Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 16 серпня 2017, 22:27

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 251 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Прикордонник відсвяткував свій день народження стріляниною
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2010, 14:23 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
а звідки такі глибокі пізнання? Ви у Ковелі усе знаєте :-) тільки чогось тут не проживаєте!!

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Прикордонник відсвяткував свій день народження стріляниною
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2010, 14:26 
Офлайн

Повідомлення: 209
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Ооооооо, началось. У Вас кстати, самый недоверчивый и злой форум. Напишешь слово и начинают клевать и подозревать в чем-то.

Я не обязана в чем-то кому-то отчитываться. Откуда знаю такую информацию? Имею надежный источник в кругах военной прокуратуры. А то где я живу, не имеет никакого значения.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2010, 14:29 
Офлайн

Повідомлення: 4080
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Щось у Вас, Зайченя, з моїми цитатами наплутано. Мається на увазі від 13.42.
Видно, що Ви захищаєте винуватця трагедії. Це Ваше право, може і службовий обов’язок. Виходячи з Вашої обізнаності можна допустити, що Ви близькі або до слідства, або до сім’ї винуватця. Швидше друге.
У нас не заборонено мати гарний будинок. сучасну машину, купу грошей. Але знаючи офіційні доходи людей в погонах я задам Вам питання:"Все, що він має, куплено за чесний дохід його сім’ї? Чи хоч 50% чесного доходу?"
Впевнений, що умови служби навчили, що простим людям можна хамити, їх можна "доїти". От і "не вынесла душа поэта" коли якийсь простий хлоп не кинувся заправляти "Гранд Черокі". А коли на хамство відповів тим самим, то гонор і горілка вдарили в голову.
Ви можете сто раз казати, що винуватець - гарний сім’янин, "спортсмен, комсомолец. активист". Для Вас - може і так.
Розкажіть це дітям загиблого працівника.

Востаннє редагувалось AndroVit в 11 лютого 2010, 14:49, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2010, 14:29 
Офлайн

ото да, задав просте банальне запитання і відразу на мене накинулася... :-)

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2010, 14:33 
Офлайн

зайченя написав:
Ооооооо, началось. У Вас кстати, самый недоверчивый и злой форум. Напишешь слово и начинают клевать и подозревать в чем-то.

ага, особливо у темі про зраду із чоловіком своєї подруги :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2010, 14:34 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
зайченя написав:
Они не работали в тот день...

Так вдало співпало..
зайченя написав:
У Вас кстати, самый недоверчивый и злой форум. Напишешь слово и начинают клевать и подозревать в чем-то.

Які є.
зайченя написав:
Имею надежный источник в кругах военной прокуратуры.

В Ірми ось, я так розумію, джерело надійніше - постраждалий і працівники АЗС.
зайченя написав:
Хочу Вам Ира, сообщить, что дом достался ему от деда.

А джип, певно від тата, чи взагалі дружини, чи від тещі?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2010, 14:36 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Можливо і злий. Але ніхто крім Вас не оправдовує вбивцю. Це ж наскільки цинічною людиною потрібно буди щоб захищати вбивцю. Подивіться як матимете вільний час фільм "Адвокат диявола"

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2010, 14:38 
Офлайн

Валерій Платонов (військовий прокурор Луцького гарнізону):
Цитата:
"Це, швидше з все, вказує на його умисел, що він хотів учинити вбивство, тому що в машині була в нього біта, пістолет, який стріляє гумовими кулями, але він, попри все, вибрав бойовий автомат”.

Василь Розган (начальник слідчого управління військової прокуратури Західного регіону):
Цитата:
"Злочин розкрито по "гарячих слідах”, тобто від часу вчинення до виявлення, хто то вчинив, пройшло не більше 4-5 годин. Санкція статті передбачає до 15 років позбавлення волі, або довічне позбавлення волі”. Проти злочинця, який на додачу до всього, виявився ще й сином одного з волинських чиновників, порушили карну справу за статтею "навмисне вбивство".

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2010, 14:53 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
КОТ; Якщо немає що сказати по суті того що обговорюється ,то хоч непозорся недолугими випадами. Fantoman; Тобто ти вважаєш що сім"я чи друзі жертви краще знають походження фінансового благополуччя вбивці? Я хочу звернути увагу на те що всі ми герої і ладні лінчувати ,поганих "ментів","даішників",депутатів,чиновників різного рангу і тд, коли вони вчинять якийсь жахливий злочин. Що вище описане і сказане на адресу "погранців" і підтверджує.Але подивімось правді у вічі ,що у нас нема нікого зі знайомих хто працює в міліції,чи на таможні,чи у владі. Чому ми ж такі білі та пухнасті весь час знаючи на які гроші вони вчаться,будують ,купляють автівки,гуляють ,з ними вітаємось,надаємо їм послуги,просимо про якусь послугу. А от згадуєм про прогнилість системи,зажравшихся чиновників тільки тоді коли стається те що описане на початку теми? Може ми самі частина цієї злочинної системи? Ми потрібні їй ,а вона потрібна нам? Нам вигідні чесні митники,даїшники та прикордонники?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2010, 15:00 
Офлайн

AndroVit написав:
Виходячи з Вашої обізнаності можна допустити, що Ви близькі або до слідства, або до сім’ї винуватця. Швидше друге.

Ошиблись.
AndroVit написав:
У нас не заборонено мати гарний будинок. сучасну машину, купу грошей. Але знаючи офіційні доходи людей в погонах я задам Вам питання:"Все, що він має, куплено за чесний дохід його сім’ї? Чи хоч 50% чесного доходу?"

А Вы покажите мне хоть одного человека который имеет деньги и у которого все купленно за ЗП! Я таких не видела!
AndroVit написав:
Впевнений, що умови служби навчили, що простим людям можна хамити, їх можна "доїти".

А Вы меня простите, простые люди через границу у нас чего ездят? сигареты возят, соляру, что-то там еще. Это простите разве законно? Так почему пограничник который пропускает таких "чесных" людей должен не брать взятку?
AndroVit написав:
От і "не вынесла душа поэта" коли якийсь простий хлоп не кинувся заправляти "Гранд Черокі".

Вы так говорите, как будто бы "Гранд Черокі" это машина какого-то представительского класса. Этой машине около десяти лет. ЕЕ цена и статус не так уж и велики как ВЫ тут раздули.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2010, 15:02 
Офлайн

Hapuga написав:
КОТ; Якщо немає що сказати по суті того що обговорюється

Моя думка і ставлення - співпадає повністю із більшістю форумчан, які уже тут багато написали.. навіщо повторюватися?
Hapuga написав:
,то хоч непозорся недолугими випадами.

ти про що? Про які випадки?
Hapuga написав:
Але подивімось правді у вічі ,що у нас нема нікого зі знайомих хто працює в міліції,чи на таможні,чи у владі.

не у нас, а у Вас.. Вот тут уже за себе краще говорити :-)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2010, 15:02 
Офлайн

KOT написав:
ага, особливо у темі про зраду із чоловіком своєї подруги :-)

С вашей стороны очень умно. Проставь мне клеймо на лбу и попроси модеров меня забанить!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2010, 15:04 
Офлайн

Fantoman написав:
В Ірми ось, я так розумію, джерело надійніше - постраждалий і працівники АЗС.

Я здесь надежностью источников мерятся не собираюсь. Каждый верит своим и имеет свое мнение.
Fantoman написав:
А джип, певно від тата, чи взагалі дружини, чи від тещі?

А это разве меняет что-то?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2010, 15:05 
Офлайн

Hapuga написав:
Тобто ти вважаєш що сім"я чи друзі жертви краще знають походження фінансового благополуччя вбивці?

Тут мова йде про обставини злочину. Військова прокуратура як джерело зайченяти теж фінансовим благополуччям злочинця не займалися.
Hapuga написав:
Чому ми ж такі білі та пухнасті

Буду займатися контрабандою, давати хабарі і їздити з АКМ в багажнику - перестану так писати, чесно.
Hapuga написав:
Нам вигідні чесні митники,даїшники та прикордонники?

Мені наразі вигідні. Буду порушувати закон - будуь невигідні. Ти порушуєш закон, тобі невигідні?
зайченя написав:
А это разве меняет что-то?

В ракурсі вбивства - вже нічого.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2010, 15:05 
Офлайн

зайченя написав:
А Вы покажите мне хоть одного человека который имеет деньги и у которого все купленно за ЗП! Я таких не видела!

а їх повно, просто вони працюють самі на себе, а не на дядю, і живуть не від зарплати до зарплати!!
зайченя написав:
А Вы меня простите, простые люди через границу у нас чего ездят? сигареты возят, соляру, что-то там еще. Это простите разве законно?
1. не всі катаються за кордон із такими приколами.. 2. Кожний як може, так і крутиться.. але не рівняйте цигарки із убивством!!!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 251 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: