Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 26 вересня 2017, 11:54

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Фото, відеозйомка весілля в "Юванті"
ПовідомленняДодано: 02 червня 2010, 14:33 
Офлайн

Повідомлення: 2697
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 30 разів.
Мимоходом потрапив на форум і випадково побачив цю тему. Вирішив зреагувати...

Якшо шановний TASCO запитує не від праздної цікавості, а дійсно причетний до керівництва "ЮВАНТом", то дуже цікаво було б почути від нього реакцію на такий собі парадокс: з одного боку - наче турбота за відвідуваність, а з другого боку - заборона фото-відеозйомки (зокрема - весільної) в приміщенні ТЦ. Якось ці дві речі не в"яжуться між собою. :du_ma_et: Адже аби провести ту саму весільну фото-відеозйомку в торговому центрі виявляється треба брати дозвіл в керівництва цим закладом! Шо поганого чи збиткового станеться, якшо оператор\фотограф в день весілля завітає з молодятами і з групою підтримки в 10-15 чоловік в Ваш супермаркет? Уявіть: з цього всього "натовпу" (20 чоловік для "ЮВАНТа" - це взагалі не кількість, вони можуть там блукати пів-години і навіть не бачити один одного!) фотографуватиметься лише пара-тройка, а з решта - потенційні клієнти (!!!) - ходитимуть і роздивлятимуться товар на вітринах! Хіба це не є популяризація вашого "магазину на отшибє"? Який на це потрібен дозвіл? Я ше зрозумів би якби мова ішла про супермаркет типу "Вопак" чи "Край", де і так народу навалом і ше якісь фотосесії просто недоречні. Але що стосується "ЮВАНТА" - це на мій погляд просто безглуздо говорити про якісь дозволи. За такі "акції" керівництво повинно щонайменше дякувати операторам\фотографам...

Востаннє редагувалось igorsolop в 02 червня 2010, 14:35, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: "ТЦ" ЮВАНТ (ЗА і ПРОТИ)
ПовідомленняДодано: 02 червня 2010, 14:44 
Офлайн

Повідомлення: 274
Подякував (ла): 4 разів.
Подякували: 8 разів.
Район міста: Пиратский мост
igorsolop написав:
Мимоходом потрапив на форум і випадково побачив цю тему. Вирішив зреагувати...

Якшо шановний TASCO запитує не від праздної цікавості, а дійсно причетний до керівництва "ЮВАНТом", то дуже цікаво було б почути від нього реакцію на такий собі парадокс: з одного боку - наче турбота за відвідуваність, а з другого боку - заборона фото-відеозйомки (зокрема - весільної) в приміщенні ТЦ. Якось ці дві речі не в"яжуться між собою. :du_ma_et: Адже аби провести ту саму весільну фото-відеозйомку в торговому центрі виявляється треба брати дозвіл в керівництва цим закладом! Шо поганого чи збиткового станеться, якшо оператор\фотограф в день весілля завітає з молодятами і з групою підтримки в 10-15 чоловік в Ваш супермаркет? Уявіть: з цього всього "натовпу" (20 чоловік для "ЮВАНТа" - це взагалі не кількість, вони можуть там блукати пів-години і навіть не бачити один одного!) фотографуватиметься лише пара-тройка, а з решта - потенційні клієнти (!!!) - ходитимуть і роздивлятимуться товар на вітринах! Хіба це не є популяризація вашого "магазину на отшибє"? Який на це потрібен дозвіл? Я ше зрозумів би якби мова ішла про супермаркет типу "Вопак" чи "Край", де і так народу навалом і ше якісь фотосесії просто недоречні. Але що стосується "ЮВАНТА" - це на мій погляд просто безглуздо говорити про якісь дозволи. За такі "акції" керівництво повинно щонайменше дякувати операторам\фотографам...

Буквально тижня два назад приходили молодята фотографувалися, дружки та інші попили кави, пофотографувались на фоні взуття та на диванах, так що все реально. Запитати дозволу у охорони чи в керівництва звичайно потрібно (правила поведінки в ТЦ вказані в інструкції охорони) та не думаю що хтось відмовить, при тому що реально Юванту потрібна розкрутка і реклама!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 червня 2010, 14:47 
Офлайн

Повідомлення: 594
Подякував (ла): 8 разів.
Подякували: 12 разів.
Для чого молодятам фотографуватися в Юванті? Невже немає більш підходящих місць?!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 червня 2010, 14:52 
Офлайн

TASCO написав:
аби провести ту саму весільну фото-відеозйомку в торговому центрі виявляється треба брати дозвіл в керівництва цим закладом! Шо поганого чи збиткового станеться

Конкретна заборона стосується власників павільонів які не дозволяють знімати чи фотографувати товар з цінниками із боязні від промислового шпигунства (хоч як це не дивно для України звучить) але якщо товар який продаю чи виготовляю сфоткають з і перероблять на свій лад під моїм брендом та з ціною на половину нижчою, погодьтеся що це на на мою користь!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 червня 2010, 14:54 
Офлайн

mike_fashist написав:
Для чого молодятам фотографуватися в Юванті? Невже немає більш підходящих місць?!

Запитував фотографа що приводив молодят. Відповідь: "Европейський стиль торгового центру"

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 червня 2010, 14:55 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякували: 35 разів.
mike_fashist написав:

:-) те саме хотів запитати :-)
TASCO - а твоя дружина випадково не продає взуття у ЮВАНТІ ? :nez-nayu:

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 червня 2010, 15:00 
Офлайн

[/quote] TASCO - а твоя дружина випадково не продає взуття у ЮВАНТІ ? :nez-nayu:[/quote]

Неа. :-)
див. форум Реклама і оголошення.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 червня 2010, 15:08 
Офлайн

TASCO написав:
Буквально тижня два назад приходили молодята фотографувалися, дружки та інші попили кави, пофотографувались на фоні взуття та на диванах, так що все реально.... не думаю що хтось відмовить
Я й не кажу шо це не реально! Навпаки: це не тільки реально, це в даному випадку - найдешевша реклама і популяризація! Але де гарантія, шо зібравшись на таку фотосесію і приїхавши до торгового центру ми не отримаємо від ворот поворот? А раптом в охорони не буде на то настрою? Це ж якось... несерйозно. Бо я реально чув, шо моїм колегам просто забороняли проводити там весільні фотосесії чи вимагали за це гроші...

Цитата:
правила поведінки в ТЦ вказані в інструкції охорони
Яке відношення відвідувачі мають до посадових інструкцій охорони? Ніхто ж не приїхав "порушувати безпорядки". Зрештою: на місці молодят з їхніми друзями міг би бути і звичайний натовп звичайних відвідувачів - ним теж треба було питати дозволу на відвідування "ЮВАНТа"? Але ж в тому-то і справа: натовпу нема і він сам по собі не з"явиться...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 червня 2010, 15:12 
Офлайн

TASCO написав:
Конкретна заборона стосується власників павільонів які не дозволяють знімати чи фотографувати товар з цінниками із боязні від промислового шпигунства (хоч як це не дивно для України звучить)
Це звучиться і не дивно і не смішно: я навіть не уявляю кому може прийти в голову думка організувати весілля спецально для того, аби в якомусь відділі "ЮВАНТу" підгледіти цінники?! :ne_vi_del: Навпаки: люди - власники торгівельних відділів - наймають операторів і платять їм великі гроші аби ті навмисно відзняли і показали по телевізору ярлики і цінники з їхніх вітрин. Це називається "Телевізійна реклама" і коштує вона (для продавців, а не для операторів!) чималі гроші...

Востаннє редагувалось igorsolop в 02 червня 2010, 15:16, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 червня 2010, 15:12 
Офлайн

Повідомлення: 2073
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 11 разів.
Наскільки я знаю, в українському законодавстві заборона фото- та відеозйомки толком не описана.
Хоча, в будь-якому випадку, особисто я зніматиму все, що захочу, крім випадків:
1) Розміщено знак, забороняючий зйомку
і
2) мені пред’являть документи (правила внутрішнього розпорядку, як мінімум), згідно яких я не маю права проводити зйомку. Згадана вище інструкція охоронців іде на туалетний папір для тих самих охоронців.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 червня 2010, 15:18 
Офлайн

Abram написав:
Наскільки я знаю, в українському законодавстві заборона фото- та відеозйомки толком не описана.
Хоча, в будь-якому випадку, особисто я зніматиму все, що захочу, крім випадків:
1) Розміщено знак, забороняючий зйомку
і
2) мені пред’являть документи (правила внутрішнього розпорядку, як мінімум), згідно яких я не маю права проводити зйомку. Згадана вище інструкція охоронців іде на туалетний папір для тих самих охоронців.

В українському законодавстві багато білих плям і чорних дірок
Знаки є
В правилах внутрішнього розпорядку все розписано (але все вирішується) :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 червня 2010, 15:22 
Офлайн

Я не конкретно про весільну фотозьомку говорю, а про людей які приходили і реально "пробивали" ціни і конструцію товару, а потім свої ж "самоделки" видавали за фабричні!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 червня 2010, 15:25 
Офлайн

TASCO написав:
ОК - нехай живе внутрішній розпорядок! Але в такому випадку чи можу я отримати якийсь папір (з підписами і печатками), пред"явивши на вході який я не мав би пустих балачок і суперечок на тему "мона-немона" з охороною Вашого торгового центру і міг безперешкодно проводити фото-відеозйомку весільної пари в приміщенні "ЮВАНТу"? Просто не хочеться підставляти себе і виглядати ідіотом, приїхавши з молодятами в день їхнього весілля і почути у відповідь: "Не мона, того шо не мона...". Адже весілля - це вихідний день і керівництво супермаркету може бути в цей час просто відсутнє...

TASCO написав:
Я не конкретно про весільну фотозьомку говорю
А я говорю конкретно про весільну фото-відеозйомку. Я сам людина конкретна і відома в Ковелі - не перший рік займаюсь цією справою. Чи міг би конкретно я отримати таку собі "індульгенцію" на весільну фото-відеозйомку в "ЮВАНТі"? З іншими моїми колегами-конкурентами Ви можете не домовлятись чи домовлятись на якихось спец.умовах - це мене не обходить...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 червня 2010, 15:38 
Офлайн

igorsolop написав:
TASCO написав:
ОК - нехай живе внутрішній розпорядок! Але в такому випадку чи можу я отримати якийсь папір (з підписами і печатками), пред"явивши на вході який я не мав би пустих балачок і суперечок на тему "мона-немона" з охороною Вашого торгового центру і міг безперешкодно проводити фото-відеозйомку весільної пари в приміщенні "ЮВАНТу"? Просто не хочеться підставляти себе і виглядати ідіотом, приїхавши з молодятами в день їхнього весілля і почути у відповідь: "Не мона, того шо не мона...". Адже весілля - це вихідний день і керівництво супермаркету може бути в цей час просто відсутнє...

TASCO написав:
Я не конкретно про весільну фотозьомку говорю
А я говорю конкретно про весільну фото-відеозйомку. Я сам людина конкретна і відома в Ковелі - не перший рік займаюсь цією справою. Чи міг би конкретно я отримати таку собі "індульгенцію" на весільну фото-відеозйомку в "ЮВАНТі"? З іншими моїми колегами-конкурентами Ви можете не домовлятись чи домовлятись на якихось спец.умовах - це мене не обходить...

Не буду пустословити, тільки що розмовляв з керівництвом Юванта - проблем таких, які були раніше немає!!!!
Приїжаєте, говорите охороні (яка в курсі) що проведемо фото-відеозйомку! і ніяких конфліктів, головне щоб у робочий час центру з 10:00 до 19:00

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 червня 2010, 15:42 
Офлайн

TASCO написав:
Приїжаєте, говорите охороні (яка в курсі) що проведемо фото-відеозйомку! і ніяких конфліктів
Тобто на паперовий дозвіл я таки не можу розраховувати? :smu:sche_nie: За великим рахунком - по-любому все буде залежати від волі охорони (яка може бути в курсі, а може бути і "тіпа не в курсі")? :ze_va_et: Все ж таки хотілося б знати напевне. Бо Ви ж розумієте, шо в випадку відмови з боку охорони (ну, за будь-яких причин) я в очах молодят виступатиму не в зовсім привабливому світлі. Та й крім того буде попусту згаяно купу часу, якого на весіллі і так мало виділяють для проведення фотосесій...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі