Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 23 листопада 2017, 14:08

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 163 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Предприниматели Украины: боремся за выживание!
ПовідомленняДодано: 25 жовтня 2010, 14:41 
Офлайн

Повідомлення: 12
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Скажіть, а хто взагалі читав нову версію податкового кодексу? (Кому цікаво можу скинути). Так от, про підвищення єдиного податку на 100-200 грн. По-перше, більшість тих хто могли працювати за спрощеною системою оподаткування, більше цього робити не зможуть. Будуть працювати за загальною системою оподаткування. Що стосується тих кому пощастило займатися підприємницькою діяльністю за спрощеною системою оподаткування, то краще наведу конкретний приклад:
Стаття 5. Ставки податку
...5.2. Для фізичних осіб, які провадять діяльність у сфері інформатизації ставка податку встановлюється у розмірі 1200 гривень з розрахунку на календарний місяць.
Тут варто зазначити, що раніше такі підприємці платили безпосередньо в м. Ковель 80 грн., в інших містах України макс. 200 грн.
Як Ви думаєте нормальним є підвищення єдиного податку у 15 разів для ковельчанина? Чи можливо таке в європейській країні(Німеччині, Франції і т.д.)?
Що стосується незадоволення людей, які працюють на власника, на державу: вчитель,слюсар, і т.д. Дійсно ці люди отримують мінімальну зарплатню. Так бути не може і відповідно це треба міняти. В бюджетних організаціях працюють профспілки, люди які працюють у цих самих організаціях і т.д. Хто винен, що вони не виконують взятих на себе зобов’язань. Самі ми й винні. На мою думку не варто порівнювати доходи підприємців і бюджетників. І кожного з них свої проблеми. І не всі підприємці отримують надприбутки. Чому великий бізнес має перехідний період. Чому підприємствам наближеним до найвищої влади повертають ПДВ, а іншим ні? Хіба вони живуть в іншій країні? Чи можливо у них інший податковий кодекс? Особисто я за те, що виходити на вулиці в знак протесту того, що влада робить не для людей. Лише активною позицією кожного можна змінити життя в нашій країні.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 жовтня 2010, 15:12 
Офлайн

Повідомлення: 594
Подякував (ла): 8 разів.
Подякували: 12 разів.
rroman написав:
По-перше, більшість тих хто могли працювати за спрощеною системою оподаткування, більше цього робити не зможуть.

Якби всі підприємці, що сидять на єдиному податку, подавали правдиві дані в податкову, то напевно 90% ніколи б навіть не отримали того єдиного податку.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 жовтня 2010, 15:16 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Я читав. Ну там 1000 а не 1200 для ІТшніків.
Але не в цьому суть. Обідили так сильно лише айтішніків. Хоча метод викрутитися є і платити максимум 200+319 є. Для переважної ж маси Ковельських підприємців добавили лише 319 грн соціального податку (з мін. зарплати відрахування)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 жовтня 2010, 15:45 
Офлайн

Повідомлення: 1115
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 13 разів.
nekton написав:
добавили лише 319 грн соціального податку (з мін. зарплати відрахування)

Хотів би я побачити щоб ти заспівав якби тобі зарплату знизили "лише" на 319 гривень

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 жовтня 2010, 15:52 
Офлайн

Ще раз кажу. Відтепер підприємці просто платитимуть ту саму суму яка йде з внесків мінімальної зарплати. Якщо підприємець вважає що він не заробляє мінімалки за місяць то найти роботу таку не важко. Закривай підприємництво

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 жовтня 2010, 15:53 
Офлайн

Повідомлення: 171
Подякували: 2 разів.
Виправте, якщо я помиляюсь. Здається по новому податковому кодексу єдинщики до 300 тис. грн. взагалі не будуть сплачувати єдиний податок для населених пунктів до 150 тис. населення. Лишається тільки пенсійний 33,2% від мінімальної зарплати. На сьогоднішній день це 301,12 грн. на місяць.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 жовтня 2010, 15:55 
Офлайн

nekton написав:
Ще раз кажу. Відтепер підприємці просто платитимуть ту саму суму яка йде з внесків мінімальної зарплати. Якщо підприємець вважає що він не заробляє мінімалки за місяць то найти роботу таку не важко. Закривай підприємництво

Упс, випередив :-):

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 жовтня 2010, 15:58 
Офлайн

Sergo21 написав:
Виправте, якщо я помиляюсь. Здається по новому податковому кодексу єдинщики до 300 тис. грн. взагалі не будуть сплачувати єдиний податок для населених пунктів до 150 тис. населення. Лишається тільки пенсійний 33,2% від мінімальної зарплати. На сьогоднішній день це 301,12 грн. на місяць.

Будуть. Просто до 150 тисяч це 20-200 грн. А в містах з населенням більше 150 тисяч це буде 200-600грн. Окремо йде інформатизація - 1000 грн, та ті хто працюють по всій Україні - 1500

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 жовтня 2010, 16:18 
Офлайн

nekton написав:
Будуть. Просто до 150 тисяч це 20-200 грн. А в містах з населенням більше 150 тисяч це буде 200-600грн. Окремо йде інформатизація - 1000 грн, та ті хто працюють по всій Україні - 1500

Я читав таку інформацію - "Також змінюється і розмір єдиного податку - запроваджується прогресивна шкала. Отже, якщо оборот ПП до 300 тис грн - встановлюється нульова ставка податку. Якщо від 300 до 600 тис грн - ставка єдиного податку від 200 до 1000 грн."
Можливо щось змінилось?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 жовтня 2010, 16:30 
Офлайн

mike_fashist написав:
rroman написав:
По-перше, більшість тих хто могли працювати за спрощеною системою оподаткування, більше цього робити не зможуть.

Якби всі підприємці, що сидять на єдиному податку, подавали правдиві дані в податкову, то напевно 90% ніколи б навіть не отримали того єдиного податку.

Вам в принципі не подобаються підприємці як клас? Чому Ви вважаєте що 90% людей, що торгують на ринку в Ковелі подають неправдиві дані? Що робити решту 10% що подають правдиві дані - подавати неправдиві? приховувати податки? Це шлях розвитку демократичної держави?

nekton написав:
Я читав. Ну там 1000 а не 1200 для ІТшніків.
Але не в цьому суть. Обідили так сильно лише айтішніків. Хоча метод викрутитися є і платити максимум 200+319 є. Для переважної ж маси Ковельських підприємців добавили лише 319 грн соціального податку (з мін. зарплати відрахування)

І я читав. І навіть вставив цитату! Можливо ми читали різні версії кодексу, адже їх було в початковому варіанті не менше трьох. Але це з останнього поданого до ВР. Але не в цьму суть. Питання до Вас "Хоча метод викрутитися є і платити максимум 200+319 є": 1) що за метод? можна дізнатися? 2) хіма реформи не мають виводити недекларовані доходи з тіні?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 жовтня 2010, 16:47 
Офлайн

про 1000 а не 1200 є в новій редакції кодексу яка датується 21.09. На сайті ВР він зі змінами (саме про 1000 а не 1200) появився 22.09 ось він http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc34?id=&pf3511=38590&pf35401=172886
Цитата:
294.1. Ставки податку встановлюються щороку сільськими, селищними та міськими радами (далі у цій статті – органи місцевого самоврядування) залежно від виду господарської діяльності з розрахунку на календарний місяць у межах:
а) на території населених пунктів з чисельністю населення понад 150 тис. осіб – від 200 до 600 гривень;
б) на території інших населених пунктів – від 20 до 200 гривень.
294.2. Для фізичних осіб, які провадять діяльність у сфері інформатизації, ставка податку встановлюється у розмірі 1000 гривень з розрахунку на календарний місяць.

А от про викручення то треба трохи детальніше глянути. Просто на перший погляд найшов лазєйку

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 жовтня 2010, 17:22 
Офлайн

Повідомлення: 1115
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 13 разів.
Нектон, ти проти того щоб "90% скривали свої реальні доходи", а для айтішніків ти вже лазейку нашов? В чьом правда брат? Не ІТшнік ти часом?
Зображення

З приводу закривати ПП, ти за безробіття?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 жовтня 2010, 17:29 
Офлайн

Повідомлення: 594
Подякував (ла): 8 разів.
Подякували: 12 разів.
rroman написав:
Вам в принципі не подобаються підприємці як клас? Чому Ви вважаєте що 90% людей, що торгують на ринку в Ковелі подають неправдиві дані?

Я говорю не тільки про тих, хто на ринку торгує, а про всіх підприємців-єдинщиків. Працюючи в певному сегменті ринку, я можу робити такі висновки. Мені не важливо людина підприємець чині, але не треба стрибати вище голови.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 жовтня 2010, 17:38 
Офлайн

BOLIK написав:
Нектон, ти проти того щоб "90% скривали свої реальні доходи", а для айтішніків ти вже лазейку нашов? В чьом правда брат? Не ІТшнік ти часом?

Я не кажу що я 100% її найшов(та й лазєйкою її можна назвати з натяжкою). Це лиш на перший погляд, без детального вивчення. А дивився на це так як я дійсно АйТішник з 15 річним стажем і в мене відповідно багато знайомих підприємців айтішніків

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 жовтня 2010, 18:13 
Офлайн

Ну добре, з тими хто є спеціалістом в області інформаційних технологій ситуація зрозуміла, а що робити тим хто не буде за новим кодексом спрощенцем? Йти на роботу? А вона є в Ковелі? Її легко знайти? Особисто я вважаю, що реформи потрібні країні, але виважені, з залученням спеціалістів у цій області і т.д. Чому Грузія йде інакшим шляхом? Чи вони лузери і не знають, що роблять? Чи Ви думаєте, що піднявши податки у нас не буде черг в період здачі звітів? Змінеться відношення податкових інспекторів до податківців? Хіба змінилися дороги в Україні після підвищення транспортного збору? Хіба єдиним варіантом зміни в бік кращих умов життя людей є різке придушення спрощеної системи оподаткування і заміна її на однакові умови з великим бізнесом?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 163 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: