Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 22 листопада 2017, 01:55

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 201 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Лічильники на воду
ПовідомленняДодано: 19 січня 2016, 22:37 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
http://p-p.com.ua/articles/82403/

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 січня 2016, 10:51 
Хоча Закон України "Про метрологію та метрологічну діяльність" в новій редакції і набрав чинності з 01.01.2016 р.,пан Рибачок Ю.І. живе ще в минулих роках .
Коли у мене підійшов час перевірки лічильників (25.01.2016 р),ще за тиждень раніше прийшли хлопці з "Ковельтепло" і поміняли на нові з нуля лічильники без будь якої оплати !
І от вчора я пішов в "Водоканал" заносити акт заміни лічильників і запитати , коли вони будуть перевіряти лічильники на холодну воду. Мені в категоричній формі заявили, що- пишіть заяву,оплатіть,а тоді буде перевірка. На мої посилання на Закон України"Про метрологію та метрологічну діяльність" в новій редакціїї в їх тільки один аргумент - немає грошей! І плювати їм на Закони !
Так як ящо я також скажу , що у мене немає грошей то і мені їм можна не платити за воду і водовідведення ?

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 січня 2016, 23:56 
Офлайн

Повідомлення: 4086
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Спробуйте замінити в житті "сказав" на "написав".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 січня 2016, 01:55 
Офлайн

Гість написав:
Хоча Закон України "Про метрологію та метрологічну діяльність" в новій редакції і набрав чинності з 01.01.2016 р.,пан Рибачок Ю.І. живе ще в минулих роках .
..................
І от вчора я пішов в "Водоканал" заносити акт заміни лічильників і запитати , коли вони будуть перевіряти лічильники на холодну воду. Мені в категоричній формі заявили, що- пишіть заяву,оплатіть,а тоді буде перевірка. На мої посилання на Закон України"Про метрологію та метрологічну діяльність" в новій редакціїї в їх тільки один аргумент - немає грошей! І плювати їм на Закони !

Подавай письмову заяву Водоканалу, обов'язково реєструй, чекай відповіді. Якщо відмовлять або не дадуть відповіді до дати чергової повірки, подавай позов. Справи вигравались і до введення в дію нової редакції ЗУ "Про метрологію та метрологічну діяльність".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 лютого 2016, 12:53 
Офлайн

Повідомлення: 65
Подякував (ла): 100 разів.
Подякували: 2 разів.
Район міста: 7 школа
Гість написав:
Коли у мене підійшов час перевірки лічильників (25.01.2016 р),ще за тиждень раніше прийшли хлопці з "Ковельтепло" і поміняли на нові з нуля лічильники без будь якої оплати !
Так як ящо я також скажу , що у мене немає грошей то і мені їм можна не платити за воду і водовідведення ?

Та сама ситуація і у нас.Але нам сказали що причина в тому що "Періодична повірка проводиться за рахунок тарифів на електро-, тепло-, газо- і водопостачання», – ідеться в законі. а так як їм у тарифи ця повірка не включена ми повинні оплатити. Пішли виясняти у міську раду там підтвердили ці слова і сказали що ці всі недорозуміння на рівні Києва тому що там встановлюють ці тарифи. Ситуація така : "Ковельтепло" включили в тариф кошти на повірку лічильників а "Водоканалу" ні. Що робити в такій ситуації ??? не розумію. Писати на Київ?? Дякую.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 лютого 2016, 21:09 
Офлайн

tato2122 написав:
Що робити в такій ситуації ??? не розумію. Писати на Київ?? Дякую.

Подавати позов, іншого шляху нема. А хто хоче відписку, той може і в Київ написати.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 201 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: