Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 21 листопада 2017, 20:33

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 146 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: День Незалежності!!!!!!!!!
ПовідомленняДодано: 26 серпня 2010, 22:12 
Офлайн

Повідомлення: 4086
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
А що по темі? на календарі вже 26 серпня.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 серпня 2010, 22:14 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Да я хам. Я вів себе на форумі толерантно 7 років. Але тут не стримався. Хоча паузу взяв перед відповіддю - гадав успокоюся. не вийшло.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 серпня 2010, 22:25 
Офлайн

Щодо ДН. Це свято 18 років було святом лише для мешканців Західної України. А з цього року воно і для нас (принаймні для моїх знайомих) вже є не святом а просто вихідним днем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 серпня 2010, 22:45 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
nekton написав:
Да я хам. Я вів себе на форумі толерантно 7 років. Але тут не стримався. Хоча паузу взяв перед відповіддю - гадав успокоюся. не вийшло.

:-) :-) :-)
Жаль форум "почистили" :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 серпня 2010, 23:03 
Офлайн

AndroVit написав:
А що по темі? на календарі вже 26 серпня.

26 или 32, а не зависит от этого отношение к этому "празднику"
Жаль , что венки поменяли... :du_ma_et:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 серпня 2010, 23:10 
Офлайн

Шено з Андровітом спілкувався. Якраз згадували початок незалежності.
В мене початок незалежності (ну і перші її роки) асоціюється з тим що в мене день народження (20 серпня) а за столом всі дивляться що робиться в Москві, тобто путч (19-21 серпня). Також з тих часів памятні перші "ненаші" мультики. Скрудж, Чіп, Дейл ,та секс-символ - Гаєчка. Перші поїздки за кордон - Польща. Жувачки "турбо" з фантиками на яких машинки намальовані. Джинсові куртки польські (дійсно якісна річ була, до цього часу одна валяється в селі, інколи вдіваю коли по гриби йду)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 серпня 2010, 23:16 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
jericho написав:
Хто, скажіть мені будь-ласка, той закон бачив, чи хоч знає пару пунктів?

Я бачив. Знаю пару пунктів і у авто вона лежить в бардачку)))

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 серпня 2010, 23:33 
Офлайн

не хочу показатися нитіком, але висловлю свою думку.
Я не є патріотом України, половина із Вас мені скаже - ну то піз..й от селя подалі.
Повірте - із радістю поїхав би.. А що на Україні є хорошого? Президент із своїм еба..м урядом зараз тупо давить людей, малий та середній бізнес потерпає від його диктатури... судді усі куплені і ти для них є просто дешевою сукою.... У нас гарно розвинена інфраструктура? А хєр там... нифіга у нас не має..
Це ж нада бути дибілом, щоб зробити розмитнення на авто більше, ніж те авто коштує. Україна - єдина країна в світі - де є таке розмитнення, вот і люди розбиваються нахєр на тих жигулях, бо не можуть купити більш - безпечнішу автівку.. Штрафи вони підняли? Та нехай вони йобну..ся самі об стіл із тими штрафами. Коли половину зарплати простий Українець мусить віддати за те, що держава, руками ДАІшників тупо розводить і забирає кровні гроші.
Невже так важко зрозуміти одну істину - багата країна та, де люди багаті.
Сьогодні ввечері страшно вийти на вулицю, бо куча безробітної бикоти, яка не знає чим зайнятися.. ( Я уже мовчу про відсутність патрулів для охорони безпеки громадян). Так ти - президент, дай робочі місця тій бикоті, щоб вона пахала і ввечері приходила додому і думала, як би то виспатися, а не біля ЯВОРА пиво пити і дівчат - суками і блядями обзивати.

Поправте мене, егоїста - що наша країна доброго зробила для громадян? І я Українець, і я не винний у тому, що я ним родився..

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 серпня 2010, 23:38 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
nekton: Ти на 100% непрвий. На початку ти кинув костомаху яка визвала СПРАВЕДЛИВЕ обурення і адекватну реакцію. Я особисто сприйняв твої слова як те що ти сприймаєш свято як поминки за "нерушимим" і "світлим майбутнім". А тепер ще й "оскорбльнну невинність" корчиш. Якщо те що ти написав ти дійсно виношував цілий день ,то "батенька" вам нерви лікувати потрібно.Тому ,що як Толік написав ,ці слова пасують сопливому пацану ,а не зрілому сімейному мужику. На мою думку тобі потрібно вибачитись за свої слова. Або будь яким іншим способом залагодити цю гидоту, що ти написав.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 серпня 2010, 23:38 
Офлайн

Саша ти живеш в Україні. Ти не виїхав за кордон. Тому для мене ти українець. А от якщо жити в штатах, канаді, італії, польщі і бити себе в груди "я українець" - це для мене нонсенс.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 серпня 2010, 23:45 
Офлайн

якби мене нічого тут не тримало - уже давно б поїхав подалі від України. Але не можу - того буду тут сидіти і гнати на президента-зека, Азарова безграмотного та на усіх, хто їм підкорюється, бо вони усі продажні сукі, які ніколи не думали про людей.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 серпня 2010, 23:48 
Офлайн

Hapuga написав:
nekton: Ти на 100% непрвий. На початку ти кинув костомаху яка визвала СПРАВЕДЛИВЕ обурення і адекватну реакцію. Я особисто сприйняв твої слова як те що ти сприймаєш свято як поминки за "нерушимим" і "світлим майбутнім". А тепер ще й "оскорбльнну невинність" корчиш. Якщо те що ти написав ти дійсно виношував цілий день ,то "батенька" вам нерви лікувати потрібно.Тому ,що як Толік написав ,ці слова пасують сопливому пацану ,а не зрілому сімейному мужику. На мою думку тобі потрібно вибачитись за свої слова. Або будь яким іншим способом залагодити цю гидоту, що ти написав.

Якби я писав зранку коли це прочитав то замість зірочок стояли б мати. Я це не виношував. Навчися читати. Я навпаки не писав відразу. Перед ким вибачатися? Нитиками якім Україна нафіг треба? Які думають як би то виїхати з неї? Та нехай їдуть нах всі з України. Без таких псевдоукраїнців тут краще буде. Це ганьба нації а не українці.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 серпня 2010, 23:49 
Офлайн

доречі, Боліка я розумію... можливо навіть і підтримаю у його способі життя.. І добре, що він поїхав заробляти у іншу країну, бо наша держава не в змозі дати гідне життя своїм громадянам. Вот кожний як може - так і крутиться!!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 серпня 2010, 23:50 
Офлайн

KOT написав:
не хочу показатися нитіком, але висловлю свою думку.
Я не є патріотом України, половина із Вас мені скаже - ну то піз..й от селя подалі.
Повірте - із радістю поїхав би.. А що на Україні є хорошого? Президент із своїм еба..м урядом зараз тупо давить людей, малий та середній бізнес потерпає від його диктатури... судді усі куплені і ти для них є просто дешевою сукою.... У нас гарно розвинена інфраструктура? А хєр там... нифіга у нас не має..
Це ж нада бути дибілом, щоб зробити розмитнення на авто більше, ніж те авто коштує. Україна - єдина країна в світі - де є таке розмитнення, вот і люди розбиваються нахєр на тих жигулях, бо не можуть купити більш - безпечнішу автівку.. Штрафи вони підняли? Та нехай вони йобну..ся самі об стіл із тими штрафами. Коли половину зарплати простий Українець мусить віддати за те, що держава, руками ДАІшників тупо розводить і забирає кровні гроші.
Невже так важко зрозуміти одну істину - багата країна та, де люди багаті.
Сьогодні ввечері страшно вийти на вулицю, бо куча безробітної бикоти, яка не знає чим зайнятися.. ( Я уже мовчу про відсутність патрулів для охорони безпеки громадян). Так ти - президент, дай робочі місця тій бикоті, щоб вона пахала і ввечері приходила додому і думала, як би то виспатися, а не біля ЯВОРА пиво пити і дівчат - суками і блядями обзивати.
.

З днем народження ... Україно!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 серпня 2010, 23:52 
Офлайн

nekton написав:
Нитиками якім Україна нафіг треба? Які думають як би то виїхати з неї? Та нехай їдуть нах всі з України. Без таких псевдоукраїнців тут краще буде. Це ганьба нації а не українці.

я псевдо українець... і це не ганьба нації - а її керівництву.. хтось скаже - так візьми і сам покеруй - боюся, для наведення порядку мало буде одного життя..

Востаннє редагувалось KOT в 26 серпня 2010, 23:54, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 146 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: