Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 21 вересня 2017, 15:10

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 1129 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 76  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 лютого 2008, 23:33 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Ребята, да о чем вы говорите. Играть в ничию с чемпионами мира, европы и с КИПРОМ? Мы не в 4 корзине, мы в жо..............пе, и то глобальной. Михайлеченко здесь ни причем. Просто команды НЕТ!!! И не будет, пока не будет нормального клубного футбола! Молодежь - все хотят быть Шевченко. Только не, в смысле, забивать за клуб и сборную, а продаться подороже.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07 лютого 2008, 23:48 
Офлайн

Повідомлення: 447
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
без одного немає іншого :roll:

Зображення

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 08 лютого 2008, 00:03 
Офлайн

Сборной нет и все. И не в тренере проблема - играть некому. Как не прескорбно, но нет молодёжи. Ни Милевский или Лепа не катят :cry:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 08 лютого 2008, 15:03 
Офлайн

Милевский - законечений наркоман!!!! стопудово . Не від одного чув

Зображення

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 08 лютого 2008, 21:13 
Офлайн

Повідомлення: 44
there's only one ronaldo написав:

ну це вже "стопудовий" перебор . Якщо все слухати ,що говорять про футболістів , то взагалі виникає питання, як вдається їм по мячу попадати .ДК це европейський клуб з великими традиціями а не наркодиспансер .

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 08 лютого 2008, 22:55 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Щось ти останнім часом почав заганятись.Остепенись.Що крім "чув" в тебе є??? Здається тут хтось розпинався коли почали обговорювати дії рефері в одному з матчів,що ми немаєм права це робити!А хто тобі дозволяє таке говорити про людину яку ти мабуть тільки й по телевізору бачив.І що цікаво обговорюючи того самого Мілевського ти забуваєш що тобі до його рівня НІКОЛИ ВЖЕ НЕДОРОСТИ.Твій час вже втрачений і ти тільки що й спроможний то оговорювати когось і цмокати язиком .щоя мовляв мігби й краще!Міг але незможеш!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 08 лютого 2008, 23:28 
Офлайн

Hapuga написав:
Щось ти останнім часом почав заганятись.Остепенись.Що крім "чув" в тебе є??? Здається тут хтось розпинався коли почали обговорювати дії рефері в одному з матчів,що ми немаєм права це робити!А хто тобі дозволяє таке говорити про людину яку ти мабуть тільки й по телевізору бачив.І що цікаво обговорюючи того самого Мілевського ти забуваєш що тобі до його рівня НІКОЛИ ВЖЕ НЕДОРОСТИ.Твій час вже втрачений і ти тільки що й спроможний то оговорювати когось і цмокати язиком .щоя мовляв мігби й краще!Міг але незможеш!

ти так росказуєш ніби ти багато чого досяг в футболі ... це казали люди (мої знайомі) з Києва , які бачили Артема не по телевізору , як ти кажеш , а в клубі "Кайф" міста Києва . Футболіста під руку виводив його якись - там товариш , а людина , яка це все бачила , трішкі в цих "штуках" розбирається , і сказала , шо він прийняв "колесо" однозначно , ну або так нашлузався водки... так що судіть самі . Придумати я це не міг . І ще : я особисто читав інтерв'ю А.Мілевського , яке починається зі слів : "Что я не могу выпить пива в клубе , зная , что свое сегодня я уже отыграл ... " на сайті football.ua/ . І ше ... ти звідки знаєш до якого рівня хто доросте ??? я не кажу , шо це легше-легшого , але якщо дуже постаратись і жити цим то можна не тільки досягти , а й переплюнути. Мені ж не 25 років що вже можна списувати ... футболісти ще до 21 набирають в майстерності , а мені лише 16... ще може бути всяке , проте я на такі висоти не задивляюсь . А мій пост про Мілевського був просто ще одним підтвердженням дуже популярної тези серед футбольних тренерів : "Дал бог талант , да обделил мозгами ... " . От і все ...
ЗІ І не розхвалюйте ви так того Мілевського ... він збавив , і то конкретно ... і оці слова " Мілевський - в десятці найперспективніших футболістів Європи " , які звучали після ЧС06 , мене просто вбивають . Та труп він в порівнянні із однолітками своїми , і ще й з молодшими також .Я можу як мінімум 20 футболістів до 23 назвати які виглядають набагато цікавіше за нього . Від вас , звісно я такого на форумі не чув , але по країні такі похвали для Мілевського ходять ... навіть той таки Роналду
-одноліток Мілевського ... ну то вибачте ... то люди з різної галактики ! А якщо казати , шо от да ... Мілевський - оце молодий і сильний гравець , євро рівня , ну тоді що вже казати про Агьюеро , Роналду , Мессі , Сільвена Насрі , Андерсона , Нанні , Бояна , Тоні Кросса та іших ... коротше кажучи , я хочу просто показати своє ІМХО що нічого особливого в Мілевському немає . Кравець і той набагато краще виглядає. the end

Зображення

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 09 лютого 2008, 00:25 
Офлайн

Сильный ответ! Уважаю!!! ronaldo :handshake:
Мой кум в Киеве квасил какой то коорпаративчик в "Киеве" и на выходе встретился с Шевой. Сфотографировались, пообщались - нормальный, интелегентный человек. Гулял в кабаке, но вышел, сел за руль своего джипа и уехал: ТРЕЗВЫЙ И НОРМАЛЬНЫЙ. Ни звёзной болезни (особой) ни газ-керогаз.
А Милевский, его просто перехвалили в молодежке, вот и проявляются эти "понты"

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 09 лютого 2008, 00:46 
Офлайн

Я ні в якому разі невиправдовую Мілевського!Мене просто вбивають розмови в такому тоні,про кого вони небулиб!Тим більше коли це говорить молоде створіння яке далі місцевого рівня вже непідніметься(не мені розповідати де повинні бути в такому віці щоб чогось досягти)!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 09 лютого 2008, 18:48 
Офлайн

во - во ... чудак , ти сам собі перечиш ... ти , як я розумію , маєш дуже плоске поняття про світ футбольний . Знаєш , є така книга , 100 великих футболистов . Думаю , даже такий ламер і розкжчик як ти знає такого Альфредо ді Стефано ... так от . Почитати тебе я не прошу , бо ти ні книги не знайдеш цієї , та і всеодно тобі нічого не докажеш . На чому я зупинився , на перший перегляд в команду ( на перше професійне тренування) Альфредо ді Стефано пішов в 19!!!! років ! Так що , ніколи не пізно почати . Це перше . Друге .Розповідаю тобі за Тимощука . Ти знаєш яким він був на полі і де грав в юнацькому віці ? напевно ні , бо тоді б ти трохі притрусився і трандів лишнього . Він всього досяг трудолюбивістю . Це друге . Живий приклад . Третій приклад . Ікер Касільяс . Хлопець ше в 15 років стояв на воротах за... двір , в якому жив . А в Реал попав лише після того як його батько почув , як говорять про гру Ікера звичайнісіньки сусіди по будинку , а не якісь там скаути чи селекціонери . Четвертий приклад . Рікардо Ізіксон КАКА . Знаєш такого ? знаєш шо він виграв в минулому році??? знаєш , як він попав в Сан Паулу ? знаєш що таке чемпіонат серед шкіл ? знаеш шо таке фінал цього чемпіонату ? знаєш шо таке програти в фіналі ? знаеш шо таке отримати кращого гравця серед збірних шкіл маленького міста ? от так він і попав ... "из грязи в князи" ... п'ятий приклад (мій улюблений , моє кредо) . Насправді , як багато хто з вас вважає , мій кумир Кріштіано Роналду ... ви помиляєтесь . Це другий гравець в мому серці . Перший , ніхто інший як РАУЛЬ . Так от ... із тієї самої книги , плюс ще кілька статтей про найркащого форварда всіх часів та народів . Рауль , вихованець Атлетіко Мадрід . В яке він попав ... УВАГА! з третього разу прийшовши на перегляд . Перший раз йому сказали : "Хлопче , швидко бігати не достатньо для того , аби грати в Атлетико ". На другий раз : "Тобі треба набрати ваги , хоча , це тобі наврядче допоможе, дорога в Великий футбол тобі зачинена із твоїми даними та розумінням гри ... " На третій раз , хлопця взяли лише через те , що він наполегливо приходив на кожне тренування ... старався , хай навіть нічого в нього добре не виходило . Потім , школа Атлетіко потерпіла фінансову перетрубацію, і Рауль знову опинився на вулиці . Але , він пішов шукати долю в таборі найзапеклішого ворога команди Атлетіко , МАДРИДСЬКИЙ РЕАЛ . І попав туди з першого разу . Зараз , тренер тієї юнацької команди згадує , що Рауль хоч і був не надто перспективним футболістом , але вже тоді в ньому проглядався дух лідера , дух переможця ... як бачите , зараз Рауль ... Рауль -це Рауль , тут немає чого додати .Ну і нарешті : ше одне ... я просто не хочу тут хвалитись і росказувати тобі щось , і виправдовуватись перед тобою . Бо ти в футболі , як я бачу - глухарь редкой масти , який строіть із себе експерта . Не спорь зі мною про футбол, я тебе прошу ... бо , як бачиш , усі мої твердження підтверджуються фактами . Бо думка таких футбольних експертів як ти мене ну аж ніяк не хвилює . Ти мені - не показник .

Зображення

Востаннє редагувалось there's only one ronaldo в 09 лютого 2008, 18:50, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 09 лютого 2008, 18:49 
Офлайн

ху-х ... :wink: написав
2 toha : :handshake:

Зображення

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 09 лютого 2008, 19:22 
Офлайн

Повідомлення: 1115
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 13 разів.
Роналдо ну про Кака доречніше "із князі в Богі" , а так все по делу. Прикладів таких як ти навів безліч. Скажу тільки що найкращі футболісти і баскетболісти завжди були на вулиці, тоість не в профі спорті

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 09 лютого 2008, 23:14 
Офлайн

Хлопчику!Збав оберти і спустися з небес на землю.Я тобі не пацаньонк з яким можна говорити в такому тоні! Ти спочатку добийся чого небудь ,а потім пальцями розмахуй і розповідай про свої досягнення. А то ти тут в сусідній гілці нарозказував який ти крутий мегаперець!Зарубай собі на носі.НІКОЛИ ЛЮДИНА ЯКА ВЖЕ В ТАКОМУ ВІЦІ ТАКОЇ ДУМКИ ПРО СВІЙ ТАЛАНТ НЕДОБЄТЬСЯ НІЧОГО ПУТНЬОГО.Бо вершини досягаються потом і кровю,а не тільки пустими амбіціями!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 10 лютого 2008, 00:11 
Офлайн

Повідомлення: 44
Я думаю що в Мілевського також ще кращі матчі попереду.Але навіть зараз ,не можливо не помітити його здатність брати на себе відповідальність в критичні моменти гри і впевненість з якою він це робить .Можна для прикладу взяти пенальті яке він забив на чемпіонаті світу . Особисто для мене цей гол став переломним моментом у серії .Зявилась впевненість у неменучому позитивному результаті для нашої збірної .Думаю цю впевненість також відчули і гравці .А згадайте його гол на останніх секундах за молодіжну збірну завдяки якому наша збірна вийшла у фінальну частину і здобула там срібло . Така здатність - це принада великих гравців !
Інша справа що Мілевський явно переседів на лаві запасних то це факт.Що не могло не позначитись на професійному рості а також на дисципліні . Ну то така була кадрова політика клубу .

Востаннє редагувалось sanya в 10 лютого 2008, 00:21, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 10 лютого 2008, 00:20 
Офлайн

Згідний на 100%,ні на 200... :lol:

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1129 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 76  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: