Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 26 вересня 2017, 23:07

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 545 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 37  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 14 вересня 2007, 17:40 
Офлайн

Повідомлення: 19
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Так так так... А можна поцікавитися відколи це за 98 стрибків дають або давали майстра спорту. Може є які спец заслуги про які я не чув або незнаю?

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 14 вересня 2007, 17:52 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Ну по перше ніхто не казав, що вона майстер спорту саме з прижків. А по друге якщо людина вперше в житті попала на серйозні змагання і вперше в житті бігла дистанцію наприклад 10 км. І пробігла (так вийшло) з світовим рекордом. Я так думаю МС вона має шанси отримати?
Тому що не знаю як в парашутному спорті. Але в тому виді в якому займався я (спортивне орієнтування) Мастера можна було вже отримати на своїх перших змаганнях (правда це з розділу майже фантастики але цілком можливо). А реально вже десь на 10-му офіційному забігу була можливість отримати КМС а 20-му МС

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16 вересня 2007, 17:22 
Офлайн

Повідомлення: 140
Подякували: 2 разів.
Жіночка майстер парашутного спорту! Займалась у спеціальній спортивній школі парашутного спорту, а ще деякий час займалась планеруванням (якщо я правильно висловилась)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16 вересня 2007, 22:32 
Офлайн

Повідомлення: 209
Подякували: 0 разів.
nekton написав:
Але в тому виді в якому займався я (спортивне орієнтування)

Оп-па! Ану - но розкажи коли це ти займався спортивним орієнтуванням!! Я теж займалася цим спортом - доречі була переможницею областних змагань! 8)

Altın ateşle, kadın altınla, erkek kadınla imtihan edilir!!!! - Золото проверяют огнем, женщину - золотом, мужчину - женщиной !!!! :).

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16 вересня 2007, 23:25 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Ну взагалі то всі парашутисти займаються в спеціальних школах,просто так ніхто нестрибає!Є розряди ,нормативи ,сертифікація.Якщо припустити що до змагань допускаються паршутисти які мають сертифікат категорії "Б"(50 стрибків) то це цілком але можливо.А для того щоб мати МС треба мати досить відчутні заслуги.Чисто з практичної точки зору це практично неможливо.Хоча завтра зателефоную командиру,він такий унікальний випадок неміг незапам"ятати.Доречі ZIPPO,ти будеш на зборах з 25 -го?

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17 вересня 2007, 22:55 
Офлайн

Телефонував на аеродром,попросив прокоментувати слова про МС з 98-ма стрибками.На що мені дали таку відповідь,20 років це неможливо було тому що небуло пришвидшеної підготовки парашутистів,тепер це можливо навіть з 12-ма!!! :shock: стрибками,все впирається в гроші.Так що туту закралась якась неточність. 8) На цих вихідних зробив всьго 2 стрибочки :( ,ех погода підвела!Зато якщо вийде на зборах наздожену :D !

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17 вересня 2007, 23:02 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Hapuga написав:
На цих вихідних зробив всьго 2 стрибочки :( ,ех погода підвела!Зато якщо вийде на зборах наздожену :D !
Можна запитати: куди ти так поспішаєш, марно ризикуючи життям?

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17 вересня 2007, 23:13 
Офлайн

igorsolop написав:
Hapuga написав:
На цих вихідних зробив всьго 2 стрибочки :( ,ех погода підвела!Зато якщо вийде на зборах наздожену :D !
Можна запитати: куди ти так поспішаєш, марно ризикуючи життям?
Це в нас в уяві так відклалось,що ПС небезпечний,насправді якщо ти все правильно робиш то боятись нічого.Велоспорт на 17 місцісеред небезпечних видів спортуа ПС в другій сотні! :shock: На 3.5 мільйона стрибків в рік припадає 15-20 Fataliti!!!А на фоні можлиостей закінчити життя в автокатастрофі ,шанси попасти в статистику подану вище ,шанси мізерні!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17 вересня 2007, 23:23 
Офлайн

Hapuga написав:
Велоспорт на 17 місцісеред небезпечних видів спортуа ПС в другій сотні!
А ти не задумувався, шо це тому так, шо любителів кататись на велосипеді значно більше ніж стрибунів з парашутом? Якби стрибунів було стільки ж як велосипедистів - я впевнений статистика була б іншою :?
Я не відговорюю тебе: стрибай скільки заманеться (хоч ти і не відповів навіщо поспішаєш? це якесь соц.змагання на кількість?), але якшо десь по ТВ розказують, як загинув парашутист-любитель (чи альпініст, чи ше якийсь другий екстремал) в мене чомусь не виникає з цього приводу ніякого жалю і крім слів "О, ше один придурок загинув" нічого на думку не спадає. Бо це марне, неоправдане ризикування життям...

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17 вересня 2007, 23:47 
Офлайн

Це спорт в якому є результати,які я прагну досягнути,по друге це допомагає перемогтми свої власні страхи,раніше коли давали сигнал приготуватись то коли вставав іти до двереей то ноги ватні ставали а зара так холодок пробіжить і все.Скоро у :lol: вільному падінні навіть думати зможу!Ги-ги!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17 вересня 2007, 23:58 
Офлайн

Hapuga написав:
Це спорт в якому є результати,які я прагну досягнути
Сподіваюсь результат полягає не в кількості стрибків? Бо тоді це взагалі безглуздо... :?
Якшо то спорт - то може краще шашки? Там хоч нема ризику для життя і завжди при світлому розумі...
І останнє: шось мені підказує, шо твоя дружина не розділяє твого захоплення парашутним "спортом", напевно ж їй було б більше до вподоби якби ти захоплювався шашками :D Бо коли ти їдеш шоб відчути холодок, вона кожен раз готується стати вдовою, втішаючи себе твоєю непереконливою статистикою... :?

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 18 вересня 2007, 00:04 
Офлайн

А на рахунок того що того що тобі нема жалю до тих хто гине то це вже ненормально,та я думаю вони твій чи ще чийсь жал непретендують!Тобі цього незрозуміти,коротше "рожденный ползать,летать небудет".Особисто мені жаль любу людину життя якої обірвалось,і мені зовсім неважливо самогубець він чи гонщик,чи нарик.чи алкоголік.Жаль це нормальне людське почуття.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 18 вересня 2007, 00:06 
Офлайн

igorsolop написав:
Hapuga написав:
Це спорт в якому є результати,які я прагну досягнути
Сподіваюсь результат полягає не в кількості стрибків? Бо тоді це взагалі безглуздо... :?
Якшо то спорт - то може краще шашки? Там хоч нема ризику для життя і завжди при світлому розумі...
І останнє: шось мені підказує, шо твоя дружина не розділяє твого захоплення парашутним "спортом", напевно ж їй було б більше до вподоби якби ти захоплювався шашками :D Бо коли ти їдеш шоб відчути холодок, вона кожен раз готується стати вдовою, втішаючи себе твоєю непереконливою статистикою... :?
Твоя правда,неподіляє поки що,але я її ще на аеродром невозив,там така атмосфера!Миморволі проймаєшся нею!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 18 вересня 2007, 00:08 
Офлайн

Hapuga написав:
А на рахунок того що того що тобі нема жалю до тих хто гине
Не перекручуй: мені не шкода тільки тих, хто гине, свідомо наражаючи себе на безглузду небезпеку...
Hapuga написав:
"рожденный ползать,летать небудет"
Так в тому-то і справа шо ніхто з людей не народжений шоб літати. Хочеться літати - це вже інша справа, але кажуть навіть Гагарін і той долітався :?

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 18 вересня 2007, 00:13 
Офлайн

Моя мета в тому щоб навчитись правильно падати далі пересісти на інший тип парашутів,"крило" і вчитись приземлятись на точність.Тобто в точку розміром в 1гривневу монету!Ну і B.A.S.E непроти скочити,тобто з гори чи якоїсь висотки,але для цього треба мати великий досвід!

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 545 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 37  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: