Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 19 листопада 2017, 22:41

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 1129 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 76  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 22 вересня 2007, 15:58 
Офлайн

Повідомлення: 421
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Stalin написав:
Цитата:
доки іноземного професіонала на тренерский місток неприведуть - толку ніц небуде !!!

Ні хрена. В Україні є хорші тренери, але вони не підуть в ДК, вони усі зайняті(я маю на увазі Протасова, Безсонова, Заварова, Яремченка).
Протасов і Заваров - згоден. Сюди додам ще Тарана, Фоменка, Маркевича і Кварцяного (без приколів). А от що робить в цьому списку Яремченко, зрозуміти тяжко. Донецьк його памятає по п'янкам з гравцями. Співчуваю зараз львів'янам.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 22 вересня 2007, 16:13 
Офлайн

Повідомлення: 224
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 7 разів.
Ну на рахунок Яремченка будем бачити по його результатам за Карпати, бо він уже досить довго не тренував на високому рівні. Спілкуюсь по асі з одним фаном карпат, він нічого проти Яремченка поки не має. На рахунок Кварца, Тарана згоден повністю. на рахунок Фоменка частково, він трохи нитик, як на мене(хоча і Заваров такий же), а Маркевич, як кажуть, дуже любить "попрацювати" із суддями. Поживем-побачим.
P.S. А Безсонов? Теж класний тренер.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 22 вересня 2007, 16:31 
Офлайн

У Фоменка є одна хороша риса. Він вміє зробити з г..на цукерку - скласти з посередніх виконавців добротну команду і поставити їй гру, перш за все в захисті. Я досі памятаю його "Динамо", складене з двадцятирічних пацанів, яке в 93-му взуло "Барсу" тоді ще Кройфа - 3:1.
Те саме до речі в Кварца - він ліпить команду з гравців, куплених "за стакан чая" (його власний вираз), плюс не боїться ставити сімнадцятирічних пацанів. Назви мені ще команду першої ліги, з якої беруть гравців в різноманітні збірні України.
А що Безсонов? Нагадай мені хоч одну його команду, яка грала, а не мучилась.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 22 вересня 2007, 17:17 
Офлайн

Цитата:
У Фоменка є одна хороша риса. Він вміє зробити з г..на цукерку - скласти з посередніх виконавців добротну команду і поставити їй гру, перш за все в захисті.

100%, як тренер він мені подобається, але він дуже ниє, програли - винні усі, крім нього та футболістів.
Цитата:
Те саме до речі в Кварца - він ліпить команду з гравців, куплених "за стакан чая" (його власний вираз), плюс не боїться ставити сімнадцятирічних пацанів.

100%, також мені подобається в цьому плані Протасов. Льопа вже шпілить огого! Також Костя Кравченко: перший рік - заміна, другий рік - заміна+основа, третій рік - основа.
Цитата:
А що Безсонов? Нагадай мені хоч одну його команду, яка грала, а не мучилась.

З таким складом, як зараз у ФК Харків, то при майже будь-якому тренеру ця команда боролася б за виживання в першій лізі, але ця команда зараз на 7-му місці,хоч і летить на даний момент Зорі 2-1. Ще якби б Гладкого втримали б, то взагалі за зону УЄФА могли б боротися.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 22 вересня 2007, 17:50 
Офлайн

Stalin написав:
100%, також мені подобається в цьому плані Протасов. Льопа вже шпілить огого! Також Костя Кравченко
Запамятай ще одне прізвище з дніпровського дубля :wink: Коноплянка. Цьому хлопцю явно треба було народитись в Бразилії, але щось там згори збойнуло, і він народився українцем.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 22 вересня 2007, 17:56 
Офлайн

Повідомлення: 447
Stalin написав:
якщо Арсенал виграє АПЛ.

в цьому сезоні то ще ні напевно , але вже далі... якщо команда збережеться , і нікого неперепродадуть кудись далі то буде dream-team) зараз вони молоді... молоді і перспективні)
далі :arrow: про Моуріньо ( хоча я ніколи і невважав що це тренер всіх часів та народів , але ) : гу добре , хай везло ... Депортіво , ху!во , Монако і т.д. і т.п. ! ПАЦАНЧЄГ : До твого відома {пишу по-пам'яті}
1. Окрім Монако і Депора від Порто і ЖМ виймали м'ячі з сачка і Фергюсон з своїми дияволами ( ну бо просто тоді ше Роналду небуло в М.Ю. це ж зрозуміло чого програли :wink: ) .
2. Монако , Депортіво... Реал Мадрид 1:4 , Мілан 0:4 ( чи скількись там в тому роді ... ) ! Зв'язку небачиш , ні ???
А на рахунок греків : грекі на ЧЕ04 - ПРАГМАТИКИ!!! як ти вже так хочеш рахунки , то з "САСЕДЯМИ ХАХЛАМИ" тож харашо зіграли твої греки ... і за весь чемп по 1-2 карявеньких тєлєжних м'ячіка забивали , більше ніц.
І ше ... якшо Рехагель такий крутий тренер , то чого його шота нечути , а ????
На рахунок наших тренерів та ДК : напевно тут все ж нічого небуде , хоча усі згадані вами тренери ( окрім Кварца ( AL теж без приколів( ) ) то безперечно спеціалісти високого класу , але в Динамо вони діла незроблять ... Їх ці пижики 8) поважати небудь , колись же ж був конфлікт : Михайличенко , чи то Буряк , я вже точно непам'ятаю в роздягальні від Гавранчіча почув слова типу : "чоловіче , збєйся , де ти іграв взагалі ??? " було ж таке ? було ! нефакт що з іншими Вітчизняними тренерами такого небуде !

Зображення

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 22 вересня 2007, 18:44 
Офлайн

there's only one ronaldo написав:
усі згадані вами тренери ( окрім Кварца ( AL теж без приколів( ) ) то безперечно спеціалісти високого класу
Вважати чи не вважати Кварца спецом - то є особиста справа кожного.
Шкода, що я не маю права тут написати, які клуби запрошувалм Кварца (м'яко кажучи, побагатші за Волинь). Може б твоя думка трохи й змінилася :wink:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 22 вересня 2007, 18:46 
Офлайн

шкода що я неможу тобі назвати прізвища молодих і талановитих футболістів яких він вгробив , тоді б і ти теж задумався б... до речі , більшість із них з нашого міста

Зображення

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 22 вересня 2007, 18:49 
Офлайн

А в чому проблема, це ж не приватна інформація?

ЗІ Я не порівнюю, але свого часу були постійні розмови, що Лобановський когось вгробив. Прізвища називали пачками. При "бліжайшем рассмотрєніі" виявлялось, що одні квасили, в других були проблеми зі здоров'ям, в третіх з психологічним станом.
А ярлик вішали на Лобана.
Зручне виправдання: "я талановитий, це мене вгробили".

Ы?

Востаннє редагувалось AL в 22 вересня 2007, 18:55, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 22 вересня 2007, 18:53 
Офлайн

просто ці прізвища тобі нічого нескажуть , бо ти наврядче їх знаеш ... а от спосіб , яким ВК "зариває" талант в землю відомий... понаобіцяв золоті гори пацанам , підсунув контракт ... загнав ... а документи назад - ніфіга... і сиди без ігрової практики , а роки то йдуть ...
або щось типу як Містер з Фоміном зробив... сцуко!

Зображення

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 22 вересня 2007, 18:59 
Офлайн

ну в Лобана і вибір то був , ти мене вибач ... так само як пачками називались імена і прізвища "вгроблених" , так само з усієї країни везлись у Київ і приречені на "вгроблення" і приречені на футбольне життя ... всіх найкращих везли в ДК. а Волинь то не та команда , що може нехтувати молодими , тим більше що хлопці реально "впаряде" , ну назву найвідоміше прізвище : Кашуба , мож чув ? Волині якраз і треба робити ставку на молодих , даже жертвуючи результатом по - первах.

Зображення

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 22 вересня 2007, 19:01 
Офлайн

Цитата:
1. Окрім Монако і Депора від Порто і ЖМ виймали м'ячі з сачка і Фергюсон з своїми дияволами ( ну бо просто тоді ше Роналду небуло в М.Ю. це ж зрозуміло чого програли ) .

Не треба, Той, про кого ти говориш, просто гравець, і не треба його боготворити. Якого хріна тоді МЮ із ним позорно програло Мілану 3-0? Чому зараз збірна Португалії так хріново грає на відборі до ЧЄ-08?
Цитата:
2. Монако , Депортіво... Реал Мадрид 1:4 , Мілан 0:4 ( чи скількись там в тому роді ... ) ! Зв'язку небачиш , ні ???

Тоді за твоєю логікою, якщо Арсенал виграв Закарпаття 7-0, а Закарпаття - Чорноморець 2-0, то завтра Арсенал виграє Чономорець 9-0? Це дуже тупа логіка.
Цитата:
А на рахунок греків : грекі на ЧЕ04 - ПРАГМАТИКИ!!! як ти вже так хочеш рахунки , то з "САСЕДЯМИ ХАХЛАМИ" тож харашо зіграли твої греки ... і за весь чемп по 1-2 карявеньких тєлєжних м'ячіка забивали , більше ніц.

За увесь чемпіонат греки забили 7 голів, з яких 6 - у ворота Португалії, Іспанії, Франції та Чехії. А те що вони програли кацапам і зараз не дуже блистять, так це все зазнайство гравців цієї збірної.
Цитата:
нефакт що з іншими Вітчизняними тренерами такого небуде !

При Кварцові такого ніколи б не сталося. За таку фігню цей гравець получив би 100 копняків, і всі інші матчі до кінця сезону бігав би один за полем і подавав би м'ячі.
Цитата:
Запамятай ще одне прізвище з дніпровського дубля Коноплянка.

Знаю такого, знаю і Шахова, якого теж потихеньку Протасов підпускає до основи.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 22 вересня 2007, 19:08 
Офлайн

ти незрозумів мою логіку щодо Депора та Монако ....
я маю на увазі що нетакі вже і слабенькі ці команди , як ти їх змалював... що , мол , на "шаріка" прошли в фінал , півфінал , і т.д. і т.п. ! Це норм. команди , яких одразу ж розкупили...
На рахунок Кварца - О Л Е Н Ь !!! тема закрита ...
На рахунок Роналду : ніхто небоготворить , просто з ним будь-яка команда грала б сильніше... і в збірній , і в клубі КриРо стабільно забиває ( і Вірменам , і Спортінгу ... ) , і це при тому , що це не є його прямий обов'язок. І ше :
Stalin написав:
це дуже тупа логіка
! іменно: це дуже тупа логіка вважати що якщо класний гравець - то мусить "сам малювати гру"
Stalin написав:
Якого хріна тоді МЮ із ним позорно програло Мілану 3-0? Чому зараз збірна Португалії так хріново грає на відборі до ЧЄ-08?

один в полі не воїн...

Зображення

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 22 вересня 2007, 19:22 
Офлайн

Цитата:
ніхто небоготворить , просто з ним будь-яка команда грала б сильніше

А ти ж писав, що з ним би МЮ не програли б Порту, тоді виходить, що він один може поміняти всю гру, по твоїй логіці.
Цитата:
Це норм. команди , яких одразу ж розкупили...

Скажи мені, кого розкупили, крім Людовіка Жюлі, з Депора і Монако того "розливу".

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 22 вересня 2007, 19:31 
Офлайн

Ротен ( з Монако ) правда незаграв він в Англії... і повернувся назад в Францію , в ПСЖ
Патріс Евра ( з Монако )
Альваро Арбелоа ( Депор)
Дадо ПРШО (Монако)

Зображення

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1129 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 76  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: