Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 20 вересня 2017, 06:51

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 251 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Прикордонник відсвяткував свій день народження стріляниною
ПовідомленняДодано: 10 лютого 2010, 18:58 
Офлайн

Повідомлення: 435
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 15 разів.
AndroVit написав:
Fantoman написав:
На скільки я памятаю, з досланним патоном зброю носити заборонено.

Єдине місце, де я читав про таку заборону - це обов’язки чатового, перелік заборон - "забороняється без потреби досилати патрон у патронник". Написано для 18-20 літніх хлопців, у яких, вибачте за вислів, "дитинство в дупі грає" і які можуть гратись автоматом чи можуть просто забути про досланий патрон. Результати таких "ігор" як правило - гроб одному і строк другому.

Пам"ятаю випадки по Ковелю 12 літньої давності наши крутих хлопців. ТТ- понти, патрон в патроннику. А от правильно поставити на запобіжник ми ж не тємимо (флажкового запобіжника у ТТ немає) і от результат: куля увійшла в паховій області, а вийшла через п"ятку.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Прикордонник відсвяткував свій день народження стріляниною
ПовідомленняДодано: 10 лютого 2010, 20:45 
Офлайн

Повідомлення: 1018
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.
А можливо пора про суть(назву) і розвиток події (теми) згадати.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 лютого 2010, 21:10 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
Boris написав:
А можливо пора про суть(назву) і розвиток події (теми) згадати.

Може і пора. Якщо маєте що сказати - говоріть.
А просто завертати нас в колію не потрібно. Для цього є модератори. Поки вони не втручалися. І взагалі дуже часто буває, що почавши спілкуватись з людьми на одну тему через півгодини з подивом виявляєш, що говориш зовсім про інше, пройшовши по дорозі ще 5-7 тем.

Якщо Вам не подобаються наші пости - є адміністрація форуму. Вони вправі поставити нас "в стійло".
А поки - не вчіть нас жити і спілкуватись.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2010, 10:57 
Офлайн

Повідомлення: 209
Подякували: 0 разів.
Погранец задержан. Вчера был переведен во Львов для дальнейшего суда. Он ясное дело пойдет под трибунал. Его делом занимается военная прокуратура.
Задержанный написал чистосердечное признание. В его версии случившегося говорится о том, что стрелял он в воздух дабы успокоить разгоревшийся конфликт между своим другом и операторами АЗС. Его толкнули и очередь пошла по людям. В бега он не уходил, а всего лишь стал искать сбежавшего с места преступления друга. Препятствий при задержании не чинил.
Касательно дорогих машин. Ездил он на Гранд Чероки. На этой же машине и было совершенно преступление.
Если быть до конца откровенной, то мне его немного жалко... Искалечил себе жизнь парень. А кто или что в этом виновато? ВОДКА! ДЕНЬГИ! Ощущение какой ни какой власти.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2010, 11:23 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Жалко погранца? Куди котиться світ. Зараз ще суддям стане його жалко.
А рідні вбитого не жалко? Коли син, батько, чоловік пішов на роботу і назад не повернувся через якогось дибіла?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Прикордонник відсвяткував свій день народження стрілянин
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2010, 11:29 
Офлайн

nekton, а может это была трагическая неосторожность? или же случайность?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2010, 11:37 
Офлайн

Яка неосторожность? Яким дибілом потрібно бути щоб стріляти на АЗС? В чому неосторожность? В тому що він автомат возив в машині? Воно пяне в доску було, трезвий розцінив би ситуацію. А якби взірвалася АЗС? Це наскільки неадекватним треба бути щоб цього нерозуміти.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2010, 11:47 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
зайченя написав:
а может это была трагическая неосторожность? или же случайность?

В чому випадковість? Їздити пяним з калашом в багажнику? Зчинити стрілянину з калаша на АЗС. Тут закономірність. Якщо людина розсікая пяним з калашником, то рано чи пізно буде труп. Я б сказав, що якость дуже пощастило, що труп лише один. Я не спеціаліст, проте на АЗС курити не можна не просто так, а стріляти тим більше.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2010, 11:52 
Офлайн

Повідомлення: 4082
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 181 разів.
Район міста: центр
зайченя написав:
а может это была трагическая неосторожность? или же случайность?

Автомат був в машині не випадково. Взятий в руки, знятий з запобіжника не випадково. Я не уявляю, як треба штовхнути людину, що готується стріляти в небо так, щоб черга пішла в людей, які стоять перед тобою. Точно знаю, що при довгій черзі з рук АК сильно веде вгору і вправо. Занадто багато віипадковостей як для одного випадку. А "стрільба вгору" - версія для майбутнього суду, щоб стаття була м’ягшою.
Почитайте коменти в Комсомольській правді в Україні, що пишуть ті, хто їздив через кордон про наших прикордонників. Поцікавтесь скільки коштує вступ до Хмельницької академії прикордонних військ. Романтики, як в радянські часи, туди не проб’ються. Лише діти далеко не бідних батьків. Уявіть яка психологія закладається у них в цьому "заповіднику мажорів". Плюс знання, що тато чи мама витягнуть з майже всіх ситуацій.
Крапку в цій справі поставить трибунал. Готовий спорити, що основною статтею звинувачення буде "вбивство з необережності". І без Вашого, Зайченя, захисту.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2010, 12:29 
Офлайн

Fantoman написав:
Я не спеціаліст, проте на АЗС курити не можна не просто так, а стріляти тим більше.

Вово. Я колись закурив на заправці. То матів таких в свій бік наслухався.
Не знаю чи правда але в крові вроді найшли не тільки алкоголь. А якщо так то дійсно після дурі і монстри будуть ввижатися і дємони.
Ну і ще питання. А камер спостереження не було?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2010, 13:04 
Офлайн

Повідомлення: 23
nekton написав:
Яка неосторожность? Яким дибілом потрібно бути щоб стріляти на АЗС? В чому неосторожность? В тому що він автомат возив в машині? Воно пяне в доску було, трезвий розцінив би ситуацію. А якби взірвалася АЗС? Це наскільки неадекватним треба бути щоб цього нерозуміти.

От Любешовских пограничников всего можно ожидать,там сплошные неадекваты ,меня в прошлом году прямо на рыбалке скрутили на моей белорусской территории,граница кстати до сих пор ,не демаркирована,день провёл на заставе и ночь в камере в Любешове,потом с извинениями отпустили,так пока там находился ,выпивали все,благо конфиската спиртного с Дольска подвозили коллеги. .Иногда думаешь нужны ли они вообще -пограничники между Волынской и Брестской областями.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2010, 13:41 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
М-дя......., ото скажи мужикам про зброю! На пару км наговорились! :-)

Мені цього виродка не шкода, і нехай не співає пісень, що він стріляв у небо.....(це його, звісно, захист так навчив)
Першого працівника він розстріляв майже в упор, а другий почав втікати і впав, то він його поранив (дотична рана черепа). Але Іван живий! Дай Бог тобі здоров'я і спокою душевного!!! (чоловік мій його добре знає років з 10). І те, що кажуть, що він помер - повна брехня і домисли людей, якими почала обростати ця трагедія.
А тварюка має хатинку-палацик у Ковелі і вже не раз, кажуть, заривалася.
Так що моє йому побажаннячко - сиди в тяжкій праці і тяжких роздумах за гратами довічно і утримуй сім'ю (три дівчини зостались без батька!) вбитої тобою людини.
А ще самі ж зеки таких крутеликів на місце ставити ох як гарно уміють!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2010, 13:42 
Офлайн

AndroVit написав:
зайченя написав:
Готовий спорити, що основною статтею звинувачення буде "вбивство з необережності". І без Вашого, Зайченя, захисту.

Да, действительно, статья за неумышленное убийство.

Еще хочу заметить, что я никого не защищаю. Я просто высказала свое мнение.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2010, 13:42 
Офлайн

nekton написав:
Fantoman написав:
Я не спеціаліст, проте на АЗС курити не можна не просто так, а стріляти тим більше.

А камер спостереження не було?

Они не работали в тот день...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 лютого 2010, 13:45 
Офлайн

irma написав:
А тварюка має хатинку-палацик у Ковелі

А простите у нас что запрещено иметь дом?
Хочу Вам Ира, сообщить, что дом достался ему от деда.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 251 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: