Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 22 листопада 2017, 19:37

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 163 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Предприниматели Украины: боремся за выживание!
ПовідомленняДодано: 20 жовтня 2010, 13:45 
Офлайн

Повідомлення: 4086
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Поки у нас солідарна система пенсійного забезпечення - платитимуть всі. Накопичувальна, може і вигідніша, поки молодий, здоровий, а старість "десь там далеко" і "я буду завжди молодий і здоровий". Вже зараз працюючих (і платячих внески в Пенійний фонд) менше ніж пенсіонерів. Тенденція йде до подальшого погіршення цього співвідношення. Якщо зараз миттєво перейти на накопичувальну систему, хто буде платити тим людям, які утримували покоління своїх батьків в солідарнй системі? Саме складне питання - отой перехідний період, поки не вимруть всі солідарники (і я в тому числі).

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 жовтня 2010, 13:59 
Офлайн

Повідомлення: 640
Подякував (ла): 20 разів.
Подякували: 17 разів.
Район міста: Kovel.com.ua
AndroVit написав:
Поки у нас солідарна система пенсійного забезпечення - платитимуть всі. Накопичувальна, може і вигідніша, поки молодий, здоровий, а старість "десь там далеко" і "я буду завжди молодий і здоровий". Вже зараз працюючих (і платячих внески в Пенійний фонд) менше ніж пенсіонерів. Тенденція йде до подальшого погіршення цього співвідношення. Якщо зараз миттєво перейти на накопичувальну систему, хто буде платити тим людям, які утримували покоління своїх батьків в солідарнй системі? Саме складне питання - отой перехідний період, поки не вимруть всі солідарники (і я в тому числі).

Згоден, але потрібно шукати вихід з ситуації. Кожен повинен отримувати пенсії стільки скільки заробив!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 жовтня 2010, 14:05 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Igal написав:
Згоден, але потрібно шукати вихід з ситуації. Кожен повинен отримувати пенсії стільки скільки заробив!

Не скільки заробив а скільки заплатив до пенсійного фонду або відклав в накопичувальний

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 жовтня 2010, 14:20 
Офлайн

Повідомлення: 640
Подякував (ла): 20 разів.
Подякували: 17 разів.
Район міста: Kovel.com.ua
nekton написав:
Igal написав:

Не скільки заробив а скільки заплатив до пенсійного фонду або відклав в накопичувальний

Так! Сорі! :smu:sche_nie:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 жовтня 2010, 14:34 
Офлайн

Igal написав:
Кожен повинен отримувати пенсії стільки скільки заробив!

І як же ми будемо визначати хто і скільки заробив? Як не крути - все рівно доведеться відштовхуватися від внесків в ПФ.
Є, правда, ще один варіант - як було колись в СРСР - взагалі не платити пенсій. Багатьом таке сподобається?
Це сподобається тим, хто має прибутковий бізнес, постійне і стабільне джерело прибутку. Але таких меншість. А більшість знову проходитиме по шляху - демонстрації, страйки, революція. Воно вам треба? Західні цивілізації побудували модель суспільства, яка набагато ближче до реального соціалізму ніж колишній СРСР.
А тепер - в колію теми.
Мінімальна пенсія по віку (якщо є 25 років стажу у чоловіків чи 20 у жінок) зараз складає 734 грн/міс. За скільки підприємець заплатить таку суму? Це за себе коханого. А ще ж є люди, які теж в принципі повинні отримувати пенсію. Всякі чиновники (які псують тільки життя підприємцям), армія (яка не потрібна), міліція (яка нічого не робить), пожежники (а я горіти не збираюся) і т.п. Поки ще нема в світі нормальної держави, де люди не платять податків. І так звана держава (апарат державного управління) все ірвно витрясе з вас ті гроші.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 жовтня 2010, 14:51 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
AndroVit написав:
Всякі чиновники (які псують тільки життя підприємцям), армія (яка не потрібна), міліція (яка нічого не робить), пожежники (а я горіти не збираюся) і т.п.

Тонкий гумор - не всі зрозуміють.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 жовтня 2010, 21:49 
Офлайн

Повідомлення: 1189
Подякували: 3 разів.
nekton написав:
Ой бідненьки підприємці. Заставили платити не 200 гривень а більше. Да з мінімальної зарплати працівника (907 грн) податків платиться майже 400грн. А чим ви кращі?

Мені як підприємцю ті 200 гривень треба десь взяти, значить товари-послуги коштуватимуть дорожче. Якось так.

Бачу, що за той новий податок висловлюють своє "за" ті, що працюють на когось за 1000-1500 зарплати. Панове, заздрість - погана штука. Майте на увазі, що крім єдиного податку існують неофіційні збори :)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 жовтня 2010, 22:39 
Офлайн

Повідомлення: 880
Подякували: 1 разів.
Район міста: Володимирська
Податок співрозмірний з доходом. 32% це не так вже й багато.

Про пенсійне накопичення: Як можна порахувати пенсію? абсурд! Я пропрацюю 40 років (25-65), щомісяця відкладу по 100 грн. це вийде 36 тисяч гривень здається. А тепер "вопрос знатокам" - по скільки мені виплачувати?

Я, наприклад, розумію, звідки беруться такі податки... Чому ображатися? Невже підприємці так мало заробляють?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 жовтня 2010, 23:39 
Офлайн

Повідомлення: 1189
Подякували: 3 разів.
zax13 написав:
Невже підприємці так мало заробляють?

Не рахуйте чужі гроші )

Ну я йк на те пішло, то давайте не тільки податки збирати з підприємців, а й оплачувати їм лікарняні та відпустки, а також надати право на отримання субсидії. Щоб зрівняти з іншими працюючими громадянами.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2010, 07:46 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Alfa Centavra написав:
Ну я йк на те пішло, то давайте не тільки податки збирати з підприємців, а й оплачувати їм лікарняні та відпустки, а також надати право на отримання субсидії. Щоб зрівняти з іншими працюючими громадянами.

:co_ol:
Давайте тогда платить налоги все и за все: за железяку выточенную в рабочее время, за попутно подвезённых пассажиров, за установленый виндовс и проложенный кабель, за вскопанный огород, за всё.
И желатеньно 32% лично.
И с каждого "конверта" тоже 32%!!!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2010, 10:14 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
Alfa Centavra написав:
nekton написав:
Ой бідненьки підприємці. Заставили платити не 200 гривень а більше. Да з мінімальної зарплати працівника (907 грн) податків платиться майже 400грн. А чим ви кращі?

Мені як підприємцю ті 200 гривень треба десь взяти, значить товари-послуги коштуватимуть дорожче. Якось так.

Бачу, що за той новий податок висловлюють своє "за" ті, що працюють на когось за 1000-1500 зарплати. Панове, заздрість - погана штука. Майте на увазі, що крім єдиного податку існують неофіційні збори :)

Тоді, я думаю, треба чесно обліковувати свої доходи/розходи. І тоді буде чітко видно якому підприємцю важко знайти "лишні" 200грн. на новий податок, а якому й не дуже....
Тільки в нас в державі неприйнято - чесно показувати свої доходи як, наприклад у США, де податкову бояться як вогню.
"Если в России делать все по закону и не брать взяток - жизнь там была бы не выносимой" - Герцен

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2010, 10:22 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Alfa Centavra написав:

За 1000 і більше. А це, зауважу, більшість населення України в цілому і Ковеля, зокрема.
Alfa Centavra написав:
Ну я йк на те пішло, то давайте не тільки податки збирати з підприємців, а й оплачувати їм лікарняні та відпустки

Хто підприємцям не дає виплачувати відпустки собі? Чи може держава комусь їх виплачує з оподатковуваних на загальних засадах? А лікарняні нараховуються залежно від сплати внесків у ФСС ТВП

Востаннє редагувалось Fantoman в 21 жовтня 2010, 10:25, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2010, 10:23 
Офлайн

Alfa Centavra написав:
Ну я йк на те пішло, то давайте не тільки податки збирати з підприємців, а й оплачувати їм лікарняні та відпустки, а також надати право на отримання субсидії.

Щодо субсидій і відпусток мабуть точно прольот. А от щодо лікарняних:
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/m ... eg=2240-14
Закон України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням."
Стаття 6. Особи, які підлягають загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням/
3. Особи, які забезпечують себе роботою самостійно (особи, які займаються підприємницькою, адвокатською, нотаріальною, творчою та іншою діяльністю, пов'язаною з одержанням доходу безпосередньо від цієї діяльності, в тому числі члени творчих спілок, творчі працівники, які не є членами творчих спілок), мають право на матеріальне забезпечення та соціальні послуги відповідно до цього Закону за умови сплати страхових внесків до Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності відповідно до діючого законодавства.
Стаття 22. Платники страхових внесків і їх облік
1. Платниками страхових внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою
працездатності та витратами, зумовленими похованням, є страхувальники та застраховані особи.

3. Взяття на облік у виконавчих дирекціях відділень Фонду здійснюється:
юридичних осіб (відокремлених підрозділів юридичних осіб) та фізичних осіб - підприємців - на підставі відомостей з реєстраційної картки, наданих державним реєстратором відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" ( 755-15 ), не пізніше наступного робочого дня з дня отримання зазначених відомостей робочими органами відділень Фонду;
(тобто ви не повинні приходити туди і реєструватися. Але якщо прийдете, зможете відспостерігати дуже круглі очі працівниць фонду і почути "А хто Вам таке сказав?" )
Стаття 35. Страхові випадки, умови надання допомоги по тимчасовій непрацездатності та тривалість її виплати
1. Допомога по тимчасовій непрацездатності надається застрахованій особі у формі матеріального забезпечення, яке
повністю або частково компенсує втрату заробітної плати (доходу), у разі настання в неї одного з таких страхових випадків:
1) тимчасової непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов'язаної з нещасним випадком на виробництві;
2. Умови надання допомоги по тимчасовій непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов'язаної з нещасним
випадком на виробництві, визначаються Законом України "Про розмір внесків на деякі види загальнообов'язкового державного соціального страхування" ( 2213-14 ).

Ось цей Закон http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/m ... eg=2213-14. Вибачайте, далі самостійно. Я "ниасилил".
А взагалі б я радив прочитати ці закони і сходити на аудиєнцію до Фонду. Знаходиться він в приміщенні колишнього обчислювального центру. Це якщо стати обличчям до митниці (на О.Пчілки), то повернути наліво і буде зліва.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2010, 10:36 
Офлайн

В продовження попереднього - в цей Фонд іде 11 % вашого єдиного податку. Просто всім нав'язали думку, що підприємцям лікарняний листок не потрібен. Питання тільки чи захочуть самі підприємці затівати ту канцелярську війну (яка може переповзти в судову). Бо спеціалісти цієї структури завжди коли не знають як правильно, кажуть "не положено".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 жовтня 2010, 12:08 
Офлайн

Повідомлення: 214
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 5 разів.
Igal написав:
моя думка що підприємець має право сам вирішувати на рахунок своєї пенсії, сплачувати або ні...........

як тобі сказати....
ну по-перше є закон про обовязкове державне пенсійне страхування, який всі мають виконувати
по-друге усі ми смертні, усі ми можемо дожити до пенсійного віку, а що буде далі?
а що буде, коли станеться якийсь страшний нещасний випадок? а вдома залишаться діти без годувальників...
я стою на позиції - якась гарантована пенсія повинна бути і відповідно за неї треба сплачувати встановлені внески
я вже раз наводив тут приклад про загальновідому трагедію....

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 163 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: