Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 24 листопада 2017, 00:52

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 545 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 02 лютого 2007, 00:50 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
amer написав:
Hapuga написав:
Незнаю як ви а я за кільце смикав!Просто коли ти сам це не зробиш то тоді це зробить система!І ще нерозчекування запаски може вилитись в досить відчутну проблему!..

так, не лякайте потенційних десантників ;)
це ти при першому же стрибку смикав? і що там за система, що смикає кільце замість тебе
Ви праві!Я взагалі то недуже знаю всю систему в мене всього два стрибки!Коротше по тому парашюту на якому стрибав я,В літаку до парашюта чіпляється спеціальний фал який при стрибку витягує спеціальний маленький парашютик який стабілізує парашютиста в падінні і витягує основний купол.При виході з літака паршютист починає відлік 521,522,523 купол (дивиться чи розкрився парашют)524,525(рочекувати запаску)ну під спеціальним клапаном ховається така петельочка з шнурочком от той шнурочок треба витягнути!І все лети !!! :D

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 02 лютого 2007, 03:43 
Офлайн

Повідомлення: 18
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Опиши, будь ласка, відчуття і враження

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 02 лютого 2007, 09:07 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Hapuga написав:
524,525(рочекувати запаску)ну під спеціальним клапаном ховається така петельочка з шнурочком от той шнурочок треба витягнути!І все лети !!! :D

Так от той шнурочок і є розчекування

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 02 лютого 2007, 14:37 
Офлайн

Повідомлення: 140
Подякували: 2 разів.
Hapuga написав:
Mila написав:
І я! І мене візьміть! Аж дух захопило! Не забудьте про мене!
Ви серйозно? :shock: Без проблем!Я в неділю їду туди на збори так що буде нова інформація!

Чекаю інформації. А можна на ти? А то мені аж захотілось глянути в паспорт, щоб переконатись, що я ще зовсім не стара:), а зовсім якраз навпаки :lol: :lol: :lol:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 03 лютого 2007, 02:32 
Офлайн

amer написав:
Опиши, будь ласка, відчуття і враження
Коротше почну з того що страху при першому стрибку майже небуло окрім того що боявся зробити щось неправильно(була в мене проблемка на тренуванні раніше смикав кільце,цього боявся)далі було трішки страшно коли саме підходиш до люка,бачиш далеко внизу землю і приходить думка що ти повинен туди вийти але часу на роздуми недають,парашютисти виходять один за одним швидко тому що літак а це був АН -2(КУКУРУЗНИК) ЛЕТИТЬ 120 км/год зона висадки невелика тому виходити треба швидко я вийшов незовсім готовий.Що цікаво коли виходиш тут чуєш рев літака а через секунду надзвичайна тиша яку порушують віддалений гул літака і крики а часом виски сусідів(зі мною у вильоті було більшість дівчат)Нажаль все хороше триває недовго,земля наближається швидко треба готуватись до приземлення.Ще непрезимлився а вже думка ,чому так мало і я зроблю це знову!Надзвичайною є атмосфера аеродрому!Повітря здається пропитане адреналіном і ніякоі агресії.Одні готують- ся до вильоту інші тільки що призимлились,хтось вкладує парашют,хтось ділиться враженнями!Додому їхати не хочеться.Коротше словами це непередати.це треба відчути самому!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 03 лютого 2007, 02:34 
Офлайн

Mila написав:
Hapuga написав:
Mila написав:
І я! І мене візьміть! Аж дух захопило! Не забудьте про мене!
Ви серйозно? :shock: Без проблем!Я в неділю їду туди на збори так що буде нова інформація!

Чекаю інформації. А можна на ти? А то мені аж захотілось глянути в паспорт, щоб переконатись, що я ще зовсім не стара:), а зовсім якраз навпаки :lol: :lol: :lol:
Звісно можна! :D Як тільки щось буде викладу!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 03 лютого 2007, 03:46 
Офлайн

Повідомлення: 18
а є якісь обмеження: вік, здоров'я і т.д.?

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 03 лютого 2007, 13:29 
Офлайн

Повідомлення: 70
Район міста: Ковель - 2
А там можна замовити ГРУЗОВИЙ парашут а то з простим мене ще пів дня розкопуваати будуть :(

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 03 лютого 2007, 19:03 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
Сашунь, можу помогти з лопатою (ну, шоб скоріш відкопали) :wink:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 03 лютого 2007, 19:10 
Офлайн

Petrovich написав:
А там можна замовити ГРУЗОВИЙ парашут а то з простим мене ще пів дня розкопуваати будуть :(
Ну якщо пам"ять мені незраджує то площа основного купола 80м2 а запаски60м2,Цього достатньо для двох людей середньої ваги в сумі це 140-160кг!Сподіваюсь ви не вище цеї ваги? :lol: Просто виходити треба першим а як на мене це трохи страшніше!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05 лютого 2007, 00:38 
Офлайн

Всім.всім,всім!Нова інформаія бажаючим стрибнути з паршютом!Сьогодні був в Рівному,ситуація така!Є дві програми по яких можна стрибати,Перша ви наприклад приізджаєте в п"ятницю проходите підготовку, яка включає тренування,моделювання різних ситуацій,медогляд,На другий день ідете на аеродром стрибати.Це задоволення обійдеться в 175грн.Ця програма розрахована на тих, хто хоче просто попробувати,що це таке!Друга програма для тих хто хотів би пройти більш серйозну підготовку стрибнути а тоді вирішувати потрібно це вам чи ні.Вона включає в себе теоретичну підготовку, тобто заняття 2 рази на тиждень на яких буде вивчатися матеріальна база парашютів,укладка,та інше. Після проходження підготовки медична комісія вам дають допуск до стрибків ви виконуєте три стрибки і вирішуєте що робити як жити з цим,чи без цього!Це задоволення обійдеться в 300грн.Сюди включена вартість медкомісії і 3-х стрибків!Стрибки розпочинатимуться в травні.Якщо вас зацікавила друга програма то потрібно у вівторок їхати туди на перше заняття.де розподілять на групи.Для іногородніх пообіцяли знайти конспекти в електронному вигляді.Потрібно вчити і здавати заліки!Доїзд в Рівне найкращий електричкою 10грн в обидва кінці проти 40 грн маршруткою!Правда довго!Чекаю відповідей! :wink:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05 лютого 2007, 15:00 
Офлайн

Повідомлення: 70
Район міста: Ковель - 2
Hapuga написав:
Petrovich написав:
Ну якщо пам"ять мені незраджує то площа основного купола 80м2 а запаски60м2,Цього достатньо для двох людей середньої ваги в сумі це 140-160кг!Сподіваюсь ви не вище цеї ваги? :lol: Просто виходити треба першим а як на мене це трохи страшніше!

Тобто потрібно відкривати два парашути? :D Я боюсь що другий моще не відкритись або ще гірше щщо два куполи в даному випадку закриються (запутаються)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05 лютого 2007, 15:23 
Офлайн

Повідомлення: 64
Дааа, ви герої! Я б ніколи не пригнула...
Моя подруга пригала, правда це було в Чехії, але там було все по-іншому. По-перше там не пригають по-одному, а прив"язують до інструктора, нічого не треба відкривати, все робить він, вам треба тільки слухати що він каже, піджати ноги, чи там ще що,... і балдєть. Ще там один дуже приємний і важливий нюанс, майже одночасно з вами пригає ще один парашутист з камерою, який вас знімає, потім вони роблять з того ролик, з класною музикою, за пів години ви їдете додому і в кармані ДВД з вами в небі!!!! Стоїть там таке задоволення приблизно 200 доларів.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05 лютого 2007, 15:37 
Офлайн

Дорого. Тандем в нас тих самих 300 грн.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05 лютого 2007, 15:41 
Офлайн

Саша я пропоную тобі пригнути над моїм огородом (стрибок оплачую). Все рівно є бажання вирити там ставочок. А якщо ти метрів з 2000 туди ляпнешся то мені дешевше обійдеться ямка від тебе чим екскаватор нанімати.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 545 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: