Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 20 листопада 2017, 05:04

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 174 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Заборона продажу алкоголю з 22:00 до 10:00
ПовідомленняДодано: 08 березня 2014, 23:53 
Офлайн

Повідомлення: 2019
Подякував (ла): 409 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста: центр
Boris написав:
Можливо, взагалі нову тему створити, із гучною назвою "Стукач". І там викладати усі відомі правопорушення, можливо будуть якійсь висновки чи міри прийматись.
Надіюсь не такі як до "Ніжинських робінгудів" :ny_tik:

чого ж так грубо.
у нас є тема - скарги місцевій владі

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 березня 2014, 22:53 
Офлайн

Повідомлення: 1021
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.
Маркетинговий хід, щоб звучало і привертало увагу :mi_ga_et:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Знову запрітили продавати алкоголь
ПовідомленняДодано: 10 березня 2014, 08:52 
Офлайн

Повідомлення: 30
Подякував (ла): 11 разів.
Подякували: 4 разів.
Ruslana TS написав:
я часто бачу таке бидло, яке щиро вважає себе найкращим на світі і так з матами довго і натхненно кричить на мене (просимо не забувати, що я до того ж жінка в кінці кінців), що я його в зал не пускаю. При чому - більшість з них одружені (з обручкою), і мають до 30рочків, а не малолітки. І як вони потім ще дома жінці надоїдають... Відать - пропустили момент, коли їх треба було вчити, тепер - тільки забороняти.

тому мені, вибачте , насрать, що ті уроди не мають де ще догнатись. Н А С Р А Т ь.
я рада, що їх менше

ну це дійсно "по нашому" - аби МЕНІ не смерділо - а те що ті уроди тепер "не дають життя" продавчиням в магазинах - так то їх проблеми.
Таке уродство лікується лише рішучим хірургічним втручанням - напр. кулею - а шо, полежить з місяць може мізки на місце стануть - я не просто так давав сюда посилання на книжку де аналізуються наслідки вільного володіння зброєю - звичайно умовно вільного - в т.ч. на прикладах Прибалтики та Молдови.
Зараз саме час отаких рішучих реформ, а не "дитячих" обмежень на продаж чогось чи різних "коменданських годин".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 березня 2014, 09:06 
Офлайн

Повідомлення: 79
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 5 разів.
Район міста: Terra Incognita
mishel1973 написав:
Ruslana TS написав:
я часто бачу таке бидло, яке щиро вважає себе найкращим на світі і так з матами довго і натхненно кричить на мене (просимо не забувати, що я до того ж жінка в кінці кінців), що я його в зал не пускаю. При чому - більшість з них одружені (з обручкою), і мають до 30рочків, а не малолітки. І як вони потім ще дома жінці надоїдають... Відать - пропустили момент, коли їх треба було вчити, тепер - тільки забороняти.

тому мені, вибачте , насрать, що ті уроди не мають де ще догнатись. Н А С Р А Т ь.
я рада, що їх менше

ну це дійсно "по нашому" - аби МЕНІ не смерділо - а те що ті уроди тепер "не дають життя" продавчиням в магазинах - так то їх проблеми.
Таке уродство лікується лише рішучим хірургічним втручанням - напр. кулею - а шо, полежить з місяць може мізки на місце стануть - я не просто так давав сюда посилання на книжку де аналізуються наслідки вільного володіння зброєю - звичайно умовно вільного - в т.ч. на прикладах Прибалтики та Молдови.
Зараз саме час отаких рішучих реформ, а не "дитячих" обмежень на продаж чогось чи різних "коменданських годин".

Ага в кожну хату по автомату!!?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 березня 2014, 14:39 
Офлайн

Повідомлення: 30
Подякував (ла): 11 разів.
Подякували: 4 разів.
13-apostol написав:

Чому б і ні, в Швейцарії так і є, і в США.. невже ми дурніші
Зображення
Зображення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 березня 2014, 15:06 
13-apostol написав:
mishel1973 написав:
Чому б і ні, в Швейцарії так і є, і в США.. невже ми дурніші

Нема ніяких законодавчих перепон купувати зброю прямо зараз. Спочатку гладкоствольну, через 5 років нарізну. Так, бігати зі зброєю наперевіс по місту не можна, купувати і носити пістолети теж більшості громадян не можна.
В штатах і Швейцарії відвідувати зі зброєю громадські місця не можна. За ймовірність загрози зброєю куля в лоб.

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 березня 2014, 16:58 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
Я давно "за" зброю. І з цієї цитати Швейцарія імпонує найбільше.

"У Сполучених Штатах Америки права населення в питанні володіння зброєю обмежені незначно. Із 50 американських штатів в 31 дозволено приховане носіння зброї. У тих штатах, де носити зброю заборонено законом, здійснюється вдвічі більше злочинів.

У Німеччині в легальному обігу перебуває близько 10 мільйонів одиниць вогнепальної зброї, причому за період 1971-1994 років кількість злочинів із застосуванням зброї там знизилася більше, ніж на половину.

Уряд Молдови дозволив населенню купувати стрілецьку зброю, що сприяло зниженню рівня злочинності вдвічі. При цьому придбана легально вогнепальна зброя майже не використовувалася в кримінальних цілях.

У Швейцарії всі, хто йде в запас з армії, мають право зберігати за собою зброю. Під час військового призову кожен майбутній солдат отримує гвинтівку М-57, яку потім можна зберігати вдома, і більше двох десятків комплектів боєприпасів до неї. Після настання пенсійного віку чоловіки гвинтівки здають, але натомість отримують помпові рушниці.

В Естонії дозвіл на придбання короткоствольної вогнепальної зброї було узаконено в 1992 році. Як результат, за сім наступних років рівень злочинності знизився на 80%.

У Польщі громадяни також отримали можливість вільно купувати, носити й зберігати зброю, що призвело до зниження рівня злочинності на 34%. У Словенії цей показник знизився на 50%."

Стаття повністю

А нам, виходить влада не довіряє ......

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 березня 2014, 23:10 
Офлайн

Повідомлення: 2019
Подякував (ла): 409 разів.
Подякували: 89 разів.
mishel1973 написав:
Ruslana TS написав:

я рада, що їх менше

Ви уважно прочитали написане мною?
до чого тут аби мені не смерділо?
я взагалі то думаю - що воно додому лізе, а не до продавчині.
а Ви якщо вмієте інакше - то вперед.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 березня 2014, 20:55 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Может задумано было и для блага, но ничего хорошего не вышло.
Если раньше покупал что то - теперь покупаю в два раза больше. Когда попадаешь в магазин до 18 или 19 (запутали уже)
даже не собираясь выпивать набираешь сколько можно унести.
Очень неприятно было 23 февраля. Закончил все дела, поставил машину и зашел в Козацкие и успешно обломался.
Хотел просто пивка выпить, а после того как не продали ... ТАК ВЫПИТЬ ЗАХОТЕЛОСЬ!!!
Все-равно нашел, набрал.
Самогонщики машины уже меняют быстрее чем валютчики.
Данатурата просто море.
Я против этого. Ну сделайте тогда какой то дежурный, продавайте только трезвым.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 174 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: