Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 16 серпня 2017, 20:23

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 46 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Передвиборча програма кандидата в мери.
ПовідомленняДодано: 19 травня 2010, 00:59 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
AndroVit написав:
І в чому заключається ризик?

Я взагалі задавав питання просто утрірующе. Ризик в тому, що якщо нас буде лише двоє то зробимо не багато і своє імя спаскудимо. Щоб мати якусь силу має пройти з блоку принаймні з 10 кандидатів. З іншого боку навіть один кандидат якщо пройде може зробити частину моїх пропозицій. Принаймні оприлюднити деякі договори і т.д..і.т.п..
Ну що блок створюємо?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 травня 2010, 07:59 
Офлайн

Повідомлення: 2017
Подякував (ла): 409 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста: центр
знаєш ск.грязюки на тебе вильють
навіть якщо ти не сном не духом
а так мимо владної людини йшов повз на вулиці і призупинився щоб чхнути.
відмиватися будеш довго. мій власний досвід.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 травня 2010, 08:11 
Офлайн

Знаю. Лайна буде багато. І при цьому почнуть виливати його ще до самих виборів. Відкопають всі гріхи, дійсні та надумані.
А якщо реально, то щоб пробитися в депутати потрібен або адмін ресурс або кошти. Першого не маю, друге вкладати не хочу. Тому бум перебувати в вічній опозиції та критикувати з сторони.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 травня 2010, 13:26 
Офлайн

Miron написав:
Зарибити то можна, але чи вижеве він там??? А навіть якщо вижеве то протяне лише один "сезон". Я коли ловлю рибку то линка на ладошку відпускаю назад (бо малий він ще), а інші беруть і менших аргументуючі це "хай краще мій кіт зїсть чім його". Сам бачив як щук 20см. в сумки ложать і окуня на пів пальця кутам несуть!!! Хоча на ринку за 1кг маленького карася 6 грн просять, коти ригати ними можуть!!!!

А ти знаєш хоча б одну людину яка амура ловила на крючок? Амур їсть рослинну їжу, водорослі. Їх ловлять в основному або підводною охотою або сітками. Хоча на удочку тоже бере але його ловля специфічна.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 травня 2010, 03:11 
Офлайн

nekton написав:
Знаю. Лайна буде багато. І при цьому почнуть виливати його ще до самих виборів. Відкопають всі гріхи, дійсні та надумані.
А якщо реально, то щоб пробитися в депутати потрібен або адмін ресурс або кошти. Першого не маю, друге вкладати не хочу. Тому бум перебувати в вічній опозиції та критикувати з сторони.

viewtopic.php?f=2&t=9103

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 травня 2010, 03:15 
Офлайн

і Кот хоче в мери
viewtopic.php?f=22&t=4477&hilit=%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B4%D0%B0&start=285

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 травня 2010, 00:13 
Офлайн

Повідомлення: 352
Подякував (ла): 4 разів.
Подякували: 1 разів.
nekton написав:
Miron написав:
Зарибити то можна, але чи вижеве він там??? А навіть якщо вижеве то протяне лише один "сезон". Я коли ловлю рибку то линка на ладошку відпускаю назад (бо малий він ще), а інші беруть і менших аргументуючі це "хай краще мій кіт зїсть чім його". Сам бачив як щук 20см. в сумки ложать і окуня на пів пальця кутам несуть!!! Хоча на ринку за 1кг маленького карася 6 грн просять, коти ригати ними можуть!!!!

А ти знаєш хоча б одну людину яка амура ловила на крючок? Амур їсть рослинну їжу, водорослі. Їх ловлять в основному або підводною охотою або сітками. Хоча на удочку тоже бере але його ловля специфічна.

Особисто ні!!! Алеж в мене є Кабельне:) Охота і рибалка. То троха подивився

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 травня 2010, 00:18 
Офлайн

Повідомлення: 352
Подякував (ла): 4 разів.
Подякували: 1 разів.
nekton написав:
...
що якщо нас буде лише двоє то зробимо не багато і своє імя спаскудимо. Щоб мати якусь силу має пройти з блоку принаймні з 10 кандидатів. З іншого боку навіть один кандидат якщо пройде може зробити частину моїх пропозицій. Принаймні оприлюднити деякі договори і т.д..і.т.п..(Лише оприлюднити )

По форуму зрозумів що ти Серєжку не долюблюїш. Але на скількі я знаю то він теж там один і його ніхто не підтримує. І я ніколи не чув щоб він зробив щось поане для міста.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 травня 2010, 07:34 
Офлайн

Miron написав:
По форуму зрозумів що ти Серєжку не долюблюїш. Але на скількі я знаю то він теж там один і його ніхто не підтримує.

Я недолюблюю владу яка є в нас в місті. А Кошарук є її уособленням. В білому домі його ніхто не поважає за його ж вчинки. Поспілкуйся з працівниками які там вже давно працюють. І вони тобі скажуть що такого мера в Ковелі ще не було, повна анархія і балабол при владі. Навіть близьке оточення мера вважає що він літає в своїх фантазіях дуже високо. Такий собі місцевий Черновецький.
І ті ідеї які я наприклад тут висунув є реальними. Простому народу не потрібен аквапарк та аеропорт. Може влада хоч це зрозуміє прочитавши.

Miron написав:
І я ніколи не чув щоб він зробив щось поане для міста.

А от Кошарук не чув про таке слово як "Вето". Все що в місті дерибанилося то скрізь стоїть його підпис. І його позиція ним же колись і була озвучена. Дословно не памятаю, але щось на кшталт "Я проти такого рішення, але його підписую"

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 22 травня 2010, 07:56 
Офлайн

в догонку.
Основною бідою нашої влади є те, що там одні лише підприємці, небідні люди. І проблеми простих людей їх не цікавлять. Вони не прислухаються до пересічних мешканців міста.
Чому б поліклініку не будувати на консесійних умовах, умовах спільного фінансування з приватними лікарями та підприємцями? Невже ніхто до цього не може додуматися?
Чому не будувати поліклініку по принципу "Все включено"? Найти інвестора який побудує поліклініку. Після того як побудує та здасть в експлуатацію інвестору віддати приміщення теперішньої поліклініки, стомат поліклініки, дитячої поліклініки. А не хочуть тому, що влада потім ці приміщення тихенько забере собі/
P.S, Якщо чесно то я дуже надіюся на БП щодо Ковеля. І маю надію, що його кандидат пройде в мери. Тим паче з питанням що до цього кандидата гадаю вже відсотків на 90 вирішено.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 23 травня 2010, 19:49 
Офлайн

nekton написав:
в догонку.
Основною бідою нашої влади є те, що там одні лише підприємці, небідні люди. І проблеми простих людей їх не цікавлять. Вони не прислухаються до пересічних мешканців міста.
Чому б поліклініку не будувати на консесійних умовах, умовах спільного фінансування з приватними лікарями та підприємцями? Невже ніхто до цього не може додуматися?
Чому не будувати поліклініку по принципу "Все включено"? Найти інвестора який побудує поліклініку. Після того як побудує та здасть в експлуатацію інвестору віддати приміщення теперішньої поліклініки, стомат поліклініки, дитячої поліклініки. А не хочуть тому, що влада потім ці приміщення тихенько забере собі/
P.S, Якщо чесно то я дуже надіюся на БП щодо Ковеля. І маю надію, що його кандидат пройде в мери. Тим паче з питанням що до цього кандидата гадаю вже відсотків на 90 вирішено.

ти був підприємцем?
пробував як це?
а як мати у себе щей найманих працівників, які від тебе залежать ?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 травня 2010, 13:11 
Офлайн

Ruslana TS написав:
ти був підприємцем?
пробував як це?
а як мати у себе щей найманих працівників, які від тебе залежать ?

Руслана я не таких підриємців мав на увазі. Можна їх обізвати ковельськимим Олігархами, от за них мова і йшла.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 травня 2010, 13:12 
Офлайн

Ще один пункт до реальних обіцянок
Навести порядок з бродячими собаками, ввести штраф за вигулювання собак без намордників.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 травня 2010, 13:50 
Офлайн

Повідомлення: 4080
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
nekton написав:
ввести штраф за вигулювання собак без намордників.

Кодекс України про адміністративні правопорушення
Стаття 154. Порушення правил тримання собак і котів
Тримання собак і котів у місцях, де це заборонено відповідними правилами, чи понад установлену кількість, чи незареєстрованих собак, або приведення в громадські місця, або вигулювання собак без повідків і намордників (крім собак, у реєстраційних свідоцтвах на яких зроблено спеціальну відмітку) чи в невідведених для цього місцях -
тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб — від трьох до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Ті самі дії, що спричинили заподіяння шкоди здоров’ю людей або їх майну, а так само повторне протягом року вчинення порушення з числа передбачених частиною першою цієї статті -
тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від трьох до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварин і на посадових осіб — від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Не треба винаходити велосипед. Паркування на тротуарах, вигулювання собак без намордників, шум в нічний час під вікнами і ще багато дрібниць, які псують нам життя - це робота (вірніше бездіяльність) наших правоохоронців.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 26 травня 2010, 14:02 
Офлайн

В тому то і справа що цим звичайні правоохоронці займатися не будуть, для цього потрібна муніціпальна міліція.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 46 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: