Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 20 серпня 2017, 01:22

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 295 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 20  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: "Дорожній Контроль" та усе, що із ними пов'язано
ПовідомленняДодано: 03 серпня 2011, 10:14 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
igorsolop написав:
Своїми діями предствники ДК дражнять ДАІшників, які і так самі по собі озлоблені (така специфіка роботи), а після цього взагалі кидаються на всіх підряд.

Нещасні озлоблены даішники, от така специфыка роботи : постійне безгрошів'я, недоїдають-недопивають, добре, що хоч одяг держава видає................
"не смешите мои подковы !" (с)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 серпня 2011, 10:15 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Жаль що я зараз без колонок. По памяті можу просто трохи слова не так передати представника ДК. Подивися це відео ще раз. Подивися в чому звинувачує активіст ДАЙців коли показує камеру відеонагляду. Він їх звинувачує в тому що ДАЙці стоять далеко від цього місця, сховалися. От всі їдуть і порушують. А ДАЙці з його слів мали б стояти тут і "РОЗПОВІДАТИ ПРАВИЛА, ТА ЧОМУ НЕБЕЗПЕЧНО ЇХ НА ЦЬОМУ МІСЦІ ПОРУШУВАТИ"

Я не є прихильником ДАЙців. Але не треба порушувати і кричати що вас несправедливо штрафують.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 серпня 2011, 10:17 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Грішаня написав:
от така специфыка роботи : постійне безгрошів'я, недоїдають-недопивають
Ні, шановний, не це. Вони по роду діяльності мають справу в основному з безбашенними ідіотами-камікадзе. А тепер до списку таких ідіотів добавились ше й представники ДК, які нагло зариваються

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 серпня 2011, 10:20 
Офлайн

igorsolop написав:
На місці ДАІ б наказав тих представників ДК, які тиняються навколо них з відеокамерою і відволікають, заважають виконанню їх службових обов"язків. Просто тупо викликав би звичайну міліцію - нехай розбираються хто то такі і чого тут лазять з камерами. І ти, КОТ, поступив би точно так само якби біля твого будинку або біля твоєї машини нишпорили отакі зухвалі незрозумілі молодики з відеокамерою і приставали до тебе з ідіотськими надуманими проблемами!

А що дійсно даішників "за роботою" знімати не можна ?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 серпня 2011, 10:21 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякували: 35 разів.
Ігор, ти плутаєш трохи тему..
Я, особисто пишу про:
- дотримання законів із сторони ДАІ... ДАЄць повинен робити усі свої рухи та дії, так як закон пише. Згідний???
- я пишу про те, що в Україні не має кому клнтролювати дану службу.. (ти просто уяви, який там рівень хабарництва та корупції)

Ти пишеш, що водіїв порушників нада карати жостко. Я з тобою згідний.. Нада карати..
Але контроль ДАІ і карання порушників - це 2 різні теми..

Прошу тебе особисто, не плутати контрольроботу ДАІ та покарання порушників..

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 серпня 2011, 10:27 
Офлайн

По-перше - він теж людина (як би тобі цього не хотілось) і як кожна людина може відчувати себе некомфортно коли на нього наводять камеру.
По-друге: особисто мені заважає якшо хтось тиняється під ногами. А тут ше й закриває обзор і відволікає.
І по-третє: я вже писав, шо у кожної людини виникне підозра навіщо його знімають? Якби мене чи тебе отак посеред міста почав хтось знімати - ти б теж поцікавився хто він такий. Якби ж його приставання виявились надто надокучливими - ти б викликав би міліцію. Правда?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 серпня 2011, 10:30 
Офлайн

igorsolop написав:
Грішаня написав:
от така специфыка роботи : постійне безгрошів'я, недоїдають-недопивають
Ні, шановний, не це. Вони по роду діяльності мають справу в основному з безбашенними ідіотами-камікадзе. А тепер до списку таких ідіотів добавились ше й представники ДК, які нагло зариваються

Вибач, але послухавши тебе, виходить, шо ті браві хлопці в формі пішли на роботу в ДАІ тільки за раплатою ну і, звичайно, щоб наводити справедливість.
"в основному з безбашенними ідіотами-камікадзе" - сумніваюсь в кількості оних, особливо вдень. Ти сам скільки раз бачив наживо героічне затримання "безбашенних ідіотів-камікадзе" ? Я особисто бачив тільки зовсім негероічне зупинення в основному за дрібні порушення або "для перевірки".

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 серпня 2011, 10:32 
Офлайн

igorsolop написав:
На місці ДАІ б наказав тих представників ДК, які тиняються навколо них з відеокамерою і відволікають, заважають виконанню їх службових обов"язків. Просто тупо викликав би звичайну міліцію - нехай розбираються хто то такі і чого тут лазять з камерами. І ти, КОТ, поступив би точно так само якби біля твого будинку або біля твоєї машини нишпорили отакі зухвалі незрозумілі молодики з відеокамерою і приставали до тебе з ідіотськими надуманими проблемами!

не плутай особисте життя із публічною роботою!!!!!!

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 серпня 2011, 10:35 
Офлайн

KOT написав:
Про який ше контроль ти говориш? ДК призвано екзаменувати ДАІшників? :-)

Для 99% водіїв ДАІшник на дорозі - це вже привід напрягти мозг і згадати про ПДР, збавити швидкість і почати їхати по правилах. Так шо я нічого не плутаю: "вор должен сидеть в тюрьме!" І для мене неважливо якими методами його туди засунуть.

Всьо, кінець дискуссії!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 серпня 2011, 10:37 
Офлайн

KOT написав:
Ігор, ти плутаєш трохи тему..
Я, особисто пишу про:
- дотримання законів із сторони ДАІ... ДАЄць повинен робити усі свої рухи та дії, так як закон пише. Згідний???
- я пишу про те, що в Україні не має кому клнтролювати дану службу.. (ти просто уяви, який там рівень хабарництва та корупції)

Ти пишеш, що водіїв порушників нада карати жостко. Я з тобою згідний.. Нада карати..
Але контроль ДАІ і карання порушників - це 2 різні теми..

Точно так.
А не подобається Дорожній контроль - організуй іншу організацію по контролю ДАІ. Але контролювати ДАІ - ПОТРІБНО !

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 серпня 2011, 10:42 
Офлайн

igorsolop написав:
KOT написав:
Про який ше контроль ти говориш? ДК призвано екзаменувати ДАІшників? :-)

Для 99% водіїв ДАІшник на дорозі - це вже привід напрягти мозг і згадати про ПДР, збавити швидкість і почати їхати по правилах. Так шо я нічого не плутаю: "вор должен сидеть в тюрьме!" І для мене неважливо якими методами його туди засунуть.

Всьо, кінець дискуссії!

ДАІшники - це державні службовці, які повинні служити народу/громадянам України, а ДК - це громадська організація. То хто повинен ДАІ контролювати/екзаменувати ?
"вор должен сидеть в тюрьме!" - а якщо даішник - це той самий вор/хабарник ?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 серпня 2011, 10:52 
Офлайн

nekton написав:
Жаль що я зараз без колонок. По памяті можу просто трохи слова не так передати представника ДК. Подивися це відео ще раз. Подивися в чому звинувачує активіст ДАЙців коли показує камеру відеонагляду. Він їх звинувачує в тому що ДАЙці стоять далеко від цього місця, сховалися. От всі їдуть і порушують. А ДАЙці з його слів мали б стояти тут і "РОЗПОВІДАТИ ПРАВИЛА, ТА ЧОМУ НЕБЕЗПЕЧНО ЇХ НА ЦЬОМУ МІСЦІ ПОРУШУВАТИ"

Я не є прихильником ДАЙців. Але не треба порушувати і кричати що вас несправедливо штрафують.

щодо даного сюжету. Давай розглянемо із точки закону:
1. Активіст ДК звинувачує ДАЙців, що вони використовують НЕ законно відеокамеру. Відкрий наказ № 33 - і почитай.. У тому наказі є чіткий перелік технічних засобів, якими ДАЙці мають право користуватися... Даної відеокамери там не має. Отже це є порушення наказу.
2 . Активіст ДК звинувачує ДАЙця в тому, що згідно наказу № 118 п. 1,4 - ДАЇ не проводить профілактичну роботу з учасниками дорожнього руху з метою ПОПЕРЕДЖЕННЯ порушень ПДР. на 3:10 хвилині ДАЄць сам сказав, що це є аварійнонебезбечна ділянка дороги, тому згідно 131 наказу - ДАЄць просто фізично змушений там патрулювати, а не хаватися за 250 метрів.
3. Активіст ДК звинувачує ДАЙця у тому, що згідно наказу № 131 працівники ДАІ не користуються проблисковим маячком синього кольору..
4. А тепер для Колі особисто.. Зверни увагу, де находиться відеокамера??? Вона находиться позаду СТОП лінії. на 5:25 хвилині чітко видко, що метрів 20-30 позаду авто. А тепер прикінь - водій став рівно перед стоп-лінією, а на камері видно, що ніби наїхав.. А ДАЙці будуть впарювати, що переїхав.
Чому камера не находиться на одному рівні із стоп лінією???

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 серпня 2011, 10:58 
Офлайн

igorsolop написав:
По-перше - він теж людина (як би тобі цього не хотілось) і як кожна людина може відчувати себе некомфортно коли на нього наводять камеру.
По-друге: особисто мені заважає якшо хтось тиняється під ногами. А тут ше й закриває обзор і відволікає.
І по-третє: я вже писав, шо у кожної людини виникне підозра навіщо його знімають? Якби мене чи тебе отак посеред міста почав хтось знімати - ти б теж поцікавився хто він такий. Якби ж його приставання виявились надто надокучливими - ти б викликав би міліцію. Правда?

Ігор, це називається МОРАЛЬНА ТОЧКА ЗОРУ, а не законна.. :-)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 серпня 2011, 11:02 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
KOT написав:
щодо даного сюжету. Давай розглянемо із точки закону:

Давай. Питання. Якщо є знак то водій повинен діяти згідно знаку чи повинен дивитися на наявність ДАЙців?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 серпня 2011, 11:09 
Офлайн

Друзі - мене ДАЄць 4 роки назад - тупо розвів на п"янку, хоча я не вживаю!!!!! І через не знання законів, із мене зробити тупо лоха... завдали мені великої моральної шкоди.. Все.. у мене після того "зірвало дах" :-) і моя основна зброя, це відеокамера та папка із законами!!!!!! І ніхто, ніколи мене не переконає у протилежному.
Після цієї події я ніколи не стану на бік ДАЙців... які б вони пухнасті не були б.

Ігор та Коля - Ви ще просто на собі не відчували подібні ситуації..( А тепер без особистих образ, бо ще посваримося) :-) Коля - не водій.. про що ти тоді будеш сперечатися, Ігор - із недавна став пасажиром, ще у тебе усе попереду..

Кінець дискусії!!!

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 295 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 20  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: