Сподобався форум - постав +1

Паркування на тротуарах.

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Паркування на тротуарах.

Повідомлення b0t » 30 квітня 2012, 17:07

Ти як завжди бачиш все як пішохід. Якби ти їхав зі сторони Аркану і повертав праворуч, знак "Зупинка заборонена" ти б і не помітив.
"Люди свободно лгут ртом, но рожа, которую они при этом корчат, все-таки говорит правду" Ф. Ницше
Аватар користувача
b0t
 
Повідомлення: 904
З нами з: 06 квітня 2007, 17:28
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 4 разів.
Район міста:

Re: Паркування на тротуарах.

Повідомлення AndroVit » 30 квітня 2012, 17:23

Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: Паркування на тротуарах.

Повідомлення Грішаня » 30 квітня 2012, 18:14

Зображення
Аватар користувача
Грішаня
 
Повідомлення: 1186
З нами з: 28 травня 2009, 09:04
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста:

Re: Паркування на тротуарах.

Повідомлення Boris » 30 квітня 2012, 19:41

Чим більше менше ми їм більше - тим більше менше вони нам!!!
Аватар користувача
Boris
 
Повідомлення: 1023
З нами з: 04 травня 2005, 14:47
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.

Re: Паркування на тротуарах.

Повідомлення b0t » 30 квітня 2012, 22:29

"Люди свободно лгут ртом, но рожа, которую они при этом корчат, все-таки говорит правду" Ф. Ницше
Аватар користувача
b0t
 
Повідомлення: 904
З нами з: 06 квітня 2007, 17:28
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 4 разів.
Район міста:

Re: Паркування на тротуарах.

Повідомлення AndroVit » 30 квітня 2012, 22:54

Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: Паркування на тротуарах.

Повідомлення b0t » 01 травня 2012, 01:20

"Люди свободно лгут ртом, но рожа, которую они при этом корчат, все-таки говорит правду" Ф. Ницше
Аватар користувача
b0t
 
Повідомлення: 904
З нами з: 06 квітня 2007, 17:28
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 4 разів.
Район міста:

Re: Паркування на тротуарах.

Повідомлення b0t » 01 травня 2012, 01:25

Добре, а якщо такий варіант: я рухаюсь зі сторони Каріни, і паркуюсь якраз перед знаком "зупинка заборонена" навпроти козацьких. Скоїв я адмінпорушення чи ні?
"Люди свободно лгут ртом, но рожа, которую они при этом корчат, все-таки говорит правду" Ф. Ницше
Аватар користувача
b0t
 
Повідомлення: 904
З нами з: 06 квітня 2007, 17:28
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 4 разів.
Район міста:

Re: Паркування на тротуарах.

Повідомлення Ruslana TS » 01 травня 2012, 12:58

я "За" двома руками за дотримання правил ДР.
але ж як у нас не хватає місць для паркування.
місто мале.
а кожне собі машину хоче...
я сама тупо стараюся паркуватися в центрі десь в одному місці і - далі пішки.
швидше так.
Ruslana TS
 
Повідомлення: 2022
З нами з: 05 вересня 2008, 07:01
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 419 разів.
Подякували: 89 разів.
Район міста:

Re: Паркування на тротуарах.

Повідомлення sibstupa » 01 травня 2012, 18:01

Ну і терпіння у Вас! 28 квітня було рівно два роки темі. Наплодили вже 33 сторінки. Як казала колись моя баба «вродися-вдайся, хіба таке мона вЕтримати». Стільки сторінок запостили. А віз, пардон, відро з болтами і нині на тротуарі. То яка кінцева ціль теми? «Піднімаємо» форум? Більшість їздюків форум не читають, якщо і читають, то одиниці. І ще не факт, що у них прокинеться совість. Вже потрохи і срач почався.

Преамбула
Скажу про своє особисте спостереження. Ще і сьогодні трохи діє правило: хто сильніший та багатший – той і правий. Але добра освіта та здібності все більше дозволяють людині комфортно облаштовувати своє життя. І я все більше і більше зустрічаю ввічливих людей якраз на крутих тачках. Ну так що ж робити з тими їздюками, хто привик ліктями та пофігізмом розширювати свій життєвий простір, наступаючи на простір інших людей?

Тут на форумі багато адекватних людей і думок та пропозицій толкових немало вже було сказано. В підсумку два варіанти вимальовуються: варіант вандальний, варіант правовий.
Вандальний варіант може закінчитись адміністративним чи карним кодексом. Зараз кругом камери + в авто може стояти два регістратори + свідки. Ще «в нагрузку» козак-робінгуд ризикує поміняти стать на протилежну без свого бажання. Тут ще й, скажімо, авто застрахований по КАСКО «вкруговую» - їздюку фіолетово, ще зможе на цьому заробити (є випадки). Та ще й буде стояти на місці неділю, поки напишуться всі акти та пройдуть експертизи (у випадку з порізаними дорогими низькопрофільними катками чи спаленим авто). Проблема для пішоходиків залишається. Є тут один маленький, досить таки дієвий варіант – спустити всі катки (не різати!). Ризик мінімальний, крім зміни статі при форс-мажорі. :-) Дуже дієвий метод. Сам попадав так. Нє-нє-нє! Не на зміну статі – на спущені шассі. :smu:sche_nie: Подзвонила якось колєжанка по роботі пізно ввечері: підкинь з бару до хати, тіпа «трамвай нє ходють – в таксі не возють». Ну, а в дворі у неї три «свічки» і безліч машин. Совість підказує, що треба трохи покружити по двору та приткнутись. Але… «Мало мати совість – треба щоб вона ще й мучила».(с) Швиденько кинув корабля шоб вже швидше…випити ту каву, думаю я ж зараз назад поїду, кому тут серед ночі помішаю. Потім виходжу – алярма! гвалт! Всі ч-о-т-и-р-и катки спущені! Блін, знаю точно вже пару років компресора нема в багажніку, бо в місті на кожній заправці безкоштовна підкачка коліс, а по трасі їжджу на службовій. Піднявся до колєжанки, та знову зраділа, кажу нє-нє-нє, то у мене алярма, треба вдути… кисню в шассі. Вийшли до її машини, взяв її насоса і вдув. Після того і компресора купив, і паркуюсь дуже толерантно. Подіяло! :-)

Правовий варіант. Знову трохи про своє спостереження та досвід. Можна довго дзвонити ДПС і писати керівництву відділу МВС та адміністрації міста, як в темі і писалося. Зараз кожна контора має свій сайт і mail для зв’язку з громадянами. Увага! Анонімки залишаться без відповіді! Сьогодні така ситуація, що офіційно зареєстрована заява чи скарга не може бути ігнорована і видалена просто так. Система працює так, що інформація стікається в спільну базу і вища уповноважена шишка в області чи в столиці запросто може переглядати інформацію онлайн чи в архіві. А прокурорські то тільки і шукають щоб завалити МВСника. Нікому не вигідно себе підставляти. Думаю в Ковелі така ж система.

Ну і хтось писав, яка реакція? Звичайно приходить таке: «Повідомляю, що в рамках проведених заходів до адміністративної відповідальності за порушення правил (стоянки, парковки бла-бла-бла) притягнено +100500! водіїв. Також проведено профілактичні бесіди про недопущення порушень ПДР з водіями на вказаній території. Додатково інформую, що особистий склад ДПС орієнтований на контроль виконання водіями правил дорожнього руху. Чмокі-чмокі.»

Не думайте, шо так швидко буде щастя. Щастя наступить після монотонних об’єктивних скарг-інформацій і керівництву ДПС, і керівництву міста, а то й вище. Головне не припиняти такі дії, бо економічна ситуація і поступове збільшення достатків громадян незабаром приведуть до збільшення кількості авто в рази. Тоді точно буде ахтунг! Адміністрації самій вигідно реалізувати правовий варіант, бо успішне вандальне лінчування їздюків громадянами може підштовхнути до рішення інших проблем подібним способом. А це вже політика.

Саме амбула.
Надіюсь, що через якийсь час, ми таки будемо читати в цій темі подяки форумчан ДПСникам за успішний правовий захист від порушників-паркувальників.

Моє ІМХО. Вже писав колись про евакуатори. Один евакуатор і штрафна стоянка, при правильному підході, суттєво розбавляють фіолєтовість деяких типчиків.
P.S. Прошу не писати мені «Привіт, КЕП!». Знаю, що не Америку відкрив, просто в честь ювілею теми вирішив поділитися деяким своїм життєвим досвідом.
sibstupa
 
Повідомлення: 485
З нами з: 20 лютого 2010, 10:05
Подякував (ла): 21 разів.
Подякували: 81 разів.

Re: Паркування на тротуарах.

Повідомлення Boris » 01 травня 2012, 20:48

Чим більше менше ми їм більше - тим більше менше вони нам!!!
Аватар користувача
Boris
 
Повідомлення: 1023
З нами з: 04 травня 2005, 14:47
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.


Re: Паркування на тротуарах.

Повідомлення Грішаня » 01 травня 2012, 22:47

Зображення
Аватар користувача
Грішаня
 
Повідомлення: 1186
З нами з: 28 травня 2009, 09:04
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста:

Re: Паркування на тротуарах.

Повідомлення Гість » 02 травня 2012, 09:15

Грішаня по твоїй логікі випливає, слідуюче..
коли я сьогодні вбив муху, чи комаря, і побачив що моє вбивство пройшло безнаказано, то завтра буду вбивати всіх підряд, так?? грішання складається думка що ти просто ненавидиш водіїв, я паркуюсь де хоч, і мені ніколи ніхто зауважеення не зробив, всім все норм, а тут оця тема, як побачів- здивувався.... ти мені нагадуєш старих людей яким постійно щось не так..
якщо тобі неподобаються як люди які паркуються в незазначених місцях, зроби проще.. візьми номера в інспектора гаі і коли бачитимиш таку ситуацію, звони до нього, нехай цим займається відповідна служба...а не ти тут сльозу пустив..до чого ці цирки????
Гість
 

Re: Паркування на тротуарах.

Повідомлення Грішаня » 02 травня 2012, 16:41

Зображення
Аватар користувача
Грішаня
 
Повідомлення: 1186
З нами з: 28 травня 2009, 09:04
Подякував (ла): 87 разів.
Подякували: 46 разів.
Район міста:

Поперед.Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 19 гостей

cron