Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 19 листопада 2017, 17:14

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 201 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Лічильники на воду
ПовідомленняДодано: 25 жовтня 2014, 21:03 
Офлайн

Повідомлення: 4086
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
гість22 написав:
Проживаю в центральній Україні, подивіться ай пі.

78.137.25.99
Название провайдера: McLaut ISP

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 жовтня 2014, 21:08 
Гном написав:
гість22 написав:
Не справився з завданням - гідно зійди з дистанції. "Гостюй" в інших водоканалах. Удачі!

:ps_ih: :ps_ih: :ps_ih:

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 жовтня 2014, 19:46 
Гном написав:
Цитата:
Не справився з завданням - гідно зійди з дистанції. "Гостюй" в інших водоканалах. Удачі!

Ну нехай Ви, шановний Гном не хочете думати, але якщо іншим подумати, то чому мене, споживача повинно обходити (хвилювати) питання повірки та оплати за неї засобів обліку (вимірювання), які перебувають на балансі водоканалу (КПТМ, ТЕЦ, міськенерго ітп)? Це їх Закон "Про метрологію" зобов.язує повіряти засоби обліку і вимірювання. За тим мають слідкувати відповідні інспекційні органи: не повірив - матимеш штраф. Споживач, має право (а не обов,язок) повірити засіб обліку, якщо сумнівається в достовірності його показників. А те, що "надавачі ЖКП" намагаються перекласти свої проблеми на споживача, зовсім не значить, що треба вестися на їх розводи, а тим більше кидатися в судову тяганину. Виграш мізерний, його практично нема. Значно простіше досягти результату простою вимогою -повіряйте, доступ до лічильника даю, але за свій рахунок! Судова тяганина, то марно витрачені час і кошти на ведення справи, а також зіпсовані нерви.
Дякую, за таку високу оцінку моєї скромної персони, Гноме!

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 жовтня 2014, 01:48 
Офлайн

Гість 22, от скажи мені, один ти такий розумний, а судді в судах всі такі тупі сидять і не бачать того, що бачиш ти?
Чи ти таки якийсь "водяной" і тупо тролиш?
Бо на мій хлопський розум ти таки хочеш задурити людям мізки щооб вони не судилися з грошепивцями.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 жовтня 2014, 08:12 
AndroVit написав:
Гість 22, от скажи мені, один ти такий розумний, а судді в судах всі такі тупі сидять і не бачать того, що бачиш ти?
Чи ти таки якийсь "водяной" і тупо тролиш?
Бо на мій хлопський розум ти таки хочеш задурити людям мізки щооб вони не судилися з грошепивцями.

А при чому тут "такі тупі судді" ? ТИ не бачиш. Судись, якщо тобі більше нічим зайнятись. Певно, іншої роботи не маєш, якщо по судам в боротьбі за пару-трійку десятків гривень шастаєш? Чи може адвокат, та набиваєш собі клієнтуру?

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 жовтня 2014, 11:31 
Офлайн

Старожили форуму знають, що я - армійський пенсіонер.
Щодо "іншої роботи" - не твоя справа.
А от мотивація твого тролінгу мені цікава.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 жовтня 2014, 19:44 
Офлайн

Повідомлення: 1021
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.
А можливо гість просто не може збагнути, що по неповіряному лічильнику показники не приймають і нарахування плати проводять по нормі (сума випливає убільшоті випадків у декілька разів вища ніж по лічильнику) – от звідки і берется судова тяганина.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 жовтня 2014, 20:36 
Офлайн

Трям, тобто драстє. Приперлися.
Тут якби трохи інше, як на мене.
От був лічильник повіреним, але раптом наступив той день, коли термін повірки ся скінчив. І от ЗУ "Про метрологію і метрологічну діяльність" пише - приходить добрий молодець, або й два з водоканалу, знімають лічильник, ставлять щось навзамін нього і везуть прилад на повірку. Коли повірка проведена, приходять, встановлюють на місце і пломбують. Мило посміхаються господині і пропадають.
А квитанція приходить з середньою сумою за період споживання (якось так, а формулювання гуглити ліньки).
Ну, так книжка пише.

Але ж знаходяться дальтоники, які на біле кажуть, що воно чорне і споживач повинен сам знімати і повіряти, або башляти за це. А на період повірки платити по кількості приписаних організмів. І це написано в тому ж блокнотику, в якому вони колись шмаркаючи сопливими носами писали "Дорогий дідусю Мороз....". І причому так переконані в своєму праві залізти в мою кишеню, що переплюнути їх зможе хіба що представник "Ковельтепла".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 жовтня 2014, 21:29 
Цитата:
А можливо гість просто не може збагнути, що по неповіряному лічильнику показники не приймають і нарахування плати проводять по нормі (сума випливає убільшоті випадків у декілька разів вища ніж по лічильнику) – от звідки і берется судова тяганина.

Ви, Шановний Добродію, певно не усвідомлюєте: гроші ВАШІ і знаходяться у ВАШІЙ кишені, а тому - стягти їх з ВАС можливо або примусово, або Ви заплатите добровільно - попередньо будучи заляканим погрозами... до усрачки. На погрози ж... кожен реагує по своєму... Хтось біжить у суд, а хтось посилає нах... Все залежить від особистості.

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 жовтня 2014, 21:54 
АндроВіт написав:
Цитата:
Старожили форуму знають, що я - армійський пенсіонер. Щодо "іншої роботи" - не твоя справа.

Я Вам, Добродію не хамив і не тикав, доки не тикали мені ви. Не молодший за тебе і гусей з тобою не пас. До того ж, ти МОДЕРАТОР. Мені все одно, що і як ти будеш робити. Твоя справа. Якщо видаляєш з моїх дописів фрази *********, будь ласка зазначай: ОТУТ видалено модератором. Публікація мого ай пі, провайдера та місця знаходження- це взагалі поза рамками. Останній твій допис не зрозумілий - дійшло? Можеш цей допис не публікувати, що буде значити, що тобі соромно.

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 жовтня 2014, 22:52 
Офлайн

Я і сором - дві паралелі, котрі ніколи не перетнуться. Мабуть.
Ти і Ви в Інтернеті - Гугл в руки і читати, читати, читати.
Що і як видаляти - моя справа. Десь серед тем є правила. Раджу прочитати. Щодо заміни чим-попало видаленого-згідний.
Провайдер і місто -то не анкетні дані. А що, страшно стало?
Останній мій допис визнаний правильним? Тоді я не розумію всю твою попередню писанину. Бо воно якраз підтверджує (я так сподіваюся) тлумачення Гнома і судів (я так бачу).
Цитата:
Не молодший за тебе і гусей з тобою не пас

Ну ще б пак. Я ж - дитя асфальту. І гусей я ніколи не пас. Я їх навіть досі трохи побоююся.
Ну а кількість відсвяткованих днів народження і величина інтелекту у біологічного організму виду хомо сапієнс корелюється досить слабо.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 жовтня 2014, 09:12 
AndroVit написав:
Я і сором - дві паралелі, котрі ніколи не перетнуться. Мабуть. ...кількість відсвяткованих днів народження і величина інтелекту у біологічного організму виду хомо сапієнс корелюється досить слабо.

В даному випадку твій останній допис всі зрозуміли правильно: " Я і сором, честь, гідність, повага, людяність - то паралелі, котрі ніколи не перетнуться...."

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 жовтня 2014, 09:37 
Офлайн

Фантазуєш і дописуєш? А по суті? Про жлобів водоканальських і їхніх посіпак? Невже моя персона варта того, щоб відволіктися від такого важливого питання?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 жовтня 2014, 11:29 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
Гість22 написав:
Судись, якщо тобі більше нічим зайнятись.

Починав гість наш резонерством навколо ст. 119 ЦПКУ, а в кінці зійшов на базарну ринкову лексику.

Гість22 написав:
Певно, іншої роботи не маєш, якщо по судам в боротьбі за пару-трійку десятків гривень шастаєш? Чи може адвокат, та набиваєш собі клієнтуру?

Видно, довго „гість” тупив думав, щоб таке вистругати. Що аж забув, що я виклав безкоштовно робочу версію позовної заяви до Водоканалу про зобов’язання безкоштовно провести повірку квартирного лічильника.

Гість22 написав:
Хтось біжить у суд, а хтось посилає нах... Все залежить від особистості.

А хтось із усіх сил відмовляє бігти в суд...

P.S. Цікаво, чому не просто гість, а гість22?. В шулерів 22 – це перебор. Тягнеться душа?..

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 28 жовтня 2014, 16:07 
Гном написав:
Цитата:
А хтось із усіх сил відмовляє бігти в суд...

Та біжи щодня, днюй і ночуй там. Де ти бачиш, щоб я відмовляв? Уважно почитай. Я звертався до здорового глузду. Але ж він відсутній - біжи в суд.
Цитата:
P.S. Цікаво, чому не просто гість, а гість22?. В шулерів 22 – це перебор. Тягнеться душа?..

Це для того щоб ти відрізняв: Гість то з Луцька. Шулерство то в чому? Спонукання тобі сплатити 56 гривень варті того щоб бігти в суд. Сама справедлива у світі судова система чекає на тебе. Без тебе і твоїх коштів вона не виживе.
P.S. Не форум - зграя злобних псів на ланцюгах.

Догори

Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 201 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: