Сподобався форум - постав +1

Карантин на Волині

Наше місто (без спаму і флуду)

Модератори: AndroVit, Igal, Ruslana TS, nekton

Re: Карантин на Волині

Повідомлення Fantoman » 24 листопада 2009, 10:18

Fantoman

Повідомлення: 2613
Подякував (ла): 0 разів.
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Повідомлення boddy » 24 листопада 2009, 12:24

Хлопці, ні Янук, ні Вітренко, ні Обама, ні ми з Вами ТОДІ не могли перевірити дані та слова мінздрава та Юлі. ТОДІ залишалось тільки вірити або не вірити. НЕ вірити - особисто мені було страшнувато, коли і прем"єр-міністр, і міністр охздоров"я ляпають ""

Створення паніки - заслуга виключно уряду та особисто пані Йу. Спихувати на Інтер - трошки неправильно, жоден телеканал, жоден політик в ті дні не давав своєї інтерпретації факта епідемії (самі ж пишете - Янук з масками - інтерпретація бездіяльності уряду).
boddy

Повідомлення: 1150
Подякували: 0 разів.

Повідомлення Ksenia » 24 листопада 2009, 16:38

Не хочу ні кого ображати,але зверніть увагу на чому базуються всі ваші знання про епідемію - НА ОСНОВІ ПУБЛІКАЦІЙ В ПРЕСІ,ІНТЕРНЕТ,ТЕЛЕБАЧЕННЯ- а як відомо всі вони пишуть і розповідають те,що їм замовить та чи інша політична сила.А про справжню ситуацію з грипом правду знають ті хто з ним бореться.
Ksenia

Повідомлення: 252

Повідомлення boddy » 24 листопада 2009, 19:32

Я не про епідемію зараз. Я про конкретне виділення грошей по кожній хворобі. Наприклад - по туберкульозу ми "впереді планєти всєй". А гроші чомусь масово тратяться на звичайну (сезонну, кожнорічну) епідемію грипу. Порахуйте процентне співідношення.
Туберкульоз особисто Ви і я і будь-хто може схватити в тій самій маршрутці - нє?

Поясните чому на хворобу, яка завжди лікувалася, і успішно продовжує лікуватися способом "калина-малина-липовий-чай" РАПТОМ треба потратити в 10 разів більше, ніж на хворобу, від якої вмирають в 10 разів більше?
boddy

Повідомлення Ksenia » 24 листопада 2009, 20:36

Є державна програма по туберкульозу ,згідно якої всі препарати для хворих виділяються безкоштовно і вони є,інша справа,що наші люди вважають себе мудрішими і лікуються дідівськими методами (їдять медведки сотнями, мажуть на хліб борсучий жир, з апетитом їдять бродячих собак) а медпрепарати,які держава виділяє - з чистим серцем змивають в унітаз. То чого ж ми дивуємося,що така неблагоприємна ситуація з туберкульозом. Ще одне важливе питання - діагностика - нехай кожен візьме себе і подумає,чи регулярно (раз в рік) він проходить флюорографію. Думаю,що таких одиниці.

Щодо грипу каліфорнійського він калиною та малиною не дуже хоче лікуватися. При виникненні ускладнень і важка артилерія не дуже допомагає.
Ksenia

Повідомлення Ванда » 24 листопада 2009, 21:03

"Женщины, по своей сути, все - ангелы, но когда им обламывают крылья, приходиться летать на метле...."
Ванда

Повідомлення: 743
Подякував (ла): 26 разів.
Подякували: 9 разів.
Район міста:

Повідомлення boddy » 25 листопада 2009, 00:02

boddy

Повідомлення toha » 25 листопада 2009, 13:40

toha

Повідомлення: 3340
Подякував (ла): 9 разів.
Подякували: 15 разів.
Район міста:

Повідомлення boddy » 25 листопада 2009, 14:13

Угу. Тільки кожен рік -
boddy

Повідомлення Fantoman » 25 листопада 2009, 14:41

Fantoman

Повідомлення: 2613
Подякували: 18 разів.
Район міста:

Повідомлення toha » 25 листопада 2009, 16:34

Новая эпидемия: один кашлянул - 20 обос...лись.
toha

Район міста:

Повідомлення Ksenia » 25 листопада 2009, 16:52

Ksenia

Повідомлення boddy » 25 листопада 2009, 22:27

Покажіть пальчиком - де публікація на замовлення чи роздуття сенсації?

1) viewtopic.php?p=76333#p76333 - отуто? Так чого ж з 2005 по 2007 ніякої паніки не було, і ніхто героїчно з грипом не боровся, і мільярди не викидав?
Хоча Мністерство охорони здоров"я показує за ті роки в два рази гіршу статистику, а витягання всіма силами показників 2009 все одно не дотягує до попередніх?

2) viewtopic.php?p=76842#p76842 - чи отуто? Кожну цифру можна перевірити, по туберкульозу (як найближч схожу з грипом по способу зараження) я вже перевірив.

Все таки скажіть - за теперішньої ситуації Ви вважаєте виправданим витрачання півтора мільярда, і якщо так - то чому?
Дайте ж і нам знань про епідемію не на "ОСНОВІ ПУБЛІКАЦІЙ В ПРЕСІ,ІНТЕРНЕТ,ТЕЛЕБАЧЕННЯ написаних на замовлення", поділіться трошки знаннями медпрацівника?

Ми ж в інтернеті - я Вам легко надьоргаю цитат (в тому числі і відео) однієї пані, яка і вимагає півтора мільярда, хоча і сама визнає що проблема менша за попередні роки мінімум на 20%, яка особисто їздила в епіцентри в розгул "епідемії" (нафіга взагалі?) без будь-яких захистів, навіть без елементарної маски...
І до висловів найголовнішого із всіх лікарів, який офіційно лякав епідемією каліфорнійки - теж претензії є.

Так звідки ж брати знання? Якщо не вірити прямим словам голови уряду та міністра ОЗ... Вони теж базікали на чиєсь замовлення? Теж роздували "з чого небудь сенсацію,яка комусь в той чи інший момент вигідна"?
boddy

Повідомлення KSENA » 14 грудня 2009, 23:57

Знову побільшало хворих. В мене двоє дітей з ГРВІ. В старшої в школі пів класу немає. Якщо знов введуть карантин, то коли діти доганяти програму будуть? І так зимових канікул майже не буде.
KSENA

Повідомлення: 248
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 3 разів.

Повідомлення toha » 15 грудня 2009, 12:29

toha

Район міста:

Поперед.Далі