Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 18 серпня 2017, 05:57

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 104 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Когда уйдем со школьного двора...
ПовідомленняДодано: 15 лютого 2010, 01:52 
Офлайн

Повідомлення: 4080
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
toha написав:
Спасибо за понимание, но всё же откуда Вы взяли такие "мотивы"?
Про дедавщину, рождаемость и т.д.?

Під час навчання в суворовському училищі (мій аватар - значок випускника СВУ) офіцери нам розповідали про початок своєї служби. Про фронтовиків, які тримали і дисципліну і бойову підготовку. Про початок призову "приблатнених" в армію і принесені ними традиції. Потім дещо сам цілеспрямовано прочитав, питав у бабусь.
Про спад народжуваності в 90-і роки - сам бачив. Скільки дитячих садочків було до того і скільки залишилось зараз. А в радянські часи всі садочки були наповнені. В 1994-1996 можна було ясним погожим днем пару годин просидіти в парку і не побачити ні однієї жінки з коляскою. В 1991 нас було 52 мільйони, зараз - ?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 лютого 2010, 02:03 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
AndroVit написав:
Скільки дитячих садочків було до того і скільки залишилось зараз.

ОЙ как не прав!
Рождаемость не уменьшелась. Садики начали раздовать!!! Если ты (ВЫ) офицер: как ВЫ (ты) относитесь к садику на Сельмаше? К которому подъезжают (и ночуют) супер-пупер джипы (нумера могу выложить, как и марки)? Это жильё для бедных военных?
Совисть есть? Надстройки больше за жильё? Они так плодяться?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 лютого 2010, 02:15 
Офлайн

toha написав:
ОЙ как не прав!
Рождаемость не уменьшелась. Садики начали раздовать!!! Если ты (ВЫ) офицер: как ВЫ (ты) относитесь к садику на Сельмаше? К которому подъезжают (и ночуют) супер-пупер джипы (нумера могу выложить, как и марки)? Это жильё для бедных военных?
Совисть есть? Надстройки больше за жильё? Они так плодяться?

Можна на "ти"
Садочки почали роздавати, бо не було наповнення груп. Точно знаю, бо ще вони розпродавали майно і ми купили свому старшому (народився в 1998) ліжечко в садочку, здається біля 10 школи. Якщо є знайомі, що працюють в дитячій поліклініці, то можна попросити, щоб взнали в реєстратурі, скільки у них дітей на обліку по рокам народження.Особливо цікаво щодо старших.
Щодо садка на Сільмаші нічого не можу сказати, бо не буваю в тому районі. Сам живу в подарованій тещею квартирі. Від армії нічого не отримав.
А офіцери різні бувають. Тим більше в наші часи. "Кому война, а кому мать родна".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 лютого 2010, 02:32 
Офлайн

Честно скажу, что с суворовцами встречаюсь второй раз после сериала, а почему Вы, ты не кадровый - очень меня настораживает.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 лютого 2010, 06:53 
Офлайн

toha написав:
Честно скажу, что с суворовцами встречаюсь второй раз после сериала, а почему Вы, ты не кадровый - очень меня настораживает.

toha, Ви коли небудь чули таке словосполучення як "військовий пенсіонер"? Колишній кадровий. Скільки можна служити? Пора і про сім’ю подумати. Тим більше, що право на пенсію наступило. Можна про звання і посади я відповідати не буду? Рід військ - артилерія. Мою активність на форумі можна пояснити великою кількістю вільного часу - сходиться? І пора вже визначитися "ти чи Ви". Як конкретно - мене не хвилює.
Щодо народжуваності - http://www.gmdh.net/pop/ustat6.htm. Самий перший графік. Ще http://www.viche.info/journal/1691/

Прошу Вас не відволікатись від теми форуму. Якщо з вищенаведеного питання ще щось цікавить - можу відповісти на приватне повідомлення, правда невідомо куди. :nez-nayu:
Повертаючись до шкільної теми хочу згадати про навчання в СВУ. Там викладачі могли сподіватись, що в учнів є рівень знань, який трохи вищий, ніж в пересічній СШ - всі ж здавали вступні екзамени, причому досить серйозні. Вони могли не розриватись між двієчниками і відмінниками. Оскільки програма у нас була майже стандартна для любої середньої школи, то навчальний час вчитель використовував з максимальною ефективністю. Учні сприймали більшість матеріалу "на льоту". В результаті майже всі наші випускники були відмінниками в тих військових училищах, в які вони поступали. Особиcто я ті "домашні завдання", які давали в вищому училищі, робив за півгодини і мав купу вільного часу, а більшість заліків і екзаменів получав "автоматом". Тому з власного досвіду знаю, що коли вчитель не розривається між різними рівнями знань учнів - це чудово і для вчителя і для учнів.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 лютого 2010, 11:08 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
toha написав:
Я не так как вы , вот и прелести украинизации (забываются слова на русском) "обизнан" в статистике, но ваши "закидоны" про демографию иногда похожи на трагедию.
Скажу проще: как еб...сь - так и не перестовали, хоть по русски, хоть по украински

5 коп:
Натюр-реалізм, так натюр-реалізм: toha, знай, що процес народжуваності є регульованим! І дуже залежить від соціальних показників суспільства.
І на рахунок плотської втіхи ти глибоко помиляєшся - у високотехнологічному світі тенденція до зниження лібідо....
(Да не коснется тебя мировая тенденция!!! :hi_hi_hi: )

Прелести украинизации, кажеш..... А що в Україні маємо ополячуватись, китаїзуватись чи ще якими перевертнями обертатись?
Дуже дивно!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 лютого 2010, 12:00 
Офлайн

Ну що ж - демографія так демографія. Хоча вище і наведені два посилання на сайти зі статистикою, але візьму звідти пару-трійку найбільш кричущих фактів. Все, що далі - цитати.
Якщо в 1990 році показник народжуваності дорівнював 53,2 на тисячу жінок, то у 2000-му – 31,2. Аналіз цих даних у регіонах України свідчить, що зниження народжуваності не пов'язане зі старінням населення, а зумовлюється регулюванням народження жінками, тобто із соціальними умовами.
Сумарний коефіцієнт народжуваності, тобто кількість дітей, народжених однією жінкою впродовж життя, знизився за цей час від 1,9 до 1,1, а в містах – від 1,8 до 0,9.
На демографічній ситуації, безперечно, позначилося й посилення міграційних процесів. З одного боку, це еміграція в прямому розумінні слова, відплив за кордон у пошуках кращої долі великої кількості найактивніших за репродуктивними можливостями та з економічною перспективою людей (інші там просто не потрібні), майже чверть із яких мають вищу освіту.
Отже, закономірністю сучасних демографічних процесів в Україні є динамічне зменшення населення, спричинене низкою основних чинників, серед яких найважливішим слід вважати низький рівень народжуваності, що зумовлений, у свою чергу, соціально-економічними чинниками.

Кохаймося, бо ми зникнемо!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 лютого 2010, 12:26 
Офлайн

Тільки що надибав одну статтю про книжки, яка трохи ілюструє моє відношення до шкільної літератури.
7 место: Достойную конкуренцию Джойсу составил Лев Николаевич Толстой. Англичане не могут осилить даже урезанный и упрощенный вариант "Войны и мира".
Повний текст статті - http://eggs.net.ua/funny.php?sid=237
Чесно кажучи, не знаю. чи зараз вона (Війна і мир) вивчається, але я проходив її і навіть вчив "старый дуб, весь преображенный"...
Якщо воно задовбало навіть англійців, то нашим дітям взагалі дах знесе, якщо найдеться та дитина, що прочитає цей роман.
Уявіть скільки часу займе читання всіх творів, які вивчаються в школі і задані для позакласного читання. :sh_ok:
Те. що я нападаю зараз на літературу, не означає, що на інші предмети я зуб не маю.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 лютого 2010, 18:16 
Офлайн

nekton написав:
Сьогодні розглядатимуть закон про повернення до 10 літньої освіти. Як говориться ждьомс.

Це написано в проблемах першачків.
Міністерство освіти та науки України виступає проти повернення до 10-річної середньої школи.
http://health.unian.net/ukr/detail/205038
Тепер по пунктам
Як повідомили УНІАН у прес-службі Міносвіти, 11 лютого колегія міністерства прийняла звернення до Верховної Ради України, у якому зазначає, що дванадцятирічний термін навчання зберіг здоров’я дітей, унормував навчальне навантаження, дозволив запровадити п’ятиденний навчальний тиждень, а десятирічка передбачатиме повернення до шестиденного навчання, що загрожує здоров’ю школярів.
А купа домашніх завдань, вага портфелів покращуєїх здоров’я. Можна порізати купу непотрібних предметів і годин.
Крім того, на переконання авторів звернення, понад 100 тисяч вчителів автоматично стануть безробітними,
А ви зробіть менші класи. У мого сина понад 30 чол. Оптимальніше 20-25. І вчителям легше, і учням простіше.
Коли скорочували армію, ніхто особливо про долю офіцерів, які стануть безробітними не переживав - особисте

а міжнародна спільнота не визнаватиме атестатів про середню освіту і дипломів про вищу освіту, оскільки це є порушенням рекомендацій ЮНЕСКО про мінімальний 12-річний термін здобуття середньої освіти.
А провести консультації, переговори слабо. Рекомендація і вимога - різні речі. І в основному там навчаються діти-мажори.
У Міносвіти зазначають, що вже витрачено 1,5 млрд. грн. на підручники, і для для їхньої заміни необхідно ще більше коштів платників податків.
Написати нові підручники треба з половини предметів: мови (ввели здуру нову літеру), літератури (про це писав вище), історії, географії. Для точних наук досить перевидати радянські. Теорема Піфагора однакова при любій владі. Чому треба витратити більше - незрозуміло.
Такж автори звернення до парламенту наголошують, що в результаті буде скасовано профільне навчання у старшій школі, й учням буде вкрай складно вступити до вищих навчальних закладів.
У вищих навчальних закладах України точно не захочуть лишатися без студентів - приймуть
Колегія Міністерства освіти і науки закликає народних депутатів відхилити цей законопроект як такий, що таїть у собі загрозу відкинути українську освіту на десятки років назад
І розробляти нові програми, перехідні програми так ліньки. Особисто я не сказав би, що з переходом до 12-річки українська освіта зробила грандіозний крок вперед.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 лютого 2010, 19:43 
Офлайн

Повідомлення: 343
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Шановне товариство.Не розумію отого ламання списів про строки навчання середньої освіти.Яка різниця-чи це буде 10,11,чи 12 років.А якщо це буде 10,5 або 11,5 року?Тоді трагедія?Зрештою,дитина починає навчання з першого дня життя.І школа-це теж життя.Як говорив мій покійний батько-вік живи-вік учись-і дураком помреш.А цифра..Ми певно історично звикли до цифри 10,на базарі яйця купуєм-Дайте будь-ласка 2 ДЕСЯТКИ-а американець купить тільки ДЮЖИНУ(12 штук)яєць.І ніколи десяток.От у нас і було 10 років а в них 12.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 лютого 2010, 20:16 
Офлайн

vana написав:
Шановне товариство.Не розумію отого ламання списів про строки навчання середньої освіти.Яка різниця-чи це буде 10,11,чи 12 років.

Різниця в тому чи піде дитина в школу в 6 чи 7 років. Я категоричний сторонник початку навчання в 7.
А скільки років вчитися - це більше наслідок від питання які предмети і наскільки глибоко вивчати в школі. Що власне і спонукало мене відкрити цю тему.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 лютого 2010, 20:57 
Офлайн

Ну ми ,звичайно,йшли в школу в 7 років.А от спитайте мене, в скільки років ми віддали в школу сина-не пам"ятаю.Зараз гризе науку вищої школи.Щодо предметів..Знаєте,за кордоном дитина зобов"язана відвідувати школу до 16 років.За це відповідають батьки.Це ОБОВ"ЯЗОК.Якщо ви живете десь на далекому хуторі- тільки за вашою дитиною приїде безплатний(для вас)автобус і відвезе чадо до школи.Але.Ви можете відмовитись віддати дитину в школу і скласти договір,що ви будете САМІ ВЧИТИ ДИТИНУ.Вам допоможуть скласти програму-і вперед.І деякі батьки роблять так.Звичайно,довести дитину до синусів-тангенсів не важко.А далі прийдеться наймати вчителів.В кінці симестру дитина буде здавати письмовий тест.Не переживайте- блату не буде.І дитина в кінці отримає РІВНОЦІННИЙ атестат про середню освіту.Так що саме ми ХОЧЕМО від школи.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 16 лютого 2010, 23:11 
Офлайн

Ну, во-первых: через океан всё видится в другом свете,
а во-вторых: девченки заканчивать школу в 18-цать лет будут либо беременные, либо замужем с детьми
в-третих: пацаны сразу в армию (это вам не Амэврыка)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 лютого 2010, 01:17 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
vana написав:
Знаєте,за кордоном дитина зобов"язана відвідувати школу до 16 років.За це відповідають батьки.Це ОБОВ"ЯЗОК.

А зобовязаності в скільки років дитина має йти в школу нема??? Тобто можна в 15 років почати вчитися і в 16 закінчити???

Ну і те чого я нажаль не дочекався

Цитата:
Рада отказалась установить, что в начальной школе дети будут учиться 3 года (1-3 классы), в средних классах - 5 лет (4-8 классы) и в старших классах - 2 года (9-10 классы).

Кроме того, парламент отказался перераспределить часы обучения, установив, что предельное количество учебного времени в 8 классе будет составлять 950 часов (сейчас это предельное количество учебных часов за 8-9 классы), в 9-10 классах - 1 030 часов (сейчас это предельное количество учебных часов за 10-12 классы).

Также Рада отказалась установить, что учебу в школах дети будут начинать с 7 лет.

Как сообщалось, 13 февраля Министерство образования и науки призвало Верховную Раду отклонить инициативу о сокращении срока обучения в школах до 10 лет.

Ранее избранный президент Виктор Янукович пообещал провести образовательную реформу. "Наши дети будут учиться в школах, где пройдет образовательная реформа. Мы обязательно вернемся к 10 годам обучения", - сказал он.

Дибіл є дибіл. От Вам і передвиборчі обіцянки. Цей(ця)//(я ще не опріділився чим є овощ)// сука ще не президент а вже обіцянки не виконує. Певно "многа букафф і майбутняй прєзідєнть нєасіліл дакумєнт "

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 17 лютого 2010, 02:58 
Офлайн

nekton написав:
скільки років дитина має йти в школу нема???
Звичайно,є.З 6-и років.А це 6+12=18.Я мав на увазі що середня освіта не обов"язкова,Довчився до 16 років і гуляй собі.
toha написав:
18-цать лет будут либо беременные, либо замужем с детьми
Так це добре чи погано?
toha написав:
пацаны сразу в армию
З цим згідний.Ну так взяти і "упраздніть" армію.Як буде "упраздніть"по українському,забув.До чого русифікація довела.Така армія,як у нас не впевнений,що потрібна.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 104 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: