Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 23 вересня 2017, 12:01

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 810 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 54  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Паркування на тротуарах.
ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2012, 10:44 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
Грішаня написав:
Я от не розумію, що хочуть тут доказати "захисники права парковки на тротуарі" - що можна робити все, що хочеш всупереч правил ?
Так, я розумію, що при дійсно великій потребі (типу "кров з носа"), коли найближча парковка за кілометр, можна і парконутися "так, як виходить". Але при відсутності такої крайної потреби та присутності парковки за 100-200м невже не можна паркуватися ЗА ПРАВИЛАМИ ? Невже підіймає самооцінку це постійне доказування, що "там із двома калясками можна пройти", "не подобається - перейди на іншу сторону" і "не трамвай - об'їде"? Це якби вам "наклали" під поріг і після цього ще й доказували : "Переступиш - ноги не відваляться ! Смердить - не нюхай, люди і гірше живуть! Не подобається - переїзджай туди, де не "кладуть" !"

а хто тут захищає порушників ПДР?? Є прямі докази цього? Чи я уже не маю права висказати свою точку зору? Обов'язково наїжати і впарювати свою "вірну" думку??

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2012, 10:46 
Офлайн

AndroVit написав:
Дзвонив на те 102, мені "не западло".
Зазвичай вітаються і питають:
1. Прізвище, ім'я по-батькові;
2. Дату і місце народження;
3. Місце проживання;
4. Серію і номер паспорта;
5. Номер мобільного телефона
6. Місце, де стоїть ТЗ;
7. Марку і колір ТЗ;
8. Номер ТЗ;
9. Чи нема поруч водія і чи не просив я його від'їхати

Після чого казали "Добре" і клали трубку. Після 30 хвилин чекання я передзвонював, вислуховував про те, що вони, у міліції, краще знають що робити, або спостерігав як автомобіль таки відчалює, бо його водій уже заходів поїхати кудись в інше місце.

І що далі було? ДАІ всеж таки приїздило і приймало міри? Якщо ні - тоді скаргу на начальника ДАІ м. Ковеля, далі у Ковельську прокуратуру. Ну це для початку.. А ще краще записуйте Вашу телефонну розмову і оприлюдніть.. А далі буде продовження..

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2012, 10:48 
Офлайн

Stalin написав:
KOT написав:
а давайте не будемо перебільшувати.. я сказав, хто власник даного авто, і пропоную йому особисто сказати про це все...

Це не перебільшення, а звичайна аналогія. Якщо хочеться реальнішого - то не трактор, а нехай, токарний верстат присуне і поставить(він у двері пролізе).

Нехай ставить токарний станок. Мені особисто буде байдуже.. Але я вірю, що найдеться купка незадоволений людей, яка буде віртуально на форумі висказувати свої невдоволення, а станок так і буде стояти. Чи не так? :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2012, 10:51 
Офлайн

b0t написав:
Особисто мені було б цікаво побачити статистику на форумі, типу водій/пішохід (не водій) та категорично проти паркування в заборонених місцях/інколи можна це робити.

Чому цікаво. Вважаю, що більшість водіїв за те, щоб інколи з порушенням припаркувати своє авто; пішоходи ж - проти паркування в заборонених місцях.

Почну з себе - водій, за паркування в заборонених місцях (інколи)

Тут пішоходи починають гнати на усіх водіїв, типу бидло і т.д.
А тепер я почну виложувати відео із бидло-пішоходами, та гнати - що вони усі дибіли!!! Думаю, це буде чесна боротьба..

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2012, 10:51 
Офлайн

Altair написав:
b0t написав:
Особисто мені було б цікаво побачити статистику на форумі, типу водій/пішохід (не водій) та категорично проти паркування в заборонених місцях/інколи можна це робити.

Чому цікаво. Вважаю, що більшість водіїв за те, щоб інколи з порушенням припаркувати своє авто; пішоходи ж - проти паркування в заборонених місцях.

Почну з себе - водій, за паркування в заборонених місцях (інколи)

Хах, тоді так. Я пішохід і я хочу влаштувати пікнік на проїжджій частині, тоді це нормально? Звичайна аналогія.

Влаштовуйте пікніки, Вам це не забороняє жодний закон!!!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2012, 10:55 
Офлайн

Fantoman написав:
KOT написав:
СТОП-ХАМ - бачили?? http://stopham.su/
заснуйте подібну організацію у Ковелі і вперед :-):

Цю організацію хтось фінансує. за нею хтось стоїть. І це аж ніяк не купка добровольців з простого люду.

За "СТОП-ХАМОМ" стоїть державна структура (я так догадуюся). Фінансують - так!!
Але діло в тому, що не задоволених пішоходів набагато більше, ніж водіїв.. Навіть із форуму найдеться 5 противників проти водіїв, які можуть активно клеїти наклейки і т.д.
Якщо у Ковелі хтось організує "СТОП-ХАМ" я перший дам 500 грн. на наклейки!!!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2012, 10:55 
Офлайн

Грішаня написав:
KOT написав:
Я так розумію, що вам просто хочеться по клаві поклацати?

Ну куди ж мені до вас - ви ж тут таку велику громадську роботу проводите !!!

А з цього моменту можна детальніше? Про яку громадську роботу Ви говорите?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2012, 11:07 
Офлайн

Forum написав:
KOT написав:
Якщо мені хтось хоче особисто про щось розказати, прошу подзвоніть до мене на мобільний, так як стукати по клаві не має часу!!!

От ви, господин Кіт, активний учасник дорожного контролю, за правильну поліцію і все таке. А чим відрізняється коррумпованний міліціянт, которий відступає від правил (зазвичай із за цього страждає тільки одна людина - зупинений водій) і янгольський невинний громадянин, котрий відверто без причини, із за своєї наглості чи високомірності порушує правила ПДР, тим самим:
1. Заважає руху пішоходІВ.
2. Заважає проїзду транспорту.
3. Створює аварійно небезпечні ситуації/небезпеку для пішоходів.
При тому з міліціятном у тебе набагато більше шансів, ніж з багатієм, котрому плювати на всіх.

KOТ, Якось це не послідовно і не круто, ви так не вважаєте?

ПС: "Ви" писав через силу. Ніяк не вяжуться у мене в голові основи етикету з віртуальними юзерами. Розрив шаблона, *опта. :-)

1. Попрошу мій нік не змінювати під свій манер. ( нік КОТ, це скорочення, а не позначення котів, кота чи ще якоїст тварини) Я Ваш не карячу..
2. У нас поліції не має, і ніколи не було. Називайте речі своїми іменами.
3. Чим відрізняється коррумпованний міліціянт?? Вот бачите, ви уже на підсвідомому рівні розумієте, що вони корупціонери :-)
За взяття взятки посадовою особою - кримінальна відповідальність!!!!!!!!
А янгольський невинний громадянин - несе адмін відповідальність.
Думаю, що різницю між цими значеннями Вам не потрібно розказувати?? Чи все ж таки??
4. Якщо Вам заважають водії, пішоходи, то на це й силова структура - міліції. Номер 102 (якщо хтось не знає). Дзвоніть туда і вимагайте справедливості.
5. А при чому тут багатії до міліціантів??? Мене особисто багатії на дорозі не зупиняють і не починають розводити на гривню.
Чисто по людськи у мене із іншими громадянами не виникає конфліктів просто так... А далі і різні методи розбору польотів.. тут або міліція, або не міліція!!!
6. А я й не вимагаю, щоб Ви "Forum" на мене тут ВИКАЛИ чи ТИКАЛИ. Ваше право

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2012, 11:08 
Офлайн

AndroVit написав:
На Шевченка біля Ювіна - Теплого дому 100% передумова для ДТП - з обох боків стойла биків і для того, щоб пройти потрібно виходити на проїжджу частину.

і що пропонуєте робити із цим?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2012, 11:08 
Офлайн

Повідомлення: 224
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 7 разів.
Цитата:
Нехай ставить токарний станок. Мені особисто буде байдуже

Тобто, відповідь - мені пох? Інше питання - це нормально?
Цитата:
а хто тут захищає порушників ПДР?? Є прямі докази цього?

А наведена вище фотографія, що, блін, як не прямий доказ?
Цитата:
Де у моїй попередній репліці я за когось заступаюся чи критикую??

Цитата:
і напевно він за свій рахунок виложував бруківку, на якій і стоїть

http://lurkmore.to/ - почитай Взаимоисключающие параграфы

Відчути себе часткою єдиного народу.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2012, 11:15 
Офлайн

Stalin написав:
Цитата:
Нехай ставить токарний станок. Мені особисто буде байдуже

Тобто, відповідь - мені пох? Інше питання - це нормально?

да - відвовідь - мені ПОХ. А чи це нормально - ні - не нормально. А що далі? Що робити із цим? В інеті клацани на форумі? Чи може скаргу якусь в реалі хтось напише??

Stalin написав:
Цитата:
а хто тут захищає порушників ПДР?? Є прямі докази цього?

А наведена вище фотографія, що, блін, як не прямий доказ?

Stalin написав:
Цитата:
Де у моїй попередній репліці я за когось заступаюся чи критикую??

Цитата:

Якщо мої слова
Цитата:
Ви сприйняли, як 100% захист водія мерса - тоді мені вас шкода.. :-)

Stalin - мені особисто даний водій не заважає. Вам заважає - звертайтеся у відповідні структури. Що Ви хочете досягти писаниною на форумі?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2012, 11:47 
Офлайн

Повідомлення: 224
Подякував (ла): 2 разів.
Подякували: 7 разів.
Цитата:
Если я, входя в уборную, начну, извините за выражение, мочиться мимо унитаза и то же самое будут делать Зина и Дарья Петровна, в уборной начнется разруха. Следовательно, разруха не в клозетах, а в головах.
(М. Булгаков)
Хочу досягти того, щоби кожна людина бачила в цій людині сраного мудака, що порушує правила дорожнього руху. Мені теж він не заважає, але є люди та категорії людей, яким заважає(причому абсолютно обґрунтовано).

Відчути себе часткою єдиного народу.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2012, 11:48 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Stalin написав:
Хочу досягти того, щоби кожна людина бачила в цій людині сраного мудака, що порушує правила дорожнього руху.

:ti_pa: :bra_vo: :ti_pa: :bra_vo: ::yaz-yk:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2012, 12:00 
Офлайн

Stalin написав:
Хочу досягти того, щоби кожна людина бачила в цій людині сраного мудака, що порушує правила дорожнього руху.

відкрию таємницю - писаниною на форумі Ви цього не досягнете

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 жовтня 2012, 12:15 
Офлайн

Повідомлення: 275
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 20 разів.
Район міста: Володимирська
Щось чим більше сторінок в темі тим більше машин на тротуарі.
Чи фото викидати почали більше чи то прихована реклама паркування на тротуарах, зі слоганами: "Паркуйтесь - все одно нічого не буде", "ми скануватимемо активність покарань порушників для вас і на далі, будьте спокійні - зупиняйтесь де вам заманеться".
Можливо хто думає що чорний піар то не піар, ну то вже далеко не ті часи...
Мудаком себе ніхто не відчує, а вважати що хтось мудак, це тільки для себе і шкідливо.

Суть така, якщо дарована вам підвищена чутливість до беззаконня, зокрема паркування на тротуарі, то потрібно щось робити, дар не закопувати. Але аналіз роботи ніхто не відміняв. Потикали пару місяців на форумі - не дієво! - пішли далі, нові можливості впливу винаходити. А пресувати себе в цьому негативі більше 40-ка сторінок то не здорово.

Ну і, як не написати, щоб уникнути зайвих підсрачників - ІМХО :-):

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 810 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 54  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: