Сподобався форум - постав +1

Наша ДАІ

Все що стосується наших дво та чотирьох колісних друзів.

Модератори: AndroVit, Igal, KOT

Наша ДАІ

Повідомлення osram » 11 грудня 2014, 23:32

Хм сьогодні була така ситуація.... Їду спокійно і зупиняють даішники... Підійшов не придставився зразу документи просить... Я звісно відмовився і попросив назвати причину зупинки і показати посвідчення... Посвідчення інспектор не показав а на причину зупинки сказав порушення правил ПДР мол я когось десь не пропустив... Я попросив фото відео фіксацію на що інспектор сказав давай сюди свідоцтво і відкривай капот.. Я відповів що не забов'язаний виходити і відкривати... Знову попросив ознайомити мене з мої правопорушенням і матеріалами справи... На що інспектор відповів що він не забо'язаний мене ознайомлювати... То відповідно до ст. 14 п.1 та ст. 251 "Кодексу України про адміністративні правопорушення", він повинен ознайомити вас з ДОКАЗАМИ вашого правопорушення. ДОКАЗОМ вашого порушення є фото-, відео-фіксація на спеціальні пристрої, які прописані в наказі №33 "переліт технічних засобів, для виявлення правопорушень". Після чого підійшло ще два бидла і почалось... Які доречі теж не представились.. Один зних сказав що ми перевозимо бомби і що від дістане пістолет і нас розстріляє.. Або викличе групу і нас дістануть з авто заламають і відправлять у відділ.. Жалко що телефон сів... Після чого почали вимагати документи передавати я відмовився, а приклав до скла свого авто, інспектор сказав що не бачить бо вікна тоновані після чого я порадив інспектору звернутися до мед працівників а точніше до окуліста.. Я сказав що наша розмова записується.. Тоді всі ці лосі повідходили від авто так я простоях 40 хвилин після чого відкрив вікно запитав інспектора що він збирається робити і чи буде мене ознайомлювати.. Він приніс цифровий фотопарат а я запитав що це він сказав це відео вашого порушення тоді я нагадав йому наказі №33 "переліт технічних засобів, для виявлення правопорушень" . Але все ж таки подивився відео.. На відео нічого не зрозуміло все темне якігось два ліхтарика.. Номерів моїх не видно після чого я сказав що це не моє авто і тим більше не видно номерних знаків.. Після чого цей соловей заспівав що це силует вашого авто... Я сказав що ні не мій... і де докази.. Вони знову повідходили почали передзвонюватись з кимось.. Так як ми стояли вже 40 хвилин я сказав або складають протокол затримання або я їду.. Вони не звернули на мене увагу, я зачекав ще 10 хв і поїхав..)
osram
 
Повідомлення: 76
З нами з: 23 березня 2013, 00:22
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Наша ДАІ

Повідомлення AndroVit » 12 грудня 2014, 00:10

Крім форуму ще кудись писав чи писатимеш? Прокуратура, внутрішня безпека, чи просто тут пару випускаємо?
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: Наша ДАІ

Повідомлення osram » 12 грудня 2014, 00:30

На гарячу лінію скаржився... Думаю ще писатиму в прокуратуру.
osram
 
Повідомлення: 76
З нами з: 23 березня 2013, 00:22
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Наша ДАІ

Повідомлення AndroVit » 12 грудня 2014, 01:11

:co_ol:
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: Наша ДАІ

Повідомлення vanadiv » 19 грудня 2014, 12:26

Побільше б таких водіїв і можливо був би порядок… моя порада купіть собі відеореєстратор)
vanadiv
 
Повідомлення: 20
З нами з: 16 грудня 2010, 20:07
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 1 разів.
Район міста:

Re: Наша ДАІ

Повідомлення Boris » 20 грудня 2014, 09:09

Не всі даівці погані. На днях реально порушив-"проїзд на заборонений сигнал". Догнали, зупинили, підійшов представився, нормально поспілкувалися, я вибачився, і о чудо, дав мені усне попередження і сказав більше так не робити!
І взагалі, за весь час за кермом (4 роки зранку до ночі, кожен день, по всій Волині інколи і далі) попався лише раз неадекват, в якого було ну просто на лобі написано "дай мені".
Отож, можливо, проблема не лише в працівниках ДАІ?!
Чим більше менше ми їм більше - тим більше менше вони нам!!!
Аватар користувача
Boris
 
Повідомлення: 1023
З нами з: 04 травня 2005, 14:47
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.

Re: Наша ДАІ

Повідомлення virtuon » 20 грудня 2014, 22:12

Бачу полюбляєш сайт Дорожнього контролю)))))
virtuon
 
Повідомлення: 21
З нами з: 24 серпня 2014, 21:51
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Наша ДАІ

Повідомлення KOT » 21 грудня 2014, 14:56

Читаю цю тему і тихенько посміхаюся..
Ось моя тема, яка змінювалася роками під кожне нове законодавство.



саме 18 жовтня 2008 я почав цікавитися "злочинним угрупуванням під назвою ДАІ"
як можете побачити, там написано сотні повідомлень, було розібрано десятки різних ситауцій і знято мною гігабайти різних відео.

osram - за стільки років зробив я собі один єдиний висновок, що якби ти там не старався "розкрити очі іншим водіям", щоб вони знали свої права та обов"язки - у тебе нічого не вийде. І тут є безліч причин. Моя тобі порада - надійся сам на себе і тільки на свої знання, інші не допоможуть.

П.С. з 18 жовтня 2008 - у мене не має жодного протоколу на порушення, але є гігабайти знятих відео так званих "моїх порушень". Методика діє, але виключного для самого себе.. Іншим не допоможеш.
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Наша ДАІ

Повідомлення virtuon » 21 грудня 2014, 15:59

virtuon
 
Повідомлення: 21
З нами з: 24 серпня 2014, 21:51
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Наша ДАІ

Повідомлення AndroVit » 16 березня 2015, 22:56

Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: Наша ДАІ

Повідомлення AndroVit » 17 березня 2015, 20:21

Голосувалка з приводу зовнішнього вигляду поліцйського транспорту:
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: Наша ДАІ

Повідомлення Oleg-Dock » 25 березня 2015, 17:48

osram все ти правильно загробив, як показує моя практика 40-60 хвилин втрачаєш але їдеш без протоколу-штрафу (при умові що хоч елеметарне знаєш і розумієш).
ДАIшник-це особлива людина, яка думає що має корону, або щось типу того. Був період вони взагалі землі під собою не бачили.
Вся система ДАІ це планова економіка, вийшов на роботу маєш принести нацять протоколів (пяних,шумахерів,...), і як показує практика налічку вони теж мають принести босу, а бос якусь частину вищому босу... Вийшовши на роботу, на машину з пустим баком, як вона має їхати сам собі придумай, здох акумулятор сам собі придумай, і взаалі цей підрозділ рахується в нашій державі "дойною-коровою" в дві сторони. Вона доїть і її доять, і тому, що її доїть плювати де та корова кормиться і чим.
І як показує практика ДАІ-шникі бувають тупі/розумні/хитрі. А зкони і норми незнають досконало, а знають як їм переказав начальник а тому вщій начальник. Тому в стресових (нештатних) ситуаціях вони насідають на телефон, мол бос чо делать дальше, правда не всі, розумний Даишник просто відпустить водія.
Ми боримся з рядовиме пешкаме, а гниль тяинеться зверху. І від того скільки ти ціх пешок знищиш, вцілому ситуація незміниться. Бо нові пешкі будуть змушенні працювати также "приказ не обсуждається". Да, язгідний незаконий наказ мжна невиконувать, але це рівнозначно фразі "бос ти дурак".
Місцеві суди, прокуратура і ДАІ це сімя, хоча конкретному даїшнику ти гімора добавиш.
Нприклад такзвана еліта як їздили п'яними так і їздять, мають бабосо-связі і мають абонениент антигаїшник.
Боротись не боротись, Майдан-3,4,5... Ясно що так жити неможливо, але приходиться! Хоча нас було 52 міліони, потім 40 з чимось, а тепер скільки?
Щоб ми, не влаштовували майдани, нас зіштовхнули лобами брата з братом :ne_vi_del: .
Зображення
Орфография - как Кунг Фу....
Настоящей мастер пользуется ей только в случаях крайней необходимости...
Аватар користувача
Oleg-Dock
 
Повідомлення: 275
З нами з: 23 березня 2007, 13:58
Звідки: Kovel
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 1 разів.

Re: Наша ДАІ

Повідомлення osram » 01 квітня 2015, 04:21

Вибачайте за сміх за кадром, забирав випивших друзів додому..


2.4. На вимогу працівника міліції водій повинен зупинитися з дотриманням вимог цих Правил, а також:
а) пред'явити для перевірки документи, зазначені в пункті 2.1;
б) дати можливість перевірити номери агрегатів і комплектність транспортного засобу;
в) дати можливість оглянути транспортний засіб відповідно до законодавства за наявності на те законних підстав, у тому числі провести з використанням спеціальних пристроїв (приладів) перевірку технічного стану транспортних засобів, які відповідно до законодавства підлягають обов'язковому технічному контролю.
osram
 
Повідомлення: 76
З нами з: 23 березня 2013, 00:22
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:


Повернутись до АвтоВелоМото

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron