Сподобався форум - постав +1

Бойові мистецтва

В здоровому тілі - здоровий дух

Модератори: AndroVit, Igal

Бойові мистецтва

Повідомлення Сонце-Марі » 07 січня 2010, 17:50

Куди, на яку секцію (окрім боксу) у нашому рідному місті можна віддати хлопчика 8-ми років, щоб він виріс мужчиною, сильним духом і фізично? Підкажіть, хто знає, будь ласка.
Вона хотіла так, і значить було так...Якщо була на це воля Бога
Сонце-Марі
 
Повідомлення: 60
З нами з: 29 вересня 2007, 12:36
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Бойові мистецтва

Повідомлення Hapuga » 07 січня 2010, 21:07

Особисто я поступив так. Моєму сину 5 років і постало теж саме питання куди віддати для того щоб він виріс мужиком,вмів терпіти і до того ж захистити себе. Поскільки більшість сучасних бойових мистецтв!!! є перш за все МИСТЕЦТВАМИ і прикладної користі від їх заняття крім загального фізичного розвитку я небачу. Чому? Нехочу вдаватись і описувати власні думки по цьому поводу тому, що вже відписувався в подібній темі. Практичне застосування в наших умовах на мою думку мають такі види єдиноборств,які є у нашому місті ,це бокс,кікбоксинг,дзю-до,боротьба. Особисто я зупинився на останньму. Але в цю секцію приймають тільки мін з 9 років,то тренер порадив віддати малого на спортивну акробатику,щоб він краще фізично зформувався,навчився терпіти ,а потім за пару рочків він забере його до себе. Що я і зробив і про що поки що нежалкую. Дитина енергію хоч кудись має можливість подіти. Вибір за вами. Поскільки ви цікавитесь східними віяннями, то у мене закрадується така думка ,що те що я вам перерахував здясться брутальним.Але справжня бійка позбавлена тієї романтики з ефектним маханням ногами і красивими кидками,які ми спостерігаєм у кіно. Можливо хтось з форумчан ще щось порадить.
"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Re: Бойові мистецтва

Повідомлення KOT » 08 січня 2010, 01:20

боротьба - це звичайно чудово.... я б особисто добавив ще знання про різні види зброї.. від ножів до автоматів :hi_hi_hi:
правильне та професійне користування зброєю - це також показник у самозахисті!!
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Бойові мистецтва

Повідомлення Hapuga » 08 січня 2010, 01:54

Жжошшш ;;-))) ;;-))) ;;-))) 8-річного хлопця обтяжувати такими знаннями нідочого. Та й підозру можня викликати. Чи не кілера мама готує. ;;-)))
пс: З нашими законами, знання зброї можна ...
"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Re: Бойові мистецтва

Повідомлення KOT » 08 січня 2010, 02:23

ну не обов"язкого уже у 8 років.. можна почати і десь біля 13 років і того самого примітивного тіру...
Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.
Аватар користувача
KOT
 
Повідомлення: 4949
З нами з: 26 грудня 2007, 22:31
Звідки: Ковель сіті
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.

Re: Бойові мистецтва

Повідомлення Сонце-Марі » 08 січня 2010, 13:18

Спортивна гімнастика з перспективою на боротьбу - теж варіант. Дякую. Ще б підказали, де це все знаходиться, що не гасати по Ковелю в розшуках.

Справа в тому, що я не маю на меті виховати з сина "мужика", що вміє терпіти і битися. Я волію, щоб він в першу чергу не терпіти вмів, а шукав вихід з любої ситуації, в яку попадає. Я була б щасливою, якби бачила, що з сина росте впевнений самодостатній різностороннє розвинутий чоловік, що знає і розуміє себе і живе у злагоді з самим собою в першу чергу. Хоча і терпіння і вміння вправно битися для чоловіка справді знаходиться на перших позиціях - згідна. Справа ще й у тому, що на силові а активні види спорту (типу боксу чи кікбоксингу) у нього є певні протипоказання. Але не все у нашому житті вирішує фізична сила. Завжди краще, коли їй передують розвинута душа і сила духу.

Дякую за пораду. До речі, мені цікаво буде взнати різні думки з приводу піднятої мною теми. Пишіть, будь ласка.
Вона хотіла так, і значить було так...Якщо була на це воля Бога
Сонце-Марі
 
Повідомлення: 60
З нами з: 29 вересня 2007, 12:36
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Бойові мистецтва

Повідомлення Сонце-Марі » 08 січня 2010, 13:20

Вона хотіла так, і значить було так...Якщо була на це воля Бога
Сонце-Марі
 
Повідомлення: 60
З нами з: 29 вересня 2007, 12:36
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Бойові мистецтва

Повідомлення valet » 08 січня 2010, 14:04

Доброго дня. В спортивному клубі "Спартак" проводяться заняття по дзю-до і айкі-до айкікай. В програму айкі-до входять елементи акробатики і робота зі зброєю (мечем, ножем, палицею). Проводимо зустрічі з майстрами міжнародного класу, сенсеями, шеханами.
Мы сами создаем окружающий нас мир. Мы получаем именно то, что заслуживаем. Как же мы можем обижаться на жизнь, которую создали для себя сами? Кого винить, кого благодарить, кроме самих себя! Кто, кроме нас, может изменить ее, как только пожелает?
Аватар користувача
valet
 
Повідомлення: 247
З нами з: 18 жовтня 2008, 14:41
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Бойові мистецтва

Повідомлення Сонце-Марі » 08 січня 2010, 14:12

О! І як можна до Вас потрапити. В які дні, в які години ви займаєтесь?
Вона хотіла так, і значить було так...Якщо була на це воля Бога
Сонце-Марі
 
Повідомлення: 60
З нами з: 29 вересня 2007, 12:36
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Бойові мистецтва

Повідомлення Hapuga » 08 січня 2010, 15:18

Нехочу шукати тему яку вже мабуть видерли з форуму,тому відпишу тут. Заздалегідь попереджу що розглядатиму в з позиції практичного застосування навиків чи знань.На мою думку позитив від заняття різними східними мистецтвами в тому що вони стимулують загальний фізичний розвиток ,виносливість,спритність. Сприяють психологічному становленню особистості,здатності перемагати труднощі. Але в той же час ці практики навантажують багажем який потім заважає бути гнучким в умовах сучасного бою. Учня вчать певним бойовим стійкам,захватам, блокам, ударам які вони незможуть ефективно застосувати на практиці.Тому що поцілити ногою в голову супротивника майже неожливо, якщо ти несупер майстер і суперник теж не якийсь лох. Кинув на землю а він встає і далі лізе. А все це сили які тануть з кожною хвилиною. А якщо їх декілька і що тоді? Бити потрібно так щоб довго неміг встати, а цьому невчать в простих школах тому що це небезпечно. Тому потрібно у навчанні потрібно бути гнучким і брати з різних єдиноборств найкраще. Боротьба на мою думку ефективна в бійці один на один коли ти в любий момент перевів бійку в партер де взяв суперника на больовий. Та й декілька чоловік незавжди зможуть завалити борця. Коротше на мою думку певний успіх можуть гарантувати секції з елементами боротьби та й пару ударів з кікбоксингу чи тайського боксу в пригоді стануть. Ну це мої думки.
"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Re: Бойові мистецтва

Повідомлення valet » 08 січня 2010, 18:03

Мы сами создаем окружающий нас мир. Мы получаем именно то, что заслуживаем. Как же мы можем обижаться на жизнь, которую создали для себя сами? Кого винить, кого благодарить, кроме самих себя! Кто, кроме нас, может изменить ее, как только пожелает?
Аватар користувача
valet
 
Повідомлення: 247
З нами з: 18 жовтня 2008, 14:41
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Бойові мистецтва

Повідомлення irma » 08 січня 2010, 18:16

У Ковелі при молодіжному фонді "Наше майбутнє" діють різні секції, ось посилання на відповідний розділ сайту: http://mfnm.com.ua/diyalnist-fondu/
(зал, де займаються спортивні секції фонду знаходиться у підвальному приміщенні ДЮСШ і басейну)

Можливо щось зацікавить.
А маму (тобто Вас) запрошую до когорти білих та пухнастих "Монстрів фітнесу"!
Ворогів я закидаю квітами – у труні. Сальвадор Далі
Аватар користувача
irma
 
Повідомлення: 2964
З нами з: 15 грудня 2003, 00:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста:

Re: Бойові мистецтва

Повідомлення Сонце-Марі » 09 січня 2010, 19:14

Дякуємо разазом з сином за відгуки. Думаємо, що приєднаємося до вас :-):
Вона хотіла так, і значить було так...Якщо була на це воля Бога
Сонце-Марі
 
Повідомлення: 60
З нами з: 29 вересня 2007, 12:36
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Бойові мистецтва

Повідомлення adywan » 10 січня 2010, 02:01

Секція Карате Кіокушинкай.
Позитивним моментом є те, що існує 2 групи: молодша, старша. :-):
Просвіта 2 поверх. Понеділок, середа, п'ятниця.
молодша група 18:30 до 20:00.
Зображення
Аватар користувача
adywan
 
Повідомлення: 235
З нами з: 10 березня 2008, 02:16
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Бойові мистецтва

Повідомлення Сонце-Марі » 10 січня 2010, 15:21

Клас!!! Ще раз: надзвичайно вдячна! Коли є відгуки - почуваєш себе не самотньою в нашому місті :-): :ki_ss:
Вона хотіла так, і значить було так...Якщо була на це воля Бога
Сонце-Марі
 
Повідомлення: 60
З нами з: 29 вересня 2007, 12:36
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Далі

Повернутись до Спорт. Азарт. Адреналін.

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron