Місце спілкування ковельчан (і не тільки)
Сподобався форум - постав +1 
Сьогодні: 23 вересня 2017, 08:38

Часовий пояс UTC + 3 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 37 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Чи будуть теплі б�тареї?
ПовідомленняДодано: 19 жовтня 2009, 13:08 
Офлайн

Повідомлення: 1161
Подякував (ла): 1 разів.
Подякували: 43 разів.
masimota_san написав:
[
Я не відстоюю інтереси влади і держструктур, але, люди, ви не помітили таку тенденцію, що якщо тільки якісь "бока" у нас, ми починаємо кричати ідемо під ВР, АП, КМУ, міськраду і т.ін. Так - це добре, але не по тим питанням, чому у нас нема тепла. Якби прорвало центральну трубу і чиновники х... забили на пару тижнів на її ремонт, то це є підстава зібратися і заставити їх це зробити. Але, зібратися під міськрадою і кричати "дайте тепло, бо ми за нього все-одно х.. заплатимо" - ну тоді я з весни просто втікаю на Захід, бо вже справді, соромно жити стало в такій державі: очі калинові, мова солов"їна, лани широкі, поля, ліси - а на питання "для чого вам мізки?" чується замість відповіді посвистування вітру і гул машин...

Є такий принцип - краще 40 винних на волі, аніж один невинний в тюрмі. Кожен із нас має персоналіні права, які не залежать від волі чи дій інших осіб. Отож, той, хто платить, не повинен "співати під колгоспну скрипку", а добиватися реалізації своїх персональних прав, в даному випадку - на достатній життєвий рівень (ст. 48 Конституції України, ч. 1 ст. 25 Загальної декларації прав людини). А боржників нехай відрізають від мереж ЦО і ГВП. Вони у відповідь на "страшну помсту" пороблять автономки. І буде всім добре, окрім тих, до чиїх гаманців липне товстий шар "накипу" за рахунок невідповідності тарифів реально наданим послугам.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
 Тема повідомлення: Re: Чи будуть теплі батареї?
ПовідомленняДодано: 19 жовтня 2009, 13:45 
Офлайн

Alfa Centavra написав:
сьогодні вивісили списки боржників. В будинку 108 квартир (Володимирська 87). З них боргу більше тисячі але не більше 2 тисяч мають 4 чи 5 квартир, ще одна квартира має борг в майже 10 тисяч (сім"я неблагополучна), та одна - 4 тисячі. Решта - а це сотня квартир, платять вчасно. Де ділись гроші при такому рівні проплат???

Вивішування списків боржників, особливо з оприлюдненням їхніх адрес - пряме порушення ст. 32 Конституції України і є підставою для позову про відшкодування моральної шкоди.
Забули теплонедопостачальники, як у 2002 р. оприлюднили такі списки у "Вістях Ковельщини" і з тріском програли справу № 2-2167/03 про захист честі, гідності та відшкодування моральної шкоди. І мусили розкошелитися на 925 грн. моральної шкоди та 17 грн. судових витрат.
Хай це звучить і парадоксально, але я в даному випадку стою на стороні боржників за "послуги" ЦО і ГВП. Хто, як не вони зруйнують нікчемне централізоване теплопостачання, не допустять "робочого візиту" пана Алчевська до Ковеля, змусять всього одну(!!!!!) особу не заважати облаштовувати автономки в нашому місті.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 жовтня 2009, 12:57 
Офлайн

Повідомлення: 1018
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.
Гном написав:
змусять всього одну(!!!!!) особу не заважати облаштовувати автономки в нашому місті.

Гнати таких звіци :gun:

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 жовтня 2009, 14:19 
Офлайн

Повідомлення: 275
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 20 разів.
Район міста: Володимирська
в мене деякі питання по моїх правах.
Не памя'ятаю зиму, коли б у мене були гарячи батереї. І це я зрозумів що 11 та 11а дім мо 40р перемоги має таку пролему.
Легкотеплі батереї ніяк не спасають від холодриги в хаті. В інших ж домах пишуть люди - гарячи батереї. А платимо однаково. Крім загального опалення, я ще стільки напалюю обігріваючи хату радіатором.

Чи є в мене права за відповідну температуру платити менше грошей? Де про це можна прочитати?

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 жовтня 2009, 16:13 
Офлайн

boddy написав:
У мене на одному з двох стояків вже два рази батареї холонули.

Тут не лише "повітряна емболія" може бути причиною нестабільної роботи контурів опалення (стояків). Багато ще залишилося чавунних батарей, з яких вимивається графіт. На додачу трохи іржі, і маємо мул. Якщо внутрішньобудинкову мережу час від часу не промивати, то в певних місцях через налипання мулу умовний діаметр труб суттєво зменшується. Маємо щось на зразок гідродроселя. Невеличка бульбашка повітря - і циркуляція по контуру практично нульова. А для чистих котрурів така бульбашка - як слону комариний укус.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 жовтня 2009, 18:37 
Офлайн

Повідомлення: 1018
Подякував (ла): 23 разів.
Подякували: 27 разів.
Vadia написав:
А платимо однаково.

Незовсім однаково, на даних будинках встановлені лічильники теплової енергії і плата нараховується відповідно за спожиту теплову енергію.
Vadia написав:
Чи є в мене права за відповідну температуру платити менше грошей? Де про це можна прочитати?

Є, читай договір з "Ковельтеплом", а також Постанову Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, Додаток 1 до Правил ВИМОГИ щодо кількісних і якісних показників послуг та зменшення плати у разі їх відхилення

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
ПовідомленняДодано: 20 жовтня 2009, 21:01 
Офлайн

Повідомлення: 275
Подякував (ла): 5 разів.
Подякували: 20 разів.
Район міста: Володимирська
Цитата:
Є, читай договір

Дякую, те що треба.

Догори
 Профіль  
Відповісти з цитатою  
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 37 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3

Часовий пояс UTC + 3 годин

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

Ви можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: