Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 21 жовтня 2017, 05:48

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 11 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Льодовий палац в Ковелі
ПовідомленняДодано: 04 вересня 2010, 22:37 
Офлайн

Повідомлення: 155
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 7 разів.
Сьогодні попалась на очі цікава інформація:
Цитата:
Згідно з обласною соціальною програмою «Хокей Волині», протягом 2010-2013 років у Луцьку та Ковелі збудують льодові палаци....
....Загальна сума, яку необхідно витратити на реалізацію програми – 22,7 мільйона гривень. Згідно з планом, цього року в область має надійти 5,6 мільйона з держбюджету. Область повинна профінансувати один мільйон гривень. Цьогоріч повинні визначитися з місцем розташування палацу в Луцьку. У Ковелі цим питанням займуться у 2011-му.

Де, по-вашому, Льодовий палац міг би бути в нашому місті? Мені здається, що якщо щось з того буде (хоча в це важко віриться), то пожертвують стадіоном "Локомотив". Хто як думає?

Востаннє редагувалось IgorKovel в 04 вересня 2010, 22:39, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Льодовий палац в Ковелі
ПовідомленняДодано: 04 вересня 2010, 22:39 
Офлайн

Повідомлення: 893
Подякував (ла): 35 разів.
Подякували: 16 разів.
Щось не віриться...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 04 вересня 2010, 22:41 
Офлайн

Те саме прочитав і в газеті "Експрес" за 02.09 (четверговий випуск з програмою) у вкладці "Волинські новини". Вона до мене по почті чомусь в суботу приходить, тому побачив щойно.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 04 вересня 2010, 22:45 
Офлайн

Повідомлення: 251
Подякували: 3 разів.
Район міста: центр
IgorKovel написав:
Цитата:
Згідно з обласною соціальною програмою «Хокей Волині», протягом 2010-2013 років у Луцьку та Ковелі збудують льодові палаци....
....Загальна сума, яку необхідно витратити на реалізацію програми – 22,7 мільйона гривень. Згідно з планом, цього року в область має надійти 5,6 мільйона з держбюджету. Область повинна профінансувати один мільйон гривень. Цьогоріч повинні визначитися з місцем розташування палацу в Луцьку. У Ковелі цим питанням займуться у 2011-му.

Де, по-вашому, Льодовий палац міг би бути в нашому місті? Мені здається, що якщо щось з того буде (хоча в це важко віриться), то пожертвують стадіоном "Локомотив". Хто як думає?

Там же где и аквапарк и ... ( можно пересмотреть предвыборную програму нашего мера) :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 вересня 2010, 16:19 
Офлайн

Повідомлення: 1115
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 13 разів.
Дааа, ага, нам тікі хокея нехватає, в нас зимой баскет нема де грати в місті, з школ виганяють всіх, а в спорткомплексі кольца в нас взагалі для приколу напевно висять, так нам ще хокей, правильно, геніально, в нас там напевно вічно на льод грошей небуде хватати

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 вересня 2010, 16:48 
Офлайн

Повідомлення: 1021
Подякували: 0 разів.
IgorKovel написав:
Цитата:

Отмену транспортного налога и нотариальных доверенностей для автомобилистов уже лет 5 обещают :-): А вступление в ЕС - и того больше :-):

Как говорят у нас на работе - "Даже поставленное в утвержденный план - еще не факт что будет делаться. А если и будет - то не факт что в запланированные сроки" :-):

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 вересня 2010, 17:39 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
З інших джерел відомо , що Ковель вже визначився з місцем. Так і бачу - там де і аквапарк тобто на водохранці. А що? Ставиться зимою військова палатка і називається це льодовим палацом (а так саме реальне місце - Сільмаш, в дворі між 3, 5, 6 будинками)
А загалом міська влада до цього проекту відношення не має. Тобто має але типу наступного - головне щоб кошарук і остальні палки в колеса не ставили.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 вересня 2010, 20:04 
Офлайн

nekton написав:
Так і бачу - там де і аквапарк тобто на водохранці. А що? Ставиться зимою військова палатка і називається це льодовим палацом
:-)
В принципі, перша думка в мене була така ж сама. Але мене знітила проблема з накриттям, щоб було дешево і практично. Варіант із зимовою палаткою - саме те, саме воно. До того ж це ставить галочку у виконанні обіцянок мера.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 05 вересня 2010, 22:54 
Офлайн

Повідомлення: 26
Район міста: сільмаш
IgorKovel написав:
До того ж це ставить галочку у виконанні обіцянок мера.

а шо хіба теперішній мер десь обіцяв льдовий палац?

IgorKovel написав:

то обласні соціальні програми вже затверджуе кошарук?
може він і багато наговорив але хай кожен відповідае за свое.хтось за аквапарки хтось за льодові палаци.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 вересня 2010, 23:13 
Офлайн

filimon написав:
а шо хіба теперішній мер десь обіцяв льдовий палац?

Ні, не обіцяв. Обіцяв каток. І я не думаю, що він мав на увазі водосховище взимку чи ковзанку в дворі будинку де він мешкає. Ось цитата з його передвиборчої програми:

Цитата:
Проведемо реконструкцію стадіону "Локомотив", який стане центром фізкультури та спорту. Відродимо традиції проведення престижних спортивних змагань в нашому місті.
Здійснимо мрію багатьох ковельських дітей: станемо ініціаторами будівництва інвесторами місцевого аквапарку. Пляжна зона та критий басейн з водними атракціонами зробить наше місто привабливим для туристів у будь-яку пору року.
Забезпечимо роботу зимового катка.
Хтось його бачив? Я ні. Але якби був би палац, я сумніваюсь, що це не було б видане за власне досягнення. Я б зробив саме так
filimon написав:
IgorKovel написав:

то обласні соціальні програми вже затверджуе кошарук?
може він і багато наговорив але хай кожен відповідае за свое.хтось за аквапарки хтось за льодові палаци.

Ну, якщо так ціплятись за слова, то тоді можна прицепитись і до цього пункту програми:
Цитата:
Терміново розпочнемо будівництво нової поліклініки в районі центральної лікарні і завершимо його у визначені проектом строки.
.
Тобто з фінансуванням все уже було вирішено? Якщо так, то чому не ведеться будівгицтво? Якщо ні, то навіщо було обіцяти? Чи до думки Сергія Дмитровича дослухаються при затвердженні видатків держбюджету, з якого мала фінансуватися основна частина будівництва? Я радий, що в мера є прихільники, я і сам можу подякувати йому за деякі справи, які він зробив для міста. Але я за нього не голосував і тому оцінюю його обіцянки і здобутки без фанатизму.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 вересня 2010, 09:52 
Офлайн

Повідомлення: 26
Район міста: сільмаш
IgorKovel написав:
Обіцяв каток.

дорослий а в обіцянки ще віриш :-)

IgorKovel написав:
Чи до думки Сергія Дмитровича дослухаються при затвердженні видатків держбюджету, з якого мала фінансуватися основна частина будівництва?

теж пообіцяли і тоже повірив :ne_vi_del:

IgorKovel написав:
Але я за нього не голосував

ну і шо з того,і я не голосував,і ще багато хто не голосував,але ті які голосували я думаю теж не сильно фанатіють від обіцянок.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 11 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі