Сподобався форум - постав +1

Меморіал Слави!

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Меморіал Слави!

Повідомлення Hapuga » 16 грудня 2009, 02:04

Виникло таке питання. Меморіал Слави ,що біля "універмагу" чи там є братське захоронення воїнів які полягли в боях ВВВ. Питаю тому що досить часто спостерігаю через підвищення перед стелою зрізають дорогу перехожі,тусується молодь.Останнім коли робиш зауваження то дивляться як на ідіота.Чи їм батьки нічого нерозповдають,чи в школах ніц невчать,мене особисто ці всі події вводіть в холодний ступор своєю бездумністю. Хоча чи є там поховання чи нема для мене особисто нічого невпливає тому що я як там неходив так і неходжу і сина свого так навчив але все таки хотілось би знати. Хто має яку інформацію?
"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Re: Меморіал Слави!

Повідомлення vana » 16 грудня 2009, 03:28

За моєї пам"яті там був розташований парк,доволі густий та затишний.Трохи ближче до вул.Леніна-фонтан з лебедями-дуже гарний(кажуть,він ще існує в розібраному вигляді,класно було б нього десь поставити-прикрасить любу місцину-це ж ІСТОРИЧНА ПАМ"ЯТКА).Трохи лівіше-бесідка.Часто туди навідувались закохані парочки,а на лавочках збирались випивохи.Ми з хлопчаками чекали,поки доп"ють і віддадуть нам пляшку.Так пляшка була 12 коп.А квиток на кіно в Малятко-5 коп,в Лесю-10 коп,морозиво-11 коп.
vana
vana
 
Повідомлення: 343
З нами з: 27 лютого 2008, 00:50
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Меморіал Слави!

Повідомлення mike_fashist » 16 грудня 2009, 10:51

Захоронень на меморіалі нема.
mike_fashist
 
Повідомлення: 594
З нами з: 28 грудня 2005, 21:50
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 8 разів.
Подякували: 12 разів.

Re: Меморіал Слави!

Повідомлення HotBird » 16 грудня 2009, 18:12

Доволі туманно пам"ятаю коли Меморіал будували... Дійсно, сам обхожу по доріжках. Робити зауваження марна справа, їм варто подивитись фільм "Ми з майбутнього" може щось і вплинуло б.
Свобода - понад усе!!!
Аватар користувача
HotBird
 
Повідомлення: 441
З нами з: 04 березня 2007, 12:19
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 23 разів.

Re: Меморіал Слави!

Повідомлення Lisichka » 16 грудня 2009, 20:47

Колись бачила, як підлітки розважалися і потушили вогонь. Стало дуже неприємно...
Аватар користувача
Lisichka
 
Повідомлення: 893
З нами з: 29 серпня 2008, 12:34
Звідки: місцева
Подякував (ла): 35 разів.
Подякували: 16 разів.

Re: Меморіал Слави!

Повідомлення KSENA » 16 грудня 2009, 22:50

Я і toha десь рік тому вже піднімали цю тему. То певно тільки нашому поколінню дико дивитись на розваги біля Меморіала. Діти дійсно не можуть зрозуміти чому там не можна пити пиво і грітись біля вогню. А в мене десь на підсвідомості закарбовано що треба обходити по доріжках.
Аватар користувача
KSENA
 
Повідомлення: 248
З нами з: 24 листопада 2007, 21:03
Звідки: ковель 2
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 3 разів.

Re: Меморіал Слави!

Повідомлення Vadia » 16 грудня 2009, 23:00

Я не знаю, якось в таких випадках дивлюсь на свої ціності та й на цілі.
Пам'ятаю катався там на роликах, а памятаю нераз стояв і обдумував: про людей, про цілі, взагалі про трагедію війни. Де ще так можна подумати про сутнісь життя як не на кладовищі чи біля памятників.
Все ж таки це ціль солдатів в честь яких меморіал, щоб молодь ось так без турбот тусувалась. І питання не в тому чи ми проходимо на впростець, а більш у відношині серця, а відношення дій зазвичай будується від того як вчили батьки, чи в школі, ми можемо обходити памятник зовсім незадумуючись про минуле, і про героїв, або хреститись проїжаючи повз церкву я не задумуватись про Бога.

Друге діло хуліганство. Хоча дуже поважаю думку вищесказану. Я її прочитав, і походу вже зобов♥язаний обходити памятник. Совіть велика штука). І такі темки корисні, тому що прочитавши їх, в слідуючий раз ми проходивши через меморіал, обов'язково задумаємось...
Аватар користувача
Vadia
 
Повідомлення: 275
З нами з: 04 червня 2007, 17:13
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 20 разів.
Район міста:

Re: Меморіал Слави!

Повідомлення vana » 16 грудня 2009, 23:02

Відкрили нього на початку 70-х.,якщо на річницю Перемоги-то в 1975.Перед тим про поховання там ніколи не чув.Хіба може перенесли останки на відкриття?
vana
vana
 
Повідомлення: 343
З нами з: 27 лютого 2008, 00:50
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.

Re: Меморіал Слави!

Повідомлення mike_fashist » 16 грудня 2009, 23:17

Останків там не було до відкриття меморіалу.
mike_fashist
 
Повідомлення: 594
З нами з: 28 грудня 2005, 21:50
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 8 разів.
Подякували: 12 разів.

Re: Меморіал Слави!

Повідомлення AndroVit » 17 грудня 2009, 00:44

Останки бійців, яки визволяли Ковель в основному поховані у братських могилах на старому кладовищі (між Незалежності і Грушевського). Наскільки я знаю, облік поховань повинен вестись у військкоматах.
Зарані перепрошую, але по-моєму з ніком "mike_fashist" і таким аватаром на обговорення такої теми краще було б не заходити. А якщо є що сказати, то можна зайти анонімно. Про роль Ваффен СС - читав, так що не треба відмазуватись, що вони були просто вояками. Вони були окупантами.
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: Меморіал Слави!

Повідомлення Hapuga » 17 грудня 2009, 01:03

Ну панове давайте небудем переходити на особистості. Ваша вислів провокує на відповідь ту людину до якої він адресований,а це в свою чергу призведе до непотрібного загострення. Непоганьте тему.
"И не бойтесь убивающих тело, души же не могущих убить..."
Аватар користувача
Hapuga
 
Повідомлення: 1826
З нами з: 29 січня 2007, 23:59
Звідки: з Горохова я!!!
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста:

Re: Меморіал Слави!

Повідомлення mike_fashist » 17 грудня 2009, 01:21

2 AndroVit
Що Вам конкретно не подобається в моєму нікові і аватарі і як це стосується даної теми? Вам стало б легше якби там бути написано НКВД чи Airborne? Я впевнений, що найшовся б ще хтось, кому б це теж не сподобалось.

Стосовно поховань, то братська могила на центральному кладовищі була створена в 44-му році. В ній не ховали тих, хто недавно загинув, а звозили туди ексгумовані останки солдатів, які загинули за весь час боїв за Ковель. Останнє поховання відбулось, здається, в жовтні 1944 року. В селах Ковельського району є теж братські могили, але менші. Про деякі поховання забували, тому якась кількість солдатів лежить в невідомих могилах, може навіть і під меморіалом Слави.
mike_fashist
 
Повідомлення: 594
З нами з: 28 грудня 2005, 21:50
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 8 разів.
Подякували: 12 разів.

Re: Меморіал Слави!

Повідомлення AndroVit » 17 грудня 2009, 10:50

mike_fashist
Так, мені в силу мого виховання категорично не подобаються Ваші нік і аватар. Просто так мене виховали. Просто я був в Хатині і Кортелісах. Мені уже 40 і я пам’ятаю розповіді покійних дідів і дядька, ветеранів, які приходили в школу. Скільки життів було обірвано в ту війну.
Я поважаю всіх солдатів. До німецької ділянки на кладовищі я відношусь з повагою. З меншою ніж до братських могил радянських воїнів, але повагою.
А що до використання ніку і аватара - може трохи не до теми, але "В доме повешенного не говорят о веревке". Побачивши їх в любій іншій темі, я би просто поморщився - і все. Це Ваша особиста справа, який нік і аватар використовувати, і я не збираюсь (та і не маю можливості) обмежувати Ваше право.
Якщо є ще щось сказати з цього приводу, щоб не флудити в темі, можна особисто поспілкуватись - AndroVit@yandex.ru. Читаю щоденно.
Ёж - птица гордая... Пока не пнешь - не полетит.
Сеяли разумное, доброе, вечное! — А выросло тупое, злобное и сдохло рано.
Аватар користувача
AndroVit
 
Повідомлення: 4101
З нами з: 01 березня 2009, 01:17
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 16 разів.
Подякували: 183 разів.
Район міста:

Re: Меморіал Слави!

Повідомлення Shelest » 17 грудня 2009, 11:04

Я хочу добавити особисто. Нік та аватар, автором був придуманий задовго до цієї теми. А те що автор має відомості стосовно теми - чому б їх не опрелюднити. Маючи повагу до меморіалу та всіх воїнів, які загинули та вижили в тій війні - мене не бентежить аватар і нік автора посту. Думаю як і більшості тут. Дійсно, не переходьте на особистості.
Доверие рождает доверие, а контроль – порядок
Аватар користувача
Shelest
 
Повідомлення: 893
З нами з: 20 грудня 2003, 16:15
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Район міста:

Re: Меморіал Слави!

Повідомлення Vi. » 17 грудня 2009, 12:16

оффтоп -
История из жизни.У моего мужа дед был (уже покойный).Войну начал пехотой,потом была самоходка.Тяжолое ранение под Балатоном (потом всю жизнь астмой мучился,осколки в легких).Так вот пришол он как-то в гости к своему сыну,а у внука друзья собрались и один из друзей был фанатом фашистской символики (если можно так сказать).
Вот он деду и говорит - Хайль Гитлер,Николай Иванович! и поднял руку
На что дед ему и отвечает - Зиг хайль! и тоже поднял руку.
Так вот я думаю, что другой на месте деда обиделся б смертельно,но он все воспринял с юмором.

А по-поводу мемориала - меня тоже обижает то,что там делается. Понимаю что там захоронений нет,но ведь все-таки это памятник! Это память,а к памяти нужно относится с уважением.
Аватар користувача
Vi.
 
Повідомлення: 251
З нами з: 16 червня 2007, 20:44
Звідки: Ковель
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 3 разів.
Район міста:

Далі

Повернутись до Ковельські балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 23 гостей

cron