Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 21 серпня 2017, 05:42

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 24 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Обслуговування газових колонок
ПовідомленняДодано: 29 травня 2010, 10:04 
Офлайн

Повідомлення: 4080
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
timoha написав:
А я дура повелася.

Навіщо про себе так? Наприклад я Вас "дурою" не вважаю.
Спілкування з Вами було цікавим в тому плані, що знову підтвердилася стара істина - люди, які працюють (працювали) в організаціях. які мають хоч якусь владу над людьми, не утруднюють себе вивченням керівних документів. Аргументація йде від свого досвіду, спілкування зі старшими колегами і керівниками. Відкрити, прочитати і вдуматись в якийсь документ люди не мають часу, бажання і мотивації. І тому і звучать відповіді "не положено" там, де питання м'яко кажучи спірне.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 лютого 2011, 20:50 
Офлайн

Ну, що шановні пані та панове. Раджу усім щасливим (чи нещасним) володарям газових колонок ТМ "Аміна" на поріг не пускати працівників газового господарства. І року не пройшло від їх минулого наїзду на гаманці квартировласників, як нова шиза ідея відвідала їх голови.
Отже з невідомих причин у населення виявляються і пломбуються колонки ТМ "Аміна". Це при тому, що у Україну вони завозяться цілком офіційно і навіть мають сертифікат відповідності http://www.amina.biz/siteimg/documents/sert_gwh2011.jpg.
Причому оця нездорова фігня іде не тільки в нас.
Ось посилання з Полтавщини http://exo.in.ua/?page=new&type=one&id=14893.
А ось можлива причина цього кіпежу http://galinfo.com.ua/news/82177.html.
Цитата:
Із 119 водонагрівачів «Amina» ВПГ-18, встановлених у споживачів, виявлено 83 з несправною автоматикою безпеки.

Заборонили всі. Але по-перше 36 штук все-таки справні. По-друге я НЕ ВІРЮ результатам перевірок газовиками. Якщо у них народ навчений обслуговувати тільки колонки екс-СРСР і то крім одеських, то в сучасні апарати лазити їх рівень кваліфікації офіційно не дозволяє.
На мою думку - можливо і було пару інцидентів з колонками цього виробника, і газовики прикривають собі дві ягодниці вкупі отими відключеннями. То ж відсилати кудись на перевірку тех справності - то треба тими ж ягодницями потрусити, напружитися. А так просто - пломбіром клац - і нема проблеми.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 лютого 2011, 14:38 
Офлайн

Повідомлення: 578
Подякував (ла): 84 разів.
Подякували: 44 разів.
Район міста: Вокзал
Вчора оббігав пів Ковеля в пошуках підприємця чи організації, які могли б скласти договір ПТО на Amina ВГПу-24. На жаль не знайшов, хоча на сайті виробника ТМ Amina є перелік міст в яких знаходяться авторизовані сервісні центри, Ковель у цьому списку присутній. Але конкретної адреси чи телефонів не вказано. Альберт з Ковельчанки дає договір ТО тільки на те обладнання, яке продає. Аміни у нього нема. Був також у магазині де колонка купувалась, але мені там повідомили що "амінами" вже давно не торгують і договору на ТО не складають. Єдине чим вдалося у них розжитись, це копією сертифікату відповідності від 2008 року(коли й купувалась колонка). Можна звісно роздрукувати "свіжий" сертифікат з сайту, якщо не пройде з того року коли купувалась і встановлювалась колонка. Просто я на принтер ще не розбагатів, тому взяв що давали. Поки що бачу єдиний вихід: телефонувати за номером гарячої лінії вказаним на сайті ТМ Amina, та цікавитись на рахунок адреси найближчих СЦ які обслуговуватимуть "горезвісне" обладнання. А ще ж треба у когось, хто має ліцензію на встановлення газових приладів, "вициганити" акт на встановлення, бо якщо його нема, то прилад рахується самовільно підключеним.
Ось така комедія з амінами, та й не тільки...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 лютого 2011, 19:44 
Офлайн

Повідомлення: 1017
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.
AndroVit написав:
Ну, що шановні пані та панове. Раджу усім щасливим (чи нещасним) володарям газових колонок ТМ "Аміна" на поріг не пускати працівників газового господарства.

Рейди газовиків неповязані лише з ТМ "Аміна", а направлені на виявленння усіх типів самовльно встановленого газового обладнання, особливо вживаного, нелегально завезеного, без договорів на обслугговування і т.д.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 лютого 2011, 20:36 
Офлайн

Повідомлення: 155
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 7 разів.
Boris написав:
Рейди газовиків неповязані лише з ТМ "Аміна", а направлені на виявленння усіх типів самовльно встановленого газового обладнання, особливо вживаного, нелегально завезеного, без договорів на обслугговування і т.д.

Не зовсім правда. Знаю людину, якій газову колонку "Аміна" в 2009 році встановлювали газовики газового господарства і якій ті ж газовики тиждень тому її запломбували згідно якогось там наказу. При цьому казали, що запломбовано близько 50-ти колонок "Аміна" по Ковелю, які значаться в базі встановлення Ковельського газового господарства. Остальні колонки ТМ "Аміна" в процесі виявлення.Так що не треба ля-ля. Та й вищенаведені посилання свідчать,що це йде по всій країні, причому Юнкерсами, Весманами та Електролюксами так пристально не цікавляться. А "Аміна" була сама дешева колонка і ставили її люди малозабезпечені, у яких нема лишніх грошей та широкої спини для захисту своїх інтересів в судах.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 лютого 2011, 20:42 
Офлайн

Boris написав:

В минулому році я уже підіймав питання щодо законодавчої бази визначення самовільності встановлення і договорів на обслуговування. Чіткої відповіді не дав ніхто. А якщо жити по правилах - товариші газовики будуйте машину часу і запрошую в 2003-2004 рік. Поміняйте мені плиту і колонку, яким на той час виповнилося 30 років експлуатації. Згідно діючих на той час (як зараз не знаю) керівних документів. Поки цього не зробите - ідіть лісом.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 лютого 2011, 21:07 
Офлайн

Повідомлення: 1017
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.
AndroVit, наскільки я знаю (нема бажання зараз підіймати законодавчу макулатуру) усі втручання у будь-які інженерні мережі мають супроводжуватись відповідними документами: технічні умови, зміни в проекті або проект на реконструкцію(заміну), погоджений відповідними інстанкціями та різноманітні акти вводу(прийняття) в експлуатацію. Так що поки невідрізали (заплобували) мерщій формляти документи, наскільки мені відомо орієнтовна ціна 800грн.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 27 лютого 2011, 22:31 
Офлайн

Boris написав:
наскільки я знаю (нема бажання зараз підіймати законодавчу макулатуру)

Ось так всі і казали минулого разу. Поки не знайду якогось документа (а не посадової інструкції Ваньки-слюсаря) не повірю.
Про те, що я сам знайшов в травні минулого року написано вище.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 березня 2011, 00:13 
Офлайн

Повідомлення: 343
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
AndroVit написав:
якщо жити по правилах - товариші газовики будуйте машину часу
AndroVit написав:
Поміняйте мені плиту і колонку, яким на той час виповнилося 30 років експлуатації. Згідно діючих на той час (як зараз не знаю) керівних документів
.Золота думка.Ваші слова та Богу на вушко.А раніше міняли.Безплатно.Нещодавно сталася така пригода.Зустрінув на вулиці стареньку сусідку.Розговорились.Слово за слово.Купила батарейки до колонки,несе додому,а їх незручно вставляти.Ну я як "настоящий жентельмен" запропонував допомогти. І під час цього процесу вислухав історію вистражданої колонки...Стара колонка працювала погано,причому останні років 10 була підключена напряму(газ не регулювався напором та наявністю води).Ремонтувалась безліч разів,сусідами,знайомими і в тому числі майстрами "из горгаза".А так як запчастин до неї майстри не знайшли,то і включили напряму.Все б і нічого,але бабуля деколи закривала кран з водою,попередньо не виключивши газ.Вода в колонці закипала,колонка починала текти.Сусідів знизу затоплювала неодноразово,за що вони були дуже незадоволені.Вирішила поміняти колонку.Як учасник ВВВ,пішла в "жек" і "горгаз","написала заявление".(бабуля родом з Росії,в Ковелі живе років з 50,по українському все розуміє,тільки сказати не може).В конторі зустрінули дуже привітно,чемно,заяву прийняли "перестроились лицом к людям",почихали потилиці,подивились на стелю,але не відмовили і привітно запропонували....зайти через місяці 2 з половиною."в начале следующего квартала,а то Юлька,туды ее м...,фондов не дает.Тогда что-то сделаем".Бабулі всього лише під 80 років,все життя попереду,час чекати є,пройнялась політичним моментом,пішла додому.Злі сусідські язики плескали,що"у них там на складе колонки есть,другим же ставят,они ждут пока вы им...ну вы же понимаете".А в бабуліному розумінні найбільший в житті хабар,що може бути,це пляшка"Московской" або,що дорожче,"Столичной".Хто пам"ятає,була колись така."Это ж надо знать,кому дать."Ідея з хабарем не пройшла.Прийшла через 2,5 міс.Цей раз зустрінули теж привітно,поспівчували,позаглядували в очі і вже не відмовили.Попросили ...зайти знов через 2 міс.Тоді бабуля зрозуміла"ничего я не добъюсь".Спитала в "горгазе",якщо купить колонку в магазині за свої гроші і яку саме,чи вони підключать.Вони охоче погодились.Віддала місячну пенсію.Купила"Аміну".На другий день прийшли "из горгаза",підключили.Заповнили якісь папери.Колонкою вже 3-й рік не натішиться."Работает исключительно."Один недолік-раз в 4-5 міс. треба міняти батарейки(дві Д-сайз).А це теж гроші."Две хороших батарейки,это сколько же буханок хлеба купить,а?"Універсальна умовна одиниця ціни-хлібина.Та як відключити.Це для бабулі буде кінець світу.Якщо так,повинні ставити безплатно на замін свою,яка їм подобається в обслуговуванні.Ця колонка,певно,найцінніша річ в її однокімнатній квартирі.Як її викинеш.
П.С.А батарейки дійсно в "Аміні" незручно вставляти.Майже навпомацки і полярності не видно куди.
П.П.С.Про прихід
AndroVit написав:
Ваньки-слюсаря
Мені чомусь здається,що з ним можна полюбовно домовитись,щоб забув чи викреслив адресу.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 24 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 7 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі