомобіль. Тому в даному випадку Ви лише людина яка зупинилася на узбіччі з метою вгамування своєї “спраги”.Отже, пам’ятайте – Ви не зобов’язані доводити свою не винуватість, суд буде виходити з того, що перед ним спочатку стоїть зовсім невинна людина. Обов’язок доведення лежить на ДАІ-шнику та його товаришах по службі. Якщо Ви впевнені у своїй не винуватості, то від самого початку відстоюйте свою позицію – вимагайте занесення всіх своїх зауважень до протоколу про адміністративне правопорушення, не погоджуйтесь з тим що Вам “шиють” та фіксуйте це у протоколі.
Мы сами создаем окружающий нас мир. Мы получаем именно то, что заслуживаем. Как же мы можем обижаться на жизнь, которую создали для себя сами? Кого винить, кого благодарить, кроме самих себя! Кто, кроме нас, может изменить ее, как только пожелает?
Аватар користувача
valet
 
Повідомлення: 247
З нами з: 18 жовтня 2008, 14:41
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!!!!!!!!!

Повідомлення toha » 18 жовтня 2008, 15:03

Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!!!!!!!!!

Повідомлення Alfa Centavra » 18 жовтня 2008, 15:05

Аватар користувача
Alfa Centavra
 
Повідомлення: 1189
З нами з: 15 червня 2005, 12:44
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 3 разів.

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!!!!!!!!!

Повідомлення KOT » 18 жовтня 2008, 15:12

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!!!!!!!!!

Повідомлення toha » 18 жовтня 2008, 15:17

КОТ :lol: :lol: :lol: краткость - сестра таланта. :handshake: :wink: :D
не по теме, но не сдержался :oops: :roll: :D
Аватар користувача
toha
 
Повідомлення: 3340
З нами з: 15 листопада 2007, 19:31
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!!!!!!!!!

Повідомлення Alfa Centavra » 18 жовтня 2008, 15:20

Аватар користувача
Alfa Centavra
 
Повідомлення: 1189
З нами з: 15 червня 2005, 12:44
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 3 разів.

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!!!!!!!!!

Повідомлення KOT » 18 жовтня 2008, 15:22

Alfa Centavra, там далі іде пояснення всього... уважніше прочитай
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Як правильно поводити себе із гаїшниками!!!!!!!!!

Повідомлення valet » 18 жовтня 2008, 15:39

Мы сами создаем окружающий нас мир. Мы получаем именно то, что заслуживаем. Как же мы можем обижаться на жизнь, которую создали для себя сами? Кого винить, кого благодарить, кроме самих себя! Кто, кроме нас, может изменить ее, как только пожелает?
Аватар користувача
valet
 
Повідомлення: 247
З нами з: 18 жовтня 2008, 14:41
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Далі

Повернутись до АвтоВелоМото

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron