Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 17 серпня 2017, 04:48

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 31 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Читати всім, про вакцини.....
ПовідомленняДодано: 09 листопада 2009, 09:30 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
masimota_san написав:
вірус СНІДУ був початком теперішньої біологічної війни, яка ось триває вже більше століття.

Вірус СНIДу виділили в 80-х.
masimota_san написав:
Папа Римський забороняв їсти часник під час епідемії чуми, мовляв, що "запахом сєри прєісподнєй нам непріятно дишать"

А часник дуже допомагає від чуми.
masimota_san написав:
так і почистили трохи міста середньовічні від людських душ.

А заодно і економіку спалили - спеціально самі себе ж повернули в бідність і обмеженість.
masimota_san написав:
що як стадом баранів нами керують, хочуть - вірусом струять, хочуть - нанесуть удар з повітря, а хочуть - взагалі нажмуть червону кнопку ПаверОфф і тільки блимне, а потім все потухне.

А найпростіше знімуть "Зейтгейст" чи інше кіно, напишуть книжку, які нам всім про це розкаже.
masimota_san написав:
Ми ж, пролєтарський клас, працюємо на тих, хто платить нам за роботу, яка нам потім і йде не на користь.

Хто тобі заважає - не працюй.
masimota_san написав:
Хіба важко зрозуміти, що ходити на роботу інженером-технологом на завод, який спеціалізується по випуску зброї масового знищення (атомна, біологічна, психологічна) не те що не модно, а просто неправильно...Та й в корені не правильне бажання 16-річного абітурієнта вибирати свою майбутню професію пов!язану з атомною енергією або ж з військовими розробками. Хіба не зрозуміло, що віддавати 1-1,5 роки належне "батьківщині" поповнюючи ряди ЗСУ неправильно (хоча і сам це зрозумів лише тоді, коли уже віддав свій час цим "силам")...Ніби не зрозуміло, що сама найнепотрібніша спеціальність на Землі - це спеціальність військового, а також інженера-ядерщика...

Чоловіче, навіть молоток був повязаний з військовими розробками. Мовчу вже про вогонь, колесо, металургію. Може ставити питання не так треба?
masimota_san написав:
Хіба ж правильно працювати на іноземних роботодавців, які вам платять за те, що ви у теплицях вирощуєте генетичномодифіковані овочі, якими потім травляться ваші ж діти...? Так, "правильно", бо де ж їх взяти, ті гроші, як не в тих, хто вам платить за вашу ж приреченість. :dance2:

Неправильно. Заведи свою теплицю, вирощуй овочі, найми людей - най працюють на тебе.
masimota_san написав:
Не правильно поступати у Івано-Франківський інститут нафти і газу, щоби поповнювати ряди тих, хто викачує з планети соки. Не правильно взагалі акцентувати свою увагу на нафтомастилах та пальному. Чому? Тому що це все платне. А за енергію вітру, для прикладу, платити не потрібно. Але ж як так, якщо енергія вітру та сонця, приливів та відливів, термальна енергія планети стануть загальнодоступною, то як же тоді дачі на м.Сарич у Криму і в хорватських Дубровніках. Хто буде їм поповняти кишені своїм потом і силами за 1000 ум.одиниць? Ми ж усі тоді перестанемо задирати голову, щоби побачити скільки сьогоні кошутує на "Мавексі", а скільки на "Еліт", а потім до свого гамана і з думкою "да, сьогодні краще на "Еліті" звертати вправо, а не у звичне вліво.

А ти постав собі вітряка чи сонячну батарею - будеш приємно здивований "халявністю" електроенергії. Правда років через 15-20, коли окупиться. І дивуватися доведеться недовго - вітряк і сонячна батареї мають здатність зношуватись.
masimota_san написав:
Коли всі під лінійку ходили на завод із думкою, що ковбаса по 2 руб/кг то і жилося легше ніж зараз, але ж не правильно і тоді і тепер. Бо ще Макіавеллі у "Державці" писав, що владу потрібно брати силою, а не панькатися з людьми словами. Ось і взяли, але коли минули роки силових сценаріїв з більшовиками та іншими, силою стали гроші. А від того нічого і не змінилося, бо якщо 70% людей все-таки вважають, що гроші то сила, то і Макіавеллі значить був правий, і пророкував нероздільне понняття "влада-сила-гроші".

От і все, що запамяталось від радянського союзу - на завод під лінійку і ковбаса по 2 рб/кг. Ти забув - був ще варіант військового коммунізму. Правда нічого не вийшло.
masimota_san написав:
Ну, а тепер людей наплодилося більше, ніж, як вважають декотрі, Земля утримати може. Тому так і боряться, вірусами та іншими болячками. Вірус - це ще наглядно. А ось коли почнуть давити психологічною.... Силові варіанти в цивілізованих країнах уже не пройдуть, бо тепер кожен третій в заначці має хоч якусь, та зброю. А раніше, лише влада мала монополію на неї. Та й керувати військами було колись легше, коли люди по 15-20 років у вояках ходили. А що тепер візьмеш з того солдата, який пішов в армію, бо не було змоги "відмазатися" :fight3:

Ну так, боряться - це ж так вигідно вибивати робочу і інтелектуальну силу. Для "золотого мільярду" потрібно 4 незолотих. Буде населення планети один мільярд - буде золотими 200 млн., при нинішніх економічних співвідношеннях, звичайно. А ви, я бачу, ще й в керуванні військами розбираєтесь.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 09 листопада 2009, 22:10 
Офлайн

Повідомлення: 156
Подякували: 0 разів.
Fantoman написав:
1) Вірус СНIДу виділили в 80-х.

2) А часник дуже допомагає від чуми.

3) А заодно і економіку спалили - спеціально самі себе ж повернули в бідність і обмеженість.

4) А найпростіше знімуть "Зейтгейст" чи інше кіно, напишуть книжку, які нам всім про це розкаже.

5) Хто тобі заважає - не працюй.

6) Чоловіче, навіть молоток був повязаний з військовими розробками. Мовчу вже про вогонь, колесо, металургію. Може ставити питання не так треба?

7) Неправильно. Заведи свою теплицю, вирощуй овочі, найми людей - най працюють на тебе.

8) А ти постав собі вітряка чи сонячну батарею - будеш приємно здивований "халявністю" електроенергії. Правда років через 15-20, коли окупиться. І дивуватися доведеться недовго - вітряк і сонячна батареї мають здатність зношуватись.

9) От і все, що запамяталось від радянського союзу - на завод під лінійку і ковбаса по 2 рб/кг. Ти забув - був ще варіант військового коммунізму. Правда нічого не вийшло.

10) Ну так, боряться - це ж так вигідно вибивати робочу і інтелектуальну силу. Для "золотого мільярду" потрібно 4 незолотих. Буде населення планети один мільярд - буде золотими 200 млн., при нинішніх економічних співвідношеннях, звичайно. А ви, я бачу, ще й в керуванні військами розбираєтесь.

1) виділили у 80-х, бо не знали, від чого помирають мільйонери починаючи з 20-х минулого століття. Раджу поцікавитися роботами французького лікаря з російським корінням Воронова

2) Чеснок - уникальная овощная культура, известная с древних времен не только как великолепная приправа к любому блюду, но и как замечательное лекарственное средство. Еще в Древнем Египте считали, что чеснок обладает укрепляющими свойствами. В Древней Греции и Риме были уверены, что он придает воинам храбрости, а в Китае чесноком лечили заболевания органов дыхания, пищеварения, использовали при эпидемиях чумы и холеры. просто для прикладу http://health.unian.net/rus/detail/201970. Пошукавши в Гуглі можна ще багато чого віднайти на тему часник vs. чума

3) бідний і обмежений народ краще церквою лякати, бо на кого ж іще надіятися, як не на ікони мальовані і куполи золоті і на падре, чи ж батюшок, намісників Божих "десятинних" (я не кажу за всіх, просто церковна ієрархія має таку ж систему як і держслужба, молодим важко, якщо начальник - glupak) (це не атеїзм, а власні спостереження навіть на прикладі греко-католицької у Львівській обл., коли селян, котрі не заплатили, не відчергували, не наповнили "кошик" і донині позорять на недільних службах)

4) .......................

5) не ХТО а ЩО мені заважає не працювати: неправильні діагнози лікарів, ціни в магазинах, необгрунтовано завищені ціни на проїзд в поїздах та автобусах, економічний графік попиту/пропозиції, платний Інтернет.

6) звідки така інформація, шановний? поставте своє запитання. якщо слідувати вашим тезам, то японські самураї можуть вбити і зубочистками, а наволочка для подушки була створена як чохол для смертельної зброї подушки, якою за 1,5 хв людину можна задушити, а землею можна позапихати дихальні шляхи і за 30 сек людина від шоку і від нестачі кисню людина помре; а секс - це також зброя, якщо ним займатися без перестанку добу, то це може спричинити застій крові, який переросте у сепсис, що в свою чергу може викликати смерть.

7) у мене є теплиця я і сам у ній справляюся. поки що мені не потрібна наймана праця, бо я так багато не з"їдаю.

8) якби починали світову промисловість сучасного масштабу спираючись на роботи Ніколи Тесли, то ще б в 50-х роках усе сторицею окупилося б не для Америки і не для мене, а для кожного. Раджу почитати Теслу і взагалі поцікавитися цією персоною.

9) та ні, не тільки це, але ж і книгу історії переписувати на форум не хочеться. до того ж беручи до уваги Сартра, який не раз наголошував, що історія найбільш мінлива, то таких книг доведеться переписувати не одну і не дві

10) військами не військами, але в свій час командував взводом

Та й взагалі я ні на кого особисто не нападаю і не вчу нікого, я просто нагадую і без мене прості і очевидні факти, які вже настільки стали тривіальними, що просто не сприймаються як очевидні, а більше як неймовірні.

Ну і насамкінець слова Боба:

Old pirates, yes, they rob I;
Sold I to the merchant ships,
Minutes after they took I
From the bottomless pit.
But my hand was made strong
By the 'and of the Almighty.
We forward in this generation
Triumphantly.
Won't you help to sing
This songs of freedom
'Cause all I ever have:
Redemption songs;
Redemption songs.

Emancipate yourselves from mental slavery;
None but ourselves can free our minds.
Have no fear for atomic energy,
'Cause none of them can stop the time.
How long shall they kill our prophets,
While we stand aside and look? Ooh!
Some say it's just a part of it:
We've got to fullfil the book.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 листопада 2009, 17:33 
Офлайн

masimota_san написав:
1) виділили у 80-х, бо не знали, від чого помирають мільйонери починаючи з 20-х минулого століття. Раджу поцікавитися роботами французького лікаря з російським корінням Воронова

Мілліонери у 20-х не мали звичок мати секс з мавпами і дикими неграми.
masimota_san написав:
2) Чеснок - уникальная овощная культура, известная с древних времен не только как великолепная приправа к любому блюду, но и как замечательное лекарственное средство. Еще в Древнем Египте считали, что чеснок обладает укрепляющими свойствами. В Древней Греции и Риме были уверены, что он придает воинам храбрости, а в Китае чесноком лечили заболевания органов дыхания, пищеварения, использовали при эпидемиях чумы и холеры. просто для прикладу http://health.unian.net/rus/detail/201970. Пошукавши в Гуглі можна ще багато чого віднайти на тему часник vs. чума

Це все прекрасно. Раджу відмовитись від медиків з їх пігулками взагалі і перейти на травки. Заодно й матимете тривалість життя як в Древній Греції чи Римі.
masimota_san написав:
3) бідний і обмежений народ краще церквою лякати, бо на кого ж іще надіятися, як не на ікони мальовані і куполи золоті і на падре, чи ж батюшок, намісників Божих "десятинних" (я не кажу за всіх, просто церковна ієрархія має таку ж систему як і держслужба, молодим важко, якщо начальник - glupak) (це не атеїзм, а власні спостереження навіть на прикладі греко-католицької у Львівській обл., коли селян, котрі не заплатили, не відчергували, не наповнили "кошик" і донині позорять на недільних службах)

Так, звичайно, церквою, тих, хто там буває на Різдво і Пасху налякаєш...[/quote]
masimota_san написав:
5) не ХТО а ЩО мені заважає не працювати: неправильні діагнози лікарів, ціни в магазинах, необгрунтовано завищені ціни на проїзд в поїздах та автобусах, економічний графік попиту/пропозиції, платний Інтернет.

Не ходіть до лікарів - в вас є часник, переїдьте в село і там працюйте - проїзд буде не страшний, ціни в магазинах (при чому тут працювати?), а-а-а, цей страшний графік попиту/пропозиції вам заважає, а іншим ні... І платний інтернет - чому він має бути бесплатним?
masimota_san написав:
6) звідки така інформація, шановний? поставте своє запитання. якщо слідувати вашим тезам, то японські самураї можуть вбити і зубочистками, а наволочка для подушки була створена як чохол для смертельної зброї подушки, якою за 1,5 хв людину можна задушити, а землею можна позапихати дихальні шляхи і за 30 сек людина від шоку і від нестачі кисню людина помре; а секс - це також зброя, якщо ним займатися без перестанку добу, то це може спричинити застій крові, який переросте у сепсис, що в свою чергу може викликати смерть.

Шановний. Це я до того, що будь-яке мирне знаряддя людина перетворює у зброю. І більшість мирних речей у цьому сенсі не відрізняється від атомної бомби.
masimota_san написав:
7) у мене є теплиця я і сам у ній справляюся. поки що мені не потрібна наймана праця, бо я так багато не з"їдаю.

Ну так ви б взяли на себе благородну мету забезпечення співгромадян здоровою їжею. внаслідок дуже корисного розділення праці не всі мають можливість працювати у власній теплиці і споживати власні овощі.
masimota_san написав:
8) якби починали світову промисловість сучасного масштабу спираючись на роботи Ніколи Тесли, то ще б в 50-х роках усе сторицею окупилося б не для Америки і не для мене, а для кожного. Раджу почитати Теслу і взагалі поцікавитися цією персоною.

Так дякую за поцікавитися - я таки вчився в школі і технікумі. Можливо порву шаблони, але сучасна промисловість таки побудована на роботах Тесли (Едінсон не витримав конкуренції).
masimota_san написав:
9) та ні, не тільки це, але ж і книгу історії переписувати на форум не хочеться. до того ж беручи до уваги Сартра, який не раз наголошував, що історія найбільш мінлива, то таких книг доведеться переписувати не одну і не дві

Історія одна - мінливі історики. Особисто в мене перші асоціації з СРСР - це перемога у ВОВ, перший політ у космос, безкоштовні медицина і навчання. Навіть при тому, що длдя мене за часів СРСР найбільш актуальними були автомати з газованою водою по 3 коп. і цукерки.
masimota_san написав:
10) військами не військами, але в свій час командував взводом

І що? підлеглі тебе не слухалися? Якщо не слухалися, то погано командував, якщо слухалися, то чому командувати раніше було легше?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 листопада 2009, 23:47 
Офлайн

Зображення
"Like Bullets to the skin"
John Ledger©

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 10 листопада 2009, 23:57 
Офлайн

Зображення
Comfortably blind, 2007
John Ledger©

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 листопада 2009, 11:20 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
Переписка Фридриха с Энгельсом :mrgreen:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 листопада 2009, 15:33 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
megacervice написав:
http://www.zarubezhom.com/Vakcine.htm
висказуйте свою думку.

Трохи погрипував, тому свою думку викладаю з невеликим запізненням.
До подібних публікацій я відношусь критично. Тяжко сказати, хто виступає кращим "регулятором чисельності населення" - вакцинатори чи антивакцинатори. Однак і до вакцин у мене дещо критичне відношення. На сьогодні ми ще дуже далекі до пізніння біологічної (стереохімічної) мови програмування. Тому походеньки наших біосантехніків по завитках ДНК дуже нагадують ремонтників комп`ютерів, озброєних сокирою та інструкцією по її використанню.
Тут висновок напрошується один - довіряти можна лише вакцинам, перевіреним роками-десятиліттями. А ерзац-вакцини нехай їхні творці випробовують на собі. Імунітет - зброя гостра з двох боків. З допомогою сокири іі можна нацькувати на свій організм.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 листопада 2009, 20:07 
Офлайн

Повідомлення: 275
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 20 разів.
Район міста: Володимирська
а як провіряють вакцини?

Цитата:
довіряти можна лише вакцинам, перевіреним роками-десятиліттями.

це на людях провірених?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 11 листопада 2009, 22:59 
Офлайн

Цитата:
Прививка — искусственная болезнь. Но если болезнь естественная возникает в силу недостаточности конкретной функции организма и для выздоровления требуется отработка совершенно определенного органа (или системы) этой недостаточности, то болезнь искусственная, не обусловленная особенностями и недостаточностью данного организма, может нанести ему и часто наносит страшный вред.

http://duhpage.sed.lg.ua/Health/Privivki/10.htm

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 листопада 2009, 21:42 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
ХАЙКУ
От гриппа любого в запасе вакцину
Храню в холодильнике.
Вечером выну! (с) 8)

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 12 листопада 2009, 23:50 
Офлайн

Повідомлення: 5287
Подякував (ла): 34 разів.
Подякували: 129 разів.
Район міста: Королівськмаш
Західна Україна. Село. Вечір. Стукіт в вікно.
- Хто там?
- Кума це я Петро. Як там кум Василь? Видужує?
- Та він у Москву сьогодні поїхав.
- Як??? Адже він хворий та може заразити багато людей!!!
- Ось. Ось. Він це саме й сказав.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 13 листопада 2009, 00:41 
Офлайн

Повідомлення: 2964
Подякував (ла): 25 разів.
Подякували: 69 разів.
Район міста: Черьомушки
:lol: До Кремля йому пряма дорога!

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 грудня 2009, 01:42 
Офлайн

Fantoman написав:
Це все прекрасно. Раджу відмовитись від медиків з їх пігулками взагалі і перейти на травки. Заодно й матимете тривалість життя як в Древній Греції чи Римі

оце згадав, пару тижнів назад очухався, хворів на шось застудне. симптоми як при грипі. лікувався як ви і написали: травки різні, вдихав дим підпаленого часникового стержня, довкола якого зубчики ростуть (до речі древній український засіб лікування), поїдав часник, на блендері робив коктейль з часнику-імбиру-цибулі-перцю, лимони кілограмами поглинав. все це робив 3 чи 4 дні і нормально. очуняв. за всі ті дні з'їв лише 1 таблетку цитрамону, бо "чєрдак" вже лопав від тиску.

"...і до ворожки не ходи..." :dance:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 грудня 2009, 01:54 
Офлайн

Повідомлення: 1150
Стартовий лінк - хаос і нудятина.

Вакцинація на даний момент єдиний метод зупинити дифтерію, гепатит, кір, коклюш, поліомієліт і т.п. невеселі гадості.
Сліпота або розумова відсталість в результаті інфекції травками не лікується, а часником від вищеперерахованого не вбережешся.

А від грипу прививка не завжди помагає, бо не вгадаєш який штамм буде зимою. Основне лікування - тепла постіль та багато пити, і не спиртного.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 21 грудня 2009, 12:34 
Офлайн

masimota_san написав:
все це робив 3 чи 4 дні і нормально. очуняв. за всі ті дні з'їв лише 1 таблетку цитрамону

Ти все це скажи людям, в яких ускладнення від грипу. Як хороше лікуватися травками.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 31 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: