Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 23 вересня 2017, 10:32

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 69 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Кара
ПовідомленняДодано: 06 листопада 2009, 19:10 
Офлайн

Повідомлення: 194
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 0 разів.
Наше суспільство ще не готове до носіння зброї, лишніх 100 грамів і ....не хочу далі фантазувати. а на рахунок смертної кари 100% за. Новіщо сусмпільство повинно утримувати цих нелюдів. краще ці гроші спрямувати на лікування дітей, які цього потребують

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 листопада 2009, 21:05 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
Чому ж не готове?! Скажем так, далеко не краща його, суспільства, частина вже давно зброю має, носить і активно використовує..... :gun:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 06 листопада 2009, 23:16 
Офлайн

Повідомлення: 4949
Подякував (ла): 3 разів.
Подякували: 35 разів.
irma написав:
Чому ж не готове?! Скажем так, далеко не краща його, суспільства, частина вже давно зброю має, носить і активно використовує..... :gun:

і чого відразу таке погане ставлення??

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 листопада 2009, 00:06 
Офлайн

Ну....., ми очевидно подумали про різні категорії громадян..... Я мала на увазі бандюганів різного пошибу.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 листопада 2009, 01:33 
Офлайн

irma написав:
Я мала на увазі бандюганів різного пошибу.

люди різні бувають... не нада усіх під одне лайно гребсти...

Помните все! Когда мы даем взятку, берем взятку, творим преступление, делаем вид, что не замечаем беззаконие, проходим мимо нуждающегося в помощи и так далее, - мы не просто предаем этих парней и мужчин, мы повторно их убиваем.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 листопада 2009, 10:36 
Офлайн

Повідомлення: 1826
Подякував (ла): 47 разів.
Подякували: 90 разів.
Район міста: Володимирська
На рахунок смертної кари абсолютно згідний з 777. Неготова наша судова система,органи слідства щоб чи то виносити справедливі вироки ,чи то шукати справжніх винних. Хто невкурсі поцікавтесь в неті інформацією про нашого ковельчанина з якого вибивали зізнання у вбивстві якого він вчиняв. Ця історія була на сторінках багатьох газет. І що ,хтось за тих невинно засуджених з покаліченими душами і життям поніс достойне покаранння? Всі я думаю прекрасно розумієте що ні. На рахунок законного носіння зброї. Неготове наше суспільство до цього. Останнім часом досить часто зустрічаю в неті повідомлення про невиправдане застосування травматичної зброї по людях,просто так,задля розваги. То швидку в Москві обстріляли,то ще по комусь хто фейсом невийшов. А що якби це бойовий "ствол"? Якщо більшість людей має певні психічні та психологічні проблеми. По кому будуть стріляти легаліні стволи. Чи неповториться те, що твориться те що в штатах? Доречі поцікавтесь скільки в нас людей сидять або мали серйозні проблеми через так зване "перевищення мір необхідної самооборони". Тобто коли на тебе хтось нападає ,ти повинен зважити чи він просто хоче твого гаманця, чи хоче розтрощити тобі голову . І що проти нього можна застосовувати ,а що ні.Хоча я наприклад люблю зброю ,але неупереджено подумавши скажу що ми до цього морально неготові. Єдине що можна дозволити,це травматину зброю.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 листопада 2009, 11:36 
Офлайн

КОТ, про лайно - ти сказав. Я намагаюсь донести думку, що частина суспільства (не важливо яка - рожева, біла, пухнаста чи ще якась) зброю вже має. То, можливо, варто урівняти наші позиції?
А те, що суспільство готове-не готове - це політикам привід побалакати пару років і ніц не зробити при цьому.
Я проти смертної кари. Це занадто легка ціна за тяжкі злочини.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 листопада 2009, 11:49 
Офлайн

Дякую за честь ,що мене причислили до лику політиканів. Я висловив свою думку а не якоїсь політичної сили. Це реальність. Я вб"ю любого хто посягне на моє життя чи моєї сім"ї але при цьому дуже велика вірогідність того що мої діти залишать напів сиротами при живому батькові. Тим більше якщо я при цьому використаю зброю якою я теоретично володію з дозволу держави. В стресовій ситуації навчена людина незавжди правильно обере ціль ,куди можна стріляти а куди ні бо можеш завалити.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 листопада 2009, 12:25 
Офлайн

Hapuga написав:
Тобто коли на тебе хтось нападає ,ти повинен зважити чи він просто хоче твого гаманця, чи хоче розтрощити тобі голову . І що проти нього можна застосовувати ,а що ні.Хоча я наприклад люблю зброю ,але неупереджено подумавши скажу що ми до цього морально неготові. Єдине що можна дозволити,це травматину зброю.

так це є напад - і у цих випадках зброю нада застосовувати полюбому... А у гаманцю лежить твоя зарплата, яку ти місяць чесно відпрацьовував....
Так я і за травматичну зброю пишу... Зараз дозвіл на травматику коштує 400 - 500 у.е. на 3 роки... На газовий - 100 у.е. на 3 роки... Ну невже не можна на травмвтику знизити ціну, щоб було доступно для людей!!!! Сам пістолет 2000 -2500 грн + 1 патрон по 7 грн. і в результаті виходить дуже дороге задоволення..
там хтось про бидло писав, як живе на пиві та мємках? - Так в цього бидла й грощей не має на пиво нормальне, не то що на ствол...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 листопада 2009, 12:29 
Офлайн

irma написав:
КОТ, про лайно - ти сказав. Я намагаюсь донести думку, що частина суспільства (не важливо яка - рожева, біла, пухнаста чи ще якась) зброю вже має. То, можливо, варто урівняти наші позиції?
А те, що суспільство готове-не готове - це політикам привід побалакати пару років і ніц не зробити при цьому.
Я проти смертної кари. Це занадто легка ціна за тяжкі злочини.

:handshake: згідний

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 листопада 2009, 12:33 
Офлайн

А нас закон - дибільний... Візьмемо банальний приклад... Якщо ми замітили злодія на наший території (будь-то він уже переліз через паркан у наш двір) і щось там уже вкрав... ми маємо повне право його завалити... усе робимо по закону.. але вот 1 проблема - там дадуть умовне покарання на ...-років... - дибілізм

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 листопада 2009, 15:10 
Офлайн

Повідомлення: 1150
Hapuga написав:
На рахунок смертної кари абсолютно згідний з 777. Неготова наша судова система,органи слідства щоб чи то виносити справедливі вироки ,чи то шукати справжніх винних. Хто невкурсі поцікавтесь в неті інформацією про нашого ковельчанина з якого вибивали зізнання у вбивстві якого він вчиняв.
Так може всі покарання відміним, га?
Людину посадили на 15 СУТОК адмінки, а знайшли в полі, метвого і синього від побоїв. Не читав?
20 хвилин гугля.
Олег Дунич - 2005
Геннадій Гречанок - 2007
Олег Пархоменко - 2009

"Ай-яй-яй, прогнивша система може застосувати смертну кару до невиновного" - а смерть під час адмінарешту в декілька ДНІВ краща?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 листопада 2009, 15:34 
Офлайн

До чого ти привів ці приклади мені відверто незрозуміло. Якщо для того щоб показати що міліціонери це занадто часто ті самі злочинці,то це я думаю перважна більшість і так знає. Поясни.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 листопада 2009, 16:37 
Офлайн

Повідомлення: 1150
Пояснюю: незважаючи на те, що смертної кари в Україні нема, тобі (і мені, і будь-кому) її можуть організувати за найменше правопорушення (навіть якщо його і не було).
Незаконно, так. Але чи легше від того вищеперерахованим жертвам? Чи їхнім рідним? Вибірку я привів тільки для найменших сроків - 10-15 днів адмінарешту.
Дійшло?

Тепер уяви собі що і суди, і міліція у нас ідеальні, що зізнання більше не рахується доказом, що всі злочини доводяться слідством на 100%, без жодного тиску на підозрюваного - і перечитай ще раз перше повідомлення в цій темі.

Ну і для розуміння процедури:
Цитата:
В развитых странах смертной казни всегда предшествует длительное судебное разбирательство на разных уровнях, подсудимому предоставляются возможности для подачи апелляций. Часто это приводит к тому, что между вынесением приговора и его исполнением проходят годы или даже десятки лет. Например, в США (штат Джорджия) Джек Олдермен (en:Jack Alderman) был приговорён к смерти за убийство своей жены 14 июня 1975 года в возрасте 24 лет, а казнён лишь 16 сентября 2008 года в возрасте 57 лет, более чем через 33 года.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 07 листопада 2009, 17:00 
Офлайн

Тобто якщо вважати що в нас все ідеально з судочинством і дізнанням то чи ми тоді висловимось за смертну кару? Я правильно зрозумів?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 69 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: