Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 18 листопада 2017, 01:57

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 810 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 54  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Паркування на тротуарах.
ПовідомленняДодано: 30 квітня 2012, 17:07 
Офлайн

Повідомлення: 904
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 4 разів.
Район міста: Ковель-ІІ
Ти як завжди бачиш все як пішохід. Якби ти їхав зі сторони Аркану і повертав праворуч, знак "Зупинка заборонена" ти б і не помітив.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 квітня 2012, 17:23 
Офлайн

Повідомлення: 4086
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
b0t написав:
Ти як завжди бачиш все як пішохід.

Може справа в тому, що я свої права не за бакси купив, а в 1989 році реально отримав через екзамен в ДАІ ? Тоді просто не прийнято було ігнорувати дорожні знаки.
b0t написав:
Якби ти їхав зі сторони Аркану і повертав праворуч, знак "Зупинка заборонена" ти б і не помітив.

Та нинішнє покоління водіїв з-під землі на місце парковки вилізає і знаків ніяких не бачить.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 квітня 2012, 18:14 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
b0t написав:
Ти як завжди бачиш все як пішохід. Якби ти їхав зі сторони Аркану і повертав праворуч, знак "Зупинка заборонена" ти б і не помітив.

Що ти, як водій, пропонуєш : не помічати знаків зовсім ? Поставили машину на тротуар чи під знак "Зупинка заборонена" - хай ставлять, якщо потрібно, а далі що - не звертати уваги на світлофор, розмітку і т.д. ? Все ж починається з незначних (порівняно) правопорушень, а потім границя між дрібними та великими правопорушеннями починає стиратися - і пішло-поїхало....

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 квітня 2012, 19:41 
Офлайн

Повідомлення: 1021
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.
b0t написав:

Якщо я не помиляюсь то щоб попасти зі сторони Аркуну під знак, то як мінімум потрібно перетнути суцільну розділяючу смугу.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 квітня 2012, 22:29 
Офлайн

AndroVit написав:
Може справа в тому, що я свої права не за бакси купив, а в 1989 році реально отримав через екзамен в ДАІ ? Тоді просто не прийнято було ігнорувати дорожні знаки.

Та хватить розказувати, де ти взяв свої права, я їх теж не за бакси купив, а реально отримав, і що з того? Що ти цим хочеш сказати, що все теперішнє покоління - "права купило, а їздити не купило"? Тоді і трава була зеленіше і сонце яскравіше світило :-)

AndroVit написав:
Та нинішнє покоління водіїв з-під землі на місце парковки вилізає і знаків ніяких не бачить.

Давай не будем узагальнювати, ок?

Грішаня написав:
Що ти, як водій, пропонуєш : не помічати знаків зовсім ? Поставили машину на тротуар чи під знак "Зупинка заборонена" - хай ставлять, якщо потрібно, а далі що - не звертати уваги на світлофор, розмітку і т.д. ? Все ж починається з незначних (порівняно) правопорушень, а потім границя між дрібними та великими правопорушеннями починає стиратися - і пішло-поїхало....

Це ти сказав, про "пішло поїхало", для чого перекручувати мої слова?! Я сказав те, що написано, не більше. Якби я був не місцевим, і не знав, що там той знак дійсно є, то я б його не помітив. Швидше за все, він просто неправильно поставлений, хоча стверджувати не берусь, не впевниней.

Boris написав:
Якщо я не помиляюсь то щоб попасти зі сторони Аркуну під знак, то як мінімум потрібно перетнути суцільну розділяючу смугу.

Судячи з фото, зовсім не обов'язково.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 30 квітня 2012, 22:54 
Офлайн

Повідомлення: 4086
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Класні в тебе аргументи. На фото явне ігнорування знаку, визначеного ПДР, тобто скоєння адміністративного правопорушення.

Цитата:
Кодекс України про адміністративні правопорушення
Стаття 122. Перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху

Перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на п'ятдесят кілометрів на годину, ненадання переваги в русі транспортним засобам аварійно-рятувальних служб, швидкої медичної допомоги, пожежної охорони, міліції, що рухаються з увімкненими спеціальними світловими або звуковими сигнальними пристроями, ненадання переваги маршрутним транспортним засобам, у тому числі порушення правил руху і зупинки на смузі для маршрутних транспортних засобів, а так само порушення правил зупинки, стоянки, що створюють перешкоди дорожньому руху або загрозу безпеці руху, -
тягнуть за собою накладення штрафу від тридцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Якби був складений протокол про адмінпорушення, навряд чи суддя переймався місцевий чи на водій, якщо він став під знаком.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 травня 2012, 01:20 
Офлайн

AndroVit написав:
Класні в тебе аргументи. На фото явне ігнорування знаку, визначеного ПДР, тобто скоєння адміністративного правопорушення. Якби був складений протокол про адмінпорушення, навряд чи суддя переймався місцевий чи на водій, якщо він став під знаком.

До чого тут місцевий чи ні. Я так виразився вище, щоб пояснити, що цього знаку реально не видно, коли повертаєш праворуч з боку Аркану. Тому він, швидше за все, стоїть не правильно. Ти сам пробував його помітити рухаючись саме в такому напрямку?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 травня 2012, 01:25 
Офлайн

Добре, а якщо такий варіант: я рухаюсь зі сторони Каріни, і паркуюсь якраз перед знаком "зупинка заборонена" навпроти козацьких. Скоїв я адмінпорушення чи ні?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 травня 2012, 12:58 
Офлайн

Повідомлення: 2020
Подякував (ла): 409 разів.
Подякували: 89 разів.
я "За" двома руками за дотримання правил ДР.
але ж як у нас не хватає місць для паркування.
місто мале.
а кожне собі машину хоче...
я сама тупо стараюся паркуватися в центрі десь в одному місці і - далі пішки.
швидше так.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 травня 2012, 18:01 
Офлайн

Повідомлення: 485
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 80 разів.
Ну і терпіння у Вас! 28 квітня було рівно два роки темі. Наплодили вже 33 сторінки. Як казала колись моя баба «вродися-вдайся, хіба таке мона вЕтримати». Стільки сторінок запостили. А віз, пардон, відро з болтами і нині на тротуарі. То яка кінцева ціль теми? «Піднімаємо» форум? Більшість їздюків форум не читають, якщо і читають, то одиниці. І ще не факт, що у них прокинеться совість. Вже потрохи і срач почався.

Преамбула
Скажу про своє особисте спостереження. Ще і сьогодні трохи діє правило: хто сильніший та багатший – той і правий. Але добра освіта та здібності все більше дозволяють людині комфортно облаштовувати своє життя. І я все більше і більше зустрічаю ввічливих людей якраз на крутих тачках. Ну так що ж робити з тими їздюками, хто привик ліктями та пофігізмом розширювати свій життєвий простір, наступаючи на простір інших людей?

Тут на форумі багато адекватних людей і думок та пропозицій толкових немало вже було сказано. В підсумку два варіанти вимальовуються: варіант вандальний, варіант правовий.
Вандальний варіант може закінчитись адміністративним чи карним кодексом. Зараз кругом камери + в авто може стояти два регістратори + свідки. Ще «в нагрузку» козак-робінгуд ризикує поміняти стать на протилежну без свого бажання. Тут ще й, скажімо, авто застрахований по КАСКО «вкруговую» - їздюку фіолетово, ще зможе на цьому заробити (є випадки). Та ще й буде стояти на місці неділю, поки напишуться всі акти та пройдуть експертизи (у випадку з порізаними дорогими низькопрофільними катками чи спаленим авто). Проблема для пішоходиків залишається. Є тут один маленький, досить таки дієвий варіант – спустити всі катки (не різати!). Ризик мінімальний, крім зміни статі при форс-мажорі. :-) Дуже дієвий метод. Сам попадав так. Нє-нє-нє! Не на зміну статі – на спущені шассі. :smu:sche_nie: Подзвонила якось колєжанка по роботі пізно ввечері: підкинь з бару до хати, тіпа «трамвай нє ходють – в таксі не возють». Ну, а в дворі у неї три «свічки» і безліч машин. Совість підказує, що треба трохи покружити по двору та приткнутись. Але… «Мало мати совість – треба щоб вона ще й мучила».(с) Швиденько кинув корабля шоб вже швидше…випити ту каву, думаю я ж зараз назад поїду, кому тут серед ночі помішаю. Потім виходжу – алярма! гвалт! Всі ч-о-т-и-р-и катки спущені! Блін, знаю точно вже пару років компресора нема в багажніку, бо в місті на кожній заправці безкоштовна підкачка коліс, а по трасі їжджу на службовій. Піднявся до колєжанки, та знову зраділа, кажу нє-нє-нє, то у мене алярма, треба вдути… кисню в шассі. Вийшли до її машини, взяв її насоса і вдув. Після того і компресора купив, і паркуюсь дуже толерантно. Подіяло! :-)

Правовий варіант. Знову трохи про своє спостереження та досвід. Можна довго дзвонити ДПС і писати керівництву відділу МВС та адміністрації міста, як в темі і писалося. Зараз кожна контора має свій сайт і mail для зв’язку з громадянами. Увага! Анонімки залишаться без відповіді! Сьогодні така ситуація, що офіційно зареєстрована заява чи скарга не може бути ігнорована і видалена просто так. Система працює так, що інформація стікається в спільну базу і вища уповноважена шишка в області чи в столиці запросто може переглядати інформацію онлайн чи в архіві. А прокурорські то тільки і шукають щоб завалити МВСника. Нікому не вигідно себе підставляти. Думаю в Ковелі така ж система.

Ну і хтось писав, яка реакція? Звичайно приходить таке: «Повідомляю, що в рамках проведених заходів до адміністративної відповідальності за порушення правил (стоянки, парковки бла-бла-бла) притягнено +100500! водіїв. Також проведено профілактичні бесіди про недопущення порушень ПДР з водіями на вказаній території. Додатково інформую, що особистий склад ДПС орієнтований на контроль виконання водіями правил дорожнього руху. Чмокі-чмокі.»

Не думайте, шо так швидко буде щастя. Щастя наступить після монотонних об’єктивних скарг-інформацій і керівництву ДПС, і керівництву міста, а то й вище. Головне не припиняти такі дії, бо економічна ситуація і поступове збільшення достатків громадян незабаром приведуть до збільшення кількості авто в рази. Тоді точно буде ахтунг! Адміністрації самій вигідно реалізувати правовий варіант, бо успішне вандальне лінчування їздюків громадянами може підштовхнути до рішення інших проблем подібним способом. А це вже політика.

Саме амбула.
Надіюсь, що через якийсь час, ми таки будемо читати в цій темі подяки форумчан ДПСникам за успішний правовий захист від порушників-паркувальників.

Моє ІМХО. Вже писав колись про евакуатори. Один евакуатор і штрафна стоянка, при правильному підході, суттєво розбавляють фіолєтовість деяких типчиків.
P.S. Прошу не писати мені «Привіт, КЕП!». Знаю, що не Америку відкрив, просто в честь ювілею теми вирішив поділитися деяким своїм життєвим досвідом.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 травня 2012, 20:48 
Офлайн

Повідомлення: 1021
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.
b0t написав:
Boris написав:

Судячи з фото, зовсім не обов'язково.

Там точно суцільна (трішки потерта) навіть на фото видно якщо придивитися, хоча знак дійсно - чим думали, туди й поставили :-):

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 травня 2012, 21:18 
Грішаня написав:
b0t написав:

;;-))) :-) ;;-))) :-) ;;-))) :-) сьогодні ц е якк поняти.. сьогодні я поставив машину на тротуарі, зробивши цим незначне правопорушення. а завтра я буду їздити по тротуарах. на червоне світло, і всяке таке ахах це тіпа ти до цього ведеш да??

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 01 травня 2012, 22:47 
Офлайн

Гість написав:
;;-))) :-) ;;-))) :-) ;;-))) :-) сьогодні ц е якк поняти.. сьогодні я поставив машину на тротуарі, зробивши цим незначне правопорушення. а завтра я буду їздити по тротуарах. на червоне світло, і всяке таке ахах це тіпа ти до цього ведеш да??

Теоретично - так.......(море смайликів). А чому цього не може бути ? Як подивитися, наприклад, на теперішніх мажорів - то це доволі реально.
Намайбутнє, якщо хочеш спілкуватись - зареєструйся, а то я не розумію, кому відповідати.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 травня 2012, 09:15 
Грішаня по твоїй логікі випливає, слідуюче..
коли я сьогодні вбив муху, чи комаря, і побачив що моє вбивство пройшло безнаказано, то завтра буду вбивати всіх підряд, так?? грішання складається думка що ти просто ненавидиш водіїв, я паркуюсь де хоч, і мені ніколи ніхто зауважеення не зробив, всім все норм, а тут оця тема, як побачів- здивувався.... ти мені нагадуєш старих людей яким постійно щось не так..
якщо тобі неподобаються як люди які паркуються в незазначених місцях, зроби проще.. візьми номера в інспектора гаі і коли бачитимиш таку ситуацію, звони до нього, нехай цим займається відповідна служба...а не ти тут сльозу пустив..до чого ці цирки????

Догори

Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 02 травня 2012, 16:41 
Офлайн

Гість написав:
Грішаня по твоїй логікі випливає, слідуюче..
коли я сьогодні вбив муху, чи комаря, і побачив що моє вбивство пройшло безнаказано, то завтра буду вбивати всіх підряд, так?? грішання складається думка що ти просто ненавидиш водіїв, я паркуюсь де хоч, і мені ніколи ніхто зауважеення не зробив, всім все норм, а тут оця тема, як побачів- здивувався.... ти мені нагадуєш старих людей яким постійно щось не так..
якщо тобі неподобаються як люди які паркуються в незазначених місцях, зроби проще.. візьми номера в інспектора гаі і коли бачитимиш таку ситуацію, звони до нього, нехай цим займається відповідна служба...а не ти тут сльозу пустив..до чого ці цирки????

Шановний Гість, я ненавиджу тільки бидловодіїв, які повністю нехтують ПДР і не вважають інших учасників руху ("я паркуюсь де хоч"), особливо пішоходів, за людей. А нормальних водіїв, які поважають пішоходів та інших водіїв - і я поважаю.
По правилах. Правила придумані не для того, щоб ними нехтували. От ти пишеш "я паркуюсь де хоч, і мені ніколи ніхто зауважеення не зробив" - а як тобі самому пішоходи, які переходять дорогу "де хоч" ? Більшості таким пішоходам-камікадзе теж зауважень ніхто не робив. І що, хай так і буде ? Хай і надалі перебігають дорогу, коли їм в голову стрельне ? Чи це "де хоч" тільки для водіїв ? Ти б задумався, а то дійсно "до чого ці цирки????" ?
Знову ж, якщо тобі "ніколи ніхто зауважеення не зробив" - це ще не означає, що твоє паркування "де хоч" нікому ніколи не заважало. Ще не всім бидловодіям колеса поспускали/порізали, розписали машину цвяхом, пофарбували зеленкою і т.д..Просто всьому свій час......
На рахунок хто кому кого нагадує. А ти мені нагадуєш тих водіїв, які постійно нехтують елементаними ПДР і правилами поваги до інших учасників руху, за те, коли їм хтось зашкодив, та ще й з порушенням - вищать, як недорізані свині. Бо тільки вони можуть бути праві, без варіантів.
І не треба цих мегавдалих порівнянь із вбивствами комарів і мух. Всім відомо - безкарність породжує вседозволеність.
Поетичні відступи про цирк і пускання сльози теж ясності не вносять.
Повторно. Хочеш дискусувати - зареєструйся. А то гостей багато - ще переплутаю.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 810 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 54  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: