Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 14 грудня 2017, 05:30

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 812 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 55  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Паркування на тротуарах.
ПовідомленняДодано: 19 листопада 2011, 12:44 
Офлайн

Повідомлення: 267
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
А можно внычку фотать.
А чего до меня докопались? Я мешаю?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 листопада 2011, 13:09 
Офлайн

Повідомлення: 904
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 4 разів.
Район міста: Ковель-ІІ
Звісно ж можна "вничку", а можна і попісяти вничку))) і припаркуватися вничку неправильно (ооо, але як же то зробити?)))
Оо, і ще в мене питання, а чи правомірно взагалі так робити: фотографувати авто людей, просто людей і викладати в нет?

Eshkin-Kat написав:
А чего до меня докопались? Я мешаю?

Ні. Ви не заважаєте. Можете лишитись, даю добро :men:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 листопада 2011, 13:11 
Офлайн

Повідомлення: 1186
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста: Черемушки
b0t написав:
До речі, от Ви, AndroVit, так ходите фоткаєте неправильно припарковані машини (не кажу, що спеціально, може фотік в сумці завалявся). А давайте будем фоткати людей, які ходять не там, де треба, які курять чи то плюють, матюкаються (адміністративне порушення). Цікаво, яка була б їх реакція? Певно у фотографа обличчя було б синє :-)

Кожен фотографує, те що вважає за потрібне : AndroVit - неправильно припарковані машини, Солоп - весілля... Якщо Ви вважаєте за потрібне фотографувати людей, які скоюють адміністративні порушення - то будь ласка фотографуйте. Заодно і пеакцію їх перевірете.
А то "а давайте будем" - а давайте самі хоча б для початку.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 листопада 2011, 13:17 
Офлайн

b0t написав:
Оо, і ще в мене питання, а чи правомірно взагалі так робити: фотографувати авто людей, просто людей і викладати в нет?

А якщо я, наприклад, сфотографував двір багатоквартирного будинку, в якому я мешкаю, і випадково в цей час там стояли правильно чи неправильно припарковані автомобілі, ходили чи стояли люди і т.д. - то я, що не маю право викладати це фото в інтернеті ? Чи мені потрібно було б зачекати, поки двір стане порожнім - а тоді вже "правомірно" нікого не ображаючи фотографувати міську-державну власність ?
Чи як ?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 листопада 2011, 13:28 
Офлайн

Грішаня написав:
Кожен фотографує, те що вважає за потрібне : AndroVit - неправильно припарковані машини, Солоп - весілля... Якщо Ви вважаєте за потрібне фотографувати людей, які скоюють адміністративні порушення - то будь ласка фотографуйте. Заодно і пеакцію їх перевірете.
А то "а давайте будем" - а давайте самі хоча б для початку.

Ваша аналогія щодо фотографування тут недоречна. Солоп фоткає за згодою, AndroVit вничку, як то кажуть. Я не вважаю, що потрібно фотографувати людей, які скоюють адмін. правопорушення, - це був свого роду сарказм, тобто, думаю, мало хто б зрадів, якби його сфотографували в вищеописаній ситуації. Так само у випадку з авто.

Грішаня написав:
А якщо я, наприклад, сфотографував двір багатоквартирного будинку, в якому я мешкаю, і випадково в цей час там стояли правильно чи неправильно припарковані автомобілі, ходили чи стояли люди і т.д. - то я, що не маю право викладати це фото в інтернеті ? Чи мені потрібно було б зачекати, поки двір стане порожнім - а тоді вже "правомірно" нікого не ображаючи фотографувати міську-державну власність ?
Чи як ?

Думаю, правомірно було б замалювати номера авто і обличчя людей в такому випадку, а тоді вже викладати в нет. Моя думка не аргументується законом, лише логіка (аналогія з ДАІшниками, яких можна знімати, а коли вони знімають на мильницю водіїй - це вже порушення закону). А як правильно формально - це вже питання!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 листопада 2011, 13:35 
Офлайн

b0t написав:
Я не вважаю, що потрібно фотографувати людей, які скоюють адмін. правопорушення, - це був свого роду сарказм, тобто, думаю, мало хто б зрадів, якби його сфотографували в вищеописаній ситуації. Так само у випадку з авто.

Аби не сфотографували людину при скоєнні нею адмінпорушення, можливо потрібно, щоб та людина не скоювала те адмінпорушення ? Тоді й потреба її фотографувати відпаде сама собою.
ИМХО

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 листопада 2011, 13:39 
Офлайн

b0t написав:
Думаю, правомірно було б замалювати номера авто і обличчя людей в такому випадку, а тоді вже викладати в нет. Моя думка не аргументується законом, лише логіка (аналогія з ДАІшниками, яких можна знімати, а коли вони знімають на мильницю водіїй - це вже порушення закону). А як правильно формально - це вже питання!

Мені не шкода, якщо я чи мій автомобіль випадково попадуть в об'єктив якомусь фотографу. Це ж не смертельно ?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 листопада 2011, 13:55 
Офлайн

Грішаня написав:
Аби не сфотографували людину при скоєнні нею адмінпорушення, можливо потрібно, щоб та людина не скоювала те адмінпорушення ? Тоді й потреба її фотографувати відпаде сама собою.
ИМХО

Підтримую! Але Ви самі знаєте наш народ! Бувають різні ситуаці з парковкою, ніхто ж не питав, чому авто стоять за фокстротом? Що сталося у водіїв, можливо якась екстренна ситуація. Я на 99% впевнений, що нічого такого не було, але все ж...

Грішаня написав:
Мені не шкода, якщо я чи мій автомобіль випадково попадуть в об'єктив якомусь фотографу. Це ж не смертельно ?

Питання не в тому, чи Вам шкода, чи це смертельно. А в тому, наскільки це правомірно.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 листопада 2011, 14:11 
Офлайн

Повідомлення: 4086
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Цивільний кодекс
Цитата:
Стаття 307. Захист інтересів фізичної особи при проведенні фото-, кіно-, теле- та відеозйомок
1. Фізична особа може бути знята на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку лише за її згодою. Згода особи на знімання її на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку припускається, якщо зйомки проводяться відкрито на вулиці, на зборах, конференціях, мітингах та інших заходах публічного характеру.
2. Фізична особа, яка погодилася на знімання її на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку, може вимагати припинення їх публічного показу в тій частині, яка стосується її особистого життя. Витрати, пов’язані з демонтажем виставки чи запису, відшкодовуються цією фізичною особою.
3. Знімання фізичної особи на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку, в тому числі таємне, без згоди особи може бути проведене лише у випадках, встановлених законом.
Стаття 308. Охорона інтересів фізичної особи, яка зображена на фотографіях та в інших художніх творах
1. Фотографія, інші художні твори, на яких зображено фізичну особу, можуть бути публічно показані, відтворені, розповсюджені лише за згодою цієї особи, а в разі її смерті — за згодою осіб, визначених частиною четвертою статті 303 цього Кодексу.
Згода, яку дала фізична особа, зображена на фотографії, іншому художньому творі, може бути після її смерті відкликана особами, визначеними частиною четвертою статті 303 цього Кодексу. Витрати особи, яка здійснювала публічний показ, відтворення чи розповсюдження фотографії, іншого художнього твору, відшкодовуються цими особами.
2. Якщо фізична особа позувала авторові за плату, фотографія, інший художній твір може бути публічно показаний, відтворений або розповсюджений без її згоди.
Фізична особа, яка позувала авторові фотографії, іншого художнього твору за плату, а після її смерті — її діти та вдова (вдівець), батьки, брати та сестри можуть вимагати припинення публічного показу, відтворення чи розповсюдження фотографії, іншого художнього твору за умови відшкодування автору або іншій особі пов’язаних із цим збитків.
3. Фотографія може бути розповсюджена без дозволу фізичної особи, яка зображена на ній, якщо це викликано необхідністю захисту її інтересів або інтересів інших осіб.

Визнайте авто фізичною особою і позивайтеся. А я повторю
Цитата:
3. Фотографія може бути розповсюджена без дозволу фізичної особи, яка зображена на ній, якщо це викликано необхідністю захисту її інтересів або інтересів інших осіб

я захищаю свої інтереси як пішохода.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 листопада 2011, 14:17 
Офлайн

Цитата:
AndroVit написав:
Ну і люди зрізають там шлях з Міцкевича до центру

то це нормально, читається невимушено, ніби так і має бути. Якщо ви, шановний, так боретесь за порядок в країні (місті), то не обмежуйтеся ненависними Вами моментами.

Ця стежка - не стихійно протоптана. Вона є дорогою на дитячий і баскетбольний майданчики.
Пішохід, навіть з дитячою коляскою, може пройти багато де. Але я не хочу долати труднощі тому, що якомусь не думаючому про це їздюку ліньки після зупинки на стоянці протрясти своєю дупою 10-20-50 метрів.

Про фотографування інших негативних аспектів - коли рахуватиму це доцільним, фотографуватиму.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 листопада 2011, 14:22 
Офлайн

b0t написав:
[Бувають різні ситуаці з парковкою, ніхто ж не питав, чому авто стоять за фокстротом? Що сталося у водіїв, можливо якась екстренна ситуація. Я на 99% впевнений, що нічого такого не було, але все ж...

Бермудський, блін, прямокутник за Фокстротом. У купи народу екстрена ситуація. Секонд-хенд, перукарня, Фокстрот, стоматологічна поліклініка - ось ці ситуації.
Стоянка перед Фокстротом таки часто буває зайнятою. Але в 100 метрах завжди напівпорожня стоянка за мерією. Просто "не подумав" і лінь ягодницями 100 метрів протрусити.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 листопада 2011, 14:41 
Офлайн

Щодо юридичних моментів (про фізичних осіб ясно, але це не по темі), сумніваюся в тому, що можна отак розміщувати фото авто, не замалювавши номера. Щодо стежки, не буду сперечатися, там протоптано все, що тільки можна, поза асфольтом.
AndroVit, таке питання. Якщо побачите групу підлітків (чи не підлітків, всерівно), які випивають, голосно матами валять, курять (досить часто в тому ж таки дворику за Фокстротом таке відбувається), будете фотографувати? Чи для Вас це недоцільно і не заважає?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 листопада 2011, 14:47 
Офлайн

Доведіть мені, що я повинен замальовувати номер. Я згідний, що то є не дуже гарно, але водії тих автомобілів теж поступили не як істинні джентльмени. До речі, один з них - мій знайомий. І він бачив зйомку і ми ще поспілкувалися. Судячи з Вашої зацікавленості саме цим епізодом, друга машина - ваша?
Про підлітків - для мене це сама страшна вікова категорія, бо вони ще зовсім безбашенні. Фотографувати не буду. 102 можу і подзвонити.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 листопада 2011, 15:10 
Офлайн

Я ні в якому випадку не стверджую у зв'язку з необізнаністю в даному питанні, що ви повинні його [номер авто] замалювати. Вище задав його [питання] людям, які з тим мають справу (самому шукати ліньки).
Навіть, якщо і не підлітки, мужички, не інтелігенція, скажем так. Морду (обличчя) начистять однозначно, а тут, стоїть автомобіль, нікого поряд, можна і фотнути, ніхто ж не троне. А потім ще й на форум. Можливо такі савдепівські методи і дієві, потім ці люди ніколи не припаркують авто де не треба, не подумавши добре про наслідки. ХЗ
P.S. Авто не моє, мені ще працювати пару років треба хочіа б на Таврію))
P.P.S. Один раз припаркувався на місці таксистів, отримав штраф, тепер думаю))

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 19 листопада 2011, 15:22 
Офлайн

Ладно, я не Бетмен, не Супермен. Я тихо по-підлому сфотографував бідні машинки нещасних хазяїв, у яких щось раптом трапилося і вони не змогли припаркуватися на 5-10 метрів далі, на стоянці. Так, вони порушили ПДР, але на це у них були вагомі підстави, а у мене тільки маленька незручність. Так, я міг обійти ці машини або по Міцкевича-Незалежності, або по Грушевського - 1грудня. І взагалі міг сидіти, не виходячи з квартири. Чи ще краще не народжуватися на цей світ щоб не створювати незручностей людям, у яких і так проблем више криші. І худати всім пішоходам треба, бо занадто місця багато на тротуарах займають - нема куди машину поставити.
Дякую, b0t, що вказали на всі ці недоліки.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 812 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 55  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: