Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 23 серпня 2017, 09:05

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 227 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: 700-річчя Ковеля
ПовідомленняДодано: 08 червня 2010, 01:39 
Офлайн

Повідомлення: 210
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
nekton написав:
люди будуть бачити обісцяні забори в центрі, кучу сміття і витоптаний парк.

А от в цьому, шановний, адміністрацію міста винити НЕ ПОТРІБНО.
Самі ж люди і будуть це робити.=/

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 червня 2010, 08:11 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Sprite написав:

Робиться по принципу Октоберфеста

1. Поставити біотуалети
2. Поставити мусорніки з великими з пакетами. І на протязі дня постійно вивозити наповнені
3. Поставити столи

І все. Проблем не буде.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 червня 2010, 12:14 
Офлайн

Повідомлення: 4080
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Sprite написав:

А хто як не адміністрація міста повинна ОРГАНІЗОВУВАТИ?
Спланувати і ті ж біотуалети, або привести до ладу ті що є і оповістити про них, місця збору сміття і своєчасний його вивіз.
А то крім того, щоб вигнати на вулиці всю наявну ковельську міліцію, переккрити рух автотранспорту в центрі, фантазії не вистачає.
Відносно "самі люди" - якби міліціянти не тільки студентів з пивом ганяли (і то рідко), то може і люди якось по іншому вели б себе.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 червня 2010, 12:56 
Офлайн

Повідомлення: 52
Подякували: 3 разів.
Район міста: вул.Косачів
На рахунок засмічення, вивозу сміття, біотуалетів і міліціянтів згідна на 100%!!! :co_ol:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 червня 2010, 13:38 
Офлайн

Повідомлення: 35
Район міста: Акваріум
Якщо людина не навчена поводити себе серед людей по приницпах елементарного етикету, то не спасуть ні біотуалети, ні патрульні служби МВС.
Я згідний що в нашому місті недостатня кількість тих самих туалетів та смітників, але я впевнений якби вони й були то всерівно знайшлися б ті хто викинув смітття на дороз і ходили б "відлити" під найближчий паркан або стіну.
І не треба мені розказувати що це не так, бо якби кожна людина слікувала за собою то не треба було б цих спец.засобів взагалі.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 червня 2010, 14:33 
Офлайн

Я наприклад завжди найду смітник куди викинути парірець чи недопалок. Але не в кожного є бажання проходити 200-300 метрів до найближчого смітника. Святкування буде в парку основне. Де там є смітники які зможуть забезпечити викидання сміття кількома тисячами чоловік? Чому на 1 день не підвезти їх? Нехай влада закупить 50 великих смітників. Або напряже торгові точки які там торгуватимуть спонсорнути місту по кілька смітників. Вони ж не один рік будуть служити. Та й в році свят коли народ в парку збирається хватає. 9 травня, день конституції, день міста, день незалежності.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 червня 2010, 14:36 
Офлайн

Toreno написав:
якби вони й були то всерівно знайшлися б ті хто викинув смітття на дороз і ходили б "відлити" під найближчий паркан або стіну.

А ти ніколи не стояв в черзі по 20 хвилин до єдиного туалету, особливо коли пиво піджимає? А ти можеш дитині пояснити що треба почекати та потерпіти бо черга?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 червня 2010, 16:19 
Офлайн

Toreno написав:
Якщо людина не навчена поводити себе серед людей по приницпах елементарного етикету, то не спасуть ні біотуалети, ні патрульні служби МВС.

Патрульні служби не повинні вчити. Вони повинні затримувати порушників законодавства, складати протокол про адмінпорушення і відправляти чи до суду чи до начальника МВ УМАС - в залежності від статті КУАПП. І удар по кишені - найкращий урок для більшості ненавчених. Раз заплатить - другий раз думатиме.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 червня 2010, 16:49 
Офлайн

nekton написав:
Я наприклад завжди найду смітник куди викинути парірець чи недопалок. Але не в кожного є бажання проходити 200-300 метрів до найближчого смітника. Святкування буде в парку основне. Де там є смітники які зможуть забезпечити викидання сміття кількома тисячами чоловік? Чому на 1 день не підвезти їх? Нехай влада закупить 50 великих смітників. Або напряже торгові точки які там торгуватимуть спонсорнути місту по кілька смітників. Вони ж не один рік будуть служити. Та й в році свят коли народ в парку збирається хватає. 9 травня, день конституції, день міста, день незалежності.

Можливо, як варіант, Але сміття буде всервіно.

nekton написав:
Toreno написав:
якби вони й були то всерівно знайшлися б ті хто викинув смітття на дороз і ходили б "відлити" під найближчий паркан або стіну.

А ти ніколи не стояв в черзі по 20 хвилин до єдиного туалету, особливо коли пиво піджимає? А ти можеш дитині пояснити що треба почекати та потерпіти бо черга?

ок.Якщо я дізнаюсь що на день міста хтось жителів стояв 20 ХВИЛИН до ЄДИНОГО туалету, я особисто підніму це питання С. Кошаруку.

AndroVit написав:
Toreno написав:

Патрульні служби не повинні вчити. Вони повинні затримувати порушників законодавства, складати протокол про адмінпорушення і відправляти чи до суду чи до начальника МВ УМАС - в залежності від статті КУАПП. І удар по кишені - найкращий урок для більшості ненавчених. Раз заплатить - другий раз думатиме.

Хм...напевно все таки правильніше буде не "МВ УМАС ", а МРВ ГУ МВС.Якщо я правильно зрозумів про що йде мова.
А ти сам віриш в ці слова?Що сержант патрульної служби буде складати на день міста протокол за "ходіння в туалет в громадському місці" і обвинувачений піде до начальника управління?Видно, що ти далекий від діяльності теперішньої української міліції, повір моєму досвіду -за такий вчинок постраждає в першу чергу патрульний, отримавши декілька негативних слів в свою сторону від керівництва.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 червня 2010, 17:26 
Офлайн

Toreno написав:
Хм...напевно все таки правильніше буде не "МВ УМАС ", а МРВ ГУ МВС.Якщо я правильно зрозумів про що йде мова.
А ти сам віриш в ці слова?Що сержант патрульної служби буде складати на день міста протокол за "ходіння в туалет в громадському місці" і обвинувачений піде до начальника управління?Видно, що ти далекий від діяльності теперішньої української міліції, повір моєму досвіду -за такий вчинок постраждає в першу чергу патрульний, отримавши декілька негативних слів в свою сторону від керівництва.

Щодо МВ і МРВ - років зо два тому, працюючи в одній організації, був ознайомлений зі зміною в найменуванні. Звучало щось типу "міський відділ з обслуговуванням району". Але те, що з назви слово "районний" викидали - то точно.
Від діяльності сучасної української міліції я не те що далекий - я дуже далекий. От тільки не можу зрозуміти чому б міській владі не поставити питання перед начальником відділу (по фігу як він називається) щодо покращення стану патрулювання?
Вірніше зрозуміти просто - Місцева міліція боїться лише обласного міліцейського начальства. А мерію з її працівниками мали вони в одному місці. Бо є ПОКАЗНИКИ!!!! І до них, на жаль, не входить спокій мешканців міста і дотримання законів України.
За вкрадену на дачах курку - їх питають, бо на те буде написана заява. А от за групи малолітніх не дуже тверезих матерщинників за 100 метрів від "Білого дому" ввечері в п'ятницю чи суботу - не те що чергову зірочку чи личку на погони - значка не дадуть.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 червня 2010, 17:29 
Офлайн

Toreno написав:
ок.Якщо я дізнаюсь що на день міста хтось жителів стояв 20 ХВИЛИН до ЄДИНОГО туалету, я особисто підніму це питання С. Кошаруку.

Пане Великий Начальнику!!! Чи не буде Ваша ласка прочитати ось це: Передвиборча програма кандидата в мери. viewtopic.php?f=2&t=9093&start=0
і особисто підняти ВСІ ЗАДАНІ ТУТ ПИТАННЯ Кошаруку С.Д. ?
Як кажуть "А Вам слабо?" :-):

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 червня 2010, 18:00 
Офлайн

AndroVit написав:
Toreno написав:

Щодо МВ і МРВ - років зо два тому, працюючи в одній організації, був ознайомлений зі зміною в найменуванні. Звучало щось типу "міський відділ з обслуговуванням району". Але те, що з назви слово "районний" викидали - то точно.
Від діяльності сучасної української міліції я не те що далекий - я дуже далекий. От тільки не можу зрозуміти чому б міській владі не поставити питання перед начальником відділу (по фігу як він називається) щодо покращення стану патрулювання?
Вірніше зрозуміти просто - Місцева міліція боїться лише обласного міліцейського начальства. А мерію з її працівниками мали вони в одному місці. Бо є ПОКАЗНИКИ!!!! І до них, на жаль, не входить спокій мешканців міста і дотримання законів України.
За вкрадену на дачах курку - їх питають, бо на те буде написана заява. А от за групи малолітніх не дуже тверезих матерщинників за 100 метрів від "Білого дому" ввечері в п'ятницю чи суботу - не те що чергову зірочку чи личку на погони - значка не дадуть.

Взагалі то на ДАНИЙ МОМЕНТ МіжРайВідділ, тому й МРВ.
"Місцева міліція боїться лише обласного міліцейського начальства. - " Думаю після цієї фрази мені немає про що з вами говорити...Доводжу до відома, що недавно був випадок, після якого прості Співробітники патрульної слубжи того ж парку Л. Укаїнки, відчувають страх коли перевіряють IMEI мобільного телефону, тому що можна наткнутись на чийогось "синка".А якщо і зловлять когось "за ділом", то візьмуть декілька купюр і все. І на слідуючий день зловмисник буде робити те саме, тільки оглядатись по сторонах, чи немає поряд патрульних. Я пишу, грунтуючись, виключно, на фактах.

Цитата:
чому б міській владі не поставити питання перед начальником відділу (по фігу як він називається) щодо покращення стану патрулювання?
Цитата:
А мерію з її працівниками мали вони в одному місці.
Сам відповів на своє запитання ;).

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 червня 2010, 18:09 
Офлайн

AndroVit написав:
Toreno написав:

Пане Великий Начальнику!!! Чи не буде Ваша ласка прочитати ось це: Передвиборча програма кандидата в мери. viewtopic.php?f=2&t=9093&start=0
і особисто підняти ВСІ ЗАДАНІ ТУТ ПИТАННЯ Кошаруку С.Д. ?
Як кажуть "А Вам слабо?" :-):

Дивлячись на твою відкриту іронію, варто нагадати, що згідно чинного законодавства кожен з громадян може звернутись особисто до Мера міста, так що можеш сам це зробити, якшо постараєшся і будеш мати бажання. Але, думаю, наслідки будуть не дуже позитивними для тебе.
З таким же успіхом можна писати листи Діду Морозу із своїми фантастичними мріями.
Наш мер, звичайно, не подарунок, але й не БОГ. Тим більше, що ВИ ж його і вибирали.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 червня 2010, 20:39 
Офлайн

Toreno написав:
Дивлячись на твою відкриту іронію, варто нагадати, що згідно чинного законодавства кожен з громадян може звернутись особисто до Мера міста, так що можеш сам це зробити, якшо постараєшся і будеш мати бажання. Але, думаю, наслідки будуть не дуже позитивними для тебе.
З таким же успіхом можна писати листи Діду Морозу із своїми фантастичними мріями.
Наш мер, звичайно, не подарунок, але й не БОГ. Тим більше, що ВИ ж його і вибирали.

А що залишається робити, крім іронізування? Мер - не Бог. Міліціонери бояться виконувати свої обов'язки, бо синків багато, а місцеве начальство стане швидше на бік батька того "синка", ніж на бік патрульного. Діду Морозу листи я перестав писати років більш як 30 тому.
"Але, думаю, наслідки будуть не дуже позитивними для тебе." - це попередження чи невдало сформульована фраза?
Мера я не вибирав - в той час я був в іншому місті. Оскільки Ви недавно на форумі - трохи деанонімізуюсь (все рівно раніше писав :-) ) - дослужував до пенсії в Львівській області. Нині - військовий пенсіонер.
Щодо писання заяв і звернень - читав я той Закон "Про звернення громадян". Але обладунки Дон-Кіхота приміряти не хочу. Принтера нема, а ручкою писати ненавиджу :-) .

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 08 червня 2010, 21:17 
Офлайн

Цитата:
А що залишається робити, крім іронізування? Мер - не Бог. Міліціонери бояться виконувати свої обов'язки, бо синків багато, а місцеве начальство стане швидше на бік батька того "синка", ніж на бік патрульного.
Я говорю так як є, прямо і відверто...це, нажаль, гірка, але все ж правда.
Цитата:
"Але, думаю, наслідки будуть не дуже позитивними для тебе." - це попередження чи невдало сформульована фраза?
Я маю достатньо досвіду що б вдало формулювати фрази у цих галузях. Тут мається на увазі не погроза, а негативний наслідок, в розумінні "бездіяльності" мера на рахунок вашого звернення.

Цитата:
Мера я не вибирав - в той час я був в іншому місті. Оскільки Ви недавно на форумі - трохи деанонімізуюсь (все рівно раніше писав :-) ) - дослужував до пенсії в Львівській області. Нині - військовий пенсіонер.

Ну якщо ви в минулому військовий, то, подивишись на мій аватар(картинку мого профілю), ви можете самі зробити висновок, з якої я структури.
Цитата:
Щодо писання заяв і звернень - читав я той Закон "Про звернення громадян". Але обладунки Дон-Кіхота приміряти не хочу. Принтера нема, а ручкою писати ненавиджу :-)
Я думаю в таких літах вам це вже не потрібно :mi_ga_et:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 227 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: