Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 17 жовтня 2017, 05:05

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 53 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Грандiозний Концерт!!!
ПовідомленняДодано: 01 листопада 2010, 01:11 
ага, саме тому, майже до пiв одинадцятого, була повна площа людей... бо "галiмо" було :) от уже ж народ, аби бухтiти.... Альфа, нормально пустили познiмати? Як я знаю, хто просив, тих пустили в огорожу i дiток пускали... взагалi - ПОЗИТИВ! :co_ol:

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 листопада 2010, 03:30 
Maladoy написав:
AndriyRAV написав:
На рахунок лажі та другосортних співаків, намагався згадати коли в Ковель приїзджали першосортні, або по крайній мірі був кращий концерт можливо, я щось пропустив. Цей коментар похожий на коментар Українця, який все життя все критикує.

Ну наприклад,той самий "Тік" приїздив,думаю було трохи краще :-): пропустив?А "Скрябін"?Теж пропустив?Ну і т.д.і т.п.Аргументів достатньо?

Я радий, що в Ковель їздить так багато виконавців, що важко перерахувати. На жаль я Не прихильник Скрябіна, а ТІК я взагалі не чув, можливо гарні виконавці. Але коли я випадково потрапив на концерт "Грандіозний"-мені він таким і показався. Дітям сподобались виконавці. Атмосфера була святкова. Погода, феєрверк, нагородження призами і т.д.
Для цікавості напишіть, коли та з якого приводу приїздили наведені вами виконавці.

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 листопада 2010, 03:57 
Maladoy написав:
AndriyRAV написав:
На рахунок лажі та другосортних співаків, намагався згадати коли в Ковель приїзджали першосортні, або по крайній мірі був кращий концерт можливо, я щось пропустив. Цей коментар похожий на коментар Українця, який все життя все критикує.

Ну наприклад,той самий "Тік" приїздив,думаю було трохи краще :-): пропустив?А "Скрябін"?Теж пропустив?Ну і т.д.і т.п.Аргументів достатньо?

Прочитав в інтернеті про ТІК- погоджуюсь потужний гурт і я щиро жалкую, що не потрапив на концерт цікаво де він проходив??? Щодо Скрябіна, як вказано в інеті концерт відбувався в будинку культури та коштував близько 100 грн. Вважаю не доречним порівнювати різні по формату концерти. Тоді сюди можна вказувати закриті вечірки на які приїздив Слава Вакарчук та ін. Це абсолютно різні заходи.

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 листопада 2010, 08:22 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
А ви загалом Ковельський?
Концерт Скрябіна був безкоштовний пару років тому з нагоди відкриття торгового центру. Зараз попробую згадати список виконавців які до нас приїжджали і чиї всиступи були проплачені організаторами.
По тих же політичних мотивах в Ковелі виступали: Скрябін, Білик, Руслана, Пономарьов, Чорні черешні, Тік, Друга ріка і багато інших.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 листопада 2010, 12:10 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
вот це ви називаєте повний центр людей був? :-)
:bra_vo:

напевно вас не було, коли Лоліта приїздила...

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 листопада 2010, 12:17 
Офлайн

Повідомлення: 1189
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 3 разів.
:) написав:
Альфа, нормально пустили познiмати? Як я знаю, хто просив, тих пустили в огорожу i дiток пускали... взагалi - ПОЗИТИВ! :co_ol:

Я більше схожа на 30-річну тьотю, ніж на дитину )) Тому знімала зза огорожі. Та й світло там було таке дике, що навіть не хотілось працювати хоча б на трієчку.

Центр повний людей? Та на день міста було разів в 3 більше :)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 листопада 2010, 13:50 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Вночі почув думку про тотожність учасників концерту з "зіркою Василем".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 листопада 2010, 09:47 
Офлайн

Повідомлення: 703
Подякували: 0 разів.
AndriyRAV написав:
Maladoy написав:
AndriyRAV написав:

Прочитав в інтернеті про ТІК- погоджуюсь потужний гурт і я щиро жалкую, що не потрапив на концерт цікаво де він проходив??? Щодо Скрябіна, як вказано в інеті концерт відбувався в будинку культури та коштував близько 100 грн. Вважаю не доречним порівнювати різні по формату концерти. Тоді сюди можна вказувати закриті вечірки на які приїздив Слава Вакарчук та ін. Це абсолютно різні заходи.

1.Ти думаєш шо оті дівчата які верещали під сценою проголосують за "Фронт змін"?Їм 16-ть років максимум...Їм в цей час дома сидіти,уроки вчити,а не на майже роздітого хлопчика дивития(ужас)2.Як вже тобі сказали,Скрябін був безкоштовний...3.Я не є,прихильником,ні гурту "Скрябін",ні гурту "Тік",але ж повір шо там було краще,і як на мене то виконавці дуже навіть не погані...А запросивши учасника Дом-2,організатори відлякали,велику кількість людей :-): 4.Краще запросити одного,але нормальногго виконавця,чим багато,і не зрозуміло кого!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 листопада 2010, 14:40 
:men: Маладой, ти дуже вірно написав про 16річних дівчат... Зауважу також,що було багато дітей на концерті... Звідси, якби ти подумав трохи глибше, зрозумів би, що концерт був привезений в місто, для того, щоб зробити хоч і невелике, але свято для людей... Якщо ти був на коцерті, то знаєшь напевно, що агітації майже ніякої не було.... Вибачте, що Вам не сподобалось :smu:sche_nie: але моя порада - навчіться, люди, бути хоч трохи вдячними за добро, яке роблять для Вас... і бачити це добро навчіться - тоді його точно буде більше в Вашому житті.... :nez-nayu:

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 листопада 2010, 14:46 
KOT написав:
самий мінімальний по бюджету галімий концерт :-(
заїхав на 20 хв. який Вася післі Майкла Джексона поспівав і сказав усім спокойной ночі

А у Вас, пане КОТ, дуже добре виходить видивлятися негатив.... :mi_ga_et: хоча б подивитись на ваш пост про "незайманих"....знайшли якусь дурість десяти дівчат(якщо дівчат...) і викладаєте
це на огляд, начебто для сміху.... я, наприклад, ніколи б таке не виставила на форум, щоб привернути увагу людей.... а як будуть у Вас діти, також їм почитати дасте таке? будьте добріші, вбачайте добро.... :-):

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 листопада 2010, 19:03 

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 листопада 2010, 22:17 
Офлайн

Повідомлення: 1189
Подякували: 3 разів.
Цитата:
Якщо ти був на коцерті, то знаєшь напевно, що агітації майже ніякої не було....

;;-))) А хто зі сцени кричав "беріть листочки фронту змін" бо по них буде лотерея. І тицяли ту рекламку силою. А стрічки зелені на рукав хто давав? А хто пхав надувні кульки дітям? А плакат на сцені не агітація? А форма ведучих? А розфарбовані машини? А ролик про партію? А виступ кандидата в мери?
Це ви звете - майже не було агітації? Скільки Вам років, Дівчино? :)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 листопада 2010, 22:44 
Офлайн

Дівчино. А при чому тут концерт до теми, яку я колись створив тупо для сміху? :-) Будемо судити людину по тому, що вона колись робила? Впізнаю жіночу логіку.. Якщо я пишу свій відгук про цей концерт, і він вам не подобається, то це не означає, що ваша точку зору вірна.. ;;-)))
та й взагалі...
Дівчина написав:
я, наприклад, ніколи б таке не виставила на форум, щоб привернути увагу людей

а я б наприклад не був би клоунесою у цій темі. :-)

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 листопада 2010, 22:56 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
KOT написав:
а я б наприклад не був би клоунесою у цій темі. :-)

Так, клоунесою в цьому житті тобі бути мабуть не судилося.
А про дві точки зору: моя і неправильна - ти точно підмітив.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 03 листопада 2010, 23:02 
Офлайн

слова "клоунеса" було адресовано для дівчини. А тобі тільки дай підколоти..

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 53 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: