Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 23 вересня 2017, 06:48

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 201 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Лічильники на воду
ПовідомленняДодано: 28 серпня 2011, 21:43 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Бере

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 серпня 2011, 01:03 
Офлайн

Повідомлення: 12
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста: Володимирська
Виникло таке питання! Хто має відповідати за вдіяну шкоду моїй квартирі та квартирі сусідів, заподіяну затопленням ? Хлопці, які знімають лічильники на повірку, встановлюють перемички з металопласту і ясно, що ніякої відповідальності не несуть. Коли 3 роки тому перевіряла одна контора, і на моє таке ж питання була проста відповідь - заплатіть гроші в касу і через два дні прийдете заберете акт перевірки. Лічильникаи ясно, що ніхто і не дивився. Може у когось була подібна ситуація?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 вересня 2011, 08:29 
Офлайн

Повідомлення: 1018
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.
Конкретніше питання, а то не зрозуміло що де і як.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 вересня 2011, 23:08 
Офлайн

Повідомлення: 12
Район міста: Володимирська
Продовження мого посту, під час повірки лічильників, як я писав було встановлено перемички з металопласту. На другий день перемичку холодної води вирвало (як вияснилось пізніше, перемичка була короткою і гайка не була затянута). Це добре, що це сталося коли були в квартирі люди, а якби нікого не було? Коли цим "парням" представили і показали що вони наробили, вони сказали, що відповідальності за це не несуть і звернули провину на проживаючих, мол вони самі поламали. Ось і питання - чи була у кого подібна ситуація, і як з неї вийшли?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 вересня 2011, 16:28 
Офлайн

Повідомлення: 179
Район міста: Край світу(Ватутіна)
У мене забрали лічильник на повірку ще місяця півтора назад. Числа 25-го дзвонили і питали показники, на що я їм відповів, що лічильника немає. Вони здивовано передавали трубку одна одній, відповіли, що коли прийде майстер і поставить, тоді і підрахується. Цікавить скільки часу їм потрібно? Адже незабаром я маю платити за ще один місяць користування водою... Як?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 31 жовтня 2011, 20:28 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
ПОДАТИ ЗА МІСЯЦЬ ДО ЗАКІНЧЕННЯ МІЖПОВІРКОВОГО ІНТЕРВАЛУ

Начальнику Ковельського управління
водопровідно-каналізаційного
господарства „Ковельводоканал”
Савчуку Ю.Г.
вул. Івасюка, 13, м. Ковель, 45008

Тилоха Анатолія Натановича
вул. _, м. Ковель, 45008
особовий рахунок № _

З А Я В А
про проведення періодичної повірки
квартирного лічильника холодної води

Я являюсь споживачем послуг з постачання холодної води та водовідведення, які надаються „Ковельводоканалом”.
В квартирі встановлений лічильник спожитої холодної води ___ № __.
Дата наступної повірки лічильника – __2011 р.
Згідно ч. 3 ст. 28 Закону України „Про метрологію та метрологічну діяльність”, порядок подання фізичними особами, що не є суб’єктами підприємницької діяльності, власниками засобів вимірювальної техніки (результати вимірювань якими використовуються для здійснення розрахунків за спожиті для побутових потреб електричну і теплову енергію, газ і воду) на періодичну повірку цих засобів та оплати за роботи, пов’язані з повіркою, встановлюється Кабінетом Міністрів України.
Періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки, що знаходяться у власності фізичних осіб, які не є суб'єктами підприємницької діяльності, здійснюються за рахунок підприємств і організацій, які надають послуги з електро-, тепло-, газо- і водопостачання.
Постановою КМ України від 20.05.2009 р. № 529 затверджено „Порядок формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд, прибудинкових територій”. Відповідно до „Типового переліку послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”, періодична повірка, обслуговування і ремонт квартирних засобів обліку води та теплової енергії, у тому числі їх демонтаж, транспортування та монтаж після повірки. входить до складу послуг, які отримує споживач з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.
Згідно п. 15 „Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення”, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. № 630, засоби обліку води і теплової енергії, встановлені у квартирі (будинку садибного типу) та на вводі у багатоквартирний будинок, підлягають періодичній повірці.
Згідно абз. 3 п. 9 цих Правил періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) квартирних засобів обліку проводяться за рахунок виконавця.
Згідно п. 5.15 „Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України”, затверджених Наказом МЖКГ України від 27.06.2008 р. № 190, повірка, ремонт та обслуговування засобів обліку, що належать споживачам (крім квартирних), виконуються за їх рахунок.
Постановою Кабінету Міністрів України від 08.04.2009 р. № 332 затверджено „Технічний регламент щодо суттєвих вимог до засобів вимірювальної техніки”, згідно п. 5 цього Технічного регламенту періодична повірка, встановлення, обслуговування та ремонт, зокрема демонтаж, транспортування, монтаж, засобів вимірювальної техніки, вимоги до яких визначені у додатках 1-4 до цього Технічного регламенту, проводяться за рахунок коштів підприємств, організацій та установ, які надають послуги з електро-, тепло-, газо- і водопостачання.
Таким чином, законом та підзаконними актами чітко передбачено, що періодичні повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) квартирних засобів обліку холодної та гарячої води проводяться за рахунок виконавця, а не споживача.
Враховуючи вищевикладене, прошу провести періодичну повірку, у тому числі демонтаж, транспортування, монтаж, пломбування, а при необхідності також ремонт лічильника холодної води __ № __ за рахунок Ковельського УВКГ „Ковельводоканал”.

__2011 р. А.Н.Тилох

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 лютого 2012, 16:09 
Офлайн

Отож, була подана заява про проведення повірки (див. попередній пост). У відповідь - на городі бузина аж на дві сторінки. Далі - заява в прокуратуру, прокуратура перенаправила скаргу нашому головному спеціалісту в справах захисту прав споживачів відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів виконавчого комітету Ковельської міської ради Костюк К.Я. Отримано відписку. Подано повторну скаргу в прокуратуру - на бездіяльність Костюк К.Я.
Отримано відповідь від 21.12.2011 р. за підписом Ковельського міжрайонного прокурора:

"Ковельською міжрайонною прокуратурою проведено перевірку за Вашим зверненням з приводу неналежного надання послуг Ковельським управлінням водопровідно-каналізаційного господарства «Ковельводоканал» щодо проведення періодичної повірки, обслуговування та ремонту квартирних засобів обліку води.
Встановлено, що Ковельським управління водопровідно-каналізаційного господарства «Ковельводоканал» в порушення вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» інших нормативно-правових актів грубо порушуються права споживачів житлово-комунальних послуг з питань періодичної повірки, обслуговування та ремонту (у тому числі демонтажу, транспортування та монтажу) квартирних засобів обліку води, та оплати вказаних послуг споживачами за власний рахунок.
За результатами проведеної перевірки міжрайонною прокуратурою на виявлені порушення закону внесено подання Ковельському міському голові, про результати розгляду якого Вас буде повідомлено додатково.
Одночасно вважаю за необхідне Вам роз'яснити, що відповідно до ст. 12 Закону України «Про прокуратуру» у випадку, якщо Ви не згідні з прийнятим рішеннями за результатами розгляду Вашого звернення, Ви маєте право оскаржити його вищестоящому прокурору або до суду".

Тримаю руку на пульсі, хоча пульсу майже півтора місяці нема - всі мовчать, ніби холодної води в рот набрали...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 квітня 2012, 09:28 
Вам суму за повірку лічильників вставляли в рахунок? Бо в нас слюсарі вимагають оплату налом на місці, в квартирі. Без цього не хочуть пломбувати.

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 квітня 2012, 11:55 
Офлайн

Такі суми в рахунки не вносяться. По-перше, вони ніким не затверджені, а тому не мають статусу тарифів. По-друге, їх набагато тяжче вимити-відмити з особових рахунків споживачів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 квітня 2012, 15:52 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
Гном написав:
Тримаю руку на пульсі, хоча пульсу майже півтора місяці нема - всі мовчать, ніби холодної води в рот набрали...

Цікаво. Ми, наприклад, не робимо принципово повірку за свій рахунок (писали заяву-отримали відписку). Ждемо коли їх нарешті "взують" і закон таки буде виконуватись.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 квітня 2012, 16:08 
Офлайн

А як Водоканал проводить нарахування - за показами неповіреного лічильника чи за нормами споживання?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 травня 2012, 18:41 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
Ціава стаття про повірку лічильників у "Віче" за 3-9 травня 2012р. "Лічильник ваш? платіть!"(розділ економіка)
Отут вона сьогодні(потім може переміститись в архів).
Хоча там нічого і не вирішили журналісти, але є кілька цікавих моментів.
Наприклад:

"Правозахисники радять споживачам бути обачними й не платити нічим не підтверджені суми. За законом термін повірки лічильника не повинен перевищувати трьох днів, а не тиждень і не два, як це часто буває. За відсутності лічильника споживання води нараховується за середнім споживанням за останні три місяці, а не за нормами на одну людину."

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 травня 2012, 20:22 
Офлайн

Скинув коментарі до статті за ссилкою.
В липні 2008 р. я подав позов до ЖЕКа в порядку захисту прав споживачів. Одна з позовних вимог стосувалася припинення нарахувань за повірку лічильників води. Суд ішов тривалий час. 29.12.2008 р. ЖЕК приніс до суду довідку, в якій повідомив, що (заднім числом), з 01.07.2008 р. плата за послугу "повірка лічильника" споживачам не нараховується. Надалі ні одне рішення міськвиконкому не затверджувало тарифу на таку "послугу".
Зате на абсолютно незаконних підставах людей став оббирати-розводити "Сейвер", котрий в минулому році раптом зник з реєстру. Хто після нього лохотронить, не знаю, каналізатори мовчать, ніби стоків в роти понабирали.
Моя порада - давайте гуртом човпти лохотронників: заяви у Водоканал, оскарження відписок в прокуратуру. Будуть далі "хороводити" - допоможу закидати суд позовами.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 травня 2012, 22:43 
Офлайн

Зразок заяви прокурору:

Ковельському міжрайонному прокурору
раднику юстиції
Лопосі В.В.
вул. Шевченка, 7, м. Ковель, 45004

Дайдулі Степана Павловича
вул. ____, м. Ковель, 45008

З А Я В А

Я являюсь споживачем послуг з постачання холодної води та водовідведення, які надаються Ковельським управлінням водопровідно-каналізаційного господарства „Ковельводоканал” (далі – УВКГ), особовий рахунок № _.
В моїй квартирі за місцем проживання встановлений лічильник спожитої холодної води ____ № ____.
Дата наступної повірки лічильника – __.2012 р.
Згідно п/п. 2 п. 32 „Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення”, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. № 630 виконавець зобов’язаний контролювати установлені міжповіркові інтервали, проводити періодичну повірку квартирних засобів обліку, їх обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж).
__.2012 р. я звернувся до УВКГ з заявою про проведення періодичної повірки квартирного лічильника холодної води, в якій прохав провести періодичну повірку, у тому числі демонтаж, транспортування, монтаж, пломбування, а при необхідності також ремонт лічильника спожитої холодної води ___ № ____ за рахунок УВКГ.
Обов’язок проводити вищезазначені роботи за рахунок підприємств, що надають послуги, встановлено наступними актами цивільного законодавства.
Згідно абз. 2 ч. 3 ст. 28 Закону України „Про метрологію та метрологічну діяльність” періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки, що знаходяться у власності фізичних осіб, які не є суб’єктами підприємницької діяльності, здійснюються за рахунок підприємств і організацій, які надають послуги з електро-, тепло-, газо- і водопостачання.
Згідно абз. 3 п. 9 „Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення”, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. № 630, періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) квартирних засобів обліку проводяться за рахунок виконавця.
Згідно п. 5.15 „Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України”, затверджених Наказом МЖКГ України від 27.06.2008 р. № 190, повірка, ремонт та обслуговування засобів обліку, що належать споживачам (крім квартирних), виконуються за їх рахунок.
Згідно п. 5 „Технічного регламенту щодо суттєвих вимог до засобів вимірювальної техніки”, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 08.04.2009 р. № 332, періодична повірка, встановлення, обслуговування та ремонт, зокрема демонтаж, транспортування, монтаж, засобів вимірювальної техніки, вимоги до яких визначені у додатках 1-4 до цього Технічного регламенту, проводяться за рахунок коштів підприємств, організацій та установ, які надають послуги з електро-, тепло-, газо- і водопостачання. Додаток 1 до нього стосується лічильників холодної і гарячої води.
У відповіді від __.2012 р. № ___ УВКГ фактично відмовився проводити повірку лічильника, обґрунтовуючи своє небажання плутаними покликаннями на правові акти, які не є підставою для такої відмови.
Тарифи на повірку лічильників вигадані УВКГ і не затверджені Ковельським міськвиконкомом, що є порушенням ст. 31 Закону України „Про житлово-комунальні послуги”.
За даними з неофіційних джерел (інформація потребує перевірки), УВКГ не видає споживачам актів про державну повірку лічильників, що вказує, у разі підтвердження інформації, на можливість проведення фіктивної повірки.
Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. 12, 19 Закону України „Про прокуратуру”, −

ПРОШУ:

1. Перевірити наведені факти.
2. Зобов’язати УВКГ „Ковельводоканал” провести періодичну повірку, у тому числі демонтаж, транспортування, монтаж, пломбування, а при необхідності також ремонт лічильника спожитої холодної води ___ № ____ за рахунок УВКГ „Ковельводоканал”.
3. Притягнути винних до відповідальності.
4. Дати відповідь по результатах розгляду скарги.

Додатки:
1. Копія заяви від __.2012 р. про проведення періодичної повірки квартирного лічильника холодної води.
2. Копія відповіді від __.2012 р. № ____.

_______ 2012 р. С.П.Дайдуля

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 18 червня 2012, 10:37 
Офлайн

Повідомлення: 2
Шановний пан Гном !
Я зробив все згідно Вашим порадам .
На жаль на даний час я можу тільки зробити один висновок - дуже велика трата нервів,біганини,і коштів (за повірку лічильників Ковельводоканал бере -126 грн.,а мені як я зрозумів поки та вся тяганина вже йде два місяці нарахують по приписаних людях за холодну воду - 55,23грн за 1 людину, за гарячу - 49,39 грн., а так як в мене прописано чотири людини то по не склдадних арифметичних вичислень мені прийдеться заплатити - 418,55 грн. тільки за один місяць).
І я зараз думаю - невже це всве потрібно заради чого ??? Правди ?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 201 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: