Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 23 серпня 2017, 18:45

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 119 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Єдиний податок на 2011 рік
ПовідомленняДодано: 25 листопада 2010, 14:58 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Ruslana TS написав:
прочитайте все , що я написала разом - тоді зрозуміло, що я маю на увазі.

Дякую, я вмію читати і прочитав все. І, якби ви, прочитали все, то зрозуміли б що я намагаюсь вам пояснити.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 листопада 2010, 16:07 
Офлайн

Повідомлення: 1246
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: то тут, то там...
nekton написав:
На біржі зараз посилають...

От було після армії шукав роботу. Направила біржа на роботу, яка оплачувалась по 60 копійок за годину роботи (саме роботи! Тобто за простой, що від нас аж ніяк не залежав, не платили). Бутилка пива коштувала біля 2 гривень. От і виходило, щоб заробити собі "на пиво" потрібно було попрацювати (а саме розгружати дрова, носити доски і т. п.) три годинки. От після такої роботи я нерівнодушний до нашого центру зайнятості.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 листопада 2010, 16:43 
nekton написав:
На біржі зараз посилають на

Так правильніше буде.

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 листопада 2010, 00:59 
Єдиний податок на 2011 рік
Дуже цікаво взнати думку про майбутнє підприємців із приходом 2011 року
Назва теми не відповідає поставленому питанню!
Незалежно від думки підприємців - 2011 рік прийде!!!!
А щодо ставок єдиного податку, відомо: розміри ставок приймають місцеві ради в розмірі від 20 грн до 600 грн. Зважаючи на те, що БЮТ активно стоїть на боці підприємців, то маючи більшість в міській (районній) раді ставки будуть не більше 100 грн. ! БЮТ ПЕРЕМОЖЕ!!!!!!!!!

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 листопада 2010, 08:59 
Офлайн

Повідомлення: 2020
Подякував (ла): 409 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста: центр
Fantoman написав:
Ruslana TS написав:
прочитайте все , що я написала разом - тоді зрозуміло, що я маю на увазі.

Дякую, я вмію читати і прочитав все. І, якби ви, прочитали все, то зрозуміли б що я намагаюсь вам пояснити.

дурниці.
не намагаєтеся навіть читати що саме я пишу.
виходить дискусія заради дискусії.

Ви правильно сказали про неповязаність із зарплатою.
але я намагалася розказати про навантаження роботодавця робітнику.

так само як і підприємці багато галасують ні про що і вважають себе ущемленними.
так і прості працівники ( в тому пості, на який я відповідала спершу) вважають себе ущемленними

усім, хто працює (будь-якої форми господарювання і підпорядкованості) - гарно дня!
до праці !

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 листопада 2010, 09:24 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Дядько написав:
А щодо ставок єдиного податку, відомо: розміри ставок приймають місцеві ради в розмірі від 20 грн до 600 грн.

Невірно. 20-200 для Ковеля. Як і на даний момент.
Дядько написав:
Зважаючи на те, що БЮТ активно стоїть на боці підприємців, то маючи більшість в міській (районній) раді ставки будуть не більше 100 грн. ! БЮТ ПЕРЕМОЖЕ!!!!!!!!!

БЮТ не стоїть на боці підприємців. БЮТ піариться за рахунок підприємців. Міський бюджет наповнювати потрібно. Земельок які можна продати вже майже не лишилося. На субвенції області і Києва, зважаючи на те що при владі БЮТ, теж надій фактично немає. Підприємства які наповнювали бюджет приходять в занепад (першим пішов КОМО, мясокомбінат вже фактично непрацює, за ними зараз ще підуть представники великого бізнесу). Тому я б на місці підприємців не сильно надіявся на 100 грн. Та й виступають проти підвищення ставки лише базарники, ті хто навіть не знає із за чого весь кіпеш. Проблема далеко не в ставці єдиного податку.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 листопада 2010, 09:26 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Ruslana TS написав:
Ви правильно сказали про неповязаність із зарплатою.
але я намагалася розказати про навантаження роботодавця робітнику.

Я правильно намагався вказати про повязаність соцстрахування із зарплатою. І що для роботодавця витрати на оплату праці складаються з двох частин: зарплати і соцстрахування. І саме тому виникла "зарплата в конвертах": або отримуєш менше офіційно, або більше неофіційно. І саме тому навантаження соцстрахувань несе сам найманий працівник, хоча де-юре це і навпаки.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 листопада 2010, 10:35 
Офлайн

Повідомлення: 1246
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: то тут, то там...
Дядько написав:
А щодо ставок єдиного податку, відомо: розміри ставок приймають місцеві ради в розмірі від 20 грн до 600 грн...

Невже люди дійсно думають, що на 500 сторінках з проектом ПК написано лише скільки повинні платити податку підприємці? Повірте хто платить зараз, наприклад, 160 грн, той без особливих проблем зможе заплатити наприклад 320грн. в місяць. І буде працювати далі. Чому всі вірять, що люди які мітингують проти ПК, як сказав наш презедент "це зібралися люди, які нехочуть платити податки"?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 листопада 2010, 13:55 
Офлайн

Повідомлення: 1150
Подякували: 0 разів.
Юра написав:
Чому всі вірять, що люди які мітингують проти ПК
Якщо забрати з мітинга базарників та ін. "купи-продай", які проти касових апаратів - народу не вистачить навіть на хоровод кругом ялинки
http://www.pravda.com.ua/articles/2010/11/25/5612369/
Цитата:
Почніть з себе

Ірина Бекешкіна, для УП _ Четвер, 25 листопада 2010, 16:18

Мабуть, автор багатьох здивує, якщо скаже, що цілком згодна з президентом Віктором Федоровичем Януковичем, який недавно сказав, що "ситуація буде лише гіршати, якщо найближчим часом не будуть розпочаті реформи по усім напрямам".
Майже за двадцять років свого існування Україна так і не приступила до тих реформ, які вже давно здійснили наші колишні "спів-табірники" - Польща, Чехія, Словаччина та інші, які мали такі ж або ще гірші стартові умови, але зараз живуть набагато краще. А Україна скотилася до передостаннього місця в Європі за рівнем життя.
І це зрозуміло. У перші роки незалежності з нуля творилася держава, її основні інституції, щоправда, за принципом, як колись висловився перший президент - "хоч поганенька держава, але своя".
Далі, у десятирічку Кучми йшов вселенський дерибан радянської власності. "Помаранчева" п'ятирічка відзначалася постійними владними чварами, двома виборами і зв'язаним із цим безмежним популізмом. Які тут реформи?
Нереформована економіка, що дожимає останнє з виробництв, що лишилися ще від СРСР, страшенно енерговитратна - на одиницю продукції витрачається у 3-5 разів більше енергоносіїв, ніж у розвинутих країнах. Економіка, яка трималася на дешевих енергоносіях, дешевій робочій силі і втечі в тінь від сплати податків.
Нереформована медицина, яка давно перестала бути безплатною для абсолютної більшості громадян.
Нереформована система освіти, де сотні Великопупінських вишів щороку випускають десятки тисяч "юристів", "політологів", "журналістів", які, врешті-решт, займають місця на базарах.
Нереформована пенсійна система, коли вихід на пенсію рівнозначний кінцю життя.
Нереформована система державного управління, яка щороку росте, неефективна і корумпована знизу доверху.
Цей перелік можна продовжувати і продовжувати - нерефомований ЖКГ, наркоманія, СНІД, тощо, тощо. Очевидно одне: реформи назріли й перезріли. Реформи радикальні, бо косметичними процедурами і навіть легкою терапією вже не обійтися.
...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 листопада 2010, 15:28 
Офлайн

Повідомлення: 171
Подякували: 2 разів.
І чого всі вчепились в базарників і в "купи-продай"? Чому підприємці стали ворогами для найнятих працівників? Та не ходіть на базари і не купуйте в них нічого - силою ж не заставляють. Самі їздіть в Хмельницький чи Одесу і купуйте там товар дешевше. А ще краще спробуйте займіться тим "купи-продай" і заробляйте купу грошей та літайте відпочивати в Єгипти та Туреччини. Ніхто ж не забороняє, в нас вільна країна - живіть теж таким же "солодким" життям, як базарники.
Але вже якщо ті тисячі підприємців опиняться на біржі, то оплачувати їхні допомоги по безробіттю доведеться вам - найнятим працівникам (чи їх роботодавцям, неважливо). Зарплата у вас точно не збільшиться. Зараз же підприємці займають самі себе роботою і ні в кого нічого не просять (вихідні, відпустки, лікарняні, допомоги і т.д. і т.п.)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 листопада 2010, 15:39 
Офлайн

Повідомлення: 4080
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Якщо зараз до всіх негараздів, які є в Україні, ще й підприємці масово припинять діяльність (а до цього потихеньку йде) - може прийти орган, який складається з двох ягодиць. Я не є великим економістом, але на мій хлопський розум буде велика криза. І відчують її тільки скромні мільйонери з мільярдерами.
А решті наступить капець.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 листопада 2010, 20:28 
Офлайн

Повідомлення: 1115
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 13 разів.
nekton написав:
Дядько написав:
А щодо ставок єдиного податку, відомо: розміри ставок приймають місцеві ради в розмірі від 20 грн до 600 грн.

Невірно. 20-200 для Ковеля. Як і на даний момент.
Дядько написав:
Зважаючи на те, що БЮТ активно стоїть на боці підприємців, то маючи більшість в міській (районній) раді ставки будуть не більше 100 грн. ! БЮТ ПЕРЕМОЖЕ!!!!!!!!!

БЮТ не стоїть на боці підприємців. БЮТ піариться за рахунок підприємців. Міський бюджет наповнювати потрібно. Земельок які можна продати вже майже не лишилося. На субвенції області і Києва, зважаючи на те що при владі БЮТ, теж надій фактично немає. Підприємства які наповнювали бюджет приходять в занепад (першим пішов КОМО, мясокомбінат вже фактично непрацює, за ними зараз ще підуть представники великого бізнесу). Тому я б на місці підприємців не сильно надіявся на 100 грн. Та й виступають проти підвищення ставки лише базарники, ті хто навіть не знає із за чого весь кіпеш. Проблема далеко не в ставці єдиного податку.

Так, а в чому, навіщо кидати слова на вітер? Договорюй вже

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 листопада 2010, 20:35 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
BOLIK написав:
Так, а в чому, навіщо кидати слова на вітер? Договорюй вже

В правах податкової. Пошукай в інтернеті вислів "Азаровщина"

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 листопада 2010, 21:24 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
Крок вліво чи вправо і тебе закрили,майно арештували і поки ти хабарчик незанесеш то працювати небудеш.Особисто я так бачу наслідки прийняття нового ПК. Я вже кілька раз повторював що я не проти платити більше і не тому, що в мене скажені гроші крутяться(якраз навпаки), але незаважайте працювати.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 листопада 2010, 22:48 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
Hapuga написав:
Крок вліво чи вправо і тебе закрили,майно арештували і поки ти хабарчик незанесеш то працювати небудеш.Особисто я так бачу наслідки прийняття нового ПК. Я вже кілька раз повторював що я не проти платити більше і не тому, що в мене скажені гроші крутяться(якраз навпаки), але незаважайте працювати.

+100,1%

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 119 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: