Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 23 листопада 2017, 12:13

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 1129 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 76  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 10 лютого 2008, 15:01 
Офлайн

Повідомлення: 279
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
sanya написав:
there's only one ronaldo написав:
Милевский - законечений наркоман!!!! стопудово . Не від одного чув

ну це вже "стопудовий" перебор . Якщо все слухати ,що говорять про футболістів , то взагалі виникає питання, як вдається їм по мячу попадати .ДК це европейський клуб з великими традиціями а не наркодиспансер .
в принципі мені по-барабану той Мілевський, мені головне, щоб команда вигравала ... але до слова скажу ... мені теж знайомий з Кієва розказував, що Мілевський "любітєль повісєть в Арені" і він балується амфітамінчіком ... )))

Спасибо тем, кому я вообще все равно-Вы нужны для массовки...

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 10 лютого 2008, 16:57 
Офлайн

Повідомлення: 447
Hapuga написав:
Хлопчику!Збав оберти і спустися з небес на землю.Я тобі не пацаньонк з яким можна говорити в такому тоні! Ти спочатку добийся чого небудь ,а потім пальцями розмахуй і розповідай про свої досягнення. А то ти тут в сусідній гілці нарозказував який ти крутий мегаперець!Зарубай собі на носі.НІКОЛИ ЛЮДИНА ЯКА ВЖЕ В ТАКОМУ ВІЦІ ТАКОЇ ДУМКИ ПРО СВІЙ ТАЛАНТ НЕДОБЄТЬСЯ НІЧОГО ПУТНЬОГО.Бо вершини досягаються потом і кровю,а не тільки пустими амбіціями!

коротше кажучи : немає про шо з тобою говорити . :roll: на рахунок поту і крові я згідний , але ... ладно , давай залишимо цей конфлікт і просто змінимо тему . В футболі завжди будуть суперечки. :drink2:

Зображення

Востаннє редагувалось there's only one ronaldo в 10 лютого 2008, 17:14, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 10 лютого 2008, 17:00 
Офлайн

sanya написав:
Така здатність - це принада великих гравців !
Інша справа що Мілевський явно переседів на лаві запасних то це факт.Що не могло не позначитись на професійному рості а також на дисципліні . Ну то така була кадрова політика клубу .

напевно , на те були свої об'єктивні причини . Але погодьтесь , проглядається тенденція , що майже всі гравці , які мають талант від Бога - мають проблеми або з дисципліною або ще з чимось ... і добиваючись певного рівня збавляють вимоги до себе що і стає причиною деградації або регресу .

Зображення

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 10 лютого 2008, 22:50 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Мир,дружба,жвачка!!! :wink:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2008, 13:54 
Офлайн

Повідомлення: 5
Наш Футбол потрібно міняти із середини із зовні, більш нічого неможу сказат про нашу збірну .
:cry:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2008, 17:26 
Офлайн

Повідомлення: 44
Aliksons написав:
Наш Футбол потрібно міняти із середини із зовні, більш нічого неможу сказат про нашу збірну .
:cry:

поясни де у футболу внутрішня сторона а де зовнішя , де перед а де зад і де врешті решт середина ?

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2008, 17:27 
Офлайн

ну добре...хай команди немає достойної ... але давайте дивитись на це з іншого боку . Якщо наші молоді (до21) вигравали срібні нагороди на євро , то значить є в нас із чим працювати , просто немає кому . ІМХО. Тренер може бути екстра рівня , але все залежить від того , як при ньому буде грати той чи інший гравець .

Зображення

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2008, 17:57 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
ну добре...хай команди немає достойної ... але давайте дивитись на це з іншого боку . Якщо наші молоді (до21) вигравали срібні нагороди на євро , то значить є в нас із чим працювати , просто немає кому . ІМХО. Тренер може бути екстра рівня , але все залежить від того , як при ньому буде грати той чи інший гравець .

Да я сам до сих пор в шоке. Как они в последний вагон впрыгнули. Еле из группы "вылезли" - и до финала добрались. Здесь, скорее всего, постарался ЕГО ВЫСОЧЕСТВО СЛУЧАЙ, а если по проще - фарт. И он (фарт) - очень не постоянная штука. Если его обидеть или спугнуть, то "маємо що маємо". А мы не грузины, и удача к нам задом поворачивать не боится. :D
Товарищей грузинов прошу не обижаться. Это выражение взято из загадки: почему удача сопутствует "жителям Кавказа" :D

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2008, 18:13 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
РАУЛЬ

Рауль - это, конечно, фигур незаурядная, и игрок замечательный, но мне, при упоминании его имени, почему то вспоминается только то, что он и как он нам "намолотил" :( :?

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2008, 21:00 
Офлайн

Може і так , але коли Горан Гавранчіч сам віддає Раулю передачу (прим. матч Реал - Динамо Київ (5:1).сезон 06-07) , а такі гравці як Рауль таким шансом і з просоння скористаються , то такі моменти треба згадувати не іх сумом а з іронічним сміхом!

Зображення

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 12 лютого 2008, 10:45 
Офлайн

Повідомлення: 124
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 2 разів.
Район міста: Черемушки
а тим часом з кожним днем все частіше виникають сумніви чи зможемо ми провести Євро-2012. Пройшло вже стільки часу, а зрушень практично ніяких
http://www.profutbol.at.ua/news/2008-02-11-145

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 12 лютого 2008, 15:28 
Офлайн

це взагалі вічна тема , яку не слід починати ... бо знову поступово-поступово перейдемо на політику!

Зображення

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 12 лютого 2008, 22:49 
Офлайн

Повідомлення: 1115
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 13 разів.
Ну я б не сказав що нічо не зробили, в Дніпропетровську вже стадіон достроюють, в Донецку вже майже построїли, в Львові почали реконстукцію

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2008, 01:01 
Офлайн

Повідомлення: 893
Район міста: Центр
Знаєш , є така книга , 100 великих футболистов . Думаю , даже такий ламер і розкжчик як ти знає такого Альфредо ді Стефано ... так от . Почитати тебе я не прошу , бо ти ні книги не знайдеш цієї , та і всеодно тобі нічого не докажеш .
"Ей маряк, ти слішком долго плавал." Щойно дістав з тумбочки книгу "Полная иллюстрированная энциклопедия мирового футбола" відразу заглянув на рік випуску - (1999 р.) і згадав скільки тобі рочків... На 115 ст. в рубриці "10 ЛЕГЕНД мирового футбола" поряд з Альфредо ді Стефано є такий відомий футболіст як Дієго Марадона, думаю знаєш чим він прославився в далекому 1994 р. в США (знову пригадую твій вік), і все ж таки на скільки він був відомий! Це щодо Мілєвського.
Ще про нього... Чому ти не згадуєш як жив саме він (Артем) в своїй Білорусії? Невже не починав з дворів?
А тепер про тебе. Не боїшся що можеш також як і він, зіграти за молодіжку і загубитись серед зірок і алкоголю?
Не спорь зі мною про футбол, я тебе прошу ... бо , як бачиш , усі мої твердження підтверджуються фактами . Бо думка таких футбольних експертів як ти мене ну аж ніяк не хвилює . Ти мені - не показник .
:oops:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2008, 09:47 
Офлайн

Повідомлення: 124
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 2 разів.
Район міста: Черемушки
BOLIK написав:
Ну я б не сказав що нічо не зробили, в Дніпропетровську вже стадіон достроюють, в Донецку вже майже построїли, в Львові почали реконстукцію

Львівську "Украъну" визнали непригодною для проведення Євро 2012, треба новий стадіон, під який ще даже не виділили землі і не затвердили проект

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1129 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 76  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: