Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 11 грудня 2017, 03:22

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 160 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Карантин на Волині
ПовідомленняДодано: 24 листопада 2009, 10:18 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
Boris написав:
Я відразу казав що це розвод, політична реклама Юльки :gun: :fight1:

А Янукович, маски роздаючий, так, не заради ПІАРА кричав в камеру про бездіяльність уряду. Панове, приписувати грипову паніку лиш одному політику - це марення. До того ж вперше почув про епідемію по інтері, який не являється ПЕАРщиком Тимошенко.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 листопада 2009, 12:24 
Офлайн

Повідомлення: 1150
Подякували: 0 разів.
Хлопці, ні Янук, ні Вітренко, ні Обама, ні ми з Вами ТОДІ не могли перевірити дані та слова мінздрава та Юлі. ТОДІ залишалось тільки вірити або не вірити. НЕ вірити - особисто мені було страшнувато, коли і прем"єр-міністр, і міністр охздоров"я ляпають "Україна увійшла в епідемію грипу, так званого каліфорнійського (свинячого)"

Створення паніки - заслуга виключно уряду та особисто пані Йу. Спихувати на Інтер - трошки неправильно, жоден телеканал, жоден політик в ті дні не давав своєї інтерпретації факта епідемії (самі ж пишете - Янук з масками - інтерпретація бездіяльності уряду).

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 листопада 2009, 16:38 
Офлайн

Повідомлення: 252
Не хочу ні кого ображати,але зверніть увагу на чому базуються всі ваші знання про епідемію - НА ОСНОВІ ПУБЛІКАЦІЙ В ПРЕСІ,ІНТЕРНЕТ,ТЕЛЕБАЧЕННЯ- а як відомо всі вони пишуть і розповідають те,що їм замовить та чи інша політична сила.А про справжню ситуацію з грипом правду знають ті хто з ним бореться.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 листопада 2009, 19:32 
Офлайн

Я не про епідемію зараз. Я про конкретне виділення грошей по кожній хворобі. Наприклад - по туберкульозу ми "впереді планєти всєй". А гроші чомусь масово тратяться на звичайну (сезонну, кожнорічну) епідемію грипу. Порахуйте процентне співідношення.
Туберкульоз особисто Ви і я і будь-хто може схватити в тій самій маршрутці - нє?

Поясните чому на хворобу, яка завжди лікувалася, і успішно продовжує лікуватися способом "калина-малина-липовий-чай" РАПТОМ треба потратити в 10 разів більше, ніж на хворобу, від якої вмирають в 10 разів більше?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 листопада 2009, 20:36 
Офлайн

Є державна програма по туберкульозу ,згідно якої всі препарати для хворих виділяються безкоштовно і вони є,інша справа,що наші люди вважають себе мудрішими і лікуються дідівськими методами (їдять медведки сотнями, мажуть на хліб борсучий жир, з апетитом їдять бродячих собак) а медпрепарати,які держава виділяє - з чистим серцем змивають в унітаз. То чого ж ми дивуємося,що така неблагоприємна ситуація з туберкульозом. Ще одне важливе питання - діагностика - нехай кожен візьме себе і подумає,чи регулярно (раз в рік) він проходить флюорографію. Думаю,що таких одиниці.

Щодо грипу каліфорнійського він калиною та малиною не дуже хоче лікуватися. При виникненні ускладнень і важка артилерія не дуже допомагає.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 24 листопада 2009, 21:03 
Офлайн

Повідомлення: 743
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста: центр
Ksenia написав:
Є державна програма по туберкульозу ,згідно якої всі препарати для хворих виділяються безкоштовно і вони є,інша справа,що наші люди вважають себе мудрішими і лікуються дідівськими методами (їдять медведки сотнями, мажуть на хліб борсучий жир, з апетитом їдять бродячих собак) а медпрепарати,які держава виділяє - з чистим серцем змивають в унітаз. То чого ж ми дивуємося,що така неблагоприємна ситуація з туберкульозом. Ще одне важливе питання - діагностика - нехай кожен візьме себе і подумає,чи регулярно (раз в рік) він проходить флюорографію. Думаю,що таких одиниці.

Щодо грипу каліфорнійського він калиною та малиною не дуже хоче лікуватися. При виникненні ускладнень і важка артилерія не дуже допомагає.

Ksenia , згідна на всі 200% :handshake: Ренген у нас роблять неохоче , бояться радіації :mrgreen: . Особисто я щороку роблю флюрографію . Якби по роботі не примушували проходити мед.огляд , то , напевно , сама ініціативи не проявила б . А діагностика по всім хворобам у нас однакова - і по онкології , і по серцево-судинних захворюваннях . 50% захворівших вмирають тому , що несвоєчасно звертаються до лікаря . :cry:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 листопада 2009, 00:02 
Офлайн

Ksenia написав:
Є державна програма по туберкульозу ,згідно якої всі препарати для хворих виділяються безкоштовно і вони є,інша справа,що наші люди вважають себе мудрішими і лікуються дідівськими методами (їдять медведки сотнями, мажуть на хліб борсучий жир, з апетитом їдять бродячих собак) а медпрепарати,які держава виділяє - з чистим серцем змивають в унітаз.
Цитата:
Із мотиваційної частини щодо затвердження програми боротьби з туберкульозом на 2007-2011 роки:
Щогодини в Україні реєструють 4 нові випадки захворювання на туберкульоз та 1 випадок смерті від нього
Цитата:
Р.Г. Процюк, академік Академії наук вищої освіти України, д.м.н., професор, Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця:
У 2007 році на диспансерному обліку в протитуберкульозних закладах України перебували 498 643 хворих ... Щороку в Україні виявляють понад 37 тис. хворих на туберкульоз
Прикинем на пальцях? 140 млн.грн. / 570 тис.чол. = 246 грн на морду за рік.
Йдем далі:
Цитата:
23 квітня 2008р в Інформаційному агентстві УНІАН відбулася прес-конференція на тему: Міністерство фінансів України виносить вирок хворим на туберкульоз.
Теми, які висвітлювалися в ході прес-конференції:

- Ряд необхідних протитуберкульозних препаратів в лікувальних закладах України закінчився або їх вистачить на 1-2 місяці.

- Фінансування Міністерством фінансів України закупівель протитуберкульозних препаратів передбачене тільки з ІІІ кварталу, проте на І та ІІ квартали 2008 року не передбачене. Протитуберкульозні препарати можуть потрапити до лікувальних закладів в кращому випадку в серпні цього року.

- Перериви в лікуванні хворого на туберкульоз визначеними протитуберкульозними препаратами призводять до формування резистентних (часом невиліковних) та хронічних форм туберкульозу.

- Має місце багаторічна практика нерегулярного фінансування, або фінансування в останні квартали року, закупівель протитуберкульозних препаратів в країні. Наказ МОЗ (про перерозподіл залишків протитуберкульозних препаратів) №142 від 31.03.2005 р.

У прес-конференції взяли участь:
- Перший заступник Міністра охорони здоров’я України, головний державний санітарний лікар Микола Георгійович Проданчук;
- Голова Правління Фундації «Громадський рух «Українці проти туберкульозу» Руденко Віталій Володимирович;
- Голова Правління Міжнародної журналістської асоціації «Здоров’я без кордонів» Горбасенко Ігор Михайлович;
- Менеджер Портфоліо Східна Європа та Центральна Азія Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією Андреас Тамберг;
- Директор програми «Ініціативи у галузі охорони здоров’я» Міжнародного фонду "Відродження" Марія Савчук;
- Заступник директора Національного інституту фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського АМН України професор Мельник Василь Михайлович;
- Головний фтизіатр м. Києва Турченко Леонід Вікторович.

...
Також, в багато разів зростуть витрати на подолання епідемії туберкульозу, адже вартість протитуберкульозних препаратів для одного хворого на резистентні форми туберкульозу коштує від 10 до 100 тис. доларів США на курс лікування (2 роки), що в десятки разів перевищує вартість протитуберкульозних препаратів для лікування хворого на нерезистентні форми (100 доларів США на курс лікування – 6-8 місяців).
...
Фанфари! Кажете препарати виділяє, та ще й держава, та ще й безкоштовно? А хворі - не жруть, падлюки, так?
Цікава арифметика: $100/8 = 246UAH/12 ?
Поможіть розв"язати таке рівняннячко...

Ksenia написав:
Правда-правда? Ну, Ви мабуть краще інформовані, ніж Всесвітня організація охорони здоров'я
22 Августа 2009
ВОЗ распространила рекомендации по лечению свиного гриппа
Цитата:
Во всем мире у большинства пациентов, инфицированных пандемическим вирусом, наблюдаются типичные симптомы гриппа и через неделю, даже при отсутствии какого-либо медикаментозного лечения, наступает полное выздоровление. Здоровые пациенты с гриппом, протекающим без осложнений, не нуждаются в лечении противовирусными препаратами, утверждают эксперты.

Для пациентов, у которых с самого начала развивается тяжелая болезнь или их состояние начинает ухудшаться, ВОЗ рекомендует начинать лечение осельтамивиром
Між іншим, і у сезонного грипу бувають тяжкі випадки. Іноді навіть смертельні. А поки що смертність від каліфорнійського штамму менша ніж від звичних.
Ы ?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 листопада 2009, 13:40 
Офлайн

Повідомлення: 3332
Подякував (ла): 7 разів.
Подякували: 10 разів.
Район міста: Сельмаш
boddy написав:
Туберкульоз особисто Ви і я і будь-хто може схватити в тій самій маршрутці - нє?

Вообще то, главными селикционерами туберкулёза и нас являются зоны.
По моему от туда копать надо. А вот как, к сожалению, не знаю. :(
А турбдиспанцеры все закрывают и закрывают...

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 листопада 2009, 14:13 
Офлайн

Угу. Тільки кожен рік - амністія тим, хто хворий на туберкульоз

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 листопада 2009, 14:41 
Офлайн

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста: Сільмаш
boddy написав:

Тут я взагалі державної логіки не розумію.. Хвороба, вона помякшує провину чи призводить до пришвидчення "перевиховання" увязненого?
Не ту страну назвали Гондурасом.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 листопада 2009, 16:34 
Офлайн

Новая эпидемия: один кашлянул - 20 обос...лись.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 листопада 2009, 16:52 
Офлайн

Повторюсь ще раз особисто для boddy
Цитата:
Не хочу ні кого ображати,але зверніть увагу на чому базуються всі ваші знання про епідемію - НА ОСНОВІ ПУБЛІКАЦІЙ В ПРЕСІ,ІНТЕРНЕТ,ТЕЛЕБАЧЕННЯ- а як відомо всі вони пишуть
на замовлення або стараються роздути з чого небудь сенсацію,яка комусь в той чи інший момент вигідна.
Я ж висловлюю свою ОСОБИСТУ думку,як медпрацівник,і вона базується не на газетних статтях,а на власних знаннях.
І я не заперечую,що в країні зростає рівень захворюваності на туберкульоз,але це від безвідповідальності наших людей, які можуть місяць кашляти і лікуватися як ви казали "калиною-малиною-лимоном" ,вважаючи,що до лікарів нема чого йти,бо вони нічого не знають.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 25 листопада 2009, 22:27 
Офлайн

Покажіть пальчиком - де публікація на замовлення чи роздуття сенсації?

1) viewtopic.php?p=76333#p76333 - отуто? Так чого ж з 2005 по 2007 ніякої паніки не було, і ніхто героїчно з грипом не боровся, і мільярди не викидав?
Хоча Мністерство охорони здоров"я показує за ті роки в два рази гіршу статистику, а витягання всіма силами показників 2009 все одно не дотягує до попередніх?

2) viewtopic.php?p=76842#p76842 - чи отуто? Кожну цифру можна перевірити, по туберкульозу (як найближч схожу з грипом по способу зараження) я вже перевірив.

Все таки скажіть - за теперішньої ситуації Ви вважаєте виправданим витрачання півтора мільярда, і якщо так - то чому?
Дайте ж і нам знань про епідемію не на "ОСНОВІ ПУБЛІКАЦІЙ В ПРЕСІ,ІНТЕРНЕТ,ТЕЛЕБАЧЕННЯ написаних на замовлення", поділіться трошки знаннями медпрацівника?

Ми ж в інтернеті - я Вам легко надьоргаю цитат (в тому числі і відео) однієї пані, яка і вимагає півтора мільярда, хоча і сама визнає що проблема менша за попередні роки мінімум на 20%, яка особисто їздила в епіцентри в розгул "епідемії" (нафіга взагалі?) без будь-яких захистів, навіть без елементарної маски...
І до висловів найголовнішого із всіх лікарів, який офіційно лякав епідемією каліфорнійки - теж претензії є.

Так звідки ж брати знання? Якщо не вірити прямим словам голови уряду та міністра ОЗ... Вони теж базікали на чиєсь замовлення? Теж роздували "з чого небудь сенсацію,яка комусь в той чи інший момент вигідна"?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 14 грудня 2009, 23:57 
Офлайн

Повідомлення: 248
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 3 разів.
Знову побільшало хворих. В мене двоє дітей з ГРВІ. В старшої в школі пів класу немає. Якщо знов введуть карантин, то коли діти доганяти програму будуть? І так зимових канікул майже не буде.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 15 грудня 2009, 12:29 
Офлайн

KSENA написав:
Якщо знов введуть карантин, то коли діти доганяти програму будуть? І так зимових канікул майже не буде.

Говорят, что будут нагонять по субботам.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 160 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Далі

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: