Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 21 серпня 2017, 09:30

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 174 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Знову запрітили продавати алкоголь
ПовідомленняДодано: 06 березня 2014, 16:20 
Офлайн

Повідомлення: 30
Подякував (ла): 11 разів.
Подякували: 4 разів.
Район міста: центр
М-да с такими дурнуватими чиновниками ми в Европу не скоро увійдемо.
И шо з того "паимєєм"? Зменьшення обігу легального алкоголю і відповідно доходів усіх рівнів?
Збільшення доходів нелегальних "винокурень" та тих хто їх "кришує", а також погіршення здоровья їхніх клієнтів?
А може це і є ціллю таких дурнуватих обмежень?
Не хочеться думати погано про тих хто приймав це рішення, але вони мабуть погано вчились в школі, особливо стосовно історії - будь які "сухі закони" та інші дурнуваті обмеження ЗАВЖДИ!!! - нічим харошим не закінчувались.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 березня 2014, 19:26 
mishel1973 написав:
И шо з того "паимєєм"? Зменьшення обігу легального алкоголю і відповідно доходів усіх рівнів?
Збільшення доходів нелегальних "винокурень" та тих хто їх "кришує", а також погіршення здоровья їхніх клієнтів?

Обмеження потрібні. В Німеччині аналогічних обмежень повно. Жителі будинку над "Сяйвом" задоволені, міліція задоволена, позавідомча охорона задоволена.
А т.н. нелегальні винокурні, "точки", спирт чомусь не щезли від масового легального продажу алкоголю.

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 березня 2014, 20:19 
Офлайн

Повідомлення: 2020
Подякував (ла): 409 разів.
Подякували: 89 разів.
KOT написав:
а Ви в курсі, що усі заборони нашого мера щодо обмеження продажів алкоголю - не законні???
Це юридично можна довести..

нащо?

з ними є про що інше поговорити.
наприклад чому діє цілодобова заборона на пісяння?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 березня 2014, 20:19 
Офлайн

Повідомлення: 201
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 16 разів.
Район міста: Черемушки
"Обмеження потрібні. В Німеччині аналогічних обмежень повно. Жителі будинку над "Сяйвом" задоволені, міліція задоволена, позавідомча охорона задоволена.
А т.н. нелегальні винокурні, "точки", спирт чомусь не щезли від масового легального продажу алкоголю."

Цілком згіден.Задумайтесь і не пишіть всякої дурні про сухі закони які взагалі забороняли продаж.Тут говориться про заборону продажу алкоголю після 18 00,який практикувався у Грузії у час кризи і був успішним доки не змінилась влада.Я ЗА те щоб це правило в нашій країні було назавжди.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 березня 2014, 20:21 
Офлайн

present написав:
Ніякий не маразм. Я результат побачив і мої знайомі також. А хто пише про маразм,ну значить мало буває після 21 00 на вулицях.

згідні на 100%.
всяких "героїв" значно поменшало.
а що мені незручно - то потерпіти можна і до 18 в маг.збігати.

я за те, щоб завжди після18 год заборона діяла, бо сама бачу результат +

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 березня 2014, 20:22 
Офлайн

"згідні на 100%.
всяких "героїв" значно поменшало.
а що мені незручно - то потерпіти можна і до 18 в маг.збігати.

я за те, щоб завжди після18 год заборона діяла, бо сама бачу результат +"

Підтримую вас Руслано!!!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 березня 2014, 20:32 
Офлайн

Повідомлення: 586
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 19 разів.
Район міста: Ковель
Двома руками "ЗА".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 березня 2014, 12:16 
Офлайн

Гість написав:
Обмеження потрібні. В Німеччині аналогічних обмежень повно. Жителі будинку над "Сяйвом" задоволені, міліція задоволена, позавідомча охорона задоволена.
А т.н. нелегальні винокурні, "точки", спирт чомусь не щезли від масового легального продажу алкоголю.

Приклади обмежень на продаж по часу в Німеччині - в студію. Я не чув і не бачив - хочь в 4 ранку купляй.
Ну звичайно ж всі задоволені, за виключенням клієнтів. Їм аби працювати меньше.
А "точки" і не щезнуть поки їх взагалі "кришують".
Будь-які обмеження, чого завгодно і в любі часи, ЗАВЖДИ!!! призводили тільки до збільшення шкоди від зловживань....

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 березня 2014, 14:25 
Офлайн

mishel1973 написав:
Гість написав:

Приклади обмежень на продаж по часу в Німеччині - в студію. Я не чув і не бачив - хочь в 4 ранку купляй.
Ну звичайно ж всі задоволені, за виключенням клієнтів. Їм аби працювати меньше.
А "точки" і не щезнуть поки їх взагалі "кришують".
Будь-які обмеження, чого завгодно і в любі часи, ЗАВЖДИ!!! призводили тільки до збільшення шкоди від зловживань....

Не праві ви,читайте уважніше вище коментарі.Результати видно і не просто на словах,а дійсно покращення є.А будь-які обмеження по-вашому завжди призводять до збільшеня шкоди- це тільки могла сказати не далекоглядна особа.Якщо не обмежувати суспільство ні в чому наступить повний хаос.Читати треба і вчити історію шановний,і не тільки історію а звагалі психологію і інші дисципліни. Без обід,але ви тут точно не праві.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 березня 2014, 19:21 
Офлайн

present написав:
Якщо не обмежувати суспільство ні в чому наступить повний хаос.Читати треба і вчити історію шановний,і не тільки історію а звагалі психологію і інші дисципліни. Без обід,але ви тут точно не праві.

Так, так і хто ж має обмежувати суспільство - суровий але справедливий "гАсудар-АмИратор" - проходили, знаєм... в т .ч. і чим це закінчилось...
На вістрі розвитку цивілізації ті країни де бюрократичних обмежень МІНІМУМ, але ті що є - усвідомлені самим суспільством - виконуються свято, жорстко і залізобетонно. Тому я і вважаю обмеження продажу алкоголю - повною і абсолютною - ДУРНИЦЕЮ. Не з речами чи явищами треба боротись, а з дурними головами які цим всім нормально користуватись не вміють, звичайно це напружує але потім суспільний єффект набагато вищий ніж від тупих заборон т.т. не продаж алкоголю обмежувати треба, а алкашню хуліганську мордою об асфальт терти, звичайно ж пляшка пива випита на ходу після напруженого робочого дня чи тижня - проявом алкашнізма не є, так як не становить суспільної небезпеки, а от коли людина під градусом починає вимагати в оточуючих духовної близкості :ps_ih: от тут і треба ставитись якнай суворіше.
Пи.Си. рекомендую ВСІМ це книжка про вільне володіння зброєю але досліджується тема всіх недолугих заборон - http://www.litmir.net/br/?b=135280 - (хто не може читать он-лайн, ДУЖЕ рекомендую скачати і прочитати)
а це ЖЖ автора http://a-nikonov.livejournal.com/1523089.html - просвіщайтесь панове :ti_pa:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 березня 2014, 20:29 
mishel1973 написав:

http://www.pohmelyu.net/oficialnye-novosti/3164.html

Цитата:
Конституционный суд Германии подтвердил правомерность введенного ограничения продажи алкоголя в ночное время

Запрет на продажу алкогольных напитков в ночное время не нарушает основные права граждан. К такому выводу пришел Конституционный суд Германии, подтвердив правомерность соответствующего запрета, введенного с 1 марта текущего года в федеральной земле Баден-Вюртемберг, сообщает Deutsche Welle.
Ограничения продажи спиртного останутся в силе

Парламент земли принял закон, который запрещает продажу алкоголя в магазинах, киосках и на бензозаправочных станциях с 22.00 до 5.00.

Крім того масса варіацій по графіку роботи торгівельних закладів на рівні містечок.

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 березня 2014, 21:51 
Офлайн

mishel1973 написав:
Не хочеться думати погано про тих хто приймав це рішення, але вони мабуть погано вчились в школі, особливо стосовно історії - будь які "сухі закони" та інші дурнуваті обмеження ЗАВЖДИ!!! - нічим харошим не закінчувались.

згідна.
заборона - не метод.

але в даному випадку - бачу результат.
значно менше п'яних уродів заходять КІНА ПАСМАТРЕТЬ НА Х....
я часто бачу таке бидло, яке щиро вважає себе найкращим на світі і так з матами довго і натхненно кричить на мене (просимо не забувати, що я до того ж жінка в кінці кінців), що я його в зал не пускаю. При чому - більшість з них одружені (з обручкою), і мають до 30рочків, а не малолітки. І як вони потім ще дома жінці надоїдають... Відать - пропустили момент, коли їх треба було вчити, тепер - тільки забороняти.

тому мені, вибачте , насрать, що ті уроди не мають де ще догнатись. Н А С Р А Т ь.
я рада, що їх менше.

а нормальні - пам'ятають, до якої продають алкоголь в їх день народження - і куплять завчасно.
нема тут проблеми.

П.С. дико вибачаюсь за грубість. :smu:sche_nie: Але всі ті уроди вже .....достали

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Заборона продажу алкоголю з 22:00 до 10:00
ПовідомленняДодано: 08 березня 2014, 01:57 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
А я проти такої заборони. Нехай краще слідкують за тим щоб не продавали малолєткам, нехай самооборона слідкує за алкашами, наркоманами. Я з робіт звільняюся досить часто не раніше 20.00. Відтепер щоб деколи просто прийти додоми та ввечері випити якісного пива (не люблю бари, краще вдома) я буду змушений затарюватися попередньо. Добре людям які вживають гівняне пиво - вони можуть закупитися бутилочним наперед. Я наприклад люблю живе, якісне пиво. Не спорю, можу його купити попередньо, але хто його знає чи мені пива захочеться завтра чи днів за 5-6 (а то вже буде не пиво).
Далі. Самооборона, Правий сектор - тобто теперішні крутяки наші. Вам підказати на Сільмаші в будинку на вул. Відродження 6, номер квартири де півміста наркотою скуповується? Ви ж його і так знаєте, один з вас в тому підїзді і живе. Чому Ви не прикриєте цю лавочку?????????????????
А не прикриєте тому що кішка тонка в вас. Вам легше зловити тиху спокійну людину яка пляшку пива випити захотіла після 19.00. А з наркоманами звязуватися вам впадло бо можна і ножечком по тєлу получіть.
Докажіть що ви не сцикуни. Приберіть цю точку на Сільмаші і тоді вам будуть вдячні дуже багато людей. Тоді я зрозумію заборону продажу алкогольних напоїв.
А так, поки я бачу як народ шастає купувати наркоту, самогон то ці заборони є простим популізмом в кращому випадку. А якщо реально то є просто бонус для закладів які тримають місцеві чиновнички.
Сьогодні в 19,50 наприклад в С***і (привокзалка, зупинка бусиків) без проблем продавали горілку. І судячи по черзі та словах тих хто в ній стояв це була єдина точка на привокзалці де можна було купити горілку. До цього я в цьому магазині ніколи черги не бачив. Не знаю хто власник цього магазину але чомусь здається що хтось з ваших.
Чому ви скрізь пальці дивитеся на тих хто продає самогон, чому скрізь пальці дивитеся на тих хто продає контрабандні цигарки? Може тому що ви з міліцією вже в долі від таких торговців?
З.І Заборона продажу наприклад після 22,00 ще має сенс. Але не в 18-19-й годині

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 березня 2014, 21:58 
Офлайн

Повідомлення: 1017
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.
Можливо, взагалі нову тему створити, із гучною назвою "Стукач". І там викладати усі відомі правопорушення, можливо будуть якійсь висновки чи міри прийматись.
Надіюсь не такі як до "Ніжинських робінгудів" :ny_tik:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 березня 2014, 22:46 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
А чого, пишіть. Роздрукую. Доставлю особисто.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 174 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: